اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آموزش کار با متاتریدر برای مبتدیان

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط mami_baghi نمایش پست ها
    سلام میشه همزمان هم کندل استیگ چارت و لاین چارت رو داشت؟
    با سلام چارتتون رو در حالت کندل استیک بذارید بعدش یک مووینک اورج ساده با دوره 1 بزارید و شیفت 0 میشه همون حالت خطی
    .::بازار به ما می آموزد نـــظـم داشـــته باشــیم::.
    معاملات لایو یورو دلار طلا و سایر ماژورها
    Insta ID : freedomfromforex
    Skype ID : freedomofForex

نظر

• نوشته اصلی توسط ابراهیم نمایش پست ها
      سلام وعرض ادب خدمت اساتیدعزیزدوستان من پوزیشنم تریگرخورده وفعال شده.الان میخوام تریلینگ استاپ کنم امانمیدونم ازکدوم قسمت این کارا انجام بدم.خیلی تلاش کردم امانتونسم.البته قبل ازاینکه پوزیشن فعال بشه میشد ادیت انجام داد
      با سلام

تو پنجره ترمینال رو زبانه trade پوزیشنی که تریگر خورده رو پیدا کنید و روش راست کلیک کنید و گزینه trailing stop رو انتخاب کنید تو قسمت custom می تونید مقدار پیپت یا پیپ مورد نظر رو برای تریلینگ وارد کنید

نظر

• مرسی ازجوابتون علیرضامیدونین که برای (تریلینگ )استاپ لاس جابه جا میشه.یعنی توی قسمت custumمقداراستاپ لاس رو واردکنم؟

نظر

مرسی ازجوابتون علیرضامیدونین که برای (تریلینگ )استاپ لاس جابه جا میشه.یعنی توی قسمت custumمقداراستاپ لاس رو واردکنم؟
          اقا ابراهیم شما با وارد کردن عدد مورد نظرتون برای تریل کردن حداکثر فاصله استاپ لاس رو با قیمت به نرم افزار معرفی می کنیید یعنی مثلاً اگه مقدار 20 پیپ یا 200 پیپت رو انتخاب کنید به محض اینکه پوزیشنتون 20 پیپ تو سود رفت استاپتون در 20 پیپی قیمت قرار می گیره از این مرحله به بعد قیمت همیشه حد اکثر 20 پیپ با استاپ فاصله داره یعنی اگه بعد از فعال شدن تریلینگ قیمت 20 پیپ در خلاف جهت پوزیشن شما حرکت کنه معامله شما بسته میشه......... کلاً باید بدونید که تریلینگ استاپ با استاپ لاس فرق میکنه شما برای تعریف استاپ لاس کافیه باز هم در زبانه ترید روی پوزیشن مورد نظر راست کلیک کنید و Modify or delet order رو انتخاب کنید و استاپ لاس مورد نظر رو وارد کنید.......... امید وارم جوابتون رو داده باشم .........

نظر

• مرسی ازجواب مفید وکاملتون علی آقا...زنده باد

نظر

• با سلام
              اساتید فروم لطفا راهنمایی کنید
              من بعد از نصب متا وران کردنش با این ارور مواجه میشم:
              mt4 setup.exe has encountered a problem and need to close.we are sorry for
              the inconvenience.
              به توصیه یکی از دوستان نرم افزار نت فروم ورک ورژن 1 رو پاک کردم ویک ورژن3دانلود کردم که با اون ورژنهای 2و3.5 هم نصب شد ولی باز هم موقع ران کردن متا همون ارور میاد.
              در ضمن کامپوتر من 32 بیتی با ویندوز xp هستش.
              با تشکر

نظر

• سلام دوستان تنظیمات Dt osilator درمتاتریدر چطورانجام میشه.ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

سلام دوستان تنظیمات Dt osilator درمتاتریدر چطورانجام میشه.ممنون میشم راهنمایی کنید
                  کلیک سمت راست روی دی تی اسیلاتور کنید و گزینه properties انتخاب کنید

در منو باز شده به زبانه Inputs رفته و تنظیم مد نظر خود ( شماره در ابتدای آن هست بلفرض عدد 4 مربوط به تنظیمات 8 دی تی اسیلاتور میباشد ) آن را در DTOsc_Option وارد نمایید

موفق باشید

نظر

• سلام کسی جواب پست 485 رو نداده. اگر ممکنه یکی بگه این شدو در تایم ماهیانه با این بزرگی در یک بروکر چرا هست ولی در دیگری نیست؟ودر حالی که درتایم روزانه همان بروکر با شدو این حرکت وجود ندارد.!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط صادق نمایش پست ها
                      سلام کسی جواب پست 485 رو نداده. اگر ممکنه یکی بگه این شدو در تایم ماهیانه با این بزرگی در یک بروکر چرا هست ولی در دیگری نیست؟ودر حالی که درتایم روزانه همان بروکر با شدو این حرکت وجود ندارد.!!!
                      سلام دوست عزیز

اگر بر روی چارت بروکر پی سی ام هست میبایست به پشتیبان بفرستید و سوال نمایید یا اینکه به کابین تریدری رفته و آنجا مطرح کنید.

http://cabin.arianbrokers.com/login

موفق باشید

نظر

• سلام من درمتاتریدر4 غیرازجفت ارزها (forex)هیچ نمودار دیگه ایی ندارم.چطور میتونم نمودارهای فیوچرز و......راداشته باشم ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

نظر

سلام من درمتاتریدر4 غیرازجفت ارزها (forex)هیچ نمودار دیگه ایی ندارم.چطور میتونم نمودارهای فیوچرز و......راداشته باشم ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن
                          بسته به نوع بروکری که متاش رو دارید ، باید بدونید که آیا بروکر شما نمودارهای فیوچرز رو ارائه میدهد یا خیر اگر جواب مثبت بود میتوان در نمای کلی بازار با کلیک راست و گزینه show all ( نمایش همه ) از نمای کلی هر چارتی که میخواهید رو باز کنید

نظر

سلام من درمتاتریدر4 غیرازجفت ارزها (forex)هیچ نمودار دیگه ایی ندارم.چطور میتونم نمودارهای فیوچرز و......راداشته باشم ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن
                            همانطور که جواد عزیز در بالا توضیح داد میبایست از خود بروکر سوال کرد و از ارایه نماد های فیوچرز در متاتریدر مطلع شد.

بلفرض مثال پی سی ام در متاتریدر خودش شاخص های فیوچرز بورس دبی رو دارد اما فعال نیست و افرادی که قصد دارند از این بازار بهره ببرند میبایست در ابتدا با پی سی ام ارتباط برقرار کنند و بعد از ارسال مدارک ، این نمادها برای آنها بر روی اکانت معاملاتیشون باز میشود و طبق دستور العمل آقا جواد میتوانید آنها را در مارکت واچ خود ببینید.

فدای داری

نظر

• سلام
                              چرا وقتی پوزیشن میگیرم عدد profit در زبانه trade با میزان پیپی که در سود و ضرر هستم متفاوت است؟
                              همانطور که در شکل پیوست میبینید برای نمایش profit سه مدل وجود دارد، بی زحمت یه توضیح درباره هر سه روش نمایش بدهید
                              برای تریلینگ استاپ هم برحسب point هست و من میخوام بر حسب پیپ باشه، چطوری میشه؟
                              خیلی ممنون
                              فایل های پیوست شده

نظر

• دوستان لطفا کمک کنید

نظر

پردازش ...
                                X