اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آموزش کار با متاتریدر برای مبتدیان

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تو متا تریدر 4 چجوری می تونم نصف معامله رو ببندم و بقیه رو باز نگه دارم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط badrood نمایش پست ها
      تو متا تریدر 4 چجوری می تونم نصف معامله رو ببندم و بقیه رو باز نگه دارم؟

سلام

رو پوزیشن بازی که دارید دوبار کلیک کنید تا پنجره مربوطه باز بشه . بعد لات سایزی که دارید نشون میده مثلا 5 دهم . اون به میزان دلخواه کمش کنید و سپس پوزیشن ببندید .
      با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• مصطفی عزیز سلام
        من متاتریدر PCM رو برای حساب دمو دانلود کردم .
        متاسفانه چارت ها فقط بعد از ایجاد حساب کاربری اطلاعات دارن ( کندلها ) و قبل از اون تاریخ هیچ کندلی نیست.
        در قسمت هیستوری هم وقتی میخوام اطلاعات گذشته رو بگیرم انجام نمیشه و مجبورم اطلاعات رو از یه بروکر دیگه اکسپورت کنم مثلا به prn و در PCM اونهارو
        به چارت اضافه کنم که این مسعله باعث میشه قیمت های بروکر قبلی بیاد روچارت .

حالا چطور میتونم قیمت های قبلی خود بروکر pcm رو داشته باشم ؟

سپاس

( البته 3-4 ساعت وقت گزاشتم و سرچ کردم ولی موفق نبودم )
        شناخت خود مهم ترین عامل موفقیت است

نظر

• نوشته اصلی توسط Codec 13 نمایش پست ها
          مصطفی عزیز سلام
          من متاتریدر PCM رو برای حساب دمو دانلود کردم .
          متاسفانه چارت ها فقط بعد از ایجاد حساب کاربری اطلاعات دارن ( کندلها ) و قبل از اون تاریخ هیچ کندلی نیست.
          در قسمت هیستوری هم وقتی میخوام اطلاعات گذشته رو بگیرم انجام نمیشه و مجبورم اطلاعات رو از یه بروکر دیگه اکسپورت کنم مثلا به prn و در PCM اونهارو
          به چارت اضافه کنم که این مسعله باعث میشه قیمت های بروکر قبلی بیاد روچارت .

حالا چطور میتونم قیمت های قبلی خود بروکر pcm رو داشته باشم ؟

سپاس

( البته 3-4 ساعت وقت گزاشتم و سرچ کردم ولی موفق نبودم )
          كدك13 عزيز از مسير زير درون نرم افزار متاتريدر
          tools Menu--->Options--->charts
          مقدار پارامتر ....MaxBars را عدد بزرگي تايپ كن و پس از تاييد كردن
          از منوي
          Tools-History Center جفت ارز مورد نظر را جستجو و سپس اقدام به دانلود در تايم فريم مورد نظر كن

كمي در مكان هاي گفته شده جستجو كني متوجه خواهي شد
          هيچ چيزي تصادفي نيست

نظر

• نوشته اصلی توسط هويجوري نمایش پست ها
            كدك13 عزيز از مسير زير درون نرم افزار متاتريدر
            tools Menu--->Options--->charts
            مقدار پارامتر ....MaxBars را عدد بزرگي تايپ كن و پس از تاييد كردن
            از منوي
            Tools-History Center جفت ارز مورد نظر را جستجو و سپس اقدام به دانلود در تايم فريم مورد نظر كن

كمي در مكان هاي گفته شده جستجو كني متوجه خواهي شد
            ممنون از راهنمایی شما
            گمونم متن رو درست نخوندید .
            تو متن نوشته بودم که گرفتن هیستوری چارت انجام نمیشه .
            اگر دانلود میشد که خوب بود .

میگه این سیمبل یافت نشد .

بازم ممنونم از راهنمایی شما
            شناخت خود مهم ترین عامل موفقیت است

نظر

• درود بر دوستان
              دو روز پیش وقتی متا تریدر آپدیت به طور خودکار آپدیت شد یه مشکلی برای من پیش اومد که تا حالا نتونستم درستش کنم.
              یک سری از اندیکاتور های من دیگه کار نمی کنن.
              عکسش رو گذاشتم متوجه میشین.
              روی اندیکاتور هم کلیک راست میکنم و modify رو میزنم ولی پنجره ی ادیت کردن اندیکاتور باز نمیشه.
              نمیدونم مشکل چیه.
              همهی متا تریدر هایی که دارم این طوری شدن.
              حتی من متا رو آنیستال کردم و دوباره نصب کردم ولی مشکل همچنان پا بر جاست.
              کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه؟
              اندیکاتور هایی که خراب شدن به رنگ خاکستری در اومدن.

نظر

• نوشته اصلی توسط arash rajabzadeh نمایش پست ها
                درود بر دوستان
                دو روز پیش وقتی متا تریدر آپدیت به طور خودکار آپدیت شد یه مشکلی برای من پیش اومد که تا حالا نتونستم درستش کنم.
                یک سری از اندیکاتور های من دیگه کار نمی کنن.
                عکسش رو گذاشتم متوجه میشین.
                روی اندیکاتور هم کلیک راست میکنم و modify رو میزنم ولی پنجره ی ادیت کردن اندیکاتور باز نمیشه.
                نمیدونم مشکل چیه.
                همهی متا تریدر هایی که دارم این طوری شدن.
                حتی من متا رو آنیستال کردم و دوباره نصب کردم ولی مشکل همچنان پا بر جاست.
                کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه؟
                اندیکاتور هایی که خراب شدن به رنگ خاکستری در اومدن.

