اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پرسش و پاسخ عمومی دانشگاه تریدری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام .متا تریدر رو نصب کردم و حساب دمو افتتاح کردم ولی چطور حساب لایو افتتاح کنم .قسمتی از پروژه هست .پسورد اصلی رو چطور بدست بیارم .مدارک آپلود کردم و تایید هم شدند .تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط kambizzhosseini@gmail.com نمایش پست ها
      سلام .متا تریدر رو نصب کردم و حساب دمو افتتاح کردم ولی چطور حساب لایو افتتاح کنم .قسمتی از پروژه هست .پسورد اصلی رو چطور بدست بیارم .مدارک آپلود کردم و تایید هم شدند .تشکر
      با سلام
      سر کلاس شرح داده شد که شما همین حالا حساب لایو دارید و آنرا زمانی که کابین تریدری و پنل دانشجوئی می ساختید بدست آوردید که در ایمیل شماست.
      لطفا مباحث دروس "سایت و کابین" و "مقدمات فارکس" و آموزش متاتریدر1 را تا بدینجا از طریق فیلم ها مرور بفرمائید.
      با سپاس
      لطفا لینک‌های کاربردی زیر را مشاهده کنید:

۱. وب سایت رسمی دانشگاه
      ۲. کانال تلگرام رسمی دانشگاه
      ۳. ثبت نام رایگان کابین تریدری
      ۴. اخبار واحد آموزش دانشگاه
      ۵. راهنمای دریافت پنل دانشجوئی

نظر

• با سلام
        متاسفانه من هنوز به بخش ارسال تمرین ترم اول دسترسی ندارم.
        لطفا دسترسی اینجانب را به بخش ترم اول برای ارسال تمرینها فعال نمایید

پیام :
        FirstLine, شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید . به یکی از دلایل زیر :
        1. ممکن است این موضوع مخصوص مدیران سایت باشد
        2. ممکن است نام کاربری شما توسط مدیریت سایت تائید نشده باشد
        3. ممکن است این موضوع به دلیل عدم رعایت قوانین سایت منتقل شده باشد
        4. ممکن است این موضوع برای گروه کاربری بالاتری از شما باشد
        5. در صورتی که مطمئن بودید هیچ یک از گزینه های بالا صحیح نیست با مدیریت سایت تماس بگیرید
        6. ممکن است شما کاربر ویژه نباشید و این بخش مخصوص کاربران ویژه باشد !

با تشکر

موسسه خیریه مهرگستر پرهام تهران
        با مجوز و تحت نظارت سازمان بهزیستی استان تهران
        فعالیت در حوزه اختلال اوتیسم
        www.MGPTC.com

نظر

• سلام
          نشد وارد شم.
          فایل های پیوست شده

نظر

• با سلام. لطفا به آدرس زیر ایمیل بزنید و دروسی که دارید رو اعلام کنید. ما باید ایمیل شما رو داشته باشیم تا چک کنیم و دسترسی رو باز کنیم.
            pcmtu@traderha.com

نوشته اصلی توسط FirstLine نمایش پست ها
            با سلام
            متاسفانه من هنوز به بخش ارسال تمرین ترم اول دسترسی ندارم.
            لطفا دسترسی اینجانب را به بخش ترم اول برای ارسال تمرینها فعال نمایید

پیام :
            FirstLine, شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید . به یکی از دلایل زیر :
            1. ممکن است این موضوع مخصوص مدیران سایت باشد
            2. ممکن است نام کاربری شما توسط مدیریت سایت تائید نشده باشد
            3. ممکن است این موضوع به دلیل عدم رعایت قوانین سایت منتقل شده باشد
            4. ممکن است این موضوع برای گروه کاربری بالاتری از شما باشد
            5. در صورتی که مطمئن بودید هیچ یک از گزینه های بالا صحیح نیست با مدیریت سایت تماس بگیرید
            6. ممکن است شما کاربر ویژه نباشید و این بخش مخصوص کاربران ویژه باشد !

با تشکر

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

• با سلام. مشکل شما ورود به بخش اختصاصی درسها در انجمن هست یا آپلود کردن تصاویر؟

نوشته اصلی توسط parviz.amraei نمایش پست ها
              سلام
              نشد وارد شم.

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

• جناب درزی سلام.
                وقت شما بخیر
                لطفا پیگیری نمایید چرا امتیاز هدیه در صفحه امتیازات نمایش داده میشود ولی در صفحه انتخاب دروس دانشگاه امتیازات هدیه صفر است. همچنین خواهشمند است پیرو پیشنهاد قبلی و اعلام خودتان ، از روند ایجاد حساب cent ، (دست کم برای کسانی که از طریق دانشگاه وارد فارکس میشوند) اخبار بیشتری دهید. متشکرم.
                @mechatronic1383
                براه بادیه رفتن به از نشستن باطل . وگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم.

