اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار Advanced Get

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط tajerman نمایش پست ها
    دوستان تو فایل تکست همراه فایل نحوه کرک نوشته شده .

1] Install Advancedget 9.1
    2] Copy both files to installed directory
    3] Start AdvancedGET
    4] At the bottom "Offline mode: 13 days, 23:59 hm remain" box should now be light blue in color
    5] On the Menu, go to the View menu then click "Show & Dock all Toolbars"
    6] Wait a few seconds - there is a timer which will time out
    7] Thats it - Go to File then Data paths and enter your Data Paths

USE IT ONLY ON OFFLINE MODE; ESIGNAL MUST BE OFFLINE, THE BEST THING IS
    PUT A BAD USER_PASS THAT WAY YOU KNOW IT WILL NEVER TRY TO LOG.

You can start get without the esignal data manager by using this run command : AdvancedGETEOD /d

Have fun!
    سلام
    ورژن جدید رو نمیتونم نصب کنم
    گویا پسوورد رو نمیشناسه
    کسی اینجا هست بتونه کمک کنه؟
    مرحله 4 اصلا آبی نمیشه, قرمزه!

نظر

• ویرایش توسط rrichmann : https://www.traderha.com/member/9500-rrichmann در ساعت 07-21-2014, 08:59 PM
      .Learn to live conciously, to be in the present
      .Act as if everything matters but nothing is really important
      .If you keep doing what you've always done, you'll keep getting what you've always got

نظر

• درود اقا مصطفی عزیز و همه دوستان
        آیا ورژنی جدیدتر از ورژن 8 که متعلق به دوران انسانهای نخستینه موجود هست که کرک شده باشه؟ اگه کسی داره لطف میکنه جدیدترین ورژنشو با کرک قرار بده تا همه استفاده کنند؟
        بسیار ممنون...

نظر

• سلام
          شرمنده این سوال اینجا میکنم آموزش فیبویی که استاد قرار دادن دیدم و خودم از نرم افزار ادونس استفاده میکنم ولی فیبو اکسپنشن تو این نرم افزار پیدا نمیکنم میشه راهنمایی بکنید البته میخوام نقطه پایان اصلاح که با فیبویی اصلاحی ترسیم شده را پیدا کنم یعنی همان درسی که برای اصلاح از فیبویی اصلاحی استفاده میکنیم و برای اینکه نقطه پایان با کمک از
          فیبو اکسپنشن هم کمک میگیریم باتشکر
          ویرایش توسط اندی : https://www.traderha.com/member/12095-اندی در ساعت 08-12-2014, 09:52 AM
          تمام سیگنالهای خرید یا فروشی که قرار میدم فقط جنبه تمرین داره

نظر

• نوشته اصلی توسط اندی نمایش پست ها
            سلام
            شرمنده این سوال اینجا میکنم آموزش فیبویی که استاد قرار دادن دیدم و خودم از نرم افزار ادونس استفاده میکنم ولی فیبو اکسپنشن تو این نرم افزار پیدا نمیکنم میشه راهنمایی بکنید البته میخوام نقطه پایان اصلاح که با فیبویی اصلاحی ترسیم شده را پیدا کنم یعنی همان درسی که برای اصلاح از فیبویی اصلاحی استفاده میکنیم و برای اینکه نقطه پایان با کمک از
            فیبو اکسپنشن هم کمک میگیریم باتشکر
            دوستان کسی پاسخی نداره؟
            تمام سیگنالهای خرید یا فروشی که قرار میدم فقط جنبه تمرین داره

نظر

• سلام
              من کامپیوترم مشکلی پیش اومد براش .بعد ازاون دوباره ویندوز عوض کردم ولی نرم افزار ادونس گت من بعد از اون دیگه اپدیت نمیشه.
              یعنی دیتای امروز رو که میریزم کندل مربوط به امروز نمایان نمیشه روی چارت . ادونس هم که نصبی نیست بخوام پاکش کنم و دوباره نصبش کنم.
              هر کاری کردم درست نمیشه.
              اگر امکان هست دوستان راهنمایی بفرماین ممنون میشم
              سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط arminfar نمایش پست ها
                با درود خدمت تمامی عزیزان

