اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار دايناميك تريدر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• شما اگر مشکلت حل نشد موقعیت مکانی رو کشوری غیر از ایران انتخاب مشکلت حل میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
      سلام

تنظیمات یکبار دیگه چک کنید :

آقا مصطفی من تا الان دیتا رو از تی اس ای کلاینت میگرفتم و با پسوند csv
      الان ویندوز رو ارتقا دادم و میخام از دیتا با پسوند txt استفاده کنم
      میشه لطف کنید و تنظیمات قسمت 9 مربوط به پسوند txt رو بگزارید
      ویرایش توسط آرین : https://www.traderha.com/member/6928-آرین در ساعت 06-09-2015, 11:54 AM
      https://t.me/joinchat/BdwipULuUPZiTnNsVjYA1Q

نظر

• نوشته اصلی توسط آرین نمایش پست ها
        آقا مصطفی من تا الان دیتا رو از تی اس ای کلاینت میگرفتم و با پسوند csv
        الان ویندوز رو ارتقا دادم و میخام از دیتا با پسوند txt استفاده کنم
        میشه لطف کنید و تنظیمات قسمت 9 مربوط به پسوند txt رو بگزارید
        با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• دوستان من تاا آخرین مرحله پیش میرم و وقتی دکمه سیو رو میزنم پیغام ارور زیر میاد.
          لطفا راهنمایی کنید
          با تشکر

نظر

• منم همین مشکل رو دارم . کسی هست جواب بده
            ویرایش توسط jami22 : https://www.traderha.com/member/13158-jami22 در ساعت 06-18-2015, 12:53 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط merton نمایش پست ها
              دوستان من دادههای بورس را وارد DT کردم ولی با اینکه دادهها روزانه هست بعضی از نمادها را روزانه بعضی دیگر را هفتگی یا ماهانه نشان میدهد و امکان تبدیل هم وجود ندارد مثل شکل زیر:

کسی میتونه کمک کنه؟
              ممنون
              منم همین مشکل رو دارم . کسی هست کمک کنه ؟؟؟؟؟؟

نظر

• با سلام و درود
                صمیمیانه تشکر میکنم از همکاری خوبتون من یه مشکلی پیدا کردم که نیاز به نسخه قدیمی متاتریدر pcmدارم ممنون میشم لینکشو بذارین

نظر

• واقعا اینجا کسی سر از مشکلات مطرح شده در نمیاره یا نمیخوان کمک کنن؟
                  بعید میدونم که همه سر در نیارن خصوصا اونهایی که دارن با این نرم افزار تحلیل میزارن.
                  چرا کمک نمیکنن نمیدونم!!!

به هر حال مشکل من حل شد و گفتم به بقیه دوستان هم بگم.
                  در ویندوز 7 هم متاتریدر و هم داینامیک تریدر رو در درایوی غیر از c نسب کنید. مثلا d .
                  میبینید دیگه این مشکلات نیست. ظاهرا ویندوز 7 نمیتونه با بعضی از برنامه ها در درایو سی کار بکنه.

شاید در ویندوز 8 هم همینطور مشکل حل بشه.

موفق باشید.

نوشته اصلی توسط dadkhah نمایش پست ها
                  دوستان من تاا آخرین مرحله پیش میرم و وقتی دکمه سیو رو میزنم پیغام ارور زیر میاد.
                  لطفا راهنمایی کنید
                  با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط dadkhah نمایش پست ها
                    واقعا اینجا کسی سر از مشکلات مطرح شده در نمیاره یا نمیخوان کمک کنن؟
                    بعید میدونم که همه سر در نیارن خصوصا اونهایی که دارن با این نرم افزار تحلیل میزارن.
                    چرا کمک نمیکنن نمیدونم!!!

