اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پرسش و پاسخ عمومی دانشگاه تریدری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط nanopol نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد گرامی
    بار اولیه که کلا تو انجمن فعالیت میکنم و اگر تو بخش مناسب و اصولی سوال نکردم عذر میخواهم
    چند تا سوال؟؟ ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید.
    کارگزاری pcm سامانه معاملاتی تحت وب مثل سامانه های داخلی خودمون مثال آنلاین پلاس مفید و... نداره؟؟ و فقط سامانه معاملاتیش همون pcm trader 4 هست؟؟

2 - تو دوره های آموزشی مثال متاتریدر مقدماتی که پروژه داره و گفته شده تو انجمن ارایه بشه و حتما با مشخصات خودمون بنده نام کاربری ام nanopol و نام واقعیم ali qanbari هست منظور با کدوم مشخصات هست؟

3 - شماره دانشجویی همون عدد اکانت فعال 8 رقمی هست یا 5 رقمی؟؟ از من تو سایت دانشگاه و بالای صفحه سمت چپ بخش پروفایل تو کادر سیاه زده شماره دانشجویی 71039 و اکانتم زده 73071039

4 - تو کابین اگر بخواهیم اکانتهای مختلف ایجاد کنیم مشخصات شخصی و شماره حساب بانکی و.... برای همی آنها یکسان هست یا فرق میکنه؟؟

از پاسخگویی و راهنماییتون سپاسگذارم مرسی
    سلام بنده ادمین بخش آموزش دانشگاه هستم.
    دوست عزیز در خصوص سوال اول تون تا جایی که ما اطلاع داریم بروکر پی سی ام سامانه معاملاتی تحت وب ندارد حال شما برای اطمینان بیشتر میتوانید این سوال را از پشتیبانی بروکر هم بپرسید.
    و در پاسخ به سوال دوم باید خدمتتون عرض کنم در هر پستی که برای پروژه ها ارسال میکنید باید نام و نام خانوادگی و شماره دانشجویی تان را درج کنید.
    و شماره دانشجویی شما شماره ای است که در سایت دانشگاه درج شده است لطفا یک اسکرین شات از شماره دانشجویی تان در تلگرام برای ما ارسال کنید تا راهنمایی تون کنیم.
    و در نهایت سوال آخرتون رو باید از پشیتبانی بروکر بپرسید.
    با تشکر
    ویرایش توسط PCMTU Support : https://www.traderha.com/member/19357-pcmtu-support در ساعت 09-24-2019, 03:39 PM
    ادمین بخش پشتیبانی آموزشی دانشگاه

نظر

• راهنمایی در خصوص پروژه ها و...

با عرض سلام و خسته نباشید

استاد گرامی

1- پروژه هایی که در دروس مختلف خواسته میشه فقط همون یک مورد کافیه یا بدلخواه میتوانیم بیشتر بفرستیم ؟؟

2- سوالات و ابهاماتی که در هر درس و دوره ای داریم یا بهش بر میخوریم آیا میتوانیم در بخش مربوط به همون درس و به هر تعداد سوال کنیم یا محدودیت دارد؟

3- مهلت ارسال پروژه های دروسی که چند جلسه ای هستند و مثلا وسط دوره پروژه ای ارایه میشه چه مدت می باشد ؟

مرسی

نظر

استاد گرامی

1- پروژه هایی که در دروس مختلف خواسته میشه فقط همون یک مورد کافیه یا بدلخواه میتوانیم بیشتر بفرستیم ؟؟

2- سوالات و ابهاماتی که در هر درس و دوره ای داریم یا بهش بر میخوریم آیا میتوانیم در بخش مربوط به همون درس و به هر تعداد سوال کنیم یا محدودیت دارد؟

3- مهلت ارسال پروژه های دروسی که چند جلسه ای هستند و مثلا وسط دوره پروژه ای ارایه میشه چه مدت می باشد ؟

