اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار دايناميك تريدر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط m.hossein123 نمایش پست ها
    سلام و عرض خسته نباشید. من دو تا سوال دارم که اگر دوستانی که با داینامیک کار کردن لطف کنن و جواب بدن من ممنون می شم .
    می خواستم بدونم از کدوم قسمت باید فلشی که مثلا می خوایم از نقطه ی x تا a رو حساب کنیم ، بزنم.
    سوال بعدی اینکه آیا راهی هست اینکه مثل برنامه ی متا داینامیک رو آپ کنیم یا اینکه روند خسته کننده ی save نماد ها رو هر روز انجام بدیم.
    پیشاپیش ممنون و متشکر.
    سلام دوست عزیز
    سوال اول متوجه نشدم

سوال دوم : با استفاده از اندیکاتور میشه راحت دیتاها را سیو کرد و نیاز به سیو دستی نیست که خسته کننده باشه . لینک دانلود آن در زیر برای شما قرار دادم

http://pcmupload.traderha.com/uploa...4340639771.rar

نظر

• با سلام مجدد و سپاس برای ارسال فایل.

ابندا باید بگم زمان run کردن این اندیکاتور درست ERROR های زیر به نمایش می یاد.:
      ' - declaration without type 1 1
      '' - unexpected end of program

event handling function not found.

اما درباره سوال اول که گمان می کنم خودم قضیه را سخت کردم. عرض من برای این بود که در تمام کتاب هایی که با پلتفرم داینامیک هست ، برای مثال عکس یک نمودار با یک سقف و کف نمایش داده شده که در زیر کف یک فلش وجود داره 0Bars.. ,و در سقف هم مثلا 32 Bar. من سوالم اینجاست که از کجای برنامه باید این رو پیدا کنم.
      در انتها باز هم از شما ممنون و متشکرم.

نظر

• دوست عزیز تو نوار ابزار کناری date labels رو انتخاب کن
        صداقت در مقابل سياست ديگران ، سادگي ست
        و سياست در مقابل صداقت ديگران ، خيانت . . .

نظر

• خیلی خیلی متشکرم.

نظر

• سلام
            با تشکر از زحمات دوستان عزیز
            من سعی کردم با توجه به توضیحات شما اطلاعات بورس ایران رو به نرم افزار اضافه کنم اما متاسفانه تنها یک کندل اضافه میشه واسه هر نماد
            چطور میشه اطلاعات روزهای قبل هم اضافه بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
            مرسی

نظر

• سلام جناب مصطفی
              ایا روشی وجود داره که پیوت پوینتها رو روی داینامیک انداخت چیزی مثل اندیکاتور pivot point4 time frame روی متاترید انداخت
              نظر

• سلام
                ممنون از زحمات تمام دوستانی که وقت میذارن و راهنمایی میکنن.
                من با داینامیک 5 کار میکنم . مشکلی در انتقال دیتا و آپدیت روزانه ش از مفید ندارم....تاریخ کندل ها هم کاملا درست هست.
                اما اخیرا یه چیزی برام مبهم شده....نسبت های زمانی که استفاده میکنم گاهی اوقات تاریخ هایی رو بعنوان پروچکشن زمانی مشخص میکنن که خیلی عجیب بنظر میاد !!
                مثلا یک Ret زمانی 100% میزنم که تاریخ 6 دسامبر رو نشون میده.......و در کنارش یک TCR میزنم که در نسبت 61.8 % تاریخ 22 نوامبر رو نشون میده. تا اینجا مشکلی نیست...!
                اختلاف این دو تاریخ هم چیزی در حدود 10 روز کاری هست....اما نقاطی که در نمودار برای اینها مشخص میکنه کاملا نزدیک به هم و در حد دوتا سه کندل هست !!!!!
                حالا برام سوال شده چطور در این فاصله کوتاه میشه 10 روز معاملاتی رو جای داد ؟!!!
                البته فقط این مورد نبوده.....مثالهایی شبیه به این و با اختلافهای بیشتر از این زیاد برام پیش اومده...!
                این باعث شده به تنظیمات برنامه یا دیتاهای ورودی شک کنم و تحلیلم برای خودم کاملا بی اعتبار بشه !!!
                ممنون میشم راهنماییم کنید عزیزان....واقعا نمیدونم مشکل از کجاست؟؟ و آیا اصلا مشکلی وجود داره یا خیر ؟؟؟!!
                ویرایش توسط arouzbeh : https://www.traderha.com/member/16922-arouzbeh در ساعت 11-16-2014, 02:45 AM

نظر

• سلام

دینامیک 6 من
                  اندیکاتور استیلاتور به هیچ وجهی موینیک ها که با 13 تنظیم کردم
                  چه عقب و جلو میبرم بصورن انلاین و خاموش
                  فعال نمیشود و اعداد تغییر نمیکنند
                  چرا؟

نظر

• با سلام اخرین پست 2294 من برای متخصصین باز ار بدون جواب مانده خیلی ممنون میشوم مشگل بنده را رفع نمایند مجددا متشکرم