سلام جناب رجب زاده

این طور که در تصویر مشخص هست با توجه به شناختی که به اندیکاتور ها دارم ، تمام اندیکاتور هایی خاکستری هستند که نسخه اجرایی میباشند ( مثل اندیکاتورهای جناب مانیاک و مهدی عزیز که همیشه نسخه اجرایی فایل هاشون را فقط شیر میکردن )

و اون هایی که نسخه سورسشون در پوشه پلتفروم شما هست به رنگ زرد میباشند ( همان هایی که کار میکنند )

دقیقا همین رابطه در مورد اکسپرت ها تا قبل از این بود . یعنی اگر شما نسخه سورس یه اکسپرت را داشتید رنگی و اگه فقط نسخه اجراییش را داشتید خاکستری بود .

ولی مثل اینکه این رابطه محدود تر شده و اگه چنین باشه باید یه فکری برای اندیکاتور های نسخه اجرایی کرد .
                لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
                  سلام جناب رجب زاده

این طور که در تصویر مشخص هست با توجه به شناختی که به اندیکاتور ها دارم ، تمام اندیکاتور هایی خاکستری هستند که نسخه اجرایی میباشند ( مثل اندیکاتورهای جناب مانیاک و مهدی عزیز که همیشه نسخه اجرایی فایل هاشون را فقط شیر میکردن )

و اون هایی که نسخه سورسشون در پوشه پلتفروم شما هست به رنگ زرد میباشند ( همان هایی که کار میکنند )

دقیقا همین رابطه در مورد اکسپرت ها تا قبل از این بود . یعنی اگر شما نسخه سورس یه اکسپرت را داشتید رنگی و اگه فقط نسخه اجراییش را داشتید خاکستری بود .

ولی مثل اینکه این رابطه محدود تر شده و اگه چنین باشه باید یه فکری برای اندیکاتور های نسخه اجرایی کرد .
                  ممنون دوست گرامی.
                  حالا به نظر شما راه چاره چیه؟
                  باید کدنویسی اندیکاتور ها رو عوض کنیم؟ یا راه حل دیگه ای داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط arash rajabzadeh نمایش پست ها
                    ممنون دوست گرامی.
                    حالا به نظر شما راه چاره چیه؟
                    باید کدنویسی اندیکاتور ها رو عوض کنیم؟ یا راه حل دیگه ای داره؟
                    الان تست کردم ، بله این جزء خصوصیات جدید متا تریدر 4 شده که اندیکاتور هایی را که نسخه سورسشون در پوشه مربوطه موجود نباشه را به رنگ خاکستری نشون میده و یک گزینه سرچ هم بالای چارت اضافه کردند .

ولی هنوز هم اون اندیکاتور ها قابل اجرا و استفاده هستند ، برای بنده مشکلی در اجرا نداشتند . پیشنهاد میکنم یک بار دوباره کلا برنامه را آنیستال و این بار در دریاوی دیگر مخصوصا غیر از درایو ویندوز نصب نمایید .
                    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• سلام بر همگی عزیزان یک سوال خدمدتان داشتم اگر بخواهم متاتریدر4 را ابدیت کنیم باید در کدام قسمت ان را ابدیت کنیم با تشکر

نظر

• باسلام خدمت دوستان وعزیزان یه سوال داشتم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه ممنون میشم میخوام بدون توی mt4 شرایطی هست که بتونیم تایم فریم 8 دقیقه یا 9 دقیقه داشته باشیم؟

نظر

• مشکل در Run کردن متا تریدر

سلام من تازه این نرم افزار را نصب کرده ام هنگام run کردن برنامه روی صفحه کامپیوتر پیغام .DBC Data Manage(winros.exe)r could not be found .It must be running beforedata can be collected ممنون میشم یکی از دوستان کمک کنه .

نظر

• سلام مدیر جان شما می دانید چگونه متاتریدر4 را ابدیت می کنند با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط mehsad نمایش پست ها
                              باسلام خدمت دوستان وعزیزان یه سوال داشتم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه ممنون میشم میخوام بدون توی mt4 شرایطی هست که بتونیم تایم فریم 8 دقیقه یا 9 دقیقه داشته باشیم؟
                              سلام قبلا اندیکاتورش دیده بودم که با فعال کردن اون تایمهای دیگه رو نشون میداد .
                              با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• سلام به همه دوستان
                                من چند روز پیش ویندوزم عوض کردم و یک ویندوز ایکس پی نصب کردم ولی بعد از نصب ویندوز دیگه متا تریدرم باز نمیشه و پیغام میده و وقتی وارد بخش تکنیکالی پیغام میشم با این پیغام مواجه میشم :C:\DOCUME~1\ali\LOCALS~1\Temp\423a_appcompat.txt
                                لطفامن را راهنمایی کنید ممنون.

نظر

پردازش ...
                                X