مرسی
        دوست عزیز پیرو سوالاتی که مطرح کردید باید خدمتتون عرض کنم در صورتی که شما اصل پروژه را انجام بدهید می توانید تعداد بیشتری هم از آن بفرستید و این کار امتیاز مثبت دارد. و انجمن هر درسی مدت مشخصی فعال است و شما در این مدت مشخص می توانید هر تعداد سوالی را بپرسید. همچنین برای ارسال پروژه ها حدود 10 روز پس از برگزاری آخرین جلسه درس فرصت دارید که مهلت دقیق در کانال تلگرام دانشگاه اطلاع رسانی میشود. لطفا سایت و کانال تلگرام را دنبال کنید تا ازجزئیات مربوط به هر درس مطلع شوید.
        با تشکر

نظر

• لینک کلاس

با سلام واحترام
          آدرس لینک ورود آنلاین به کلاس را میخواستم .
          ضمنا گزینه امتیاز در پنل دانشجویی اینجانب فعال نیست.کاربری 53622
          باتشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط 53622 نمایش پست ها
            با سلام واحترام
            آدرس لینک ورود آنلاین به کلاس را میخواستم .
            ضمنا گزینه امتیاز در پنل دانشجویی اینجانب فعال نیست.کاربری 53622
            باتشکر
            دوست عزیز کلاسهای دانشگاه بصورت آفلاین و بعد از تکمیل ظرفیت هر درس برگزار میشود و زمان برگزاری کلاسها در سایت و کانال تلگرام دانشگاه اطلاع رسانی میشود و بعد از برگزاری طبق زمان بندی اعلام شده لینک ویدئوی دروس به ایمیل دانشجویان ارسال میشود.
            همچنین در خصوص بخش امتیازات پنل دانشجویی لطفا یک عکس از صفحه مورد نظر به بخش پشتیبانی تلگرامی دانشگاه به آیدی
            pcmtu_support@
            ارسال کنید تا بخش پشتیبانی شما را راهنمایی کنند.
            با تشکر

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشید

وقتتون بخیر و شادی بابت راهنمایی و زحمات بی دریغ و بی منتتون واقعا ممنون و سپاس

اساتید معزز

تو دروسی که ثبت نام میکنیم حالا در طول دوره یا در کل بعد دوره وقتی که موضوع بسته میشه چنانچه سوال یا اشکالی برامون پیش بیاد جهت دریافت پاسه کدوم بخش درخواست بدهیم همون بخشهایی که دوره مون بوده و بسته شده یا بخش عمومی
              ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید مرسی

نظر

وقتتون بخیر و شادی بابت راهنمایی و زحمات بی دریغ و بی منتتون واقعا ممنون و سپاس

اساتید معزز

تو دروسی که ثبت نام میکنیم حالا در طول دوره یا در کل بعد دوره وقتی که موضوع بسته میشه چنانچه سوال یا اشکالی برامون پیش بیاد جهت دریافت پاسه کدوم بخش درخواست بدهیم همون بخشهایی که دوره مون بوده و بسته شده یا بخش عمومی
                ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید مرسی
                دوست عزیز در طول برگزاری دوره برای دروس دارای انجمن، شما میتوانید از فرصت تعیین شده استاده کنید و سوالاتتان را در انجمن مربوطه بپرسید. اما پس از بسته شدن انجمن، دیگر این امکان وجود ندارد که سوالاتتان را در انجمن مطرح کنید و شما باید از فرصت در نظر گرفته شده به نحو احسن اسفاده کنید. و اگر پس از اتمام دوره و بسته شدن انجمن سوالی داشتید میتوانید در وبینارهای رفع اشکال ثبت نام کرده و در آنها شرکت کتید و سوالاتتان را در آنجا مطرح کنید که جزئیات و زمانبدی برگزاری آنها در سایت و کانال دانشگاه درج میشود.
                با تشکر

نظر

• عدم دریافت ایمیل کلاس متاتریدر مقدماتی

با سلام
                  ضمن تشکر، متاسفانه موفق به دریافت ایمیل کلاس متاتریدر مقدماتی از دروس ترم یک نشده ام، حال انکه طبق اطلاع رسانی های سایت برای دانشجویان ارسال شده است. قابل ذکر است پوشه اسپم نیز کنترل شده است.
                  ایام به کام

