اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار دايناميك تريدر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط mehdi13 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    2 مشکل داشتم مزاحم شدم
    1-من هردفعه 6.2 dt رو باز میکنم ,داینامیک تریدر ,فایلهای جدیدی که مفیدتریدر ساخته است را نمیشناسه و بایستی دوباره برم توی profile manger و دوباره سهام جدید رو اضافه کنم. چکار باید کنم؟
    2-سهام نشان داده شده در داینامیک تریدر به روز نیستند و تاریخ خیلی عقبتر و قیمتهای عقبتر رو نشون میدهند؟
    مرسی
    1- چارتهای جدید که در متا میسازید رو باید در پرتفولیو منیجر بشناسونید به داینامیک
    2- بالا سمت چپ یه دکمه قرمز هست اونو فشار بدید به رنگ سبز در میاد و بعدش چارتها آنلاین خواهد بود

نظر

• منم همین مشکل رو دارم . آقا مصظفی ممنون میشم جواب بدین

نظر

• نوشته اصلی توسط nima_1 نمایش پست ها
        با سلام ديتاي كه از tse مي گيرم دچار مشكل شده و جلو ي نام سهام پسوند M ,Qو W مي اندازه و موقع باز كردن نمودار را مثلا وقتي حرف M جلوي آن است بصورت ماهانه باز مي كنه مي خواستم بدونم مشكل از كجاست و براي برطرف كردنش چكار بايد انجام دهم اگر ممكنه راهنمائي كنيد با تشكر

آقا مصطفی منم همین مشکل این دوست عزیز رو دارم لطفا راهنمایی کنید
        ویرایش توسط jami22 : https://www.traderha.com/member/13158-jami22 در ساعت 01-18-2015, 08:24 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط keder1979 نمایش پست ها
          سلام دوستان...اولین باری هست که مطلبی میزارم اگه در جای نامناسبی میزارم ببخشید.. مشکلی در داینامیک تریدر داشتم.. وقتی از ابزارهای زمانی استفاده میکنم..در زمانهای رسیدن به نسبتهای زمانی فقط تاریخ اون روز را مشخص میکنه و ساعت مربوط به اون روز را نشون نمیده..( مثلا در زمان رسیدن به RET 100% بجای نشان دادن 24Dec 18:30 فقط 24Dec را نشون میده....... یه سوال دیگه: تاریخی که در پایین داینامیک تریدر قرار داره هرکندل تایم 15 دقیقه رو به یک روز اختصاص میده. یعنی با بسته شدن هر کندل15 دقیقه تاریخ یه روز به جلو میره..(البته در تمام تایمها اینطوریه.من فقط 15 دقیقه رو مثال زدم) ممنون میشم راهنمایی کنید..
          همچنین مشکل این دوست عزیز . دوستان لطفا راهنمایی کنید

نظر

• سلام به دوستان خوبم
            یه کمکی میخواستم در مورد دینامیک تریدرDT5
            .
            من در همون قسمت اول کار با نرم افزار با مشکل بر میخورم و وقتی این مسیر را میرم( file/portfolio manager/ASCII setup) و save میکنم اخطار میده که
            :cannot create file c:/program files/DT/BIN/txtinfo.inf
            از دوستانی که میتونن کمک کنند خواهش دارم جوابم رو بدندممنون از همه

نظر

• نوشته اصلی توسط davooddm نمایش پست ها
              سلام به دوستان خوبم
              .
              من در همون قسمت اول کار با نرم افزار با مشکل بر میخورم و وقتی این مسیر را میرم( file/portfolio manager/ASCII setup) و save میکنم اخطار میده که
              اشتباه نکنم شما در فایل سی قادر به دستکاری نیستید مثل همین ساختن یک فایل با نام txtinfo.inf که نرم افزار در حال تلاش برای ساختن آن هست ، شما در ابتدا نگاهی به یوزری که در ویندوز استفاده میکنید بیاندازید ببینید در گروه administrator هست . اگر چنین بود شما بهتره نرم افزار را در یک درایو غیر از سی نصب کنید . اگر در گروه ادمین نبودید ، یوزر خودتون رو تغییر به ادمین بدید.

کافیه Control Panel\User Accounts and Family Safety\Parental Controls به این قسمت برید و نگاه بندازید. اما به احتمال بالا همون تعییر محل نصب به درایو غیر از سی انجام بدید درست بشه

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط davooddm نمایش پست ها
                سلام به دوستان خوبم
                .
                چند ماه بود چنین مشکلی را داشتم و نمیتونستم تحلیل کنم، ابتدا یک فولدر در درایوی غیر از c بسازید سپس در مسیر نصب گزینه 3 شکل زیر را کلیک کنیند و مسیر فولدری را که ساختید در هر 3 گزینه بدهید و بعد 2 یا 3تا گزینه proceed میاید و تا آخر کلیک کنیند ادامه را در صفحه اول این تاپیک ببینیند

