اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار دايناميك تريدر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• راستی از اندیکاتور elliot confirm برای انتقال دیتاهای فارکس استفاده نکنید چون تاریخ های نمایش داده شده در داینامیک درست نخواهد بود.
    همچنین از دیتاهای تولید شده توسط این اندیکاتور در نرم افزارهای advanced get یا elwave هم می توانید استفاده کنید البته بعد از rename توسط Batch Rename
    تاپیک تحلیل های شخصی
    برای مشاهده تحلیل های جدید نئو ویو از بازار سهام و ارز و دانلود آخرین ورژن اندیکاتورهای انتقال دیتا به بلاگ بنده مراجعه کنید.

ارشیا رحیمی

نظر

• فراخوانی تنظیمات مختلف برای هر ابزار در داینامیک تریدر

یکی از امکانات بسیار خوب نرم افزار داینامیک تریدر فراخوانی تنظیمات مختلف برای هر ابزار می باشد.
      شاید برایتان پیش آمده که مثلا می خواهید یک TCR بین دو سقف رسم کنید و فقط دو نسبت 100 و 161.8 درصد را نیاز دارید و در مرحله بعد میخواهید یک Ret زمانی رسم کنید و به نسبتهای دیگری مثل 61.8 و 78.6 هم نیاز دارید که برای اینکار باید مدام روی ابزار TCR کلیک راست کنید و نسبت های مورد نیاز را با برداشتن تیک یا زدن تیک آن لحاظ کنید اما راه دیگری هم وجود دارد و آن راه این است که شما نسبت های مورد نیاز برای هر موقعیت را در قالب یک Set ذخیره کنید و هر بار که لازم شد به سرعت آنرا فراخانی کنید به این صورت که موس را گوشه پایین ابزار برده و کلیک راست کرده و تنظیم مرد نظر را فراخوانی کنید. مانند شکل زیر که برای ret قیمتی نشان داده شده است.
      farakhani tanzimate mokhtalefe az pish zakhire shode.jpg
      ویرایش توسط arshia66 : https://www.traderha.com/member/10916-arshia66 در ساعت 04-24-2014, 02:22 PM
      تاپیک تحلیل های شخصی
      برای مشاهده تحلیل های جدید نئو ویو از بازار سهام و ارز و دانلود آخرین ورژن اندیکاتورهای انتقال دیتا به بلاگ بنده مراجعه کنید.

ارشیا رحیمی

نظر

• نوشته اصلی توسط majid.r نمایش پست ها
        با سلام
        دوستانی که مشکل unable to add chart دارن از اسکریپت زیر استفاده کنن

دانلود data exporter

مشکل حروف فارسی حل شده
        حجم دیتا قابل تنظیم هست (تعداد کندل) و همچنین پسوند فایل خروجی
        قابل تنظیم برای گرفتن دیتای آنلاین ( با هر کندل جدید)

دوستان ببینید باز هم مشکلی داره بفرمایید
        موفق باشید
        سلام
        بابت اندیکاتور بسیار خوبتان تشکر می کنم مشکل حروف فارسی به خوبی حل شده و امکانات جدیدی که اضافه کرده اید بسیار عالی است فقط دو مشکل دارد که اگر لطف کنید اصلاح کنید خیلی ممنون خواهم شد. 1- اندیکاتور میزان حجم تیک را در خروجی قرار می دهد که همانطور که می دانید برای بورس احتیاج به حجم معاملات داریم. 2- اگر این اندیکاتور را برای داده های فارکس استفاده کنیم تاریخ داده ها برای تایم فریم h4 به پایین درست نیست.
        با تشکر
        تاپیک تحلیل های شخصی

