اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار دايناميك تريدر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با سلام دیگه دیتاها رو سایت قرار نمی گیرد ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shahradalemi نمایش پست ها
      با سلام دیگه دیتاها رو سایت قرار نمی گیرد ؟؟؟
      سلام

در این تاپیک دنبال کنید :

http://forum.broker-fa.com/f65/درددل.../index981.html
      با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• یه سوال جدید تر ! دیتا بورس های خارجیو برا داینامیک تریدر از کجا میشه گرفت ؟! مثلا دبی یا قطر یا استرالیا !

نظر

• نوشته اصلی توسط majid.r نمایش پست ها
          سلام
          اول عذرخواهی میکنم چندوقتی نبودم
          ببینید در مورد تاریخ ، برنامه به طور خودکار میاد برای تایم زیر روزانه تایم روزانه میسازه ، چون ویرایش قبلیش اینطوری بوده من دیگه دست نزدم ، و نمیدونم اگه تایم دقیق بهش بدم در همه ی برنامه ها درست کار میکنه یا نه
          در مورد حجم هم متوجه نشدم چی فرمودید
          سلام و درود
          خواهش می کنم بنده عذرخواهی می کنم که مزاحمتون شدم.
          در مورد حجم خدمت شما عرض کنم که هکانطور که می دانید 2 نوع حجم در متاتریدر قابل نمایش می باشد یکی حجم معاملات Volumes و یکی حجم تیک Tilk Volumes . که حجم معاملات تعداد سهام معامله شده می باشد و حجم تیک تعداد دفعات معامله. برای بورس تعداد سهام معامله شده را بررسی می کنیم که مهمتر می باشد اما اندیکاتور شما حجم تیک را انتقال می دهد.
          برای تایم فریم ها هم باید برای هر تایم فریم کد نویسی جدایی انجام شود تا تاریخ را به درستی نشان دهد. لطفا اگر می توانید این 2 ایراد را برطرف کنید اگر نه بنده فایل سورس را در اختیار ندارم اگر امکانش هست فایل سورس را آپلود کنید تا آنرا با ذکر نام خود شما ویرایش کنم و اینجا آپلود کنم تا همه استفاده کنند.
          با تشکر
          تاپیک تحلیل های شخصی
          برای مشاهده تحلیل های جدید نئو ویو از بازار سهام و ارز و دانلود آخرین ورژن اندیکاتورهای انتقال دیتا به بلاگ بنده مراجعه کنید.

ارشیا رحیمی

نظر

• نوشته اصلی توسط alishm نمایش پست ها
            خیلی گشتم بالاخره پیداش کردم ولی توی سرچ هم پیدانشد

دانلود اندیکاتور DT Data Exporter 4.2
            دانلود اندیکاتور MDA7-DataExporter
            یه بزرگواری پیدابشه این دو تا اندیکاتور رو یکی کنه دیگه عالی میشه
            اولی تمام زمانهای یک سیمبول را خروجی میده
            دومی هم که اجاره تعییر اسم سیمبول را میده
            فکرکن که هم تغییر اسم بدی هم تمام زمانهارو بهت بده

متشکرم
            سلام و درود
            دوست عزیز این کارو انجام دادم خدمت شما
            دانلود اندیکاتور DT Data Exporter V2.0 A.R
            تاپیک تحلیل های شخصی
            برای مشاهده تحلیل های جدید نئو ویو از بازار سهام و ارز و دانلود آخرین ورژن اندیکاتورهای انتقال دیتا به بلاگ بنده مراجعه کنید.

ارشیا رحیمی

نظر

• جناب یه سوال . این اندیکاتور با فرمت ex5 موجود نیست ؟! چون تو متاترید 5 ex4 نمیخونه !!! ممنون میشم راهنمایی کنید .

نظر

• سلام و درود
                دوست عزیز این کارو انجام دادم خدمت شما و همه دوستان

امکان افزودن نام دلخواه به داده خروجی وجود دارد
                همه تایم فریم ها با هم ساخته می شوند
                هر کندل جدیدی که ساخته شود اندیکاتور اتوماتیک داده های خروجی را آپدیت می کند و نیاز به تغییر تایم فریم نیست
                تاریخ در تمام تایم فریم ها به درستی نشان داده می شود.
                داده تعداد کندل های بیشتری در دیتای خروجی قرار می گیرد (15000 کندل)

تنظیمات آن نیز مطابق شکل زیر است

موفق باشید.
                تاپیک تحلیل های شخصی

ارشیا رحیمی

نظر

• نوشته اصلی توسط emil021 نمایش پست ها
                  جناب یه سوال . این اندیکاتور با فرمت ex5 موجود نیست ؟! چون تو متاترید 5 ex4 نمیخونه !!! ممنون میشم راهنمایی کنید .
                  برای متاتریدر 5 از اندیکاتورهای زیر استفاده کنید
                  elliot_confirm
                  DataExporter_Repaired

