اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار طراحی اکسپرت بدون نیاز به برنامه نویسی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط hamkar81 نمایش پست ها
    سلام من می خواستم اکسپرتی بسازم که مشخصات زیر را داشته باشد . 1- همزمان بای و سل بگیرد با لات مثلا" 0.01. و در مرحله اول اگر هر دو تی پی خوردند اکسپرت از اول اجرا شود. 2- اگر فرضا" بای تی پی خورد با فاصله دوبرابر سود اولی یک سل لیمیت با لات دو برابر مثلا" 0.02 باز شود . 3- اگر مرحله 2 به تی پی رسید اردر سل قبلی هم بسته شود و اگر پندینگی هم وجود دارد بسته شود و اکسپرت از اول شروع شود . 4- اگر مرحله 2 به تی پی نرسید با فاصله دو برابر مر حله دوم و با لات دو برار 0.04 یک سل لیمیت دیگر باز کند .ا 5-اگر مرحله 4 به تی پی رسید اردر سل قبلی و سل لیمیت با لات دو برابر 0.02 هم بسته شود و اگر پندینگی هم وجود دارد بسته شود و اکسپرت از اول شروع شود . 6-گر مرحله 4 به تی پی نرسید با فاصله دو برابر مر حله 4 و با لات دو برار 0.08 یک سل لیمیت دیگر باز کند . و به همین ترتیب برای سل. خواهش می کنم از دوستان کمک کنند خصوصا" اقا محسن ،من هرچه با این نرم افزار کار می کنم متاسفانه نمی توانم از مرحله 3 به بعد را اجرا کنم . ضمنا اقا محسن اگر امکان دارد ایدیت را به من بده تا بتوانم با شما را حت تر ارتباط برقرار کنم . با تشکر
    http://pcmupload.traderha.com/uploa...8593002211.rar

http://pcmupload.traderha.com/uploa...8593002211.rar
    سلام

مرحله سوم شدنی هست و باید در تب close/modify یکی از گزینه هایی که در رابطه با بستن دیگر دستورات هست را انتخاب کنید و تنظیمات مورد نظر را وارد کنید پس از کامپایل کردن وارد سورس شوید و به راحتی با تغییر اون عبارت که در پیشفرض برنامه بوده [?28ا هدف اصلی، به نتیجه برسید . منتها این قسمت یک مقداری آشنایی به کد نویسی ام کیو ال داره.
    مرحله چهارم اصلا در بلوک های این برنامه وجود ندارد و حتی مشابهش ، که بشه ترفند بالا را به کار برد. و باید این قسمت را به صورت دستی در کد سورس اضافه کنید.
    باز مرحله پنجم هم با همان ترفتند شدنی است.

در ضمن مطمئن هستم که چنین اکسپرتی به صورت آماده در نت هست. کمی سرچ کنید حتما پیدا میکنید قبلا دیدم. و یه راهنمایی دوستانه که امید وارم جثارت نشه. این مدل اکسپرت و کلا ترید فقط در زمانی موفق هستند که شما یک روند طولانی مدت را از ابتداش تشخیص داده باشید و بتونید با ترفند بالایی از ته روند خارج بشید. وگرنه به راحتی حساب را کال میکنه

نظر

• 2 - Buy Order Flex :

این نوع اردر معاملاتی دقیقا مانند Buy Order که در پست 132 توضیح داده شد تنظیم میشود و عمل میکند منتها تنها تفاوت آن این است که در دستور خرید معمولی حد سود و ضرر به صورت عدد ( میزان تعداد پیپ ) میباشد ولی در مدل فلکس میتوان سطوح حد سود و حد ضر را از طریق اندیکاتور تعریف کرد.

مثلا زمانی که موینگ 20 یا هر اندیکاتور دیگری به هر موقعیتی رسید همانجا حد سود ویا حد ضرر باشد . که دیگه بسته به نوع اندیکاتور و تعریفی که براش میشه ، میشه استاپ را دینامیک کرد.