ارشیا رحیمی

نظر

• درود
          با سپاس از شما با فعال کردن این اندیکاتور و دادن فایل به داینامیک نرم افزار داینامیک فایل را درست نشان نمیدهد ومن مدتی هست کلا در متا این مشکل را دارم که هر گاه اندیکاتور را روی چارت فعال میکنم به جای اینکه در مسیر اصلی به فرض mql4/files ساخته بشه در مسیر زیر که از منوی فایل و گزینه open data folder قابل دسترسی هست ذخیره میشه که اون هم در داینامیک درست نشان نمیدهد
          C:\User\ali\AppData\Roaming\MetaQuotes\Terminal\70 44F95F3CF93795CB2A1F7611022EDA\MQL5\Files
          در پلتفرمهای رسا و پرسپولیس از اندیکاتور dt data exporter و mda7 data exporter استفاده میکنم ولی بازم این مشکل را دارم اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط pasargad8 نمایش پست ها
            درود
            با سپاس از شما با فعال کردن این اندیکاتور و دادن فایل به داینامیک نرم افزار داینامیک فایل را درست نشان نمیدهد ومن مدتی هست کلا در متا این مشکل را دارم که هر گاه اندیکاتور را روی چارت فعال میکنم به جای اینکه در مسیر اصلی به فرض mql4/files ساخته بشه در مسیر زیر که از منوی فایل و گزینه open data folder قابل دسترسی هست ذخیره میشه که اون هم در داینامیک درست نشان نمیدهد
            C:\User\ali\AppData\Roaming\MetaQuotes\Terminal\70 44F95F3CF93795CB2A1F7611022EDA\MQL5\Files
            در پلتفرمهای رسا و پرسپولیس از اندیکاتور dt data exporter و mda7 data exporter استفاده میکنم ولی بازم این مشکل را دارم اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
            سلام
            دیتاهای خروجی بنده نیز در مسیری مشابه مسیری که شما فرمودید ساخته می شود و همان مسیر را به داینامیک معرفی کرده ام و به درستی کار می کند.
            آیا شما فولدر App Data را از حالت Hiden خارج کردید؟
            وقتی اندیکاتور را برای اولین بار روی چارت میریزید تیک اجازه دسترسی را فعال می کنید؟
            تنظیمات داینامیک خودم را در عکس زیر نشونتون میدم یه بار با دقت تنظیم کنید و Save کنید.

1.jpg
            تاپیک تحلیل های شخصی

ارشیا رحیمی

نظر

• البته یادتون نره که در تصویر نشان داده شده نمادها فارسی هستند و من اول با نرم افزار Batch Rename آنها را انگلیسی میکنم تا در ورود به داینامیک Error ندهد
              تاپیک تحلیل های شخصی

ارشیا رحیمی

نظر

• درود بر شما
                ممنون از وقتی که گذاشتید app data را از هیدن خارج کرده تنظیمات داینامیک هم کاملا درست هست تیک دسترسی هم اگر همین که در تصویر نشان دادم منظورتون هست گذاشتم ولی بازم در داینامیک چارت را درست نشون نمیده البته پیغام unable add to chart را نمیده ولی نمودار را درست نشون نمیده
                http://uplod.ir/7kgcr25vgvvc/daynamic.png.htm
                http://uplod.ir/5qwwnecl7de4/andikat...ode=rs1s48ux5m
                ببخشید نشد آپلود کنم لینک را گذاشتم بسیار سپاسگذارم از وقتی که میگذارید خیلی لطف میکنید
                فایل های پیوست شده

نظر

• اقا مصطفی دارم DT 5 رو نصب میکنم.چطوری اینکار رو انجام بدم: ابتدا اندیکاتور DT Data Exporter v01.ex4 از فايل زيپ شده برنامه دايناميك تريدر خارج كنيد سپس اندیکاتور رو در پوشه متاتریدرتون در مسیر Expert\Indicator کپی کنید..بالای نرم افزار INDICATOR هست اما سفیده و باز نمیشه.ممنون

