اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار دايناميك تريدر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام دوستان
    هر زمانی تو نرم افزار داینامیک تریدر تحلیلم رو Save Workspace میکنم بعد مثلا چند ساعت بعد میام تحلیلی که ذخیره کردم رو دوباره بیارم همه چیز بهم ریخته منظورم از بهم ریخته اینه که تمام چیزهایی که تو داینامیک رسم کردم رفتن جلوتر ......... باید چیکار کنم که دقیق همانجایی که رسم کردم بمونن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

روش ساده معاملاتی ، مدیریت سرمایه مناسب ، ریسک به ریوارد منطقی ، رعایت نظم کاری == ســــــود پایـــــدار
    قناعت موفقیت می آورد و طمع شکست

نظر

• برای من هم یک بار چنین مشکلی پیش آمد
      یکبار آنیستال کن دوباره نصب کن ( دینامیک تریدر )

موفق باشی
      تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
      در این سایت و در تلگرام
      SmartSignalFX@

نظر

• چند بار هم برنامه رو پاک کردم دوباره نصب کردم ولی دوباره همینطوری میشه ؟؟ اساتید راهنمایی کنند ؟
        حتی ورژن 5 و 6 و 7 و همه رو تست کردم همینطوری میشن ؟؟
        ویرایش توسط moeinfar : https://www.traderha.com/member/3873-moeinfar در ساعت 04-27-2016, 11:17 AM
        روش ساده معاملاتی ، مدیریت سرمایه مناسب ، ریسک به ریوارد منطقی ، رعایت نظم کاری == ســــــود پایـــــدار

نظر

• سلام بنظرم برنامه ای که از متا تریدر دیتا رو انتقال میدی به داینامیک مشکل از اونه.
          با این دیتا رو انتقال بدین http://pcmupload.traderha.com/uploa...1745317181.rar

نظر

• سلام خیلی ممنونم ازت تست میکنم خبرش رو میدم خداکنه درست بشه

نظر

• سلام اقای موینفر ایا راهی وجود دارد در دینامیک تریدرهنگام تحلیل برروی چارت و تحلیل را سیو کنیم اگر خواستیم ویندوز را عوض کنیم و دینامیک را نصب کنیم تحلیل گذشته بر روی چارت را دوباره برگردانیم

نظر

• سلام جناب گلد عزیز
                بله این امکان وجود داره دقیقا مسیری که در پست شماره 2595 گفتم رو طی کنید و فایل سیو شده رو بردارید و با خیال راحت ویندوز رو عوض کنید و بعد نصب دوباره داینامیک میتونید فایلی که برداشتید رو دوباره در مسیر خودش قرار دهید و تحلیل گذشته خودتون رو دوباره بارگذاری کنید.

نظر

• جناب mna عزیز ممنونم از راهنمایی شما مشکل با ورژن اندیکاتور DT data Exporter v3 حل شد سپاس

نظر

• باسلام
                    مشکلی در انتقال دیتا از متا 5 به داینامیک دارم بدینصورت که تمام مراحل درست پیش میرود و در موقع سیو نمادها اخطار اینکه بعضی از نمادها را انتقال نمیدهد میدهد .و من نمیتوانم این بعضی نمادها را در داینامیک ببینم ...از دوستان راهنمایی میخوام وبسیار تشکر میکنم

ویرایش توسط moheb : https://www.traderha.com/member/10017-moheb در ساعت 04-30-2016, 02:55 PM
                    برای رسیدن به هدف به صبر احتیاج دارید تا شانس

نظر

• نوشته اصلی توسط moheb نمایش پست ها
                      باسلام
                      مشکلی در انتقال دیتا از متا 5 به داینامیک دارم بدینصورت که تمام مراحل درست پیش میرود و در موقع سیو نمادها اخطار اینکه بعضی از نمادها را انتقال نمیدهد میدهد .و من نمیتوانم این بعضی نمادها را در داینامیک ببینم ...از دوستان راهنمایی میخوام وبسیار تشکر میکنم

امیدوارم دوستان فرصت پاسخ گویی و رفع مشکل این حقیر را داشته باشند ...مجددا از اساتید کمال تشک ر را دارم ...

نظر

امیدوارم دوستان فرصت پاسخ گویی و رفع مشکل این حقیر را داشته باشند ...مجددا از اساتید کمال تشک ر را دارم ...
                        با سلام
                        ظاهرا کسی این مشکل رو نداره جز من ...لطفا اساتید گروه و دوستانی که پاسخ رو میدونند پاسخگو باشند ..تشکر میکنم

نظر

بنده با این نرم افزار کار نمی کنم و کمکی نمی تونم بکنم. پوزش

نظر

• سلام.دوستان چند وقتی هست از فضای تحلیل دور بودم، الان دیتای سالم و خوب واسه تحلیل از کجا میشه گیر اورد؟؟ قبلا اقای ازادی یه سری دیتا قرار میدادن> الان دیگه جایی نمیزارن؟؟ اساتید از چه دیتایی استفاده می کنن؟؟
                            ممنون میشم جواب بدین.

نظر

• نوشته اصلی توسط vahidnoori71 نمایش پست ها
                              سلام.دوستان چند وقتی هست از فضای تحلیل دور بودم، الان دیتای سالم و خوب واسه تحلیل از کجا میشه گیر اورد؟؟ قبلا اقای ازادی یه سری دیتا قرار میدادن> الان دیگه جایی نمیزارن؟؟ اساتید از چه دیتایی استفاده می کنن؟؟
                              ممنون میشم جواب بدین.
                              با سلام
                              اولا ای کاش همونطور دور میموندید و طرف این بازار ها نمی امدید
                              دوم اگر فقط میخایید تحلیل کنید که همین مقدار دیتایی که توی همه متاتریدر ها هست کفایت میکنه
                              سوم اگر میخایید بک تست بگیرید که میتونید از اینجا دیتای 16 ساله بگیرید

نظر

• نوشته اصلی توسط vahidnoori71 نمایش پست ها
                                سلام.دوستان چند وقتی هست از فضای تحلیل دور بودم، الان دیتای سالم و خوب واسه تحلیل از کجا میشه گیر اورد؟؟ قبلا اقای ازادی یه سری دیتا قرار میدادن> الان دیگه جایی نمیزارن؟؟ اساتید از چه دیتایی استفاده می کنن؟؟
                                ممنون میشم جواب بدین.
                                سلام

اگر منظورتون دیتای سهام ، باید خدمت شما عرض کنم که شرکت مبنا (ره آورد نوین ) قرار دادن دیتا از سوی کاربران را ممنوع اعلام کرده . بنابراین شما اگر دیتای سهام میخایید میتونید نرم افزار ره آورد نوین از این شرکت تهیه کنید (مبنا ) .
                                با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

پردازش ...
                                X