اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آموزش کار با متاتریدر برای مبتدیان

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• راهنمایی از اساتید

با سلام خدمت دوستان عزیز بنده به تازگی با این بازار اشنا شدم و در حالت دمو فعالیت می کنم یک سوال برایم پیش اماده درخواست راهنمایی از دوستان با تجربه را دارم .
    بنده در audjpy بر روی قیمت 84.408 cell زدم ولی با اینکه قیمت پایین امد ولی من در سود قرار نگرفتم می خواستم بدونم دلیلش چیست
    phhh.jpg

نظر

• سلام می خوام قیمت روی وسرب رو ببینم

نظر

• نوشته اصلی توسط arash 20 نمایش پست ها
        سلام می خوام قیمت روی وسرب رو ببینم
        میشه
        بفرمایید چیه نمادش؟

نظر

• نوشته اصلی توسط gplpilot نمایش پست ها
          با سلام خدمت دوستان عزیز بنده به تازگی با این بازار اشنا شدم و در حالت دمو فعالیت می کنم یک سوال برایم پیش اماده درخواست راهنمایی از دوستان با تجربه را دارم .
          بنده در audjpy بر روی قیمت 84.408 cell زدم ولی با اینکه قیمت پایین امد ولی من در سود قرار نگرفتم می خواستم بدونم دلیلش چیست
          [ATTACH=CONFIG]5096[/ATTACH]
          سلام
          هنگامی که شما معامله می کنید براساس این که چه ارزی رو معامله می کنید و کدام بروکر رو استفاده می کنید تعدادی پیپ به عنوان کارمزد از حساب شما برداشته می شه. اگر دقت کرده باشید به محض این که هر معامله ای رو شروع کنید سود شما منفی است که این در واقع همون کارمزد بروکر هست
          با توجه به این که تایم فریم شما یک دقیقه هست و تغییرات ناچیز بوده، مقدار سود شما کمتر از کارمزد بروکر هست و بنابراین معامله شما هنوز منفی هست

نظر

• نوشته اصلی توسط gplpilot نمایش پست ها
            [ATTACH=CONFIG]5096[/ATTACH]
            ===
            سلام دوست عزیز
            تعجبه که عضویتت مربوط به 4 سال پیشه و تا حالا فعالیت نداشتی!
            در مورد سؤال شما، همانطور که دوست عزیزمون خدمت شما گفتن، من سعی می کنم کاملترش رو خدمتون بیان کنم:
            کارمزد بروکر یا همون اسپرد در دو حالت از شما کم میشه:
            1- اگر پوزیشن سل بگیرید در همون ابتدا اسپرد از حساب شما کم میشه و پوزیشن شما به مقدار اسپرد به صورت منفی باز میشه، مثلا در یورو- دلار در بروکر من و با حجم یک لات با منفی 18 دلار باز میشه.
            2- اگر پوزیشن بای بگیرید، پوزیشن شما با صفر باز میشه، اما زمانی که بخوای پوزیشن رو ببندی، اگر در سود باشی به مقدار اسپرد سود کمتری میگیری (طبق مثال قبل 18 دلار کمتر سود میگیری) و اگر در ضرر باشی هم که معلومه دیگه به مقدار اسپرد ضرر بیشتری می کنی.
            موفق باشی

نظر

• نوشته اصلی توسط Azad_Trader نمایش پست ها
              سلام بر همه دوستان،
              اگر بخواهیم در متاتریدر از چند مانیتور به طور همزمان استفاده کرد یعنی مثلا هر جارت روی یک مانیتور چه کار باید کرد؟ می دونم که این جز قابلیت های پیش فرض متاتریدر نیست ولی افزنه هایی وجود داره که این کار را انجام می دهند. کسی این افزونه ها رو داره

ممنون
              بهترین جوابی که یرای این سوال پیدا کردم این هست که اگر شما چند مانیتور دارید که می خواهید به صورت همزمان از آن ها استفاده کنید می تونید:
              1) نصب متاتریدر از چند شرکت مختلف: با این کار دو برنامه به صورت مجزا از هم کار می کنند و می تونید اون ها رو روی مانیتور های جداگانه قرار بدید
              2) نصب متاتریدر یک شرکت با مسیرهای مختلف: در این حالت هم کامپیوتر مسیرهای مختلف رو مثل برنامه های جداگانه می بینه و می تونید آن ها را به صورت همزمان باز کنید برای این کار کافیه هنگام شروع نصب در قسمت مسیر یک مسیر جدید معرفی کنید و بعد از اون می تونید دو یا چند تا متاتریدر یک شرکت رو همزمان باز داشته باشید و هر کدام رو روی یک مانیتور قرار بدید
              اطلاعات بیشتر: https://www.ea-coder.com/how-do-you-...mputer-or-vps/
              مزیت روش های 1 و 2 علاوه بر این ها این هست که می تونیم معاملات را مدیریت کنیم، مثلا ارزهایی رو که به زودی اتفاق خاصی روشون می افته رو در یکی از متاتریدر ها و در یک مانیتور جداگانه قرار بدیم و ارز هایی که فقط تحلیل می کنیم روی یک مانیتور که این از شلوغ شدن جلو گیری می کنه و باعث می شه که بیشترین توجه ما به ارزها و نمودارهای مهم باشه
              3) اندیکاتورهایی هستند که ادعا می کنند که چارت ها رو از نرم افزار مادر جدا می کنند و می تونید اون ها رو در مانیتور جداگانه قرار بدیم مثل Unlock Chart
              که من استفاده نکردم وفکر کنم گزینه 2 بهتره
              4) استفاده از نرم افزار هایی که اجازه نصب چند باره یک برنامه را می دهند مثل SoftXpand