نظر

• باسلام خدمت استاد محترم
                  من دايناميك تريدر را نصب كردم و اطلاعات را براي مثلا يورو دلار در 4 تايم فريم 1ساعته ، 4 ساعته ، 1روزه و ماهيانه از از طريق متاتريدر به ان منتقل كردم اما مشكلي دارم كه خواهش ميكنم مرا راهنمايي بفرمائيد.
                  اولا : من زماني كه در تايم فريم 4ساعته روند را تحليل ميكنم بايد دوباره همان تحليل را در تايم فريم يكساعته و يا هر كدام از 3 تايم فريم ديگر انجام دهم . اين كه نميشود ايا مثل متاتريدر دكمه هايي وجود ندارد كه مثلا وقتي من دكمه تايم فريم 1 ساعته را بزنم خودبخود به ان تايم فريم منتقل شود و من بتوانم كه ريزموجهايي كه قبلا در 4ساعته تحليل كردم همان را در تايم فريم 1 ساعته ببينم و ديگر نياز به شماره گزاري مجدد در 1 ساعته نباشم. الان من مجبورم كه براي ديدن تايم فريم 1ساعته يك نمودار جديد در دايناميك ياز كنم كه اصلا هيچ ارتباطي با تايم فريمهاي بالاتر همان ارز ندارد.
                  ثانيا : اين اطلاعات چگونه اپديت ميشود؟ اگر متاتريدر من باز باشد ايا اين اپديت بصورت اتوماتيك انجام ميشود؟
                  ثالثا : ايا اسيلتور دي تي را هم ميتوان در متاتريدر استفاده كرد ؟
                  باتشكر

نظر

• نوشته اصلی توسط omidnabeghe نمایش پست ها
                    باسلام خدمت استاد محترم
                    من دايناميك تريدر را نصب كردم و اطلاعات را براي مثلا يورو دلار در 4 تايم فريم 1ساعته ، 4 ساعته ، 1روزه و ماهيانه از از طريق متاتريدر به ان منتقل كردم اما مشكلي دارم كه خواهش ميكنم مرا راهنمايي بفرمائيد.
                    اولا : من زماني كه در تايم فريم 4ساعته روند را تحليل ميكنم بايد دوباره همان تحليل را در تايم فريم يكساعته و يا هر كدام از 3 تايم فريم ديگر انجام دهم . اين كه نميشود ايا مثل متاتريدر دكمه هايي وجود ندارد كه مثلا وقتي من دكمه تايم فريم 1 ساعته را بزنم خودبخود به ان تايم فريم منتقل شود و من بتوانم كه ريزموجهايي كه قبلا در 4ساعته تحليل كردم همان را در تايم فريم 1 ساعته ببينم و ديگر نياز به شماره گزاري مجدد در 1 ساعته نباشم. الان من مجبورم كه براي ديدن تايم فريم 1ساعته يك نمودار جديد در دايناميك ياز كنم كه اصلا هيچ ارتباطي با تايم فريمهاي بالاتر همان ارز ندارد.
                    ثانيا : اين اطلاعات چگونه اپديت ميشود؟ اگر متاتريدر من باز باشد ايا اين اپديت بصورت اتوماتيك انجام ميشود؟
                    ثالثا : ايا اسيلتور دي تي را هم ميتوان در متاتريدر استفاده كرد ؟
                    باتشكر
                    خوب آقا امید بایست نظرتون به جناب ماینر انتقال داد. این نرم افزار یک میز کاری محسوب میشه نه شمارش خودکار و ...

داینامیک اتومات چارت آپدیت میکنه اما چون نسخه کرک شده در ایران استفاده میشه بعضا وسط اینکار پارازیت تولید میشه و ممکنه منجر به قفل و برهم ریختن چارت بشه که توصیه به آپدیت لایو در کمتر از 30 الی یک دقیقه نمیشه.کنار علامت مثبت بالای چارت دقیقا قبل تاریخ زرد رنگ نوشته شده یک دایره قرمز رنگ هست که اونو کلیک کنید به حالت سبز در میاد و آپدیت انجام میشه که با کلیک سمت راست میشه تایم آپدیت چارت رو مشخص نمود.

اسیلاتور دی تی نسخه متاتریدر 4 در همین فروم گردشی بزنید پیدا خواهید کرد.

موفق باشید
                    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• خوب دوبار پست ما درج شد و اینو ویرایش کردم.

موفق باشید
                      ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 02-11-2015, 02:13 PM

نظر

• [quote=عبدالرحمان;157311]خوب آقا امید بایست نظرتون به جناب ماینر انتقال داد. این نرم افزار یک میز کاری محسوب میشه نه شمارش خودکار و ...

داینامیک اتومات چارت آپدیت میکنه اما چون نسخه کرک شده در ایران استفاده میشه بعضا وسط اینکار پارازیت تولید میشه و ممکنه منجر به قفل و برهم ریختن چارت بشه که توصیه به آپدیت لایو در کمتر از 30 الی یک دقیقه نمیشه.کنار علامت مثبت بالای چارت دقیقا قبل تاریخ زرد رنگ نوشته شده یک دایره قرمز رنگ هست که اونو کلیک کنید به حالت سبز در میاد و آپدیت انجام میشه که با کلیک سمت راست میشه تایم آپدیت چارت رو مشخص نمود.