نظر

• سلام
        میشه یکی از دوستان یکی دو تا مثال اکسپرت نویسی با این نرم افزار بنویسه. مثلا اگر استو کاستیک فلان عدد بود و قیمت به فلان اندیکاتور رسید بای کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط pcbrain نمایش پست ها
          سلام

همونطور که قول دادم این نرم افزارو اینجا قرار میدم

با این نرم افزار میتونید انواع اکسپرت و اسکریپت رو طراحی کنید . اکسپرت هایی که حتی با ترکیب چند اندیکاتور ساخته میشن

یا میتونید سیستم مانی منیجمنت مخصوص خودتونو طراحی کنید .

اسم کامل نرم افزار اینه

forex expert advisor generator pro v 4

اینم سایت اصلی

Forex Expert Advisor Generator for MetaTrader language. Create your MetaTrader EA and Script.

اینم لینک دانلود البته ورژن 2

FXgenerator207.zip

ورژن چهارشم برای دانلود هست ولی به دلیل کمبود وقت نتونستم لینک دانلودشو بزارم . کسی پیدا کرد لطفا قرار بده .

در ضمن یک فایل اموزش 100 صفحه ای هم داره

امیدوارم لذت ببرید . تشکر یادتون نره
          با سلام
          دوست عزیز ضمن عرض تشکر می خواستم بدون که قدرت این نرم افزار در مقابل کد نویسی چقدره ؟ محدودیتهاش در برابر کد نویسی چیه ؟
          با تشکر

نظر

• با سلام
            از دوستان کسی ممکنه رهنمایی کنن . وقتی که تب generate رو میزم این پیغام رو میده . compiler path is not set via Options screen. Set it and then try to generate again . باید چی کارش کنم .. ؟؟

نظر

• compiler path is not set via Option screen .Set it and then try to generate again

نظر

• نوشته اصلی توسط HADI.T نمایش پست ها
                compiler path is not set via Option screen .Set it and then try to generate again
                سلام.
                مسیر کامپایلر و فایلی که تو مسیر(MetaLang.exe) هست باید مثل شکل زیر ست بشه.

وقتی این نرم افزار اروری میده اهمیتی نداره. شما ببین در قسمت خروجی سربرگ Source Code خروجی مثل شکل زیر داری یا نه. اگه هست متنش کپی کن داخل فایل خام نرم افزار metaeditor بعد Save As کن تو پوشه اکسپرت های نرم افزار متاتریدر بعد کامپایل بزن تا به نرم افزار متاتریدر هم اضافه بشه.

البته : نسخه پرو نرم افزار Etasoft Forex Generator تنها برای ورژن 4 تو اینترنت هست. ورژن 5 که موجود هست نسخه استاندارد هست. اغلب به ویرایش دستی احتیاج داریم به دلیل خطاهائی که ایجاد می شود. نسخه های پرو نسبت به استاندارد این مزیت را دارند که امکان دسترسی به سورس کد(مثل شکل بالا) را هم می دهند تا بتوان به صورت دستی ویرایش کرد.
                ویرایش توسط Seyedi : https://www.traderha.com/member/14738-seyedi در ساعت 07-11-2015, 03:36 PM

نظر

• اقا ممنون از جواب شما . مسیری که تو منوی اپشن شما مشخص شده تو برنامه من وجود نداره و باید از روش دوم استفاده کنم . اگر به ویرایش دستی نیاز باشه باید مزاحم خودتون بشم چون از کد نویسی اصلا سر در نمی یارم . مرسی از راهنمایتون .

