اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار دايناميك تريدر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط ashkan09 نمایش پست ها
    با نصب دوباره مشکل حل نمیشود. نیاز به Licnese جدید دارد لطفا راهنمایی بفرمایید. سپاس[ATTACH=CONFIG]2956[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]2957[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]2958[/ATTACH]
    سلام

داینامیک در یک درایو دیگه نصب کنید شاید درست بشه .
    با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
      سلام

داینامیک در یک درایو دیگه نصب کنید شاید درست بشه .
      اگر منظور شما نصب روی دریوار دیگری به غیر از درایو ویندوز است باید بگم از اول نرم افزار تو درایوی به غیر ویندوز نصب بوده اما با این حال باز هم تو درایو دیگه نصب شده اما باز مشکل پا برجاست. سپاس
      ﺻﺪ ﺳﺎﻝ ﺭﻩ ﻣﺴﺠﺪ ﻭ ﻣﯿﺨﺎﻧﻪ ﺑﮕﯿﺮﯼ ﻋﻤﺮﺕ ﺑﻪ ﻫﺪﺭ ﺭﻓﺘﻪ ﺍﮔﺮ ﺩﺳﺖ ﻧﮕﯿﺮﯼ
      ﺑﺸﻨﻮ ﺍﺯ ﭘﯿﺮ ﺧﺮﺍﺑﺎﺕ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﭘﻨﺪ ﻫﺮ ﺩﺳﺖ ﮐﻪ ﺩﺍﺩﯼ ﺑﻪ ﻫﻤﺎﻥ ﺩﺳﺖ ﺑﮕﯿﺮﯼ
      "ﺷﯿﺦ ﺑﻬﺎﯾﯽ"

. No matter how many patterns, lines, fibs, etc. I draw on the chart, the market will do what it will do
      If you are not sure, then you do not have a trading plan for yourself in place. I suggest you make one before you continue to do any
      trading
      .You cannot control the outcome of a trade. You can only control the setup and the risk you accept

نظر

• سلام خسته نباشید
        من اندیکاتور dt data رو تو کدوم مسیر کپی کنم
        11111111111111111.jpg
        یا
        222222222222222.jpg

نظر

• ضمنا از متا تریدر ورژن 5 استفاده میکنم از کجای متا تریدر باید اندیکاتور رو را بندازم

نظر

• فکر کنم با مفید تریدر مشکل داره ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shadravan نمایش پست ها
              دوست عزیز من همه ی اینکارا رو کردم ولی مشکل حل نشد. مشکل اینجاست که تا چند روز این مشکل نبود ولی وقتی اومدم داده های یک متای دیگه رو روی داده های قبلیم سیو کنم این مشکل پیش اومد. با هر پلتفرمی هم که امتحان میکنم مشکل سر جاشه و فقط برای تایم های پایینتر از روزانه مشکل پیش میاد

Sent from my SM-G900H using Tapatalk
              سلام دوست عزیز
              تنها راهی که به نظرم میومد همون بود یکبار دیگه دیتاها را پاک کنید و متا تریدر را ران کنید تا دیتای جدید ساخته شود و دیتای جدید را در داینامیک ادد کنید باید درست شود.
              تاپیک تحلیل های شخصی
              برای مشاهده تحلیل های جدید نئو ویو از بازار سهام و ارز و دانلود آخرین ورژن اندیکاتورهای انتقال دیتا به بلاگ بنده مراجعه کنید.

ارشیا رحیمی

نظر

• نوشته اصلی توسط ashkan09 نمایش پست ها
                با نصب دوباره مشکل حل نمیشود. نیاز به Licnese جدید دارد لطفا راهنمایی بفرمایید. سپاس[ATTACH=CONFIG]2956[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]2957[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]2958[/ATTACH]
                دوست عزیز این ورژن را همراه با کرک دانلود کنید مشکلی ندارد البته قبل از آن داینامیک قبلیتان را پاک کنید و ساعت سیستمتان هم تنظیم باشد.
                داینامیک ورژن 6.2.2.128
                تاپیک تحلیل های شخصی
                برای مشاهده تحلیل های جدید نئو ویو از بازار سهام و ارز و دانلود آخرین ورژن اندیکاتورهای انتقال دیتا به بلاگ بنده مراجعه کنید.

