اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

راه حل های دانش جویان برای ادامه کلاس های انلاین

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط hossein_107 نمایش پست ها
    با سلام
    بنده با سرویس پیشرفته تر از vpn به نام https- proxyاستفاده میکنم که هم مشکل متاتریدرم رو حل کرده وهم موقع استفاده از آن ،سرعت اینترنت خراب ما از اینی که هست خرابتر نمیشه
    هر که از دوستان دوست دارد از این سرویس استفاده استفاده کند پیام خصوصی ارسال کند
    با تشکر
    علیک سلام
    حسین جان این سیستم را از کجا تهیه کردی تا ما هم بتونیم ازش استفاده کنیم؟

نظر

نوشته اصلی توسط PCMWebmaster نمایش پست ها
      سلام

دوستان گرامی

ضمن تشکر از همه شما بابت پیشنهادات خوبتون.ما هم همچنان داریم روی روشهای بهتر شدن کار میکنیم.اگر کسانی که اصلا مشکل صدا و تصویر رو نداشتند جزئیات شرکتی که از ان برای خرید ویپی ان استفاده کردند در پیام خصوصی به من بدهند ممنون میشم .
      از سایت vpn-z.com براحتی می توانید خرید کرده وتست کنید.ایمیل:vpnbax@gmail.com

نظر

اگر مشکلتان با VPN رفع می گردد من می توانم VPN را رایگان تا چند وقت (پایان دوره آموزش ) در اختیارتان قرار دهم.
        امیدوارم کاری کرده باشم برای کاربران این سایت.
        devoshca@gmail.com
        ویرایش توسط devoshca : https://www.traderha.com/member/4179-devoshca در ساعت 12-26-2011, 07:55 PM
        تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
        در این سایت و در تلگرام
        SmartSignalFX@

نظر

خیلی خوشحالم از اینکه همه دوستان از جان ودل مایه گذاشته اند تا این کلاس بر گذار شود وخوشحالتر از ان بابت جو صمیمی ای که اینجا شکل گرفته

نظر

با سلام

حسین جان این سیستمو (https- proxy)از کجا میتونیم تهیه کنیم ؟

در ضمن من همینجا واست پیغام خصوصی گذاشتم . نمیدونم واست اومده یا نه ؟

نظر

دوستان عزیزی که برام ایمیل میدهند برای VPN
              هر گاه کلاس شروع مجدد خود را آغاز کرد من به تمامی دوستان که VPN بخواهتد تا پایان دوره کلاس ، رایگان vpn در اختیارشان قرار خواهم داد.

در این سایت و در تلگرام
              SmartSignalFX@

نظر

نوشته اصلی توسط devoshca نمایش پست ها
                دوستان عزیزی که برام ایمیل میدهند برای VPN
                هر گاه کلاس شروع مجدد خود را آغاز کرد من به تمامی دوستان که VPN بخواهتد تا پایان دوره کلاس ، رایگان vpn در اختیارشان قرار خواهم داد.

سلام
                ممنون
                الان کلاس بطور ازمایشی داره برگزار میشه ، البته با وی پی ان هم مشکل داشت
                موفق باشی

نظر

من میگم شرکت یه وی پی ان قوی بخره و اونو به همه ی بجه ها بده. برای اینکه بقیه هم استفاده نکنند میشه هر شب پسش رو عوض کرد و در ابتدای کلاس گفت. سرور های قوی وی پی ان هستند که میتونند 100 نفر رو پوشش بدند. با تشکر...
                  Death does not concern us, because as long as we exist, death is not here. And when it does come, we no longer exist.
                  Epicurus

نظر

نوشته اصلی توسط arman68 نمایش پست ها
                    سلام
                    ممنون
                    الان کلاس بطور ازمایشی داره برگزار میشه ، البته با وی پی ان هم مشکل داشت
                    موفق باشی
                    با سلام
                    کی تشکیل شد که خبر رسانی نشد؟
                    برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