نظر

• با سلام خدمت استاد گرامیجناب درزی
                  واقعا کلاسهای ایندوره نسبت به دوره قبل بهتر و جامع تر است ممنون از زحمات بی دریغ جنابعالی
                  لازم به ذکر است استاد بنده و بسیاری از دوستان مبتدی هستیم اگر جایی اشتباهی در انجام کاری رخ میده حتما سهوی است مطمعنا با گذر زمان و کسب تجربه بیشتر این مسایل بر طرف میگردد به امید انروزی که با راهنمایی های
                  جنابعالی بنده و تمامی دوستان تریدر مورد تایید جنابعالی شده و تیک مثبت دریافت کنیم ممنون

نظر

• سلام استاد گرامی جناب درزی
                    برای افتتاح حساب دمو مشکلی نبود افتتاح شد ولی برای حساب ریل اگه ممکنه دوباره کد را برام ارسال فرمایید چون تو سایت خیلی تغیرات داده بودم پلتفرم رو پاک کردم دوباره نصب شد میل باکسش
                    خالی بود جدیدها رو نشون میدخ اکانت بنده هم 73066425

استاد از زحمات جنابعالی برای رفع مشکلات دانشجویان تشکر مینمایم

نظر

• استاد سلام عرض مینمایم جناب درزی عزیز و گرانقدر
                      استاد اولا پوزش فراوان بخاطر اشتباهات زیاد بنده وباقی دوستان
                      استاد اگه ما داخل پیامهای خصوصی رمزی یا چیزی وارد کنیم فقط جنابعالی میخوانید

نظر

• با سلام و تشکر از شما
                        قاعدتا ما اینجا هستیم که ضمن ارائه اطلاعا لازم به شما عزیزان برای رفع مشکلات احتمالی شما هم اقدام کنیم. پیش فرض ما هم این هست که اطلاعات دوستان صفر هست و مشکلات بسیار، بنابراین امیدوارم بتونیم بخوبی در کنار هم مسیر رو طی کنیم.
                        با سپاس

نوشته اصلی توسط Soroosh Eisapour نمایش پست ها
                        با سلام خدمت استاد گرامیجناب درزی
                        واقعا کلاسهای ایندوره نسبت به دوره قبل بهتر و جامع تر است ممنون از زحمات بی دریغ جنابعالی
                        لازم به ذکر است استاد بنده و بسیاری از دوستان مبتدی هستیم اگر جایی اشتباهی در انجام کاری رخ میده حتما سهوی است مطمعنا با گذر زمان و کسب تجربه بیشتر این مسایل بر طرف میگردد به امید انروزی که با راهنمایی های
                        جنابعالی بنده و تمامی دوستان تریدر مورد تایید جنابعالی شده و تیک مثبت دریافت کنیم ممنون

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

• برای دریافت مجدد اطلاعات حساب ریل باید به بروکر تیکت بزنید یا با بخش پشتیبانی صحبت بفرمائید. از بخش آموزش کاری ساخته نیست.

سلام استاد گرامی جناب درزی
                          برای افتتاح حساب دمو مشکلی نبود افتتاح شد ولی برای حساب ریل اگه ممکنه دوباره کد را برام ارسال فرمایید چون تو سایت خیلی تغیرات داده بودم پلتفرم رو پاک کردم دوباره نصب شد میل باکسش
                          خالی بود جدیدها رو نشون میدخ اکانت بنده هم 73066425

استاد از زحمات جنابعالی برای رفع مشکلات دانشجویان تشکر مینمایم

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

• تشکر از لطف و توجه شما
                            قاعدتا آی دی های مربوط به مربی دست خود من هست ولی تا الان نیازی هم نبوده شما بخواهید رمز یا چیزی شبیه به این برای من ارسال کنید. پروژه ها کاملا مشخص و بدون ریسک هستند و باید بصورت عمومی در بخش مربوطه آپلود بشوند. در کل نیازی به ارتباط خصوصی دانشجوها با مربی ها وجود نداره.
                            با سپاس
                            استاد سلام عرض مینمایم جناب درزی عزیز و گرانقدر
                            استاد اولا پوزش فراوان بخاطر اشتباهات زیاد بنده وباقی دوستان
                            استاد اگه ما داخل پیامهای خصوصی رمزی یا چیزی وارد کنیم فقط جنابعالی میخوانید

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

• با سلام. اگر امتیاز هدیه برای برداشتن یک درس کافی باشد یا مجموع امتیازات هدیه و غیر هدیه کافی باشد قاعدتا مشکلی نخواهد بود ولی اگر کافی نباشد احتمالا اینطور خواهد شد. باز هم میپرسم.
                              تشریح حسابهای سنت را از کانال و سایت بروکر دنبال بفرمائید. در جلسه آخر فارکس هم راجع به آن صحبت خواهیم کرد.
                              نوشته اصلی توسط Isometric نمایش پست ها
                              جناب درزی سلام.
                              وقت شما بخیر
                              لطفا پیگیری نمایید چرا امتیاز هدیه در صفحه امتیازات نمایش داده میشود ولی در صفحه انتخاب دروس دانشگاه امتیازات هدیه صفر است. همچنین خواهشمند است پیرو پیشنهاد قبلی و اعلام خودتان ، از روند ایجاد حساب cent ، (دست کم برای کسانی که از طریق دانشگاه وارد بازارمالی جهانی میشوند) اخبار بیشتری دهید. متشکرم.

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

• با سلام و خسته نباشید

من با اکانت دمو متاتریدرم که وارد میشم امکان ثبت سفارش و تنظیمات رو ندارم و پنجره ثبت سفارش بصورت زیر نمایش داده میشه و اردری رو قبول نمیکنه از نظر اتصال به اینترنت هم مشکلی ندارم نمیدونم اشکال از کجاست اگر امکانش هست راهنمایی بفرمائید
                                ممنون

order.jpg
                                ویرایش توسط Mehdi Zargar : https://www.traderha.com/member/28878-mehdi-zargar در ساعت 11-22-2018, 10:59 PM

نظر

پردازش ...
                                X