اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار دايناميك تريدر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• Screenshot (2).jpg

نظر

• ممنون از شما . حل شد

نظر

• عرض سلام مجدد
        من دو تا سوال دارم
        اول اینکه فونت فارسی در نوت برنامه ندارم و بجای تایپ فارسی اشکال ناخوانا تایپ میشه.
        دوم اینکه چارت دیتای فارک س من آپدیت نمیشه هر کاری کردم موفق نشدم . تنظیمات سیستم رو تغییر دادم ، دکمه قرمز رو هم میزنم اما اتفاقی نمیوفته. ممنون میشم در این زمینه توضیح کامل بدین
        ویرایش توسط mehrparvar : https://www.traderha.com/member/19238-mehrparvar در ساعت 12-30-2015, 09:39 AM

نظر

• فونت ویندوز سیستم رو فارسی کن
          صداقت در مقابل سياست ديگران ، سادگي ست
          و سياست در مقابل صداقت ديگران ، خيانت . . .

نظر

• باسلام
            محبت بفرمایید راهنمایی کنید
            من داینامیک را نصب کردم و میتوانم انرا اجرا کنم .اندیکاتور انتقال دیتا را هم در متاتریدر در قسمت اندرکاتورها ریختم و چند ارز را هم با این اندیکاتور دارم که در قسمت open dita folder بخش MQLقسمت fill میتوانم ان ارزها را ببینم ..اما مشکل اینجاست که از داینامیک وقتی میخواهم ادرس بدهم قسمت fill دیده نمیشود. لطفا راهنمایی کنید
            با تشکر
            برای رسیدن به هدف به صبر احتیاج دارید تا شانس

نظر

• نوشته اصلی توسط dehful نمایش پست ها
              فونت ویندوز سیستم رو فارسی کن
              فارسی کردم و مشکل حل نشد.

نظر

• سلام دوستان
                من نرم افزار متااستاک رو نصب کردم ولی وقتی نرم افزار رو باز میکنم پیغامی به شکل بالا میده , به نظر شما مشکل چیه ؟
                ممنون از دوستان .

نظر

• سلام لطف می کنید لینک ورژن قابل نصب واستفاده بدون ارور لایسنس از داینامیک را اینجا قرار دهید(برای متاتریدر4)هم ورژن 5 وهم ورژن 6 را دارم اما ارور لایسنس میده .با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط mani نمایش پست ها
                    سلام لطف می کنید لینک ورژن قابل نصب واستفاده بدون ارور لایسنس از داینامیک را اینجا قرار دهید(برای متاتریدر4)هم ورژن 5 وهم ورژن 6 را دارم اما ارور لایسنس میده .با تشکر
                    سلام

من با استفاده از لینک زیرورژن 6 رو دانلود و نصب کردم و به طور صحیح کار میکنه

http://s2.picofile.com/file/7145443438/DT6.rar.html

بعد از دانلود و extract فایل دانلود شده.دقت کنید برای اجرای فایل نصب (DT6-install) بر روی فایل راست کلیک کنید و با استفاده از گزینه run as administrator فایل را اجرا و نصب کنید. سپس بعد از نصب فایل کرک (DT6-key-injector) را نیز در محل نصب برنامه کپی کنید.
                    موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط f125tk نمایش پست ها
                      سلام

من با استفاده از لینک زیرورژن 6 رو دانلود و نصب کردم و به طور صحیح کار میکنه

http://s2.picofile.com/file/7145443438/DT6.rar.html

بعد از دانلود و extract فایل دانلود شده.دقت کنید برای اجرای فایل نصب (DT6-install) بر روی فایل راست کلیک کنید و با استفاده از گزینه run as administrator فایل را اجرا و نصب کنید. سپس بعد از نصب فایل کرک (DT6-key-injector) را نیز در محل نصب برنامه کپی کنید.
                      موفق باشید
                      محبت کردی عزیز درست شد یک دنیا ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط moheb نمایش پست ها
                        باسلام
                        محبت بفرمایید راهنمایی کنید
                        من داینامیک را نصب کردم و میتوانم انرا اجرا کنم .اندیکاتور انتقال دیتا را هم در متاتریدر در قسمت اندرکاتورها ریختم و چند ارز را هم با این اندیکاتور دارم که در قسمت open dita folder بخش MQLقسمت fill میتوانم ان ارزها را ببینم ..اما مشکل اینجاست که از داینامیک وقتی میخواهم ادرس بدهم قسمت fill دیده نمیشود. لطفا راهنمایی کنید
                        با تشکر

سلام
                        من هم مشکل مشابه ایشون رو دارم .ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

نظر

• خوب ممکنه Hidden باشه فولدر ، بایست از Hidden خارج کرد .یکبار از طریق همون مسیر open data folder پوشه به پوشه برگرد عقب تا فولدری که مخفی هست بیابید.

دوم اینکه یوزر کاربری ویندوز دسترسی Administrator داشته باشه .

موفق باشید

نظر

• در شمارش کندل من مشکل دارم جعبه پیون را تنظیم کرده ام ولی بجای نمایش تعداد کندلها روزهای معاملاتی رانشان می دهد یعنی tb کسی میدونه مشکل از کجاست Screenshot (4).jpg

نظر

• نوشته اصلی توسط egafar نمایش پست ها
                              در شمارش کندل من مشکل دارم جعبه پیون را تنظیم کرده ام ولی بجای نمایش تعداد کندلها روزهای معاملاتی رانشان می دهد یعنی tb کسی میدونه مشکل از کجاست [ATTACH=CONFIG]4483[/ATTACH]

باید در تنظیماتش تیک مربوط به شمارش کندل ها رو فعال کنید

1 - راست کلیک روی ابزار مربوطه

2 - فعال کردن گزینه های مورد نظر

ویرایش توسط f125tk : https://www.traderha.com/member/14547-f125tk در ساعت 01-04-2016, 12:07 AM

نظر

• ضمن تشکر از زحمتی که کشیدید مال شما هم که مثل من تعداد روزهای معاملاتی را به جاری تعداد کندل می زند باید به لاتین بنویسد bar نه tb

نظر

پردازش ...
                                X