اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار طراحی اکسپرت بدون نیاز به برنامه نویسی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
    دوستان عزیز کد نویسی و خصوصا اکسپرت نویسی کار راحتی است . همین وقت و انرژی که برای یادگیری این نرم افزار و خوندن هلپ اون هزینه می کنید رو اگر برای کدنویسی بزارین ، خیلی سریعتر و گسترده تر میتونید ، اکسپرت های خودتون رو بنویسید .
    این نرم افزار شاید برای نوشتم کدهای ساده کارا باشه، اما فقط کافیه اکسپرت ، یکم پیچیده بشه که دیگه نرم افزار جواب گو نیست بنابراین برای بیش از 95 درصد اکسپرتها کم میاره .

من هم اول از همین نرم افزار برای کدنویسی استفاده کردم ولی وقتی از متاادیتور استفاده کردم فهمیدم که راه رو اشتباه رفته بودم .

پیروز باشید .
    پولینوی عزیز مرسی از نظر شما .. ممکنه بفرمایید از کجا شروع کنم . مشکل زبان انگلیسی رو ندارم .. اگه ممکنه یه چندتا لینک اینجا قرار بدید که یک راست برم سر اصل مطلب ..

نظر

• دوستان سلام
      سیدی جان یه سوال دارم .. چطوری به این نرم افزار بفهمونیم که اگر تیپی خورد دیگه هیچ کاری نکن .. این هی دوباره از اول ران میشه و تو این گزینه هایی که مربوط به close هست اصلا از تی پی یا اس چیزی نگفته . قبل از بلاک close باید یه بلاک انالیز واسش تعریف کنیم .. واسه اینکه مقدار تی پی یا اس ال رو بهش بفهمونیم در بلاک انالیز چیرو با چی باید مقایسه کنیم ؟

نظر

• برای اینکه تو هر میله فقط یک بار خرید/فروش کنه کافیه از Once Per Bar استفاده کنی.
        نمونه:
        فایل های پیوست شده

نظر

• شاید سوالمو بد پرسیدم . ساده تر اینکه وقتی تی پی خورد کلا اکسپرت از کار بیافته . این فایلو ببینید شما . اون نقطه ای که می خوام اکسپرت رو ران می کنم ، عین اینکه دستی پوزیشن بگیرم . تی پی داره ، اس ال هم داره وهر کدوم بخوره پوزیشن بسته میشه ولی می خوام اگه تی پی خورد کلا اکسپرت از کار بیافته

نظر

• نمی دونم چطور اینجا فایل اپلود میشه کرد . یه مدیرت فایلهای پیوست داره و فایلرو میشه انتخاب کرد ولی نمی دونم چرا اپلود نمیشه .

نظر

• نوشته اصلی توسط HADI.T نمایش پست ها
              شاید سوالمو بد پرسیدم . ساده تر اینکه وقتی تی پی خورد کلا اکسپرت از کار بیافته . این فایلو ببینید شما . اون نقطه ای که می خوام اکسپرت رو ران می کنم ، عین اینکه دستی پوزیشن بگیرم . تی پی داره ، اس ال هم داره وهر کدوم بخوره پوزیشن بسته میشه ولی می خوام اگه تی پی خورد کلا اکسپرت از کار بیافته
              فکر کنم این جواب بده: دو بلوک پائئین به بلوک بیضی شکل اضافه کن.
              1436775153291.png
              ویرایش توسط Seyedi : https://www.traderha.com/member/14738-seyedi در ساعت 07-13-2015, 12:51 PM

نظر

• اقا سیدی عزیز درست شد .. خیلی خیلی لطف کردید .مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط HADI.T نمایش پست ها
                  پولینوی عزیز مرسی از نظر شما .. ممکنه بفرمایید از کجا شروع کنم . مشکل زبان انگلیسی رو ندارم .. اگه ممکنه یه چندتا لینک اینجا قرار بدید که یک راست برم سر اصل مطلب ..
                  هادی جان بهترین مرجع سایت MQL4 هست که هر تابعی رو کامل و با مثال توضیح داده . اما برای شروع گام به گام بهتره از تاپیکی که جناب مهدی (MDA7) برای آموزش زده بود شروع کنید: http://forum.broker-fa.org/f59/%D8%B...21/#post114233

در این تاپیک یک اکسپرت از ابتدا نوشته میشه و اشکالات اون رفع میشه . پس از تسلط نسبی به اکسپرت نویسی ، برای هر موردی که مشکل داشتی ، میتونی تو گوگل سرچ کنی و مسلما اولین سایتی که برات میاره همون MQL4 هست .

