اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار دايناميك تريدر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط majid.r نمایش پست ها
    سلام
    اول عذرخواهی میکنم چندوقتی نبودم
    ببینید در مورد تاریخ ، برنامه به طور خودکار میاد برای تایم زیر روزانه تایم روزانه میسازه ، چون ویرایش قبلیش اینطوری بوده من دیگه دست نزدم ، و نمیدونم اگه تایم دقیق بهش بدم در همه ی برنامه ها درست کار میکنه یا نه
    در مورد حجم هم متوجه نشدم چی فرمودید
    سلام و درود
    خواهش می کنم بنده عذرخواهی می کنم که مزاحمتون شدم.
    در مورد حجم خدمت شما عرض کنم که هکانطور که می دانید 2 نوع حجم در متاتریدر قابل نمایش می باشد یکی حجم معاملات Volumes و یکی حجم تیک Tilk Volumes . که حجم معاملات تعداد سهام معامله شده می باشد و حجم تیک تعداد دفعات معامله. برای بورس تعداد سهام معامله شده را بررسی می کنیم که مهمتر می باشد اما اندیکاتور شما حجم تیک را انتقال می دهد.
    برای تایم فریم ها هم باید برای هر تایم فریم کد نویسی جدایی انجام شود تا تاریخ را به درستی نشان دهد. لطفا اگر می توانید این 2 ایراد را برطرف کنید اگر نه بنده فایل سورس را در اختیار ندارم اگر امکانش هست فایل سورس را آپلود کنید تا آنرا با ذکر نام خود شما ویرایش کنم و اینجا آپلود کنم تا همه استفاده کنند.
    با تشکر
    تاپیک تحلیل های شخصی
    برای مشاهده تحلیل های جدید نئو ویو از بازار سهام و ارز و دانلود آخرین ورژن اندیکاتورهای انتقال دیتا به بلاگ بنده مراجعه کنید.

ارشیا رحیمی

نظر

• سلام سوالی داشتم البته شایدم زیاد مهم نباشه ! ورژن داینامیک تریدر من 6.0.1.119 هستش آیا ورژن جدید تری از این نرم افزار هم اومده ؟! اگه اومده ممنون میشم لینک بذارید برا دانلودش .

نظر

• نوشته اصلی توسط emil021 نمایش پست ها
        سلام سوالی داشتم البته شایدم زیاد مهم نباشه ! ورژن داینامیک تریدر من 6.0.1.119 هستش آیا ورژن جدید تری از این نرم افزار هم اومده ؟! اگه اومده ممنون میشم لینک بذارید برا دانلودش .
        سلام
        خدمت شما
        Dynamic Trader 6.2.2.128
        http://goldtrader.persiangig.com/Dyn...1.zip/download
        تاپیک تحلیل های شخصی
        برای مشاهده تحلیل های جدید نئو ویو از بازار سهام و ارز و دانلود آخرین ورژن اندیکاتورهای انتقال دیتا به بلاگ بنده مراجعه کنید.

ارشیا رحیمی

نظر

• نوشته اصلی توسط arshia66 نمایش پست ها
          سلام و درود
          دوست عزیز این اندیکاتور در داینامیک 6 موجود می باشد فقط نام آن تغییر کرده که DT oscillator نام گذاری شده است.
          موفق باشید.
          درود بر شما دوست گرامی بسیار سپاسگذارم اگر تنظیمات این اسیلاتور جهت تایم فریمهای مختلف را در جریان هستید بگذارید ممنون میشم بازم ازتوت ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط pasargad8 نمایش پست ها
            درود بر شما دوست گرامی بسیار سپاسگذارم اگر تنظیمات این اسیلاتور جهت تایم فریمهای مختلف را در جریان هستید بگذارید ممنون میشم بازم ازتوت ممنونم
            درود
            این pdf که توضیحات کاملی را در مورد اسیلاتور مورد نظرتان نوشته مطالعه بفرمایید
            خدمت شما
            فایل های پیوست شده
            تاپیک تحلیل های شخصی