نظر

• سلام
                      من نرم افزار دینامیک تریدر نصب کردم و تنظیمات زیر انجام دادم
                      اما نشد دقیقا" مثل این عکس ها
                      http://www.8pic.ir/viewer.php?file=i...qlb05mn5zw.png
                      http://www.8pic.ir/viewer.php?file=z...9c0e7gj06t.png
                      http://www.8pic.ir/viewer.php?file=z...9c0e7gj06t.png
                      http://www.8pic.ir/viewer.php?file=p...p9jczoxbrn.jpg
                      http://www.8pic.ir/viewer.php?file=7...9ckzgdirxh.jpg
                      پیش رفتم ولی ارور میده مشکل از کجاست؟
                      باتشکر
                      تمام سیگنالهای خرید یا فروشی که قرار میدم فقط جنبه تمرین داره

نظر

• با سلام . شما اگه از متا تریدر ( مفید تریدر) اطلاعات رو منتقل میکنی . میتونی از اندیکاتور elliot confirm را دانلود کنی ( سرچ کنی در نت به راحتی پیدا میکنی) و در قسمت اندیکاتور های مفید تریدر قرار بدی و در نرم افزار مفید تریدر از اندیکاتور سفارشی این اندیکاتور رو فعال کنی . البته در این حالت پسوند باید prn در داینامیک تغیر بدی . و به راحتی نمودار ها آپدیت میشه فقط کافیه روزانه مفید تریدر روشن باشه و نماد ها رو در صفحه قرار بدی . سوالی بود هستم .

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid_fsh60 نمایش پست ها
                          با سلام . شما اگه از متا تریدر ( مفید تریدر) اطلاعات رو منتقل میکنی . میتونی از اندیکاتور elliot confirm را دانلود کنی ( سرچ کنی در نت به راحتی پیدا میکنی) و در قسمت اندیکاتور های مفید تریدر قرار بدی و در نرم افزار مفید تریدر از اندیکاتور سفارشی این اندیکاتور رو فعال کنی . البته در این حالت پسوند باید prn در داینامیک تغیر بدی . و به راحتی نمودار ها آپدیت میشه فقط کافیه روزانه مفید تریدر روشن باشه و نماد ها رو در صفحه قرار بدی . سوالی بود هستم .
                          سلام باتشکر از پاسختان بله دوست عزیز این هم راهی هست که میشه استفاده کرد امامیخوام اگر بشه از دیتایی که در زیر یک نمونه پیوست میکنم استفاده میکنم وازش مدتی در ادونس استفاده میکردم که هر روز آبدیت جدیدش دستم میرسه استفاده کنم البته بخاطر حجم زیادش چندتا نماد توش گذاشتم
                          فایل های پیوست شده

نظر

• مشکل حل شد.باتشکر

نظر

• سلام خدمت دوستان
                              به سوال قبلی من کسی جواب نداد !! اما اینقدر باهاش کلنجار رفتم تا بالاخره یک نکته ای رو متوجه شدم !!
                              برای بعضی از سهم ها وقتی دیتای روزانه رو در داینامیک وارد میکنم خود داینامیک بجای لیبل D به اون برچسب W میزنه....یعنی هفتگی !!! ------------>> name-D1-W
                              دلیلش رو نمیدونم ولی انگار این دیتا رو بعنوان هفتگی میشناسه !!!
                              و وقتی تحلیل زمانی میزنم فاصله ای که با مثلا 5 کندل بهش میرسه رو بصورت 5 هفته حساب میکنه و تاریخ میزنه !!!
                              حالا کسی میدونه چطور میتونم این مشکل رو حل کنم ؟؟ میشه این لیبل های هفتگی و روزانه رو دستی تغییر داد ؟؟
                              ممنون میشم بی جواب نذارید سوالم رو

نظر

• نوشته اصلی توسط arouzbeh نمایش پست ها
                                سلام خدمت دوستان
                                به سوال قبلی من کسی جواب نداد !! اما اینقدر باهاش کلنجار رفتم تا بالاخره یک نکته ای رو متوجه شدم !!
                                برای بعضی از سهم ها وقتی دیتای روزانه رو در داینامیک وارد میکنم خود داینامیک بجای لیبل D به اون برچسب W میزنه....یعنی هفتگی !!! ------------>> name-D1-W
                                دلیلش رو نمیدونم ولی انگار این دیتا رو بعنوان هفتگی میشناسه !!!
                                و وقتی تحلیل زمانی میزنم فاصله ای که با مثلا 5 کندل بهش میرسه رو بصورت 5 هفته حساب میکنه و تاریخ میزنه !!!
                                حالا کسی میدونه چطور میتونم این مشکل رو حل کنم ؟؟ میشه این لیبل های هفتگی و روزانه رو دستی تغییر داد ؟؟
                                ممنون میشم بی جواب نذارید سوالم رو
                                در قسمت new chart بالای پنجره سمت راست شما میتوانید به صورت دستی تایم فریم را تغییر دهید
                                (البته این ویژگی مربوط به ورژن 6 هست)

نظر

پردازش ...
                                X