اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آموزش کار با متاتریدر برای مبتدیان

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط ehsaan_tamam نمایش پست ها
    سلام دوستان. وقتتون بخیر. من یه سوالی داشتم .من مدتیه با بروکر فیبوگروپ کارمیکنم و در اکانت دمو خوب دارم پیش میرم. به تازگی متاتریدر ۴ رو برای اندروید روی موبایلم دانلود کردم
    خیلی ممنون میشم اگه دوستانی که آشنایی دارند با دانلود متاتریدرفیبوگروپ و اجرای اون٬ من رو کمی در مورد دو سوال زیر راهنمایی کنن

۱- چطوری میشه قسمتی از معامله رو بست منظورم اینه که به طور کامل بسته نشه

۲- من هر چی چارتم رو آپ میکنم از 2014 به قبل رو نشون نمیده. چی کار باید بکنم؟حقیقتش رو بخواهید من میدونم مشکل از منه و اینکه تازه کار و حتی یادم میاد که در جلسه ای در موبایل یکی از حاظرین دیدم که ایشون متاتریدر برای اندروید داشتن و به راحتی بازه زمانی سه یا چهار ساله رو میتونستن ببینن.ممنون میشم اگه من رو راهنمایی بفرمایید
    سلام
    ضمن خوش آمد گویی به فروم تریدرها خواهشمندیم با توجه به این که هنوز بخش بروکرهای دیگر فعال نشده و اسپانسر فروم بروکر پی سی ام میباشد لذا از پلتفرم معاملاتی این بروکر استفاده نمایید که نسخه متاتریدر اندروید آن و همچنین اپلیکیشن اندروید و افزونه مرور گر برای ابزارهای کاربردی را در اختیار شما خواهد گذاشت. میتوانید متاتریدر نسخه ویندوز و اندروید و افزونه های مرور گرا از صفحه اصلی همین فروم به راحتی دانلود و نصب نمایید.
    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• نوشته اصلی توسط dozli2013 نمایش پست ها
      منچطور تنظیمات متا رو تغییر بدم تا دیتا چارت در c ذخیره نکنه .من متا رو در درایو دیگه نصب میکنم ولی دیتا در c جمع میشه مخصوصا متا 5 که انی چند گیگ پر میکنه .با تشکر
      کسی نیست به سوال ما پاسخ بده؟؟؟

نظر

• دوستان من خط روند میندازم روی چارت مدام جابجا میشه چجوری فیکسش کنم جابجا نشه؟؟؟؟؟؟

نظر

• با سلام
          ممنون می شوم که در این مورد بنده را راهنمایی بفرمایید

با استفاده از دو اسکریپت زیر می توانیم کلیه تحلیل ها و خطوط روند و ... را از یک چارت Meta Trader کپی و در چارت دیگر Paste نماییم.حال چیزی که می خواهم به این دو اسکریپت اضافه شود این است که برای کپی خطوط و تحلیل ها ؛ بتوانم زمانی را مشخص نمایم .مثلا فقط تحلیل ها را از تاریخ 1.10.2015 تا 20.12.2015 کپی و در چارت دیگر paste نماید
          ممنون می شوم دستورات لازم را در این دو اندیکاتور اعمال فرمایید تا در زمان اجرا از ما بخواهد تا زمان ابتدا و انتهای چارت را مشخص نماییم تا کپی نماید

با تشکر

Dowbload Script copy
          https://www.dropbox.com/s/z0eavv0jri...COPY5.mq4?dl=0

Dowbload Script Paste
          https://www.dropbox.com/s/w5t1a7qizp...ASTE5.mq4?dl=0

نظر

• سلام
            اگه امکان داره لینک دانلود metatrader 4 64 bit رو بگذارید.
            با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط dozli2013 نمایش پست ها
              منچطور تنظیمات متا رو تغییر بدم تا دیتا چارت در c ذخیره نکنه .من متا رو در درایو دیگه نصب میکنم ولی دیتا در c جمع میشه مخصوصا متا 5 که انی چند گیگ پر میکنه .با تشکر

فکر کنم باید در تنظیمات اندیکاتور ویرایش انجام بشه .چون گرفتن دیتا و ذخیره ی اونها جزو وظایف اندیکاتور تعریف شده و خود متا دیتا نمی گیره

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsaan_tamam نمایش پست ها
                سلام دوستان. وقتتون بخیر. من یه سوالی داشتم .من مدتیه با بروکر فیبوگروپ کارمیکنم و در اکانت دمو خوب دارم پیش میرم. به تازگی متاتریدر ۴ رو برای اندروید روی موبایلم دانلود کردم
                خیلی ممنون میشم اگه دوستانی که آشنایی دارند با دانلود متاتریدرفیبوگروپ و اجرای اون٬ من رو کمی در مورد دو سوال زیر راهنمایی کنن