فکر می کنم با توجه به کاربردهای معمول بهترین راه، روش شماره 2 هست

نظر

• با سلام خدمت دوستان در پلتفرم الپری هنگام اخذ پوزیشن سل یا بای خط قیمت خرید یا فروش بر روی چارت نمایش داده می شود ولی در پلتفرم پی سی ام این خطوط نمایش داده نمی شود چگونه می توانم در پی سی ام انها را نمایش دهم .
                pi.jpg

نظر

• من جفتشو تست کردم مشکلی نبوده
                  مطمئنید تنظیمات رو بهم نریختید؟
                  آیفون تصویری درب اتوماتیک محمد لاری سئو سالن زیبایی

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشید یک سوال داشتم خدمت دوستان عزیز آیا میشه بخشی از چارت یک جفت ارز را پاک کرد مثل داینامیک تریدر چون میخواستم یک استراتژی را تست کنم ولی داینامیک ایچیموکو نداره می خواستم ببینم میشه مثل اون قسمتی از چارت را پا ک کنم و مثل داینامیک تریدر کندل به کندل باز کنیم
                    با نمودار صحبت کنید او پاسخ شما را می دهد ولی از او باید سوال درستی کرد تا پاسخ درستی بشنوید
                    زیاد به فکر کسب
                    دانش صریح نباید بود بلکه به دنبال دانش ضمنی باشید چون آن دانش کلید پیروزی می باشد
                    و این کلید جز از راه
                    فکر کردن بر روی پدیده ها به صورت مستمر از راه دیگری به دست نمی آید

نظر

• سلام تمامی تنظیمات دوباره بررسی کردم مشکلی نبود ولی کماکا خطوط ثبت tp و st و همچنین خط ثبت بای و سل نمایش داده نمی شود بر روی چارت

نظر

• ببخشید منظورم sl بود نه st اشتباه تایپ بود

نظر

• سلام و درود کسی نیست که جواب سوال ما را بده
                          با تشکر
                          با نمودار صحبت کنید او پاسخ شما را می دهد ولی از او باید سوال درستی کرد تا پاسخ درستی بشنوید
                          زیاد به فکر کسب
                          دانش صریح نباید بود بلکه به دنبال دانش ضمنی باشید چون آن دانش کلید پیروزی می باشد
                          و این کلید جز از راه
                          فکر کردن بر روی پدیده ها به صورت مستمر از راه دیگری به دست نمی آید

نظر

• سلام .با تشکر از سایت پربار tradeha لطفا در خصوص اعمال بازار بورس تهران در متاتریدر 4 چگونه می توانم مشاهده کنم اطلاعات فقط جفت ارز ها و بازارهای بین المللی قابل مشاهده می باشد با تشکر از راهنمایی

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.amir.af نمایش پست ها
                              با عرض سلام و خسته نباشید یک سوال داشتم خدمت دوستان عزیز آیا میشه بخشی از چارت یک جفت ارز را پاک کرد مثل داینامیک تریدر چون میخواستم یک استراتژی را تست کنم ولی داینامیک ایچیموکو نداره می خواستم ببینم میشه مثل اون قسمتی از چارت را پا ک کنم و مثل داینامیک تریدر کندل به کندل باز کنیم

سلام

امکان چنین کاری تا اونجایی که من اطلاع دارم در متاتریدر امکان پذیر نیست .
                              با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط کیانوش نمایش پست ها
                                سلام .با تشکر از سایت پربار tradeha لطفا در خصوص اعمال بازار بورس تهران در متاتریدر 4 چگونه می توانم مشاهده کنم اطلاعات فقط جفت ارز ها و بازارهای بین المللی قابل مشاهده می باشد با تشکر از راهنمایی
                                سلام

بورس تهران میتونید در مفید تریدر مشاهده کنید . در متاتریدر فارکسی امکانش نیست .
                                با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

پردازش ...
                                X