موفق باشید[/qu

باتشكر از جوابيه جنابعالي
                        استاد منظورم شمارش خودكار در متاتريدر نبود. منظورم اين بود كه فرض كنيد شما در تايم فريم 4ساعته يك روند را از 1 تا 5 شماره گزاري كرديد . حال براي انكه بتوانيد ريزموجهاي انرا نيز شماره گزاري كنيد لازم است كه به تايم فريم يكساعته برويد. شما در اين تايم فريم در دايناميك تريدر نميتوانيد كه شماره هايي كه قبلا در تايم فريم 4 ساعته شماره گزاري كرديد ، ببينيد و بايد ابتدا همان شماره گزاري را كه قبلا در 4 ساعته انجام داديد در اين تايم فريم پياده كنيد و بعد ريزموجها را شمارش نماييد. اين باعث ميشود كه اگر در چند تايم فريم شما كار ميكنيد هربار كه يكي را اپديت كرديد، در همان لحظه همه تايم فريمهاي ديگر را نيز اپديت نمائيد كه ممكن است در بسياري از جاها دچار خطا شويد. ميخواست بدانم كه ايا راهي براي حل اين مشكل در نظر داريد و يا تنها راه شماره گزاري مجدد در تمام تايم فريمها ميباشد
                        باتشكر

نظر

• [QUOTE=omidnabeghe;157316]
                          نوشته اصلی توسط عبدالرحمان نمایش پست ها
                          خوب آقا امید بایست نظرتون به جناب ماینر انتقال داد. این نرم افزار یک میز کاری محسوب میشه نه شمارش خودکار و ...

موفق باشید[/qu

باتشكر از جوابيه جنابعالي
                          استاد منظورم شمارش خودكار در متاتريدر نبود. منظورم اين بود كه فرض كنيد شما در تايم فريم 4ساعته يك روند را از 1 تا 5 شماره گزاري كرديد . حال براي انكه بتوانيد ريزموجهاي انرا نيز شماره گزاري كنيد لازم است كه به تايم فريم يكساعته برويد. شما در اين تايم فريم در دايناميك تريدر نميتوانيد كه شماره هايي كه قبلا در تايم فريم 4 ساعته شماره گزاري كرديد ، ببينيد و بايد ابتدا همان شماره گزاري را كه قبلا در 4 ساعته انجام داديد در اين تايم فريم پياده كنيد و بعد ريزموجها را شمارش نماييد. اين باعث ميشود كه اگر در چند تايم فريم شما كار ميكنيد هربار كه يكي را اپديت كرديد، در همان لحظه همه تايم فريمهاي ديگر را نيز اپديت نمائيد كه ممكن است در بسياري از جاها دچار خطا شويد. ميخواست بدانم كه ايا راهي براي حل اين مشكل در نظر داريد و يا تنها راه شماره گزاري مجدد در تمام تايم فريمها ميباشد
                          باتشكر
                          بله بزرگوار متوجه شدم دارین چی میگین ، اینجور حرکات و کپی لیبل گذاری ها در نرم افزارهای شمارش اتوماتیک هست که آلترناتیو های مختلفی دارند و لیلبل میزنند و شما به هر تایم فریمی رجوع نمائید در آن مشاهده میکنید. اما داینامیک یک میز کار هست و امورات دستی صورت میپدیره ، شما وقتی در تایم فریم روزانه به بالا آنالیز میکنید هفته ای یکبار نیاز به تغییر یا اضافه کردن لیبل دارید . پس زیاد زمانبر و وقت گیر نیست مگر بخواهید طیف گسترده ای از ایندکس ها و ارزها رو مورد بررسی قرار دهید.

بزرگواری

نظر

• سلام دوستان بالاخره بعد از کلی سرو کله زدن و گشتن تو وب بهترین روش وراحت ترین روش انتقال داده به داینامیک تریدر استفاده از tse client هست اما دوتا سوال داشتم 1برای بروز رسانی اطلاعات هر روز فقط باید اطلاعات tseclient رو به روز کنیم یعنی خود داینامیک اطلاعات به روز رو میخونه از محل ذخیره؟؟؟ 2 تو داینامیک تریدر تایم فریمهای نمودارو از کجا باید تغییر داد مثلا تایم فریم 4 ساعته یا هفتگی کلا چارتی که به من میده مشخص نیست تو چه تایم فریمی هست ( ممنون از راهنماییتون)

نظر

• سلام دوستان
                              دیتای مربوط به قیمت جهانی فلزات اساسی را از چه منبعی می تونم برای دینامیک تریدر بگیرم؟
                              سایت irancama این دیتا را ارائه می ده اما داینامیک تریدر فرمتش را نمی شناسه. کسی می دونه اینها به چه فرمتی هست و چطور میشه تبدیلشون کرد؟
                              ممنمون می شم اگه راهنماییم کنید.

نظر

• https://www.xtb.com/

نظر

پردازش ...
                                X