اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار دايناميك تريدر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط FundTrader نمایش پست ها

خوب اومدش الان باید چیکار کنم؟

دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
      خوب اومدش الان باید چیکار کنم؟

خوب گزینه Prpperties کلیک کنید زبانه Group Membership گزینه دوم یعنی Administrator فقط تیک بزنید و اکی کنید بعد مجدداً تست کنید روال کار نرم افزار ببینید درست شده یا نه ، اگر نشد داینامیک مسیر دیگری نصب کنید

نظر

خوب گزینه Prpperties کلیک کنید زبانه Group Membership گزینه دوم یعنی Administrator فقط تیک بزنید و اکی کنید بعد مجدداً تست کنید روال کار نرم افزار ببینید درست شده یا نه ، اگر نشد داینامیک مسیر دیگری نصب کنید

ممنون خلیل جان در یه مسیر دیگه نصب کردم درست شد ولی خوب یک مشکل دیگه به وجود اومد که قبلا هم این مشکل وجود داشت.اینکه وقتی گزینه new chart رو میزنین و میخواین یک چارت جدید بزنین نرم افزار هنگ میکنهاین مشکل میتونه از کجا باشه؟

دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
          ممنون خلیل جان در یه مسیر دیگه نصب کردم درست شد ولی خوب یک مشکل دیگه به وجود اومد که قبلا هم این مشکل وجود داشت.اینکه وقتی گزینه new chart رو میزنین و میخواین یک چارت جدید بزنین نرم افزار هنگ میکنهاین مشکل میتونه از کجا باشه؟

کرک نرم افزار چک کنید ببینید از این قسمت هست و درست اجرا شده یا نه ! چنین مشکلی تا به الان ندیدم.

نظر

• سلام

لیبل من به این صورت درآمده کسی راه حلی میدونه ؟

مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

کرک نرم افزار چک کنید ببینید از این قسمت هست و درست اجرا شده یا نه ! چنین مشکلی تا به الان ندیدم.

چک کردم صحیح بود

((زیگموند فروید))

نظر

• دوستان عزیز با سلام ، لطف میکنید جدیدترین نسخه انتقال دیتا از متاتریدر به داینامیک تریدر را اینجا قرار بدین ، ممنون میشم اگر استفاده از اون فوت و فن خاصی داره بگین ...

نظر

• سلام دوستان....چندروزی میشه که ویندوزسیستمم رو از سون به 8 تغییر دادم و الان که داینامیک 6نصب کردم کلا تنظیماتش بهم ریخته و هرکاری می کنم درست نمیشه به طور مثال درصدهای فیبو قیمتی و زمانی اصلا نمایش نمیده و بعضی دیگه از جزئیاتش...لطفا راهنماییم کنید که چکار کنم این چند روزه واقعا اعصابم خورده از دست این مشکل..........

نظر

• سلام دوستان دو شبی میشه که داینامیک تریدر من یک مستطیل میاد و مینویسه invalid request.لطفا منو راهنمایی کنید.خیلی اعصابم خورده.هر چی پیج باز میکنم کلا دو تا یا مثلا سه تا بیشتر کندل نداره.قبلا درست بوده ها.Capture.jpg

نظر

• نوشته اصلی توسط technical trader نمایش پست ها
                      این مشکل به خاطر نام فایل هاست. مثلا فاصله (اسپیس ) کاراکتر غیرمجاز تصور میشه در اسم dt audcad و موقع ذخیره کردن چنین اروری میده. برای حل مشکل باید این جای خالی حذف بشه یا از کارکتر _ استفاده بشه. مثلا به شکل dt_audcad_h1
                      سلام دوست عزیز من با demo کار میکنم و این مشکل رو دارم ، ، این کاراکتر رو ما باید اضافه کنیم ؟ و چطور ممکنه؟ ممنون

نظر

• خدمت اساتید و دوستان عزیز سلام ، اکثر مطالب دوستان را مطالعه کردم و خیلی استفاده کردم و از همگی متشکرم
                        الان اکثر جفت ارزهارو انتقال دادم به داینامیک و مشکل فعلا نداره اما نمیدونم چرا xauusd را داینامیک مشکل داره باش و چارتشو نمیاره ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• با سلام خدمت دوستان
                          من نرم افزار داینامیک رو نصب کردم و اطلاعات رو هم آوردم
                          ولی درقسمت فیبونچی ها بعد از تغییرات باز هم به صورت0/0000 در می اومد که با مطالع این فروم به نتیجه رسیدم.
                          تنها الان در بخش ریتریس زمانی هنگامی که می خوام با کلیک راست تغییرات رو انجان بدم 0/0000 is not a valid floatnig point value رو میده
                          و بعد از انجام تغییرات پیغام
                          access vioalatin at address 007275d4is module "dt6.exe".write of adress 00000036
                          رو میده و اصلا ریتریس زمانی رو نشون نمی ده
                          دوستان لطفا راهنمایی کنید
                          نظر

• نوشته اصلی توسط hazrati1394 نمایش پست ها
                            با سلام خدمت دوستان
                            من نرم افزار داینامیک رو نصب کردم و اطلاعات رو هم آوردم
                            ولی درقسمت فیبونچی ها بعد از تغییرات باز هم به صورت0/0000 در می اومد که با مطالع این فروم به نتیجه رسیدم.
                            تنها الان در بخش ریتریس زمانی هنگامی که می خوام با کلیک راست تغییرات رو انجان بدم 0/0000 is not a valid floatnig point value رو میده
                            و بعد از انجام تغییرات پیغام
                            access vioalatin at address 007275d4is module "dt6.exe".write of adress 00000036
                            رو میده و اصلا ریتریس زمانی رو نشون نمی ده
                            دوستان لطفا راهنمایی کنید
                            مشکل زبان ویندوز هست دوست عزیز در زبان فارسی اعشار به صورت / نمایش داده می شود در زبان انگلیسی با . نمایش داده میشه که نرم افزار نمیتونه / رو بفهمه.

زبان رو انگلیسی کنید حل میشه
                            .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                            https://telegram.me/Cyclicalwaves
                            https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• با سلام خدمت دوستان..
                              اگه راهنمایی کنید ممنون می شم
                              من داینامیک و پاک کردم و دوباره نصب کرم اما 2 تا مشکل دارم یکی اینکه در قسمت edit و پایین سمت چپ هر 3 ردیف csi(name) شده و ascii نیست و دوم اینکه اون error که در تصویر دوم هستو می ده و در عمل دیتا رو از متا تریدر به داینامیک انتقال نمی ده و چارتی نداریم ....

https://t.me/peymanhajati

نظر

• مورد اول که خودت رو دایره save بگذار و یکی از شماره های 1 تا 3 رو بزن تا آدرس این دیتا در شماره انتخابی ذخیره بشه

در مورد دوم فکر میکنم دیتای بروکر آخر اسامی نقطه میگذاره و قابل استفاده نباشه و با دیتای یه بروگر دیگه تست کن

قبلش به شاخه دیتا تو ویندوز برو و اسامی فایل های ایجاد شده رو چک کن و اگر اینگونه بود تست بالا رو انجام بده که دوباره کاری نشه

نظر

پردازش ...
                                X