نظر

اقا ممنون از جواب شما . مسیری که تو منوی اپشن شما مشخص شده تو برنامه من وجود نداره و باید از روش دوم استفاده کنم . اگر به ویرایش دستی نیاز باشه باید مزاحم خودتون بشم چون از کد نویسی اصلا سر در نمی یارم . مرسی از راهنمایتون .
                    فایل exe تو اون مسیر نیست در واقع باید شما ایجادش کنی یعنی فایلی که اینجا پیوست می کنم تو مسیر (C:\Program Files\PCM TRADER\MQL4\MetaLang.exe)بریز بعدش این مسیر که در شکل مشخص شده به نرم افزار معرفی کن بعدش OK. در ضمن نیازی به ویرایش دستی نیست شما بعد از کپی کردن برنامه در فایل Mq4 کامپایل بزن اگه ارور قرمز رنگ نداشته باشه کار میکنه . اگه کار نکنه اشتباه از تعریف نوع مسئله شماست به احتمال بسیار بالا.
                    پ ن: البته این نکات من خودم یه ماه طول کشید فهمیدم !!! کلی از خارجی ها پرسیدیم تو MQL5.Com
                    فایل های پیوست شده

نظر

• ایقدر که شما کامل و مبسوط و خالصانه توضیح میدید ادم خجالت میکشه سوال بپرسه ولی واسه اینکه ضحمتاتون و وقتتون رو بی خودی نگرفته باشم مجبورم این قسمتم ازتون بپرسم . الان در منوی اپشن همون مسیر که شما تو تصیر نشون دادین رو دارم اما الان واسه کامپایل یه ارور جدید میده .که البته درخواست پیغام رو انجام دادم اما اتفاقی نیافتاد. ERROR . Make sure you run Generator 'as administrator .
                      there is one way how to do it :
                      1. go to the folder where you have EA Generator installed . There you will find file Fxgen.exe.
                      2.Right click on it, menu should pop-up and click menu item run as administrator

نظر

ایقدر که شما کامل و مبسوط و خالصانه توضیح میدید ادم خجالت میکشه سوال بپرسه ولی واسه اینکه ضحمتاتون و وقتتون رو بی خودی نگرفته باشم مجبورم این قسمتم ازتون بپرسم . الان در منوی اپشن همون مسیر که شما تو تصیر نشون دادین رو دارم اما الان واسه کامپایل یه ارور جدید میده .که البته درخواست پیغام رو انجام دادم اما اتفاقی نیافتاد. ERROR . Make sure you run Generator 'as administrator .
                        there is one way how to do it :
                        1. go to the folder where you have EA Generator installed . There you will find file Fxgen.exe.
                        2.Right click on it, menu should pop-up and click menu item run as administrator
                        اینجا نوشته هر وقت شما می خوای برنامه را اجرا کنی بجای دابل کلیک روی آیکنش راست کلیک کن و Run as administrator بزن. اگه با انجام این کار ارور برطرف شد که شد اگه نشد بهش کاری نداشته باش چون بی خودی میگه(یکی از اشکالات خود برنامست). شما در قسمت خروجی سربرگ Source Code متنش کپی کن داخل فایل خام نرم افزار metaeditor بعد Save As کن تو پوشه اکسپرت های نرم افزار متاتریدر بعد کامپایل بزن تا به نرم افزار متاتریدر اضافه بشه. به این ارور توجهی نکن خودش بعدا یهویی درست میشه.

نظر

• سیدی جان ممنون . از همون سیستم کپی استفاده کردم و در حد تست یه چیزایی ساختم . داداش من هدفم نوشتن یه استراتزی مارتینگلیه . اینطوری که به صورت دستی باید یه سل یا یه بای ( در هر نقطه ایی که شرایط اکی باشه ) بگیرم و یه تیپی و اسل 20،20 واسش بذارم ، مثلا اگه تیپی بای خورد که سود کردیم و دیگه اکسپرت نباید کاری انجام بده ولی اگه اس ال خورد دقیقا در همون قیمت اس ال یه سل بگیره با همون مقدا تی پی و اس ال ولی با 2 برابر حجم نسبت به پوزیشن بای ( قبلیش )اگر تی پی خورد که کاره اکسپرت تموم شده و اگر اس ال سل خورد دقیقا مراحل قبل و با دو برابر نسبت به حجم سل قبلیه بای می گیره. خلاصه اینقدر این کارو میکنه تا کال بشه.. .( شوخی کردم ، استراتزی خوبیه اگر در جای مناسب وارد بشیم )حالا سیدی جان یه همچین اکسپرتی رو اصلا با این برنامه میشه ساخت ؟ چطوری شرط( اگر تپی خورد یا اگر اسل )بخوره و . . . بذاریم ؟ این گزینرو نداره اصلا . چطوری دستی پوزیشن بگیریم ؟ من با این اکسپرت ان لاینا ابن شرطو واسه دستی گرفتن نوشتم و کار هم کرد ولی تو این برنامه همون شرط کار نکرد و با هر تیک پوز میگیره . open if ask bigger than bid ....