ارشیا رحیمی

نظر

• با سلام خدمت دوستان

بنده در خواست راهنمایی داشتم
              خواستم بدونم در محیط نرم افزار دینامیک تریدر چه طوری عکس بگیرم که مثل تحلیل های جناب آزادی باشد
              یعنی میخام اعداد بزرگتر و با کیفیت تر باشد و نه تمام صفحه باشد
              دوستان راهنمایی کنند

نظر

• نوشته اصلی توسط jamshid93 نمایش پست ها
                با سلام خدمت دوستان

خواستم بدونم در محیط نرم افزار دینامیک تریدر چه طوری عکس بگیرم که مثل تحلیل های جناب آزادی باشد
                دوستان راهنمایی کنند
                سلام
                دوست عزیز برای عکس گرفتن دکمه F7 را بفشارید و مطابق تصویر سایز عکس را تغییر دهید تمام اعداد در عکس بزرگ خواهند شد.
                موفق باشید.

تاپیک تحلیل های شخصی

ارشیا رحیمی

نظر

با سلام خدمت دوستان

دوستان راهنمایی کنند
                  دوست خوبم jamshid93 عزیز

از منوی Chart گزینه Captur or Print Image رو انتخاب کنید و در تنظیمات اون بخش گزینه File و بعد فورمت مورد درخواست فایل رو از منوی کشویی بالای اون انتخاب کنید و نرم افزار به صورت اتوماتیک چارت شما رو با تنظیمات صفحه درست ذخیره میکنه که شما میتونید با انتخاب گزینه Capture مسیر و نام فایل رو هم انتخاب کنید .
                  در پنجره جدید مسیر و انتخاب نام ، گزینه Save رو بزنید و تمام .

میتونید برید به همون آدرس و عکس مورد نظر رو ببینید و آپلود و بعد پست کنید .

پیشنهاد میکنم از گزینه انتخاب فرمت عکس از GIF استفاده کنید که حجمش هم کم باشه برای آپلود راحت تر .

یاحق
                  شناخت خود مهم ترین عامل موفقیت است

نظر

• نوشته اصلی توسط arshia66 نمایش پست ها
                    سلام
                    دوست عزیز برای عکس گرفتن دکمه F7 را بفشارید و مطابق تصویر سایز عکس را تغییر دهید تمام اعداد در عکس بزرگ خواهند شد.
                    موفق باشید.

تشکر از شما
                    دوست عزیز بنده همه این کارها را انجام دادم اما تصویر بزرگ نمیشه
                    مشکل بنده حل نشد

نظر

تشکر از شما
                      دوست عزیز بنده همه این کارها را انجام دادم اما تصویر بزرگ نمیشه
                      مشکل بنده حل نشد
                      شما چطور عکس رو آپلود میکنید ؟
                      بر روی سرور سایت آپلود میکنید ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Codec 13 نمایش پست ها
                        شما چطور عکس رو آپلود میکنید ؟
                        بر روی سرور سایت آپلود میکنید ؟
                        باید حتما بر روی سرور سایت اپلود کنم تا بزرگ بشه؟
                        من جاهای دیگه اپلود میکنم

نظر

• نمونه عکس گرفتم و گذاشتم
                          روی سرور آپلود کردم
                          سایز تصویر را هم کوچیک کردیم اما مشکل حل نشد
                          خودتون ببینید

ویرایش توسط jamshid93 : https://www.traderha.com/member/15113-jamshid93 در ساعت 05-06-2014, 08:34 PM

نظر

• دوست عزیز من واقعا متوجه نمیشم !!!
                            عکس شما که مشکلی نداره و خوبه ....

اون گزینه ( f7 ) بصورت اتوماتیک بسته به نمایشگر شما و تنظیمات گرافیکی شما ( اگر تغیر سایز دستی ندید ) عکس رو بصورت کامل و واضح میگیره .
                            الانم چارتی که شما اتچ کردید بسیار خوبه و مشکلی نداره .

یاحق

نظر

• مشکل بنده اینه اعداد بزرگ نیستند
                              تغییر سایز هم دادم
                              همه راه را تست کردم
                              ورژن 6.2.2 را هم دارم که اخرین ورژنه

مشکل حل نشد

نظر

پردازش ...
                              X