نظر

درود بر شما
                    ممنون از وقتی که گذاشتید app data را از هیدن خارج کرده تنظیمات داینامیک هم کاملا درست هست تیک دسترسی هم اگر همین که در تصویر نشان دادم منظورتون هست گذاشتم ولی بازم در داینامیک چارت را درست نشون نمیده البته پیغام unable add to chart را نمیده ولی نمودار را درست نشون نمیده
                    http://uplod.ir/7kgcr25vgvvc/daynamic.png.htm
                    http://uplod.ir/5qwwnecl7de4/andikat...ode=rs1s48ux5m
                    ببخشید نشد آپلود کنم لینک را گذاشتم بسیار سپاسگذارم از وقتی که میگذارید خیلی لطف میکنید
                    درود
                    دوست عزیز لینک ها که خراب هستند ولی از رو عکس ها به نظر میاد نمودار درست باشه.
                    این نکته را بگم که این اندیکاتور elliot_confirm فقط برای تایم فریم های روزانه و هفتگی کارایی دارد و برای تایم فریم های پایین تر مشکل تاریخ دارد یعنی تاریخ کندل ها را درست نشان نمی دهد. اگه مشکل این مورد نیست دقیق بفرمایید ایراده نمودارتون چیه تا انشاالله بتونم کمکی کنم که درست بشه
                    تاپیک تحلیل های شخصی

ارشیا رحیمی

نظر

• درود و شب بخیر
                      در تصویر خیلی واضح نیست ولی کلا نمودار را درست نشون نمیده حتی با یک قیمت دیگه نشون میده پس شما میفرمایید اشکال در اینکه در پوشه app data ذخیره میشه نیست؟

نظر

• درود
                        آقا ارشیا در پلتفرم pcm هم دیتا در پوشه app data ذخیره میشه و با اندیکاتور dt data exporter کار میکنم و همین مشکل را دارم

نظر

درود
                          آقا ارشیا در پلتفرم pcm هم دیتا در پوشه app data ذخیره میشه و با اندیکاتور dt data exporter کار میکنم و همین مشکل را دارم
                          شب بخیر
                          نه اصلا کاری به پوشه App data نداره چون منم از همون محل دیتاها رو به داینامیک معرفی می کنم
                          اگه با اندیکاتور DT data exporter هم مشکل دارید صد در صد ایراد از نرم افزار داینامیک تریدرتون هست و اگه قیمت ها را چیزه دیگری نشان می دهد صد در صد ایراد از قسمت تنظیمات Column position می باشد که در پست 1844 همین صفحه عکس تنظیمات صحیح را قرار داده ام. تک تک فیلدها را یکبار دیگه چک کن
                          اگه همه چیز درسته دیتاهای خروجی متا را در فولدری بیرون از app data کپی کن بعد به داینامیک معرفی کن ببین جواب میده
                          تاپیک تحلیل های شخصی

ارشیا رحیمی

نظر

درود
                            شب بخیر
                            نه اصلا کاری به پوشه App data نداره چون منم از همون محل دیتاها رو به داینامیک معرفی می کنم
                            اگه با اندیکاتور DT data exporter هم مشکل دارید صد در صد ایراد از نرم افزار داینامیک تریدرتون هست و اگه قیمت ها را چیزه دیگری نشان می دهد صد در صد ایراد از قسمت تنظیمات Column position می باشد که در پست 1844 همین صفحه عکس تنظیمات صحیح را قرار داده ام. تک تک فیلدها را یکبار دیگه چک کن
                            اگه همه چیز درسته دیتاهای خروجی متا را در فولدری بیرون از app data کپی کن بعد به داینامیک معرفی کن ببین جواب میده
                            تاپیک تحلیل های شخصی

ارشیا رحیمی

نظر

• درود
                              اگر ممکن لینک دانلود داینامیک تریدر 6 با کرک البته اگر در دسترس دارید لطف کنید تا داینامیک را عوض کنم
                              سپاس

نظر

درود
                                اگر ممکن لینک دانلود داینامیک تریدر 6 با کرک البته اگر در دسترس دارید لطف کنید تا داینامیک را عوض کنم
                                سپاس
                                خدمت شما
                                داینامیک تریدر ورژن 6.2.2.128
                                http://1trader.blogfa.com/post-568.aspx
                                ویرایش توسط arshia66 : https://www.traderha.com/member/10916-arshia66 در ساعت 04-25-2014, 11:58 PM
                                تاپیک تحلیل های شخصی

ارشیا رحیمی

نظر

پردازش ...
                                X