اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آموزش کار با متاتریدر برای مبتدیان

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط cmureza نمایش پست ها
    سلام

قبلا در متا تریدر وقتی میخواستم معامله ای ثبت کنم ، پنجره مربوطه که باز میشد جفت ارز همان جفت ارز پنجره باز بود.

اما چند وقته انگار قاطی کرد و با پنجره باز همخوانی ندارد. خیلی پیش اومده اشتباهی اردر گذاشتم.

لطفا یکی از دوستان بگه چطور حل میشه ؟

با تشکر
    ضمن اینکه از دوستان خواهش میکنم جواب سوال قبلی منو بدن ؛

یک سوال دیگه هم دارم

در متاتریدر ، در قسمت ترمینال وقتی روی معامله ای کلیک راست کنید ، گزینه trailing stop موجوده.

حالا سوال من اینه که

وقتی تریلینگ استاپ را میگذاریم +30 یعنی :

1. بعد از اینکه معامله به اندازه 30 پیپ به سود رفت ، استاپ به نقطه ورود منتقل شود؟!
    2. بعد از اینکه معامله به اندازه 30 پیپ به سود رفت ، استاپ روی +30 پیپ منتقل شود ؟!

با تشکر

نظر

• سلام

برای سوال اول برید در قسمت

تولز => ابشن => ترید

و گزینه سیمبول بای دیفالت رو روی گزینه اتوماتیک تنظیم کنید که احتمالا روی گزینه ای دیگه ای باید باشه

برای سوال دوم هم

تریل کردن استاپ به این صورت هست که وقتی شما استاپ لاس می خواید تریل کنید و 30 پپ انتخاب می کنید اگر قیمت به سمت تارکت حرکت کرد استاپ هم به سمت تارکت و با فاصله 30 پپ از قیمت حرکت می کنه و اگر قیمت به سمت استاپ بیاد استاپ دیگه حرکت نداره

این گزینه معمولا زمانی استفاده میشه که ترید در سود باشه و تردر بخواد قسمتی از سود خودش رو بهینه کنه و بیشتر در زمان های اعلام خبر هم استفاده می شه که حرکت ها سریع هستش و احتمال برگشت هم وجود داره و برای از دست ندادن سود و گرفتن سود بیشتر استفاده میشه.

هر دو گزینه شما درست است ولی باید در نظر داشته باشید که اگر مارکت برگشت دیگه استاپ شما ثابت هستش و به سمت مخالف حرکت نمی کنه.
      امضاء

نظر

• نوشته اصلی توسط بانوی شرقی نمایش پست ها
        سلام

برای سوال اول برید در قسمت

تولز => ابشن => ترید

و گزینه سیمبول بای دیفالت رو روی گزینه اتوماتیک تنظیم کنید که احتمالا روی گزینه ای دیگه ای باید باشه

برای سوال دوم هم

تریل کردن استاپ به این صورت هست که وقتی شما استاپ لاس می خواید تریل کنید و 30 پپ انتخاب می کنید اگر قیمت به سمت تارکت حرکت کرد استاپ هم به سمت تارکت و با فاصله 30 پپ از قیمت حرکت می کنه و اگر قیمت به سمت استاپ بیاد استاپ دیگه حرکت نداره

این گزینه معمولا زمانی استفاده میشه که ترید در سود باشه و تردر بخواد قسمتی از سود خودش رو بهینه کنه و بیشتر در زمان های اعلام خبر هم استفاده می شه که حرکت ها سریع هستش و احتمال برگشت هم وجود داره و برای از دست ندادن سود و گرفتن سود بیشتر استفاده میشه.

هر دو گزینه شما درست است ولی باید در نظر داشته باشید که اگر مارکت برگشت دیگه استاپ شما ثابت هستش و به سمت مخالف حرکت نمی کنه.

با توجه به حرف شما

اگر قیمت 30 پیپ به سود رفت ، استاپ روی نقطه ورود قرار میگیرد.

حال اگر قیمت برگردد استاپ تغییری نمی کند

اما اگر قیمت بیشتر به سود رود ، استاپ با فاصله 30 پیپی قیمت را تعقیب می کند.

درست گفتم ؟!

و یک سوال دیگه
        این trailing stop روی سرور است ؟
        یعنی مثلا اینترنت ما قطع شد یا کامپیوتر خاموش ، این دستور همچنان پابرجاست؟

با تشکر

نظر

با توجه به حرف شما

اگر قیمت 30 پیپ به سود رفت ، استاپ روی نقطه ورود قرار میگیرد.

حال اگر قیمت برگردد استاپ تغییری نمی کند

اما اگر قیمت بیشتر به سود رود ، استاپ با فاصله 30 پیپی قیمت را تعقیب می کند.

درست گفتم ؟!