ارشیا رحیمی

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseindehgani نمایش پست ها
                  سلام خسته نباشید
                  من اندیکاتور dt data رو تو کدوم مسیر کپی کنم
                  [ATTACH=CONFIG]2959[/ATTACH]
                  یا
                  [ATTACH=CONFIG]2960[/ATTACH]
                  نوشته اصلی توسط hosseindehgani نمایش پست ها
                  فکر کنم با مفید تریدر مشکل داره ؟؟
                  دوست عزیز بنده دو نوع دیتا اکسپرتر خدمتتان ارائه دادم یکی مخصوص متاتریدر 4 که اندیکاتور می باشد پس درون پوشه اندیکاتور کپی کنید. اون یکی هم مخصوص متاتریدر 5 مثل مفید تریدر می باشد که اکسپرت می باشد پس درون پوشه اکسپرت کپی کنید.
                  در ضمن مسیری که در عکس ها نشان داده اید اشتباه است وقتی متاتریدر را باز کردید از منو فایل گزینه باز کردن پوشه داده ها را بزنید و اندیکاتور متا 4 را درون پوشه اندیکاتور و برای متا 5 درون پوشه اکسپرت کپی کنید.
                  موفق باشید.
                  ویرایش توسط arshia66 : https://www.traderha.com/member/10916-arshia66 در ساعت 06-09-2014, 12:26 AM
                  تاپیک تحلیل های شخصی

ارشیا رحیمی

نظر

• سلام ممنونم از راهنماییتون
                    واقعا سپاسگزارم نزدیک به شش روزه در گیر این داستان هستم
                    صمیمانه تشکرمیکنم

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseindehgani نمایش پست ها
                      سلام ممنونم از راهنماییتون
                      واقعا سپاسگزارم نزدیک به شش روزه در گیر این داستان هستم
                      صمیمانه تشکرمیکنم
                      سلام
                      خواهش می کنم دوست گرامی
                      موفق باشید.
                      تاپیک تحلیل های شخصی

ارشیا رحیمی

نظر

• سلام عرشیا
                        من از این اکسپرت که نوشتی یه چند هفته هست استفاده میکنم خیلی خوبه
                        اما یه پیشنهاد دارم
                        میشه یه تغییراتی بدی که همه تایم فریم هارو در یک فایل به طور مثال X.prn خروجی بده ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط AmirrHosseinn نمایش پست ها
                          سلام عرشیا
                          من از این اکسپرت که نوشتی یه چند هفته هست استفاده میکنم خیلی خوبه
                          اما یه پیشنهاد دارم
                          میشه یه تغییراتی بدی که همه تایم فریم هارو در یک فایل به طور مثال X.prn خروجی بده ؟
                          سلام دوست عزیز
                          میدونم چی تو فکرت میگذره حتما میخوای مثل متاتریدر یه تحلیل مثلا تو تایم دیلی انجام بدی بعد تو بقیه تایم ها هم تحلیلت پا برجا باشه درسته؟ از نظر برنامه نویسی اینکار ممکن نیست ولی اگر هم ممکن بود داینامیک تریدر (یا هر نرم افزار دیگری که دیتا را به صورت فایل واردش کنی) این قابلیت را ندارد که مثل متاتریدر یه تحلیل انجام بدی و یه سری خط و خطوط بکشی بعد سوئیچ کنی رو بقیه تایم ها و خط و خطوط ها را در تایم های دیگر هم ببینی.
                          در داینامیک تریدر گمان می کنم فقط در حالتی که دیتا را به صورت esignal بگیری بشود اینکار را کرد که اون هم چون داینامیک های ما کرک شده است این موضوع امکان پذیر نیست مگر اینکه حدود 4000 دلار هزینه کنی و داینامیک تریدر را از سایت خودش بخری و ماهیانه هم یه پولی بابت دیتای esignal باید پرداخت کنی.
                          ویرایش توسط arshia66 : https://www.traderha.com/member/10916-arshia66 در ساعت 06-11-2014, 12:42 AM
                          تاپیک تحلیل های شخصی

ارشیا رحیمی

نظر

• یه مشکلی جدیدا داشتم برای دیدن راهنمای انگلیسی دینامیک تریدر ، توی ویندوز 8.1 فایل راهنما DT Help.hlp باز نمیشد

دیدم یکی از دوستان هم مشکل داشت نمی دونم حل شد یا نه ، یه فیکسی میکروسافت واسه باز کردن فایلهای hlp. داره واسه ورژنای مختلف ، لینکارو میذارم شاید بعدا هم به کار دوستان اومد

ویستا
                            7 8 8.1
                            If you can't control your emotions , you can't control your money

نظر

• 2014-06-14_184055.png

کسی هست داینامیک تریدر رو روی ویندوز 8.1 نصب کرده باشه ؟
                              ]چه ورزن 5 چه 6

نظر

• نوشته اصلی توسط AmirrHosseinn نمایش پست ها
                                [ATTACH=CONFIG]2973[/ATTACH]

کسی هست داینامیک تریدر رو روی ویندوز 8.1 نصب کرده باشه ؟
                                ]چه ورزن 5 چه 6

روی 8.1 pro داینامیک تریدر 6.0.1.119 رو نصب کردم
                                If you can't control your emotions , you can't control your money

نظر

پردازش ...
                                X