اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بک تست با کیفیت 99 درصد در استراتژی تستر به همراه ترید منوال حتی ساده تر از حالت ریل

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط badrood نمایش پست ها
    سلام
    من دیتای با فرمت fxt رو ایجاد کردم
    حالا باید چجوری تو متاتریدر4 واسه بک تست 99% ازش استفاده کنم ؟

سلام

امیدوارم که خوب باشید ،در این مرحله احتیاج هست که شما با همون نرم افزار تیک استوری ،متاتریدری را که در تنطظیمات این نرم افزار معرفی نمودید متاتریدر را اجرا کنید حتما یادتون باشه باید متاتریدر با نرم افزار تیک استوری اجرا بشه در غیر این صورت اگر حتی شما دیتا را با تیک استوری دانلود و به متاتریدر داده باشید اما چون با تیک استوری متاتریدر را ران نکرده اید فایلهای fxt جدید ساخته خواهد شد از روی فایلهای هیستوری و زحمت شما برای داشتن فایل fxt استخراج شده بی فایده خواهد بود ،پس باز هم عرض میکنم تا دوستانی که پیگیر این مدل تست گرفتن هستن توجه کنند که باید حتما بعد از دانلود دیتا با تیک استوری و انتقال و ساخت دیتا دانلود شده به متاتریدری که در قسمت تنظیمات تیک استوری معرفی نمودید حتما باید متاتریدر در هر مرتبه بک تست با تیک استوری ران بشه.

دوستان راهنمائی بفرمائید .
    پلت فرم pcmtrader من از دیشب قفل کرده ، یعنی موس اثر نمیکنه .
    و حال آنکه کامپیوتر همه کارهای دیگه رو درست انجام میده و متا تریدر بروکرهای
    دیگه خوب کار میکنه . به مسئولین مربوطه هم ایمیل زدم و هنوز جواب نگرفتم .

حالا شما بفرمائید مشکل چیه ؟
    سلام دوست عزیز

راستش تا به الان با همچین مشکلی مواجه نشدم و نمیتونم راهنمائیتون کنم.

موفق باشید.

نظر

درود بر شما جناب badboy عزیز
      قبلا در آموزش بک تست گیری 99درصد اکسپرت Period_Converter_Opt جهت داشتن همزمان چند تایم فریم از یک جفت عرض رو معرفی کردید. میخوام از اون در استراتژی تستر متاتریدر استفاده کنم اما نمیشه، لطفا راهنمایی بفرمایید.
      متشکرم
      برای موفق شدن سه راه وجود داره

نفر اول باشی
      باهوش باشی
      تقلب کنی

نظر

سلام خدمت تمامی دوستان

دو تا سوالی داشتم که البته از بحث آموزشی شما جداست ، اما گفتم شاید دوستان نیز به این مشکل برخورد کنند. به هر حال عذر می خوام . اگر لطف کنید پاسخ دهید:

1- فرض کنید شرط ورود به معامله خرید این باشه که اندازه میله مکدی در کندی جاری از مثلا 40 عبور کنه. با این شرط با عبور از 40 یک بای باز می کنه . اما اگر در همین کندل جاری مکدی به زیر 40 بیاد و دولاره به بالای 40 بره ، مجددا یه بای دیگه باز می کنه. من چه شرطی برای برنامه خودم تعریف کنم که برای بار دوم پوزیشن نگیره؟؟؟ (البته فعلا از این شرط استفاده می کنم اما یه راه دیگه می خوام چون با این کار یه قسمت دیگه از اکسپرتم غیر فعال میشه:

(++for (cnt=0 ; cnt<OrdersTotal(); cnt {
        OrderSelect(cnt , SELECT_BY_POS , MODE_TRADES);

if(OrderType()==OP_BUY && OrderSymbol()==Symbol() && OrderMagicNumber()==Mag_100_Buy)
        ...... }

سوال دوم: فرض کنید پوزیشن بای داریم و باید روی مثلا 30 پیپ نصف معامله بسته بشه. حالا اگر بازار 30 پیپ حرکت کرد و نصف پوز ما بسته شد ولی برگشت زیر 30 پیپ و دوباره رفت بالای 30 پیپ، خوب مسلما نصف دیگرش رو هم می بنده. سوالم اینجاست که از چه شرطی استفاده کنم که فقط یک بار پس از عبور از 30 پیپ معامله من بسته بشه.

خیلی سپاسگزارم
        شاد و سر بلند باشید

نظر

با سلام و وقت به خیر خدمت دوستان
          البته خیلی از این صفحه گذشته ولی امیدوارم یک بزرگوار جواب من رو بده
          متاصفانه این روش که جناب بدبوی معرفی نمودند دیگه کارایی نداره چون ورژن متا تغییر کرده. و بنده نیاز مبرم به بکتست با کیفیت دارم . لطفا راهنمایی بفرمایید که با متاتریدر build 625 چگونه می توان بکتست با کیفیت گرفت؟
          ممنون

نظر

از آن جایی که قیمت را فراکتالی فرض میکنیم بک تست با کیفیت و بی کیفیت نه اهمیتی دارد و نه وقتتو تلف کن براش....... با تقدیم احترام.
            ویرایش توسط Mohsen-FX : https://www.traderha.com/member/7671-mohsen-fx در ساعت 04-30-2014, 11:20 PM
            https://t.me/MoRaFx

نظر

پردازش ...
            X