اما این اندیکاتور مشکلاتی دارند از جمله اینکه هردو تام فریم زیر دیلی را به تاریخ غلط در داینامیک تریدر نشان می دهند همچنین اولی نام نمادها را ناقص می سازد و داینامیک آنرا قبول نمی کند و اول باید نام نمادها را به انگلیسی تغییر دهید و بعد در داینامیک استفاده کنید دومی هم مشکل نام برطرف شده اما حجم تیک را نشان می دهد و حجم معاملات را نشان نمی دهد.

انشالله درصدد هستم تمام ایرادات مذکور را برطرف کنم و اندیکاتوری بی نقص خدمت دوستان ارائه دهم.
                  تاپیک تحلیل های شخصی

ارشیا رحیمی

نظر

• نوشته اصلی توسط arshia66 نمایش پست ها
                    سلام و درود
                    دوست عزیز این کارو انجام دادم خدمت شما و همه دوستان

امکان افزودن نام دلخواه به داده خروجی وجود دارد
                    همه تایم فریم ها با هم ساخته می شوند
                    هر کندل جدیدی که ساخته شود اندیکاتور اتوماتیک داده های خروجی را آپدیت می کند و نیاز به تغییر تایم فریم نیست
                    داده تعداد کندل های بیشتری در دیتای خروجی قرار می گیرد (15000 کندل)

موفق باشید.
                    سلام
                    والا دیدم دکمه تشکر خیلی کمه
                    این بود که رسمی تر خواستم از زحمتتون قدردانی کنم
                    ممنون و واقعا متشکر
                    ویرایش توسط alishm : https://www.traderha.com/member/12323-alishm در ساعت 05-11-2014, 07:41 PM

نظر

• ورژن جدید اندیکاتور DT Data Exporter

سلام و درود خدمت همه دوستان
                      اندیکاتور DT Data Exporter v2.0 ویرایش شده توسط خودم را خدمتتان آپلود کردم انشالله که مورد تایید و استفاده تان قرار گیرد.

امکان افزودن نام دلخواه به داده خروجی وجود دارد.
                      همه تایم فریم ها با هم ساخته می شوند.
                      هر کندل جدیدی که ساخته شود اندیکاتور اتوماتیک داده های خروجی را آپدیت می کند و نیاز به تغییر تایم فریم نیست.
                      تعداد کندل های بیشتری در دیتای خروجی قرار می گیرد (15000 کندل)

موفق باشید.
                      تاپیک تحلیل های شخصی

ارشیا رحیمی

نظر

• رفقا یک سوال نصب داینامیک با این اپدیت جدید متا در ویندوز xp اشکالی به وجود میاد.چونبا اندیکاتور جدید هم هنگ میکنه داینامیک من.
                        دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• دوستان کسی میتون کمک کنه من از tseclient دیتای بورس رو میگیرم وقتی تاریخا رو شمسی میزنم شکل نمودار درست در میاد ولی تاریخا رو میلادی می کنم قیافه نمودار بهم میخوره،حالا مشکل اینه که در هر دو حالت میلادی و شمسی اصلا تو داینامیک اون بالا سمت چپ تاریخ نمودار رو غلط غولوط یه چیز دیگه میزنه تاریخ کامپیوترم عوض کردم زبان رو هم درست کردم 10 بار دیگه هم داینامیک رو نصب کردم ولی مشکل تاریخ نرم افزار همچنان باقی است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به نظر مشکل از کامپیوتره، کسی کمک کنه ممنون میشم،همه مراحل تنظیمات دانامیک رو درست رفتم.

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
                            رفقا یک سوال نصب داینامیک با این اپدیت جدید متا در ویندوز xp اشکالی به وجود میاد.چونبا اندیکاتور جدید هم هنگ میکنه داینامیک من.
                            سلام

داینامیک مجددا نصب کنید . مشکلی نداره .
                            با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• آقا مصطفی استاد داینامیک جوابی نداشتید واسه مشکل من؟

نظر

• بچه ها با عرض سلام:

متاسفانه تو اکسپیرت متا فایلی تشکیل نمیشه بنابراین میرم تو برنامه ی دینامیک و تمام مراحل اولیه رو انجام میدم هیچ کدوم از چارتها نمیاد....

لطفا راهنماییم کنید...

قبلا استفاده میکردم مشکلی نداشتم....
                                ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

پردازش ...
                                X