اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار برای ضبط کلاس های آنلاین از طریق کامپیوتر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نرم افزار برای ضبط کلاس های آنلاین از طریق کامپیوتر

نوشته اصلی توسط مصطفي نمایش پست ها
    سلام

متاسفانه ايراد از خود برنامه بود .كه بعضا اين مشكلات پيش مياد .
    آقا مصطفی قربان دستت یه برنامیه خوبی به ما معرفی کن که کارکردن باحاش هم ساده باشه من هم بتونم فیلمی از جلسات بگیرم برای خودم نگه دارم .
    ممنون از کل زحماتت

خودم زحمتشو کشیدم دیگه
    http://p30download.com/fa/entry/1205...ه-نمایش/

سلام

نوشته اصلی توسط bahman7 نمایش پست ها
    آقا مصطفی قربان دستت یه برنامیه خوبی به ما معرفی کن که کارکردن باحاش هم ساده باشه من هم بتونم فیلمی از جلسات بگیرم برای خودم نگه دارم .
    ممنون از کل زحماتت

خودم زحمتشو کشیدم دیگه
    http://p30download.com/fa/entry/12059/software/multimedia/screen-capture/دانلود-bb-flashback-نرم-افزار-فیلم-برداری-از-صفحه-نمایش/
    آقا بهمن سلام، من می خواستم همین لینک رو بزارم، اما خودت پیش دستی کردی، به علت مشغله کاری متاسفانه هر شب نمی تونم بیام کلاس، اگر شما می تونی کامل باشی، یه نسخه از کل کلاس یا هر تعداد جلسه ای که داری، لطفا به من برسون، هزینشو هم هر چی باشه تقدیم میکنم، من با این نرم افزار کار کردم، خیلی عالی هست. چون می دونم که حجم زیاد می شه و به آپ کردن نمی رسه. به هر حال لطف می کنی. من به اسم Amir میام کلاس. ممنون
    پیروز باشید.

نظر

TechSmith Camtasia Studio

با سلامنرم افزار فیلم برداری حرفه ای از صفحه نمایشhttp://p30download.com/fa/entry/39/s...ه-نمایش/
      ▪ مثبت فکر کردن را تمرین کنید، هر روز!

نظر

پرسپولیس کپیتال منیجمنت

نوشته اصلی توسط Fuzzy نمایش پست ها
        آقا بهمن سلام، من می خواستم همین لینک رو بزارم، اما خودت پیش دستی کردی، به علت مشغله کاری متاسفانه هر شب نمی تونم بیام کلاس، اگر شما می تونی کامل باشی، یه نسخه از کل کلاس یا هر تعداد جلسه ای که داری، لطفا به من برسون، هزینشو هم هر چی باشه تقدیم میکنم، من با این نرم افزار کار کردم، خیلی عالی هست. چون می دونم که حجم زیاد می شه و به آپ کردن نمی رسه. به هر حال لطف می کنی. من به اسم Amir میام کلاس. ممنون
        سلام
        شما می تونید موقع ضبط کردن فرمت های مختلفی را انتخاب کنید.فرمت swf به نظرم کم ترین حجم را داشته باشه و برای وب هم مناسبه

نظر

ممنون

نوشته اصلی توسط PCMWebmaster نمایش پست ها
          سلام
          شما می تونید موقع ضبط کردن فرمت های مختلفی را انتخاب کنید.فرمت swf به نظرم کم ترین حجم را داشته باشه و برای وب هم مناسبه
          بیشتر منظورم این بود که هر شب نمی تونم آن بشم. ممنون
          پیروز باشید.

نظر

با سلام من این نرم افزار را دانلود کردم موقع انزیپ سی دی می خواهد.میدانید مشکل را به نحو میتوان حل کرد؟
            مرنج ومرنجان

نظر

نوشته اصلی توسط Fuzzy نمایش پست ها
              با سلام این نرم افزار را دانلود کردم ولی مشکل دارد واجرا نمیشود.ظاهرا بعضی از فایل های اجرایی ان اسیب دیده اند.
              مرنج ومرنجان

نظر

به نظر شما از امشب میشه رکورد کرد؟ برنامه خاصی کسی سراغ داره؟
                پیروز باشید.

نظر

با تشکر فراوان از سایت خوبتان

نظر

پردازش ...
                  X