اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

روش برطرف کردن مشکل متاتریدر تریدر 4 ورژن 604 تاریخ 7/2/2014 به بعد

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

ممنون دوستان .مشکل حل شد.فقط باید تو قسمت user accantگزینه never انتخاب میکردم.

نظر

نوشته اصلی توسط امپراتور نمایش پست ها
      ممنون دوستان .مشکل حل شد.فقط باید تو قسمت user accantگزینه never انتخاب میکردم.
      ببخشید منم همین مشکلو دارم
      این user account کجاست؟؟؟

نظر

ویندوز من 7 نسخه 64بیتی هست و نمی توانم pcm trader را روی آن نصب کنم . البته در ویندوز xp محل کارم بدون مشکل نصب و راه اندازی کردم ولی برای نصب در ویندوز 7 مطابق شکل زیر گزینه ای که موافقت خودم را با agreement نشان بدهم وجود ندارد.

چطور می توانم مشکل را حل کنم؟

نظر

سلام دوستان امیدوارم که تعطیلات عید بهتون خوش گذشته باشه
          من الان دو سال هست با pc که روش ویندوز xp هست داینامیک تریدر و متاتریدر را کار میکردم و هیچ مشکلی نداشتم و تمام قوانینشم بلد هستم اما توی لب تاپم که ویندوز 8 نصب هست مشکلات زیادی دارم
          متاتریدر فقط تو محیط ادمین بدرستی جواب میده ولی در محیط یوزری که ساختمش و حتی ادمین هم کردمش نمیتونه اندیکاتورهای سفارشی را نشون بده و فقط اندیکاتورهای خود متاتریدر را نشون میده و این مشکل در مورد مفید تریدر هم هست ، نصبش را در هر دو درایو c و دایوهای دیگر هم انجام دادم ولی تو یوزر مشکل داره و فقط تو ادمین اندیکاتورهای سفارشی را نشون میده
          داینامیک تریدر که مشکلاتش بیشتر هست نصبش را در هر دو درایو c و درایوهای دیگر انجام دادم ولی نمیتونه انتقال دیتا از متاتریدر و مفیدتریدر را انجام بده حتی اگر متاتریدر تو محیط ادمین باشه و اندیکاتورهای انتقال فایل هم فعال باشند انتقال دیتا انجام نمیشه
          ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
          زندگی بهانه ایست برای شاد بودن

نظر

​این پست خیلی بدردم خورد. واقعا متشکرم

نظر

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
              با تشکر فراوان از devoshca عزیز
              خیلی مفید بود. متشکرم

نظر

با سلام

دوستان بنده یک مشکلی پیدا کردم ممنون میشم راهنمایی کنید من متا تریدر هیچ بروکری رو نمی تونم توی سیستمم نصب کنم با vpn هم چک کردم گیر میکنه اصلا نصب نمیشه سیستم عامل بنده سون هست.

ممنون میشم راهنماییم کنید ایراد کجاستچرا نصب نمیشه.

مرسی ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط saber نمایش پست ها
                  با سلام

دوستان بنده یک مشکلی پیدا کردم ممنون میشم راهنمایی کنید من متا تریدر هیچ بروکری رو نمی تونم توی سیستمم نصب کنم با vpn هم چک کردم گیر میکنه اصلا نصب نمیشه سیستم عامل بنده سون هست.

ممنون میشم راهنماییم کنید ایراد کجاستچرا نصب نمیشه.

مرسی ممنون
                  سلام

در کدام مرحله نصب متوقف میشه ؟ اگه اروری هم میده لطفا تصویر و یا متن ارور را قرار بدید .

از اینترنت نا محدود ملی 2020 که استفاده نمیکنید ؟
                  لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

بچه ها سلام

مشگلی که من در این متای جدید دارم اینه که برخی اندیکاتور ها که تغیراتی در ان داده ام اگر بدون سورس بگذارم ،، می پره یعنی ناپدید میشه

اگر پاسخ قبلا داده شده لطفا شماره پست را مرحمت کنید اگر نه ،،لطفا پاسخی اگر داره بفرمائید

ممنون
                    تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                    قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
                      بچه ها سلام

مشگلی که من در این متای جدید دارم اینه که برخی اندیکاتور ها که تغیراتی در ان داده ام اگر بدون سورس بگذارم ،، می پره یعنی ناپدید میشه

اگر پاسخ قبلا داده شده لطفا شماره پست را مرحمت کنید اگر نه ،،لطفا پاسخی اگر داره بفرمائید

ممنون
                      سلام

به احتمال خیلی قوی طبق توضیحات پست شماره 3 همین تاپیک مشکل جنابعالی مرتفع خواهد شد . ولی چنانچه مشکل پا برجا باقی ماند ، تنها راه کامپایل مجدد اندیکاتور های مذکور می باشد . که برای این امر به سورس اندیکاتور نیاز است .