نوشته اصلی توسط Farshad75 نمایش پست ها
                      من میگم شرکت یه وی پی ان قوی بخره و اونو به همه ی بجه ها بده. برای اینکه بقیه هم استفاده نکنند میشه هر شب پسش رو عوض کرد و در ابتدای کلاس گفت. سرور های قوی وی پی ان هستند که میتونند 100 نفر رو پوشش بدند. با تشکر...
                      سلام
                      داریم همین راه کار را دنبال می کنیم

نظر

نوشته اصلی توسط ebrahimi نمایش پست ها
                        با سلام
                        کی تشکیل شد که خبر رسانی نشد؟
                        سلام
                        عرض کردم آزمایشی و جهت تست نرم افزار بود

نظر

آیا زمان تقریبی هم حتی برای ادامه کلاس ها اعلام نشده؟

نظر

من با شاتل کلاسهارو دنبال میکردم مشکل چندانی نداشتم الببته کلاسهای آخر رو نبودم

نظر

تحصیل نصفه نیمه فارکس یها

سلام
                              معمولا" در هم سطح آموزشی لول بندی وجود داردمثلا" تا تافل.
                              پیشنهادی دارم :
                              بعداز آموزش مقدماتی 1 و 2 و3 بعد پیشرفته 1 و2و3 بعد... تا جای که آموزشگاه میگویید شما فارغ التحصیل(لیسانسه) شدید حالا باید به کلاس بالاتر مثلا" ارشد برید .. .... .
                              اینجا سوالی مطرح میشود شرایط یک تریدر مگر کمتر از تحصیل است؟ نباید حداقل 2سال تحصیل کند تا کاری( تریدرشود )پیدا کند؟
                              پس اگر آموزش سلسله وار ادامه پیدا کند تا فارغ التحصیل شویم(استادان قبولی okبدهند) ما داری شغل (تریدری)تضمین شده ای داریم و بعداز فارغ التحصیل شدن بیکار نمی مانیم.
                              اگر هزینه کلاسها بالاست اشکالی ندارد تا یک مرحله ای بالا میاییم و ارشد رو نمی گیریم قرار نیست همه ما دکتر شویم . ولی برخی که پول دارند یا علاقه دارند که می توانند ارشد یا دکتری رو بگیرند پس چرا همه کلاسهای فرابورسی نصف تمام میشود و جایی برای ادامه تحصیل در ایران نیست، آیا بروکر تخت جمشید می تواند این امکان رو فراهم کنند به جایی تحصیل درسی در مالزی .. در ایران یا دبی شرایطی فراهم کنه تا اگر کسی علاقه تریدری داره تا گرفتن دکتری تریدری تحصیل کنه ؟
                              با تشکر از شما
                              WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
                              account demo

نظر

دوست عزیز
                                پول درآوردن از بازار اونم بازار جهانی ارز یک هنر می باشد.
                                تکنیک را همه یاد می گیرند
                                ولی روانشناسی فردی را باید در بازار تجربه کنید
                                برای کسب درامد از این بازار اگر قصد میلیونر شدن در سر را دارید مطمئن باشید که افکار شما مانع از تحلیل درست می شود.
                                من که شروع کردم برنامه 5 ساله داشتم و الان هم 3 سال می گذرد و خدا را شکر به اهدافم نزدیک شدم
                                شما اگر بازار را سخت بگیرید بازار هم به شما سخت می گیرد و دنبال این روش و تغییر سیستم نباشید
                                یک سبک تحلیل را آموزش ببینید و در آن متخصص شوید
                                الحمدالله که این بروکر محترم با استاد مجربی که در اختیار دارد ، در این سایت رایگان آموزش داده و به جرات میگم که کامل ترین و کلیدی ترین روش تحلیل را در اختیار دوستان قرار داده است.
                                پس دوستانی که برای پول دار شدن عجله دارند این یک وقفه کلاس ها یک فرصت مناسب برای دوستان است که یک بک تست از جفت ارز های مختلف بگیرند و ببینند چقدر از مطالب را یاد گرفته اید و در ماه چند درصد سود می کردید
                                پس تا زمان شروع کلاس بک تست فراموش نشود.
                                موفق باشید
                                در این سایت و در تلگرام
                                SmartSignalFX@

نظر

پردازش ...
                                X