اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

داینامیک تریدر 6 و متاتریدر با پایلوت رسا برای بورس اوراق بهادار تهران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط behzad2007 نمایش پست ها
    دوستانی که برنامه کندل هارو خوب نشون نمیده احتمالا تنظیمات مربوطه رو درست انجام ندادید اینم تنظیمات صحیح برای بورس تهران راستی دوستان این پایلوت رسا خیلی عالیه به صورت خودکار میاره تو داینامیک تریدر اپدیت هم میشه به طور کامل نیازهام برطرف شد دوستانی که مشکل دارند در خدمتم
    سلام
    خسته نباشید
    از مفید تریدر چگونه این اطلاعات را وارد کنیم؟

از کجا باید این قسمت رو بیاریم که اطلاعات رو وارد کنیم؟
    ممنون میشم کمکم کنید

+ من کلا دیتای بورس رو نه در رساتریدر نه در متاتریدر و نه در مفیدتریدر ندارم.چکار کنم؟
    ویرایش توسط milad-fx : https://www.traderha.com/member/9876-milad-fx در ساعت 07-17-2013, 11:00 AM

نظر

نوشته اصلی توسط milad-fx نمایش پست ها
      سلام
      خسته نباشید
      از مفید تریدر چگونه این اطلاعات را وارد کنیم؟

از کجا باید این قسمت رو بیاریم که اطلاعات رو وارد کنیم؟
      ممنون میشم کمکم کنید

+ من کلا دیتای بورس رو نه در رساتریدر نه در متاتریدر و نه در مفیدتریدر ندارم.چکار کنم؟
      دوست عزیز
      پایلوت رسا و مفیدتریدر دو تا پلتفرمه که بر پایه پلتفرم متاتریدر دیتاهای بورس ایران واردش شده و به رایگان در اختیار تریدر ها قرار گرفته
      1 - مفید تریدر بر اساس متاتریدر 5 هست و دیتاش تعدیل شده با احتساب افزایش سرمایه و سود نقدیه.
      میتونی از لینک زیر دانلود کنی:
      http://www.emofid.com/downloads/mt5/MofidTrader5.exe
      همینطور سایتش برای آموزش و ...
      نسخه کامپیوتر سامانه معاملاتی مفیدتریدر5

2 - پایلوت رسا (یا به قول شما رسا تریدر) که بر مبنای متاتریدر 4 هست و دیتای تعدیل نشده بورس رو به رایگان و آتی و سکه و دلار رو به صورت اشتراکی در اختیار تریدر ها قرار میده
      تکنولوژی نرم افزاری بورس اوراق بهادار و چارت قیمتی سهام طلا سکه آتی نقدی و سایر شاخص ها

بسته به نیازت میتونی از این دوتا استفاده کنی برای دیتای بورس

پ.ن: اگر از این دو تا سایت استفاده کنی اتوماتیک به دیتای بورس هم دسترسی داری ولی طبیعتا با نرم افزارهای دیگه نداری

حالا

این دوتا نرم افزار به دلیل نقص هایی که دارن (مثل نداشتن حالت لگاریتمی یا آنالیز زمانی یا ...) در تکنیکال حرفه ای جایی ندارن برای همین تریدر ها سعی میکنن دیتاهای اینها رو استخراج کرده و به نرم افزار های تحلیلی حرفه ای مثل داینامیک تریدر(که همین نرم افزاریه که شما داری) یا آمی بروکر یا متااستاک یا ادونس گت و ... منتقل کنند و از اونا استفاده کنن.

برای روش انتقال دیتا به داینامیک میتونی همون پستای اول تاپیک رو مطالعه کنی.

اون اندیکاتوری که شما میخواستی بریزی تو متاتریدرت برای متا 4 (یعنی رسا) کاربرد داره. یا برای بازار فارکس.... برای مفید کاربرد نداره. برای مفید به تاپیک آموزش mql مراجعه کن. دوست عزیزمون Arash72 یه اندیکاتور نوشتن که میشه باهاش دیتا رو استخراج کنه.