و یک سوال دیگه
          این trailing stop روی سرور است ؟
          یعنی مثلا اینترنت ما قطع شد یا کامپیوتر خاموش ، این دستور همچنان پابرجاست؟

با تشکر

برای قسمت اول عرض کنم که بله درست است

و برای قسمت دوم با پوزش باید بگم که خارج از اطلاعات و سواد من هستش و سایر کاربران باید جواب بدهند.
          امضاء

نظر

• من مشکلی برام پیدا شده:
            متاتریدر 4 تو پی سی من باز نمیشه. نصب میشه،ولی وقتی میخواد یوزر و پسورد بده reject میکنه و عملا نمیتونم وصل شم. با انواع بروکرها هم اقدام کردم ولی نشده. جالبه که وقتی مشخصات فردی رو وارد میکنی،حتی بعد از آنیستال کردن هم توی پی سی میمونه.
            چکار باید بکنم؟

ضمن اینکه متاتریدر 5 بدون مشکل نصب میشه.
            ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 10-09-2013, 10:19 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط pejman1 نمایش پست ها
              من مشکلی برام پیدا شده:
              متاتریدر 4 تو پی سی من باز نمیشه. نصب میشه،ولی وقتی میخواد یوزر و پسورد بده reject میکنه و عملا نمیتونم وصل شم. با انواع بروکرها هم اقدام کردم ولی نشده. جالبه که وقتی مشخصات فردی رو وارد میکنی،حتی بعد از آنیستال کردن هم توی پی سی میمونه.
              چکار باید بکنم؟
              احتمالا از فیلترشکن یا پروکسی استفاده می کنید که نمی تونید کانکت بشید به سرور

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

• سلام

چطور رنگ خط قیمت را تغییر دهم.
                کلید f8 را زدم و هرچی گشتن چیزی پیدا نکردم.

نظر

• نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
                  نه،هیچ وقت از اینهایی که میگید استفاده نکردم.

نظر

سلام

چطور رنگ خط قیمت را تغییر دهم.
                    کلید f8 را زدم و هرچی گشتن چیزی پیدا نکردم.
                    رنگ grid رو تغییر بدی رنگ خط قیمت هم تغییر می کنه

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

من مشکلی برام پیدا شده:
                      چکار باید بکنم؟

ضمن اینکه متاتریدر 5 بدون مشکل نصب میشه.
                      نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
                      نوشته اصلی توسط pejman1 نمایش پست ها
                      نه،هیچ وقت از اینهایی که میگید استفاده نکردم.
                      کسی میتونه کمکم کنه؟
                      اگه از بروکری که توش اکانت دمو دارید یه یوزر و پسورد هم بدید خوبه،و تا حد زیادی کارم رو راه میندازه.

نظر

• نوشته اصلی توسط بانوی شرقی نمایش پست ها
                        برای قسمت اول عرض کنم که بله درست است

و برای قسمت دوم با پوزش باید بگم که خارج از اطلاعات و سواد من هستش و سایر کاربران باید جواب بدهند.
                        در مورد قسمت دوم. شما هر بلایی سر پوزیشن اورده باشین پابرجاست و با قطع برق و اینترنت و غیره از بین نمیره.

نظر

کسی میتونه کمکم کنه؟
                          اگه از بروکری که توش اکانت دمو دارید یه یوزر و پسورد هم بدید خوبه،و تا حد زیادی کارم رو راه میندازه.

سلام

یک حساب دمو رو پلتفرم pcm براتون باز کردم . لطفا پیغام خصوصیتون چک کنید .
                          با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

کسی میتونه کمکم کنه؟

انتی ویروس سیستمتو غیر فعال بکن بعدش دانلود .... و نصب بکنی درست میشه ...معمولا وقتی انتی ویروس فعال هستش متاتریدر اینجوری میشه ... حداقل تجربه شخصی من که این طوری بوده...

نظر

• سلام

در متا تریدر ؛ وقتی روی یک معامله کلیک راست کنید ، گزینه تریلینگ استاپ موجوده.

1. این تریلینگ استاپ ، در صورت انتخاب همچون tp & sl روی سرور بروکر قرار می گیرد؟ منظور این که در صورت بستن برنامه یا خاموش شدن کامپیوتر این گزینه همچنان بر معامله فعال است؟

2. در بروکری مثل pcm که قیمت را با 5 رقم اعشار نشان میدهند، برای انتخاب تریل 20 پیپ باید عدد 200 را ست کنیم ؟

نظر

• با سلام خدمت دوستان

یه سوال داشتم البته به این تاپیک مربوط نمیشه ولی گفتم اساتیدی که اینجا هستن میتونن منو راهنمایی کنن.
                                من میخوام از هیستوریم report بگیرم ولی وقتی ذخیره میکنم هیچی توی دسکتاپم ذخیره نمیشه . علتشو کسی میدونه؟

هیچ چیز اتفاقی نیست !

نظر

پردازش ...
                                X