پیروز باشید ...

نظر

• پولینوی عزیز مرسی از راهنمایتون . کلا به برنامه نویسی خیلی علاقه مند شدم و در اولین فرصت شروع می کنم ، ولی لازم میدونم بگم که این نرم افزار هم خیلی قوی و کاربردیه . ابزارهای خیلی متنوعی داره که اگرکسی بهشون مسلط بشه خیلی سریع ، شاید در عرض چند دقیقه بشه یه برنامه نوشت .

نظر

• سلام خدمت دوستان
                      دوست عزیزم سیدی جان با کمک شما مرحله دوم استراتزیم رو هم ساختم که خیلی هم خوب کار می کنه ولی دوباره به مشکل خورم . نمی دونم که مرحله سوم رو چطور به مرحله دوم وصلش کنم . در مرحله ی اول دستی یه پوزیشن بای میگیرم ، اگه تی پی خورد اکسپرت از کار می افته و اگه اس خورد، دقیقا در محل اس ال اولین پوزیشن یه پوزیشن خلافش یعنی (سل )با 2 برابر حجم قبلی باز میشه ودر مرحله سوم که عین مرحله دوم هست با این تفاوت که با خوردن اس ال پوزیشن سوم دقیقا در نرخ اس ال مرحله دوم یه پوزیشن بای با دو برابر حجم قبلی یعنی پوزیشن (دوم یا همون اخرین پوزشن) باز میشه... تا مرحله 2 مشکلی نداره ولی مرحله سه اکسپرتو از کار میندازه . دو تا لینک براتون میزارم 1 همون دو مرحله اوله و لینک 2، سه مرحله با همس که کار نمیکنه. اگه ممکنه یه نگاه کنید ببینید ایرادش چیه .البته تی پی و اس ال هارو در حد 2 پیپ گرفتم که نتیجه سریع مشخص شه و ممکنه تو بروکرهای اسپرد بالا اصلا ران نشه. مرسی
                      http://s3.picofile.com/file/82000261...ing_1.ea4.html
                      http://s6.picofile.com/file/82000262...ing_2.ea4.html

نظر

• سیدی جان من ادرس یاهوی شما رو که گفتید تو مشخصاتتون هست رو پیدا نکردم اگه ممکنه شما درخواست واسه من بفرستید .
                        hadi.tahmasbmirza@yahoo.com

نظر

• سیدی جان اون فایل که کار میکنه اینه . اشتباه فرستادم .http://s3.picofile.com/file/82000302...ing_3.ea4.html

نظر

• مثل اینکه من با زیاد سوال پرسیدنم اقا سیدی رو خیلی اذیت کردم ... دوستان کس دیگه ای نیست که به این نرم افرار اشنایی داشته باشه ؟ من به کمک نیاز دارم.

نظر

• سلام. من مسافرت بودم و 4 روزی به فروم سر نزدم. هادی عزیز من تنها می تونم کمی در مورد مشکلات کار با این نرم افزار به شما کمک کنم مشکلات مربوط به اکسپرت از دوستان برنامه نویس جویا شوید.

نظر

• نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
                                دوستان عزیز کد نویسی و خصوصا اکسپرت نویسی کار راحتی است . همین وقت و انرژی که برای یادگیری این نرم افزار و خوندن هلپ اون هزینه می کنید رو اگر برای کدنویسی بزارین ، خیلی سریعتر و گسترده تر میتونید ، اکسپرت های خودتون رو بنویسید .
                                این نرم افزار شاید برای نوشتم کدهای ساده کارا باشه، اما فقط کافیه اکسپرت ، یکم پیچیده بشه که دیگه نرم افزار جواب گو نیست بنابراین برای بیش از 95 درصد اکسپرتها کم میاره .

من هم اول از همین نرم افزار برای کدنویسی استفاده کردم ولی وقتی از متاادیتور استفاده کردم فهمیدم که راه رو اشتباه رفته بودم .

پیروز باشید .
                                سلام. خدمت شما: http://forexsystems.ru/indikatory-fo...-graal%60.html

نظر

پردازش ...
                                X