پ.ن:این کاریم که دوستمون کرده اینجا اندیکاتور آرش رو که ران کنی تو داینامیک بالا دست چپ یه دکمه قرمز هست بزنی سبز میشه. دیتا رو بصورت لایو میخونه.
      در این حالت مفیدتریدر یا رسا باید باز باشه که دیتا رو بگیره و سیو کنه داینامیک از روش بخونه

موفق باشی - میلاد

نظر

نوشته اصلی توسط zooze نمایش پست ها
        دوست عزیز
        پایلوت رسا و مفیدتریدر دو تا پلتفرمه که بر پایه پلتفرم متاتریدر دیتاهای بورس ایران واردش شده و به رایگان در اختیار تریدر ها قرار گرفته
        1 - مفید تریدر بر اساس متاتریدر 5 هست و دیتاش تعدیل شده با احتساب افزایش سرمایه و سود نقدیه.
        میتونی از لینک زیر دانلود کنی:
        http://www.emofid.com/downloads/mt5/MofidTrader5.exe
        همینطور سایتش برای آموزش و ...
        نسخه کامپیوتر سامانه معاملاتی مفیدتریدر5

2 - پایلوت رسا (یا به قول شما رسا تریدر) که بر مبنای متاتریدر 4 هست و دیتای تعدیل نشده بورس رو به رایگان و آتی و سکه و دلار رو به صورت اشتراکی در اختیار تریدر ها قرار میده
        تکنولوژی نرم افزاری بورس اوراق بهادار و چارت قیمتی سهام طلا سکه آتی نقدی و سایر شاخص ها

بسته به نیازت میتونی از این دوتا استفاده کنی برای دیتای بورس

پ.ن: اگر از این دو تا سایت استفاده کنی اتوماتیک به دیتای بورس هم دسترسی داری ولی طبیعتا با نرم افزارهای دیگه نداری

حالا

این دوتا نرم افزار به دلیل نقص هایی که دارن (مثل نداشتن حالت لگاریتمی یا آنالیز زمانی یا ...) در تکنیکال حرفه ای جایی ندارن برای همین تریدر ها سعی میکنن دیتاهای اینها رو استخراج کرده و به نرم افزار های تحلیلی حرفه ای مثل داینامیک تریدر(که همین نرم افزاریه که شما داری) یا آمی بروکر یا متااستاک یا ادونس گت و ... منتقل کنند و از اونا استفاده کنن.

برای روش انتقال دیتا به داینامیک میتونی همون پستای اول تاپیک رو مطالعه کنی.

اون اندیکاتوری که شما میخواستی بریزی تو متاتریدرت برای متا 4 (یعنی رسا) کاربرد داره. یا برای بازار فارکس.... برای مفید کاربرد نداره. برای مفید به تاپیک آموزش mql مراجعه کن. دوست عزیزمون Arash72 یه اندیکاتور نوشتن که میشه باهاش دیتا رو استخراج کنه.

پ.ن:این کاریم که دوستمون کرده اینجا اندیکاتور آرش رو که ران کنی تو داینامیک بالا دست چپ یه دکمه قرمز هست بزنی سبز میشه. دیتا رو بصورت لایو میخونه.
        در این حالت مفیدتریدر یا رسا باید باز باشه که دیتا رو بگیره و سیو کنه داینامیک از روش بخونه

موفق باشی - میلاد

میلاد جان ممنون بابت توضیحاتت.کلی ازت یادگرفتم.خدا خیرت بده اما مشکل من اینه:

یعنی در مفید تریدر بنده که روی درایو سی نصب شده فقط 2 نماد از بورس اوراق بهادار موجوده...
        اینو کجای دلم بذارم؟
        از کجا بقیه نمادها رو بیارم؟

نظر

سلام
          روی همون پنجره Market watch راست کلیک کن و گزینه Symbols رو انتخاب کن.در اونجا هر نمادی رو که خواسته باشی با تایپ نام نماد در قسمت سرچ میتونی بیاری.همه نمادها رو هم میتونی show all کنی.

موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط Okay نمایش پست ها
            سلام
            روی همون پنجره Market watch راست کلیک کن و گزینه Symbols رو انتخاب کن.در اونجا هر نمادی رو که خواسته باشی با تایپ نام نماد در قسمت سرچ میتونی بیاری.همه نمادها رو هم میتونی show all کنی.

موفق باشید
            خدا خیرت بده داداشی!
            دیگه داشتم مانیتور رو میجویدم!!!
            خدا خیرت بده!
            موفق باشی

من دوباره مزاحم دوستان خواهم شد.خیلی خیلی ممنون:d

نظر

خطای مفید تریدر و اعتراض به ان

سلام
              دوستانی که از نرم افزار کارگزاری مفید استفاده می کنند. داده های مربوط به ان دارای اشکالاتی می باشد حتی اکانت های واقعی که تعدیل شده است
              برای همین تکنیکال درست جواب نمی ده
              لطفا به کارگزاری مفید زنگ بزنید و اعتراض کنید تا مشکل داده های چارت رفع گردد

شماره تلفن 8700 - 021
              از صبح ساعت 8 تا عصر ساعت 5 پاسخگو هستند

باید متذکر شوید که چارت تعدیل شده برای تکنیکال جواب نمی ده و باید

فقط افزايش سرمايه با احتساب آورده را در نظر بگیرند

یا مثل ره آورد نوین همه چارت ها را اضافه کنند

1- سود نقدي و افزايش سرمايه با احتساب آورده
              2- سود نقدي و افزايش سرمايه
              3- افزايش سرمايه با احتساب آورده
              4- افزيش سرمايه
              5- بازدهي با احتساب آورده
              6- بازدهي بدون احتساب آورده

دوستانی که با چارت فعلی مفید تریدر تحلیل تکنیکال انجام دهند. اکثر تحلیل ها اشتباه در می یاد و در نتیجه باعث ضرر خواهد شد

در حال حاضر فقط نرم افزار ره اورد نوین چارت درست داره ان هم پولیه

نظر

دوستان سلام

این ورژن 6 کرکش نصب نمیشه !!!!!! کسی راهکاری داره ؟ ویندوز من 7 هست

نظر

نوشته اصلی توسط Quantum Qwerty نمایش پست ها
                  دوستان سلام

این ورژن 6 کرکش نصب نمیشه !!!!!! کسی راهکاری داره ؟ ویندوز من 7 هست

سلام

سکوریتی سیستم بیارید پایین .
                  با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

نصب داینامیک تریدر

سلام ممنون از راهنمایی شما
                    من نرم افزار مفیدتریدر و داینامیک تریدر رو نصب کردم اما مشکل اینه ک توی مفیدتریدر اصلا پوشه file وجود نداره چرا؟ منظور از اجرا کردن اندیکاتور دیتا چیه؟

نظر

با سلام
                      بنده رسا رو نصب کردم ولی نمی تونم به داینامیک تریدر منتقل کنم خطا میده . در حالی که تو رسا تو پوشه فیل از پوشه اکسپرت تمام نمادها رو نشون میده ولی تو ویندوز نشون نمیده .
                      لطفا کمکم کنید .
                      با تشکر
                      11.jpg