انتقال دادهها رو با
                TseClient میشه انجام داد
                امیدوارم که مفید باشه
                ابتدا تو نرم افزارTseClient 2.0 تو قسمت تغییر تنظیمات و پنجره عمومی داده ها باید 7 انتخاب بیشتر نباشه (نماد ، تاریخ میلادی ، اولین قیمت ، بیشترین قیمت ، کمترین قیمت ، قیمت پایانی و حجم) و در پنجره پیشرفته نوع فایل : csv - پسوند فایل : csv نام فایل : نماد لاتین یا فارسی - Encoding : ASCII باشه ، بعد از تهیه خروجی
                تو نرم افزار Advanced Get 8.0 EOD باید از منوی فایل گزینه new chart رو انتخاب کرده و از قسمت data paths ابتدا گزینه add را زده و ASCII را انتخاب نموده و ok نمایید ، سپس از گزینه properties ابتدا مسیر فایلهای ذخیره شده با
                TseClient را انتخاب کرده سپس در قسمتی که prn نوشته csv را جایگزین کنید ، سپس در قسمت پایینی به ترتیب :
                skip - data - open - high - low - clos - volume
                را وارد کنید که بوسیله راست کلیک روی هر گزینه قابل تغییر میباشد ، بعد در تاریخ پایینتر از چپ به راست :
                YYYY - MM - DD
                را تنظیم کنید ، در آن قسمتهایی که با تیک علامت گذاری شده به ترتیب از چپ به راست ، اولی و سومی و چهارمی را تیک دار کنید و در نهایت گزینه سمت راست بالا که همان ok میباشد و به صورت ?? نشان میدهد رو کلیک نمایید پنجره بعد هم ok کرده تا به پنجره اول یا همان issues برسید در این مرحله نمادها را میبینید ، هر نماد که میخواهید را انتخاب کرده و ابتدا rescan را زده و بعد Load را بزنید حالا نمودار را باید ببینید .

با سلام
                من توضیحات شما را مو به مو اجرا کردم ولی دادهها را نمایش نمیده آیا راه حلی دارید؟

ممنون از لطفتون

نظر

• سلام2 روز است که دینامیک بروز نمیشوداندیکاتور چند بار مجدد انداختم و عوض هم کردم متا را پاک ومجدد راه اندازی کردم وحتی روی متاهم تست کردم تا تاریخ 10.11.2014 فقط دارم4 روز پیش بروز بوده؟دیگر کلافه شدمتمام ترفند این تاپیک را تست کردم نشد که نشد ممنون میشوم کمک کنید

نظر

• سلام اقای مصطفی
                    چگونه میتوانیم بایس ادونس را در پیدا کردن اتوماتیک امواح فعال کرد؟
                    ممنون میشوم راهنمایی کنید

نظر

• سلام خدمت همگی دوستان عزیز کسی از دوستان برنامه Advanced GET Edition - Ver. 11 رو داره؟
                      ممنون میشم لینک دانلودش رو قرار بده، پیشاپش ازش تشکر میکنم
                      naseri

هر انسانی آینده خویش را با دستان خود می سازد...

نظر

• با سلام خدمت دوستان گرامی،متاتریدر را در لپ تاب جدید نصب کردم ،حالا که می خوام get رو روش کپی کنم ،مسیر اندیکاتورهای سفارشی توش وجود نداره،اگه ممکنه دوستان منو راهنمایی کنند،با تشکر

نظر

• کسی از ورژن 9.1 استفاده کرده؟
                          .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                          https://telegram.me/Cyclicalwaves
                          https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• بله من استفاده می کنم

نظر

• با سلام و تشکر از آموزش این نرم افزار و وقتی که میذارید . چطور میتوان نمایش چارت رو بصورت کندل تنظیم کرد ؟ ممنون

نظر

• این ابزار کمک میکنه که بتونیم بفهمیم احتمال تشکیل موج 4 حدوداً کجا خواهد بود ( در این مثال) . درسته ؟ ممنون

نظر

پردازش ...
                                X