اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار امی بروکر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط azarsinah نمایش پست ها
    سلام بی زحمت می خواستم نحوه ورود داده های بورس تهران رو به برنامه آمی بروکر بهم توضیح بدین
    با تشکر
    سلام

من برای انتقال دیتای بورس تهران به امی بروکر ، ابتدا دیتا رو به متااستوک تبدیل میکنم سپس در آمی بروکر با استفاده از گزیینه metastock import دیتا رو وارد این نرم افزار میکنم .
    با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
      سلام

من برای انتقال دیتای بورس تهران به امی بروکر ، ابتدا دیتا رو به متااستوک تبدیل میکنم سپس در آمی بروکر با استفاده از گزیینه metastock import دیتا رو وارد این نرم افزار میکنم .
      آقا مصطفی برای پیدا کردن سهم های خوب در بورس ایران بصورت یک فرمول در قسمت فرمول نویسی آمی بروکر بنظرت آیا آمی بروکر نرم افزار خوبیه یا بهتر از اینم هست که بتونه سهم های خوب را سیگنال خرید بده
      من میخام این سوالو بپرسم:

چه نرم افزاری میتونه با رصد کامل شرکت های بورسی ایران سیگنال های خرید بده؟
      آیا آمی بروکر چون فرمول هایی داره با فرمت afl از همه بهتره؟
      یا دینامیک تریدر بهتره؟

واقعا سردرگم شدم.
      من مفید تریدر دارم این فقط میتونه نمودارها را لایو بیاره ولی من میخام نرم افزاری باشه مثله آمی بروکر که با دادن فرمول بیاید همه شرکت ها را سرچ کنه و مثلا شرکتی از بین این 450 شرکت بورسی ایران که داره مک دی به صفر برخورد میکنه یا آر اس آی از 30 به بالا داره قطع میکنه را خیلی سریع پیدا کنه........

لطفا بطور جامع جواب بدیدی
      با سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط ebi1 نمایش پست ها

آقا مصطفی برای پیدا کردن سهم های خوب در بورس ایران بصورت یک فرمول در قسمت فرمول نویسی آمی بروکر بنظرت آیا آمی بروکر نرم افزار خوبیه یا بهتر از اینم هست که بتونه سهم های خوب را سیگنال خرید بده

یا دینامیک تریدر بهتره؟

واقعا سردرگم شدم.
        من مفید تریدر دارم این فقط میتونه نمودارها را لایو بیاره ولی من میخام نرم افزاری باشه مثله آمی بروکر که با دادن فرمول بیاید همه شرکت ها را سرچ کنه و مثلا شرکتی از بین این 450 شرکت بورسی ایران که داره مک دی به صفر برخورد میکنه یا آر اس آی از 30 به بالا داره قطع میکنه را خیلی سریع پیدا کنه........

با سپاس

سلام

بنظرم آمی بروکر این امکان داره ، اگر از دوستان کسی راهش بلد لطفا آموزش بده .

نظر

سلام لطفا این تاپیک و پاسخ به سوالاتشو ادامه دهید.

نظر

سلام.دوستان روی کامپیوتر من آمی بروکر من پیغام license erorreمی آید.چند ورژن از جاهای دیگر هم دانلود کردم.کرک هم وقتی helpe راباز میکنم نشان از کرک شدن میدهد.در صورتی که میتوانید راهنمایی کنید.ویا لینک دیگری اگر داریدممنون میشوم اینجا قرار دهید

نظر

نوشته اصلی توسط moh123 نمایش پست ها
              سلام.دوستان روی کامپیوتر من آمی بروکر من پیغام license erorreمی آید.چند ورژن از جاهای دیگر هم دانلود کردم.کرک هم وقتی helpe راباز میکنم نشان از کرک شدن میدهد.در صورتی که میتوانید راهنمایی کنید.ویا لینک دیگری اگر داریدممنون میشوم اینجا قرار دهید
              سلام

من خودم از همین ورژن 5.60 که در صفحه قبل قرار دادم ، دارم استفاده میکنم . مشکلی نداره .
              با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

سلام دوست عزیز امی بروکر باز نمیشه این پیغام لایسنس میده درسته ؟؟؟ ضمنا اگر کرک ورژن 5.8 ورژن 2014 خواستید (یعنی همین ورژن که روی سایت امی بروکر) هستش میتونم به اشتراک بزارم

نظر

نوشته اصلی توسط ebi1 نمایش پست ها

یا دینامیک تریدر بهتره؟

واقعا سردرگم شدم.

با سپاس

سلام
                  با اجازه آقا مصطفی
                  همانطور که خودتان هم گفتید آمی بروکر با نوشتن فرمول های آنالیز این امکان را دارد که کل بازار را با آنالیزهای مختلف رصد کرد اما در متاتریدر هم می شود با نوشتن اندیکاتور این کار را انجام داد که دردسر دارد و کاربر دستش باز نیست که با هر فرمولی آنالیز انجام دهد
                  نرم افزار داینامیک تریدر هم صرفا یک نرم افزار تحلیلی است
                  پیشنهاد من این است که آنالیزهای خود را با آمی بروکر انجام دهید زیرا سرعت آنالیز بسیار بالاست و تحلیل هایتان را با داینامیک تریدر زیرا بهتر از داینامیک نرم افزاری را جهت تحلیل سراغ ندارم.
                  تاپیک تحلیل های شخصی
                  برای مشاهده تحلیل های جدید نئو ویو از بازار سهام و ارز و دانلود آخرین ورژن اندیکاتورهای انتقال دیتا به بلاگ بنده مراجعه کنید.