نظر

سیدی جان ممنون . از همون سیستم کپی استفاده کردم و در حد تست یه چیزایی ساختم . داداش من هدفم نوشتن یه استراتزی مارتینگلیه . اینطوری که به صورت دستی باید یه سل یا یه بای ( در هر نقطه ایی که شرایط اکی باشه ) بگیرم و یه تیپی و اسل 20،20 واسش بذارم ، مثلا اگه تیپی بای خورد که سود کردیم و دیگه اکسپرت نباید کاری انجام بده ولی اگه اس ال خورد دقیقا در همون قیمت اس ال یه سل بگیره با همون مقدا تی پی و اس ال ولی با 2 برابر حجم نسبت به پوزیشن بای ( قبلیش )اگر تی پی خورد که کاره اکسپرت تموم شده و اگر اس ال سل خورد دقیقا مراحل قبل و با دو برابر نسبت به حجم سل قبلیه بای می گیره. خلاصه اینقدر این کارو میکنه تا کال بشه.. .( شوخی کردم ، استراتزی خوبیه اگر در جای مناسب وارد بشیم )حالا سیدی جان یه همچین اکسپرتی رو اصلا با این برنامه میشه ساخت ؟ چطوری شرط( اگر تپی خورد یا اگر اسل )بخوره و . . . بذاریم ؟ این گزینرو نداره اصلا . چطوری دستی پوزیشن بگیریم ؟ من با این اکسپرت ان لاینا ابن شرطو واسه دستی گرفتن نوشتم و کار هم کرد ولی تو این برنامه همون شرط کار نکرد و با هر تیک پوز میگیره . open if ask bigger than bid ....
                            خود نرم افزار یه قسمت به نام مارتینگل داره ولی من کار نکردم باهاش. باید هلپپ نرم افزار کامل مطالعه کنی بعضی موارد توش هست مثلا آپشنی داره به عنوان Check Last Order Result که توضیحاتش به این صورته:
                            Calculates result Amount for last closed order. You can compare last order result if it is above/below zero or some value and make a decision what to do next by attaching other blocks below. Amount above zero is profit, below zero negative amount is loss. Usage example: if last order was negative due to stoploss, open another order in opposite direction
                            تا اونجا که من میدونم گزینه پوزیشن دستی نداره.

نظر

• سیدی جان بازم ممنون از توضیحاتون

نظر

• دوستان عزیز کد نویسی و خصوصا اکسپرت نویسی کار راحتی است . همین وقت و انرژی که برای یادگیری این نرم افزار و خوندن هلپ اون هزینه می کنید رو اگر برای کدنویسی بزارین ، خیلی سریعتر و گسترده تر میتونید ، اکسپرت های خودتون رو بنویسید .
                                این نرم افزار شاید برای نوشتم کدهای ساده کارا باشه، اما فقط کافیه اکسپرت ، یکم پیچیده بشه که دیگه نرم افزار جواب گو نیست بنابراین برای بیش از 95 درصد اکسپرتها کم میاره .

من هم اول از همین نرم افزار برای کدنویسی استفاده کردم ولی وقتی از متاادیتور استفاده کردم فهمیدم که راه رو اشتباه رفته بودم .

پیروز باشید .
                                ویرایش توسط polino : https://www.traderha.com/ در ساعت 07-12-2015, 06:42 PM

نظر

پردازش ...
                                X