اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آموزش کار با متاتریدر برای مبتدیان

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• جهت دانلود دیتا گذشته در متا تریدر چه راهی هست ؟ ( از یک جا به بعد عقب تر نمیره )
    مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

• نوشته اصلی توسط AmiR.HJ نمایش پست ها
      جهت دانلود دیتا گذشته در متا تریدر چه راهی هست ؟ ( از یک جا به بعد عقب تر نمیره )
      کسی راهی نظرش نمیاد ؟
      مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

• یه مشکلی که با متاتریدر دارم اینه که گراف اکسپرت ها رو نشون نمیده. همرو 0 میزنه. همه تیک ها رو تو تنظیمات زدم. ممکنه مشکل از کجا باشه؟!

نظر

• سلام
          من قبلا روی سبستمم متاتریدر داشتم حذفش کردم و الان میخوام pcm trader را نصب کنم ولی نصب نمیشه و همون مرحله اول گیر میکنه ودانلود نمیشه. به هرکی گفتم نفهمید مشکل از کجاست حتی پشتیبانی هم نتونست حلش کنه لطفا کمککککککک
          help meeeeeeeeeeeeeeee
          اینم عکسشScreenshot.jpg

نظر

• با سلام
            بعد از ساخت اکانت دمو و طی کردن تمام مراحل،گزینه Order غیرفعال بود و تمامی بخشهای مربوط symbol,volume,type و ... خالیه.در صورتی که اکانت ساخته و فرستاده شده توسط سایت بدون مشکل فعاله.
            لطفا راهنمایی بفرمایید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Max1984 نمایش پست ها
              با سلام
              بعد از ساخت اکانت دمو و طی کردن تمام مراحل،گزینه Order غیرفعال بود و تمامی بخشهای مربوط symbol,volume,type و ... خالیه.در صورتی که اکانت ساخته و فرستاده شده توسط سایت بدون مشکل فعاله.
              لطفا راهنمایی بفرمایید.
              سلام
              این مشکل احتمال زیاد از عدم انتخاب صحیح سیمبل هست، یعنی اگر حساب شما میکرو هست باید سیمبل های با پسوندهای mic. را باز کنید اگر در این صورت باز هم مشکل برطرف نشد از طریق کابین خود یک تیکت ارسال کنید.
              لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• هیچکدوم از گزینه های مربوط بهNewOrderاز جمله گزینه سیمبل فعال نیستن که احتمال انتخاب اشتباه وجود داشته باشه

نظر

• سلام یه سوال داشتم زمانی که به برنامه با شماره اکانتمون وارد میشیم اسمی که زمان ثبت نام وارد کردیم همراه با شماره اکانت نمایش داده میشه میخواستم بدونم امکانش هست اسم رو تغییر بدیم یا حذف کنیم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط delaram نمایش پست ها
                    سلام یه سوال داشتم زمانی که به برنامه با شماره اکانتمون وارد میشیم اسمی که زمان ثبت نام وارد کردیم همراه با شماره اکانت نمایش داده میشه میخواستم بدونم امکانش هست اسم رو تغییر بدیم یا حذف کنیم؟
                    سلام. خیر این کار امکان پذیر نیست
                    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• سلام ایا این امکان در متا تریدر وجود دارد که وضعیت حساب را به طور گرافیکی ونمودار دید یا نه

نظر

• با سلام و عرض ادب
                        ایا دوستان اطلاع دارند نرم افزاری معرفی کنند که قیمت جهانی zinc رو داشته باشیم قبلا meta trader float استفاده میکردم که در حال حاضر مشکل داره ممنون میشم سریعتر جواب رو بفرمائید در صورت اطلاع

نظر

• درود دوستان سوالی داشتم این چارتها پایین صفحه که کنار هم بودن چه جوری میاد قسمت f1 میگم[ATTACH=CONFIG]4935[/ATTACH]
                          ویرایش توسط kenareh : https://www.traderha.com/member/3149-kenareh در ساعت 07-19-2016, 09:21 PM دلیل: ب

نظر

• من وینذوز 10 دارم اندیکاتور های شخصی را نشان نمیده کسی راه حلی دارد؟
                            برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

• نوشته اصلی توسط ebrahimi نمایش پست ها
                              من وینذوز 10 دارم اندیکاتور های شخصی را نشان نمیده کسی راه حلی دارد؟
                              من توی ویندوز 10 فقط از طریق مسیری که از داخل متاتریدر هست میتونم اندیکاتورهارو نصب کنم .
                              در سربرگ file گزینه open data folder و یعد از اون فولدر MQL4 و بعد هم فولدر Indicators بعد اندیکاتورهارو اونجا کپی میکنم . میتونم باهاشون کار کنم . راههای دیگه غی از این انجام میدادم جواب نمیداد
                              وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لَا يَحْتَسِبُ وَ مَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْءٍ قَدْرًا

و او را از جايى كه گمان ندارد روزى میدهد; و هر كس بر خدا
                              اعتماد كند، او براى وى بس است; خداوند فرمان خود را به انجام میرساند; و خدا براى هر چيزى اندازه‏ اى قرار داده است!

( آیه 3 سوره طلاق )

با اجرای منظم و دقیق قوانین معاملاتی ممکن هست ضرری هم کنیم
                              ولی
                              بدون اجرای منظم و دقیق قوانین معاملاتی قطعا بازنده خواهیم بود.

نظر

• نوشته اصلی توسط PyGentleman نمایش پست ها
                                من توی ویندوز 10 فقط از طریق مسیری که از داخل متاتریدر هست میتونم اندیکاتورهارو نصب کنم .
                                در سربرگ file گزینه open data folder و یعد از اون فولدر MQL4 و بعد هم فولدر Indicators بعد اندیکاتورهارو اونجا کپی میکنم . میتونم باهاشون کار کنم . راههای دیگه غی از این انجام میدادم جواب نمیداد
                                iهمه این کارا را کردم اما نشون نمیده
                                برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

پردازش ...
                                X