ارشیا رحیمی

نظر

سلام.آقا مصطفی.منهم مدتی از همین ورژن استفاده میکردم.امایک سری افزونه روی آن نصب کردم که باعث شد این پیغام را بدهدوهر ورژن دیگر هم دانلود میکنم.پس از نصب و کرک کردن یک بار هم باز میشود و مشکلی ندارد ولی وقتی برای دوم باز میکنمپیغام license erorreمیدهد.ویروس کش هم غیر فعال میکنم.فرقی نمیکند .از اینکه جواب دادیدسپاسگزارم

نظر

سلام. دوستان هر ورژنی از آمی بروکر که در سایت قرار بدهند ممنون میشوم.چون ورزنهای آن زیاد با هم فرقی نمیکند.قبلا" از همه دوستان تشکر میکنم.

نظر

اگر با این پیغام مواجه می شید دلیل اینه که شما دیتاها امی بروکر اپدیت کردید شما هر بار که این نرم افزار پاک کنید ودوباره ورژن های مختلف امی بروکر نصب کنید بازم همین پیغام لاینس رو دارید چون یک Value به نام ModernViewStatePersist داخل ریجستر تشکیل شده که دسترسی شما به نرم افزار محدود میکنه برای حل این مشکل یا باید ویندوز نصب کنید( که این روش درست نیست) یا از طریق ریجستر این ValueModernViewStatePersist رو پاک کنید

به ترتیب این مراحل رو ادامه بدید:
                        1: امی بروکر تون کلا حذف کنید Un-Install AmiBroker
                        2: پوشه مربوط به جایی که نرم افزار نصب شده رو کلا پاک کنید مثلا C
                        :\Program Files\AmiBroker
                        3:در منوی استارت قسمت RUN در ویندوز سون قسمت سرچ منوی استارت عبارت REGEDITرو تایپ کنید تا رجستری باز شود
                        4:باید به دنبال Value "ModernViewStatePersist"باشیم که در ریجستر ثبت شده که این پیغام لایسنس مربوط این گزینه ریجستر هستش
                        5 : به این ادرس های داخل رجستر بروید

"HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Explorer\Advanced"
                        HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer\Advanced"

واین
                        Value "ModernViewStatePersistent" رو پاک کنید
                        6: یک ریستارت کنید
                        7: تاریخ وساعت به روز باشد
                        8:امی بروکر رو نصب کنید امیدوارم مشکلتون حل شده باشه

اینم ورژن
                        amibroker_5.80.0_x86_(june_11th__2014)

میتونید از لینک زیر دانلود کنید
                        amibroker_5.80.0_x86_(june_11th__2014).zip
                        ویرایش توسط HST : https://www.traderha.com/member/3488-hst در ساعت 07-14-2014, 04:06 PM

نظر

دوستان يه مشكلي برام پيش اومده. ديتاي بورس رو به سيستم جديدم منتقل كردم ولي نام نمادها ناقص نشون داده ميشه. مثلا سيمان شده يمان يا صنايع شده نايع

مجبور شدم بجاي نماد از نام كامل استفاده كنم ولي اونم ناقصي زياد داره. سيستم قبلي هنوزم مشكل نداره. فونتها رو از قديمي به جديد كپي كردم ولي حل نشد.

البته فقط كلمه اول اينطوري شده، فقط هم بعضي از حروف مثل سين ، پ ، صاد ، كاف و...

تو بعضي از سهمها هم چند كلمه اول نيست مثلا سايپا شده يپا

چيكار ميشه كرد؟

ورژن نرم افزار 5.60
                          ویرایش توسط هادی صداقت : https://www.traderha.com/member/12587-هادی-صداقت در ساعت 07-14-2014, 06:23 PM

نظر

آمی بروکر

سلام.جناب hstاز اینکه راهنمایی کردید تشکر میکنم.آیا در مطلب بالا دو خط با هم فرقی دارندو سهوا"دوبار درج شده است.به هر حال تمام موارد بالا را انجام دادمmodern viewرا پاک کردم.ولی درست نشد .آیا راه دیگری هست که نخواهم ویندوز عوض کنم.از شما دوست عزیز سپاسگزارم.
                            ویرایش توسط moh123 : https://www.traderha.com/member/7182-moh123 در ساعت 07-15-2014, 08:50 AM

نظر

نوشته اصلی توسط moh123 نمایش پست ها
                              سلام.جناب hstاز اینکه راهنمایی کردید تشکر میکنم.آیا در مطلب بالا دو خط با هم فرقی دارندو سهوا"دوبار درج شده است.به هر حال تمام موارد بالا را انجام دادمmodern viewرا پاک کردم.ولی درست نشد .آیا راه دیگری هست که نخواهم ویندوز عوض کنم.از شما دوست عزیز سپاسگزارم.
                              یک سرچ بزنید توی رجستر ببینید هم چی گزینه دیگه نیست راستش من هم همین مشکل شما رو داشتم مشکلم با این حل شد راستش من راه حلی دیگه ندیدم بازم مشورت کنید ودر اینترنت یک تحقیقی کنید بلکه این شالله درست شد

نظر

سلام خدمت همه اساتید
                                اگر در امی بروکر بخوام تحلیلهام ذخیره بشه وبرای سری بعد که نرم افزار باز میکنم تحلیلهای قبل هم باشه چیکار باید بکنم؟
                                با تشکر

نظر

پردازش ...
                                X