۱- چطوری میشه قسمتی از معامله رو بست منظورم اینه که به طور کامل بسته نشه

۲- من هر چی چارتم رو آپ میکنم از 2014 به قبل رو نشون نمیده. چی کار باید بکنم؟حقیقتش رو بخواهید من میدونم مشکل از منه و اینکه تازه کار و حتی یادم میاد که در جلسه ای در موبایل یکی از حاظرین دیدم که ایشون متاتریدر برای اندروید داشتن و به راحتی بازه زمانی سه یا چهار ساله رو میتونستن ببینن.ممنون میشم اگه من رو راهنمایی بفرمایید

1- برای نسخه آندروید ابتدا در قسمتیکه پوزیشن های باز شما رو نشون می ده انگشت خود را بر روی جفت ارز مربوطه نگه دارید در منوی باز شده گزینه close را بزنید. سپس در صفحه جدید در قسمت بالا با لمس اعداد 0.01- یا 0.1- و همچنین 0.01+ و 0.1+ می توانید انتخاب کنید چه حجمی باز بمونه وچه حجمی کلوز بشه

2 - تا حالا چک نکردم و اطلاع ندارم

نظر

• نوشته اصلی توسط f125tk نمایش پست ها
                  1- برای نسخه آندروید ابتدا در قسمتیکه پوزیشن های باز شما رو نشون می ده انگشت خود را بر روی جفت ارز مربوطه نگه دارید در منوی باز شده گزینه close را بزنید. سپس در صفحه جدید در قسمت بالا با لمس اعداد 0.01- یا 0.1- و همچنین 0.01+ و 0.1+ می توانید انتخاب کنید چه حجمی باز بمونه وچه حجمی کلوز بشه

2 - تا حالا چک نکردم و اطلاع ندارم

نظر

• سلام
                    با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط mehrparvar نمایش پست ها
                      سلام
                      با تشکر
                      سلام

https://download.mql5.com/cdn/web/pc...ader4setup.exe

به صورت خودکار نسخه مرتبط با ویندوز نصب میشود
                      لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• نوشته اصلی توسط SystemTrader نمایش پست ها
                        سلام

https://download.mql5.com/cdn/web/pc...ader4setup.exe

به صورت خودکار نسخه مرتبط با ویندوز نصب میشود

ضمن تشکر از ارسال پاسخ
                        سوال دیگه ای در مورد این نرم افزار داشتم . من این نرم افزار رو بارها نصب کردم با ورژنهای مختلف و نهایتا از لینکی که جنابعالی ارسال فرمودید. منتها مشکلی که هست اینه که وقتی از داخل خود نرم افزار وارد File/open data folder میشوم تمام فایلها رو در پوشه MQL4 به صورت کامل دارم و تمام اندیکاتورها هم دیده میشوند. به صورت شکل زیر:

اما زمانی که از محل نصب نرم افزار واقع در درایو c و پوشه PCM TRADER در ویندوز 7 وارد میشوم بسیار از اطلاعات قابل مشاهده نیستند و به همین خاطر برای انتقال دیتا از متا به داینامیک به مشکل بر میخورم . چون پوشه files رو نمیتونم از اون محل ببینم . طبق عکس زیر:

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

نظر

• باسلام
                          مشکلی در داینامیک داشتم میخواستم درستش کنم که نمیدانم کدام گزینه زدم همه چیز بهم ریخت . متا از بین رفت .دوباره دانلود کردم .ولی هیچ چارتی را باز نمیکنه و خطای زیر که غدم دسترسی است را میدهد.
                          لطفا کمک کنید .
                          برای رسیدن به هدف به صبر احتیاج دارید تا شانس

نظر

• دسترسی به پوشه profile نداره، محتویات داخل این پوشه پاک کنید و برنامه ببندید و دوباره اجرا کنید چند بار شاید درست شد
                            همیشه از پوشه برنامه بکاپ بگیرید تا همیشه فایل های اصلی شما نظیر تمام اندیکاتور ها و ... داشته باشید

نظر

• سلام
                              لطفا راهنمایی بفرمایید

وقتی از داخل خود برنامه متاتریدر به آدرس زیر میرم
                              file/open data folder/MQL4
                              این فایلها رو به صورت کامل دارم با اضافه لیست کامل تمام اندیکاتورهای پبش فرض

اما زمانی که به قسمت محل نصب نرم افزار میرم با این فایلها مواجه میشم

تنها پوشه قابل رویت پوشه اندیکاتوره که اون هم خالیه . به همین جهت برای انتقال دیتا از متا به داینامیک به مشکل بر میخورم چون DT Data Exporter v01
                              رو نمیتونم ببینم.

لازم به ذکره چند بار ویندوز رو عوض کردم . ویندوز سون هستش. نرم افزار رو هم رو درایو c و سایر درایوها هم نصب کردم و مشکل همچنان پا برجاست

نظر

• با سلام. فايل ها در حال عادي hiden هستند به دوروش مي توانيد اقدام نماييد. بر روي محل نصب در دراثو c كليك و گزينه نشان دادن فايل هاي هيدن را نيز انتخاب نماييد. مسير ديده مي شود

نظر

پردازش ...
                                X