از دیگر کاربران محترم خواهشمندم چنانچه راه حل دیگری موجود می باشد ، باز گو کنند .

نظر

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
                        سلام

در کدام مرحله نصب متوقف میشه ؟ اگه اروری هم میده لطفا تصویر و یا متن ارور را قرار بدید .

از اینترنت نا محدود ملی 2020 که استفاده نمیکنید ؟
                        با سلام وخسته نباشید دوستان

بنده وقتی اینستالر متا تریدر رو از سایت بروکر دانلود میکنم و اقدام به نصب میکنم ساعت گردون میچرخه ولی نمیتونه فایل ها رو از شرکتMetaQuotes بخونه و همین جوری گیر میکنه اروری هم نمیده نه بنده از نت پیشگامان استفاده میکنم حجمی با پهنای باند 512.

ممنون میشم راهنماییم بفرمایید واقعا کلافم کرده.

مرسی و ممنون
                        ویرایش توسط saber : https://www.traderha.com/member/4104-saber در ساعت 04-16-2014, 12:41 PM

نظر

نوشته اصلی توسط saber نمایش پست ها
                          با سلام وخسته نباشید دوستان

بنده وقتی اینستالر متا تریدر رو از سایت بروکر دانلود میکنم و اقدام به نصب میکنم ساعت گردون میچرخه ولی نمیتونه فایل ها رو از شرکتMetaQuotes بخونه و همین جوری گیر میکنه اروری هم نمیده نه بنده از نت پیشگامان استفاده میکنم با پهنای باند 512.

ممنون میشم راهنماییم بفرمایید واقعا کلافم کرده.

مرسی و ممنون
                          سلام

این مشکل را فقط با یه بروکر دارید ؟ یا همه بروکر ها ؟

اگه با همه بروکر ها این مشکل را داشته باشید میتونه دو دلیل داشته باشه :
                          1 - تنظیمات امنیتی ویندوز و یا آنتی ویروستون در سطح بالایی قرار داره .
                          2 - به دلیل تغییرات جدید در زیر ساخت های کنترلی اینترنت کشور احتمالا این مشکل به وجود اومده . ( البته از صحت این خبر مطمئن نیستم )

راه حل فوری برای مشکل شما اینه که ، از یکی از دوستان بخواهید پوشه نصب شده متاتریدر خودش را برای شما آپلود و یا از هر طریقی به دستتون برسون . تا فعلا بتونید بدون نیاز به نصب ( با کپی پوشه نصب شده ) به بازار دسترسی داشته باشید .

نظر

با چندین بروکر تست کردم همین مشکل وجود داشت اگه از مورد اولی باشه تنظیمات فایروال ویندوز و انتی ویروس چگونه باید باشه ؟اگه اطلاع داشته باشین بنده سیستم عامل 7 و انتی ویروش bitdefender استفاده میکنم.

مرسی و ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط صابر نمایش پست ها
                              دوستانی که در آپدیت دی دتی مشکل دارند بایستی مسیر انتخاب فولدر file در فولدر experts را در نرم افزار دینامیک تریدر با فولدر file در فولدر MQL4 عوض کنند.
                              درود دوست عزیز من در متاتریدر4 ورژن جدید اندیکاتورهارو نصب کردم ولی در انتقال دیتا به ادونس گت مشکل دارم.همه ی مسیر ها هم امتحان کردم اما هنوز موفق نشدم

نظر

مشکلات متاتریدر

سلام دوستان
                                مشکلی برام پیش اومده هریک از دوستان اگر اطلاع داره راهنمایی کنند.
                                من بعد از اینکه ویندوز لپ تابم رو عوض کردم وقتی متاتریدر رو نصب میکنم تمامی پوشه های اون رو نشان نمیده وهیچ اندیکاتوری رو هم نمیتونم روی اون نصب کنم قبل از نصب ویندوز تابه حال اینچنین مشکلی رو نداشتم در ضمن ویندوز سون نصب کردم.
                                با تشکر

نظر

پردازش ...
                                X