12.jpg

13.jpg

نظر

نوشته اصلی توسط breeze نمایش پست ها
                        من نرم افزار مفیدتریدر و داینامیک تریدر رو نصب کردم اما مشکل اینه ک توی مفیدتریدر اصلا پوشه file وجود نداره چرا؟ منظور از اجرا کردن اندیکاتور دیتا چیه؟
                        نوشته اصلی توسط shaker1361 نمایش پست ها
                        با سلام
                        بنده رسا رو نصب کردم ولی نمی تونم به داینامیک تریدر منتقل کنم خطا میده . در حالی که تو رسا تو پوشه فیل از پوشه اکسپرت تمام نمادها رو نشون میده ولی تو ویندوز نشون نمیده .
                        لطفا کمکم کنید .
                        با تشکر
                        [ATTACH=CONFIG]1543[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]1544[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]1545[/ATTACH]

سلام

اول باید اندیکاتور elliot_confirm در مسیر mofid\MQL5\Indicators\Examples کپی کنید . سپس دیتای شما در مسیر : mofid\MQL5\Files ساخته میشه . شما باید فایل ساخته شده رو به انگلیسی تغییر نام بدید بعد کپی کنید در مسیر یک نرم افزار

متاتریدر مسیر experts\files . سپس در داینامیک تریدر میتونید نمودار مورد نظر را داشته باشید.
                        با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

نظر

نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
                          سلام

اول باید اندیکاتور elliot_confirm در مسیر mofid\MQL5\Indicators\Examples کپی کنید . سپس دیتای شما در مسیر : mofid\MQL5\Files ساخته میشه . شما باید فایل ساخته شده رو به انگلیسی تغییر نام بدید بعد کپی کنید در مسیر یک نرم افزار

متاتریدر مسیر experts\files . سپس در داینامیک تریدر میتونید نمودار مورد نظر را داشته باشید.

با سلام
                          آقا مصطفی شرمنده این اندیکاتوری که شما گذاشتید رو من ریختم تو مسیر ولی در رسا نمی اره . شرمنده فکر می کنم این که شما گذاشتید برای متاتریدر 5 هستش چون پسوندش فرق می کنه .بعد در ضمن مسیری که شما گفتید در متاتریدر 4 نیستش .
                          شرمنده اگه امکان داره به بنده کمک کنید .
                          با تشکر و ممنون از اینکه سریع پاسخ میدید .

نظر

نوشته اصلی توسط shaker1361 نمایش پست ها
                            با سلام
                            آقا مصطفی شرمنده این اندیکاتوری که شما گذاشتید رو من ریختم تو مسیر ولی در رسا نمی اره . شرمنده فکر می کنم این که شما گذاشتید برای متاتریدر 5 هستش چون پسوندش فرق می کنه .بعد در ضمن مسیری که شما گفتید در متاتریدر 4 نیستش .
                            شرمنده اگه امکان داره به بنده کمک کنید .
                            با تشکر و ممنون از اینکه سریع پاسخ میدید .
                            سلام

این برای مفید تریدر 5 . رسا رو نمیدونم به چه صورتی انجام میشه .

نظر

نوشته اصلی توسط breeze نمایش پست ها
                              برو تو سايت كارگزاري مفيد راجع به انديكاتور ها و طريقه نصبش توضيح داده

نظر

با عرض سلام

من از متاتریدر 5 ( مفید ) استفاده میکنم . مشکلم اینه که هر وقت نصبش میکنم زود اجرا میشه ولی یه مرور زمان ( حدود یک هفته ) خیلی طول میکشه که اجرا بشه و گاهی وقتا روی آیکنش دابل کلیک میکنم و میرم بقیه کاراما میکنم و تا برمیگردم نیمده بالا . دوستان کسی میتونه مشکل منا حل کنه ؟؟؟؟؟؟
                                ویرایش توسط ehsanundertaker : https://www.traderha.com/member/7839-ehsanundertaker در ساعت 08-08-2013, 09:30 PM
                                گویند بهشت و حور و کوثر باشد
                                جوی می و شير و شهد و شکر باشد
                                پر کــن قـدح بـاده و بـر دستم نِه
                                نـقدی ز هزار نـسیه خوش تـر باشد

نظر

پردازش ...
                                X