به هر حال مشکل من حل شد و گفتم به بقیه دوستان هم بگم.
                    در ویندوز 7 هم متاتریدر و هم داینامیک تریدر رو در درایوی غیر از c نسب کنید. مثلا d .
                    میبینید دیگه این مشکلات نیست. ظاهرا ویندوز 7 نمیتونه با بعضی از برنامه ها در درایو سی کار بکنه.

شاید در ویندوز 8 هم همینطور مشکل حل بشه.

موفق باشید.
                    به دلیل دسترسی هست ، اگر امکان دسترسی یوزر کاری ویندوز به تغییرات و ایجاد فایل خها در درایو ویندوز نباشد چنین نرم افزارهای دچار مشکل میشوند.به همین علت یکی از راه حل ها ، نصب نرم افزارها در درایوی غیر از درایو نصب ویندوز میباشد و راه حل دوم تغییر سطج کاربری یوزر ویندوز به ادمین میباشد.

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                      به دلیل دسترسی هست ، اگر امکان دسترسی یوزر کاری ویندوز به تغییرات و ایجاد فایل خها در درایو ویندوز نباشد چنین نرم افزارهای دچار مشکل میشوند.به همین علت یکی از راه حل ها ، نصب نرم افزارها در درایوی غیر از درایو نصب ویندوز میباشد و راه حل دوم تغییر سطج کاربری یوزر ویندوز به ادمین میباشد.

موفق باشید
                      خوب دوست عزیز و مدیر محترم میشد لطف میکردید و اینها رو خیلی پیشتر میگفتید .
                      دوستان و از جمله خودم چندین ماهه داریم اینجا سر میزنم تا یکی یه راه حل بگه!!!

حالا بفرمایید چطور میشه به سطح ادمین تغییر داد؟

با تشکر

نظر

• با سلام من چند روز هست که دارم داینامیک تریدر نصب می کنم!! هر بار یک مشکلی داشته 90درصدش رفع شده بود که برای بار آخر اومدم نصبش کنم حالا باز نمی کنه و پیام

میده class not register تو این ماه رمضان ثواب داره کمک کنید.
                        با سپاس
                        ویرایش توسط Ramin ghasemi : https://www.traderha.com/member/18954-ramin-ghasemi در ساعت 06-26-2015, 06:45 PM

نظر

• دوست عزیز خیلی از ک....رک.ها از کار افتادن
                          من فقط ورژن 5 رو تونستم راه بندازم
                          فقط متاسفانه ادرسی رو که این ورژن که ک..ر....ک..ش هم کار میکنه رو ندارم
                          بنابراین هر جا رسیدی دانلود کن ببین کدومشون کار میکنه.
                          فقط یادت باشه متاتریدر و داینامیک تریدرت باید هر دو توی درایوی غیر از c نسب بشن.
                          نوشته اصلی توسط ramin ghasemi نمایش پست ها
                          با سلام من چند روز هست که دارم داینامیک تریدر نصب می کنم!! هر بار یک مشکلی داشته 90درصدش رفع شده بود که برای بار آخر اومدم نصبش کنم حالا باز نمی کنه و پیام

میده class not register تو این ماه رمضان ثواب داره کمک کنید.
                          با سپاس

نظر

• دوستان کسی میدونه مشکل از کجاست
                            Set And Forget

نظر

• نوشته اصلی توسط 7484 نمایش پست ها
                              دوستان کسی میدونه مشکل از کجاست
                              دوستانی که به این مشکل بر خوردند تو گزینه mql4_file طبق عکس زیر کلمه min . رو پاک کنند مشکل حل میشه. موفق باشید
                              Set And Forget

نظر

• نوشته اصلی توسط 7484 نمایش پست ها
                                دوستانی که به این مشکل بر خوردند تو گزینه mql4_file طبق عکس زیر کلمه min . رو پاک کنند مشکل حل میشه. موفق باشید
                                حتما از اندیکاتور data exporter ورژن 2 استفاده کنید . ممنون از اقا مصطفی عزیز
                                Set And Forget

نظر

پردازش ...
                                X