اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار دايناميك تريدر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام دوستان.بنده متاتریدر رو در درایوfنصب کردم ولی پوشه هایی که جناب مصطفی درپست2316نشان داه اند درمحل نصب نیستش ودراین ادرس رفته C:\Users\rasool\AppData\Roaming\MetaQuotes\Termina l\3CEABAFE6A8856179DEAD7B28AA73336\MQL4

نظر

• نوشته اصلی توسط bomb نمایش پست ها
      سلام دوستان.بنده متاتریدر رو در درایوfنصب کردم ولی پوشه هایی که جناب مصطفی درپست2316نشان داه اند درمحل نصب نیستش ودراین ادرس رفته c:\users\rasool\appdata\roaming\metaquotes\termina l\3ceabafe6a8856179dead7b28aa73336\mql4
      سلام
      دوست عزیز من هم متا تریدر pcm را تو درایو d نصب کردم ولی مدتی است پوشه file بنده مثل شما به ادرسی تو درایو c منتقل شده!!!من هم همین ادرس را به داینامیک دادم و مشکلم حل شد ...ولی علت این کار را متوجه نشدم...

نظر

• نوشته اصلی توسط SHIRANI نمایش پست ها
        سلام
        دوست عزیز من هم متا تریدر pcm را تو درایو d نصب کردم ولی مدتی است پوشه file بنده مثل شما به ادرسی تو درایو c منتقل شده!!!من هم همین ادرس را به داینامیک دادم و مشکلم حل شد ...ولی علت این کار را متوجه نشدم...
        سلام

پوشه file کپی کنید تو مسیر نصب متاتریدر در پوشه MQL4 ، احتمالا درست میشه . بعد پوشه فایل تو درایو C کلا حذف کنید .یا کلا متاتریدر یکبار کامال حذف کنید . حتی بعد از حذف برید به مسیر نصب و از اونجا هم همه فایلها و پوشه های مربوط به متاتریدر پاک کنید و دوباره متا رو نصب کنید .
        با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
          سلام

پوشه file کپی کنید تو مسیر نصب متاتریدر در پوشه mql4 ، احتمالا درست میشه . بعد پوشه فایل تو درایو c کلا حذف کنید .یا کلا متاتریدر یکبار کامال حذف کنید . حتی بعد از حذف برید به مسیر نصب و از اونجا هم همه فایلها و پوشه های مربوط به متاتریدر پاک کنید و دوباره متا رو نصب کنید .
          سلام
          با سپاس از راهنمایی شما
          مراحلی که فرمودید را انجام دادم ولی باز هم بعد از نصب متا تریدر بعد از چند ثانیه پوشه فایل خود بخود به درایو c منتقل میشه
          منم همون ادرس را از درایو c به داینامیک منتقل کردم
          مرسی...

نظر

• بنده همان ادرس متاتریدر رو که در درایوc هست روبه داینامیک دادم ولی متاسفانه بازمشگلم حل نشد.شایدمشگل ازویندوزم باشه......
            فایل های پیوست شده

نظر

• سلام
              دوستان برل ی سهام های ایرانی تنظیمات
              MAOSC
              RSI
              DTOSC
              DTSTOCh
              stoch
              چند بگذارم؟
              باتشکر
              تمام سیگنالهای خرید یا فروشی که قرار میدم فقط جنبه تمرین داره

نظر

• لطفا اندیکاتور استخراج دیتا از متاتریدر برای حسابهای میکرو رو بزارید بخاطر تکنولوزی پیشرفته موتور جستجو انجمن که با جستجوی کلمه فقط تابپک هایی که اون کلمه توش استفاده شده رو میاره خسته شدم از صفحه یک تا 110 رو چک کردم نبود
                لطفا یه فکری هم به حال موتور جستجو کنند

نظر

• نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
                  سلام

پوشه file کپی کنید تو مسیر نصب متاتریدر در پوشه MQL4 ، احتمالا درست میشه . بعد پوشه فایل تو درایو C کلا حذف کنید .یا کلا متاتریدر یکبار کامال حذف کنید . حتی بعد از حذف برید به مسیر نصب و از اونجا هم همه فایلها و پوشه های مربوط به متاتریدر پاک کنید و دوباره متا رو نصب کنید .
                  با درود

جناب مصطفی پیرو فرمایش جنابعالی متتریدر پی سی ام را نصب کردم در یک درایو دیگه ، اما مسئله اینجاست که من اصلا پوشه فایل را ندارم( متا تریدر قبلی که داشتم در درایو سی بود پاکش کردم و دوباره در یک

درایو دیگه نصب کردم) با سپاس فراوان

برقرار باشید.

سال ها دل طلب جام جم از ما می کرد / وآن چه خود داشت ز بیگانه تمنا می کرد

نظر

• جناب شب رو سلام...نرم افزار داینامیک قابلیت عکس گرفتن رو داره؟
                    ایام به کام

نظر

• ازدوستان باتجربه سایت کسی نیست جواب پست 2321منوبده؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ali ati نمایش پست ها
                        جناب شب رو سلام...نرم افزار داینامیک قابلیت عکس گرفتن رو داره؟
                        ایام به کام
                        سلام

کلید F7 رو صفحه کلید بزنید پنجره برای سیو عکس مشاهده خواهید کرد

یا از منو Chart گزینه Capture or Print image انتخاب کنید

نظر

• جناب bombفکر نمی کنم مشکل از ویندوز باشه احتمالا فایل ها درست منتقل نمی شوند اگر از پلتفرم pcm استفاده می کنید از دیتا اکسپورتر دیگری که اقای meda7 در سایت قرار دادند استفاده کنید انتهای مسیر را کنترل کنید که فایلها درست منتقل شده با شند فکر کنم مشکلتان حل شود

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad1982 نمایش پست ها
                            جناب bombفکر نمی کنم مشکل از ویندوز باشه احتمالا فایل ها درست منتقل نمی شوند اگر از پلتفرم pcm استفاده می کنید از دیتا اکسپورتر دیگری که اقای meda7 در سایت قرار دادند استفاده کنید انتهای مسیر را کنترل کنید که فایلها درست منتقل شده با شند فکر کنم مشکلتان حل شود
                            سلام...هرچی توسایت گشتم نتونستم دیتا اکسپورتردیگه ای پیداکنم.متاسفانه سیستم جستو جوی سایت خیلی ابتدایی هست تایه کلمه روسرچ میکنی برات هرچی تاپیک که اسم اون کلمه توش هست رو میاره.

نظر

• باد درود

لطفا اندیکاتور انتقال دادها برای mt5 بفرمائید

بر قرار باشید
                              سال ها دل طلب جام جم از ما می کرد / وآن چه خود داشت ز بیگانه تمنا می کرد

نظر

• اندیکاتور انتقال دیتاhttp://http://pcmupload.traderha.com/uploa...7799867681.rar

نظر

پردازش ...
                                X