نظر

• نوشته اصلی توسط goroohi_f نمایش پست ها
                    با سلام
                    ضمن تشکر، متاسفانه موفق به دریافت ایمیل کلاس متاتریدر مقدماتی از دروس ترم یک نشده ام، حال انکه طبق اطلاع رسانی های سایت برای دانشجویان ارسال شده است. قابل ذکر است پوشه اسپم نیز کنترل شده است.
                    ایام به کام
                    دوست عزیز لطفا شماره دانشجویی، نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل خودتان را به پشتیبانی تلگرام دانشگاه به آیدی
                    pcmtu_support@
                    ارسال کنید تا مسئله شما پیگیری شود و لطفا توضیح دهید که منظور شما درس آموزش متاتریدر مقدماتی یا کارگاه متاتریدر مقدماتی است؟
                    با تشکر

نظر

• نحوه بستن یه تیکت

سلام وعرض ادب.

نحوه بستن یه تیکت در قسمت دانشگاه تریدری تیکتهای من، میشود توضیح بدید؟! برای من اصلن گزینه تغییر وضعیت فعال نیست که از حالت تیکت باز به تیکت بسته تغییر بدم.مرسی.
                      ویرایش توسط Metahossein : https://www.traderha.com/member/32550-metahossein در ساعت 10-12-2019, 05:53 PM

نظر

• نحوه بستن یه تیکت

سلام وعرض ادب.نحوه بستن یه تیکت در قسمت دانشگاه تریدری تیکتهای من، میشود توضیح بدید؟! برای من اصلن گزینه تغییر وضعیت فعال نیست که از حالت تیکت باز به تیکت بسته تغییر بدم.مرسی.

نظر

• نوشته اصلی توسط Metahossein نمایش پست ها
                          سلام وعرض ادب.نحوه بستن یه تیکت در قسمت دانشگاه تریدری تیکتهای من، میشود توضیح بدید؟! برای من اصلن گزینه تغییر وضعیت فعال نیست که از حالت تیکت باز به تیکت بسته تغییر بدم.مرسی.
                          <br><br>سلام بنده ادمین بخش آموزش دانشگاه هستم.<br>دوست عزیز لزومی ندارد شما تیکتی را ببندید و نیازی به این کار نیست. هر زمان سوال،ابهام و یا مشکلی داشتید تیکت بزنید در اسرع وقت پاسخ تیکت شما داده میشود و نیازی نیست تیکتی را ببندید.<br>با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط Metahossein نمایش پست ها
                            <br><br>سلام بنده ادمین بخش آموزش دانشگاه هستم.<br>دوست عزیز لزومی ندارد شما تیکتی را ببندید و نیازی به این کار نیست. هر زمان سوال،ابهام و یا مشکلی داشتید تیکت بزنید در اسرع وقت پاسخ تیکت شما داده میشود و نیازی نیست تیکتی را ببندید.<br>با&nbsp;تشکر

نظر

• سلام
                              من در دوره متاتریدر مقدماتی دوره 12 شرکت کردم و حالا میخوام پروژه درس رو ارسال کنم ولی انجمنی برای آن باز نشده لطفا راهنمایی فرمایید.

نظر

• نوشته اصلی توسط best1382ir نمایش پست ها
                                سلام
                                من در دوره متاتریدر مقدماتی دوره 12 شرکت کردم و حالا میخوام پروژه درس رو ارسال کنم ولی انجمنی برای آن باز نشده لطفا راهنمایی فرمایید.
                                دوست عزیز انجمن مربوط به هر درس در زمان مقرر و مورد نیاز شما تشکیل خواهد شد و زمان بازگشایی آن از طریق سایت و کانال تلگرام دانشگاه اطلاع رسانی می شود. لطفا سایت و کانال تلگرام دانشگاه را دنبال کنید.
                                با تشکر

نظر

پردازش ...
                                X