اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تمرین ارزیابی موقعیت های سیستم pipo قبل از معامله

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• k.با سلام نظر دوستان در مورد این پوزیشن چیه؟

با توجه به الگوی سروشونه و ساختار حرکتی قیمت؟
    اصلا درست هست چنیین دیدی به این نحوه ی سیستم ترید داشته باشیم و اینطور مسایل را با هم ترکیب کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟

[/IMG]
    ویرایش توسط sajjadfox : https://www.traderha.com/member/5621-sajjadfox در ساعت 10-10-2012, 08:24 PM
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• سلام دوستانیه لطفی می کنید منا راهنمایی کنید؟ایا اندیکاتور سیستم cpipoو pipo یکی هست؟از کدام قسمت میتونم دانلود کنم ارادت
      (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• یک خون جدیدی رو سجاد و تیمش به این تاپیک های پیوتی تزریق کرد! مرسی سجاد......
        .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
        https://telegram.me/Cyclicalwaves
        https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• سلام خدمت استاد عزیز وتمام دوستان
          مرسی استاد
          فضل خدا و برکت حضور شما و سایر دوستانه که انرژی ما رو صدچندان کرده
          بازم بابت تمام زحمات ممنون
          بچه های مجموعه هم سلام میرسونن
          ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• سلام بله دوست عزیز هردو اندیکیتور یکی هست این تاپیکو بررسی کن

اندیکاتورهای کاربردی در مباحث تریدری

persian gulf traders

نظر

• سلام دوستان صرف نظر از صبح دوشنبه توی همچین حالتی صبر میکنن تا تریگر که خط روند نزولی هست بشکنه و توی اینتر 2 وارد بشن یا با پول بک روی پیووت یعنی اینتر یک وارد پوزیشن میشن ممنون

IMG][/IMG]

persian gulf traders

نظر

• سلام عدم احترام به تریگر که خط روند صعودی بود باعث شد که پوزیشن به ضرر منجر شه

اما دوستان یه مطلبی رو دقت کردن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟این چند روز اوایل صبح تا حدودا این مواقع پلن پایپو توی تایم 15 مین خیلی داره جواب میده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]

persian gulf traders

نظر

• با سلام دوستان عزیز توی کمین این شکست نشستم

با توجه به ماژورای بازار خوب بنظر میرسه نگاهی هم به تحلیل شاخص دلار استاد و قطب نمای بازار دارمI

MG][/IMG]

persian gulf traders

نظر

• خسته نباشید سجاد گرامی،

می خواستم بپرسم که آیا سیستم پیپو همچنان مورد تایید آقای آزادی و دیگران هست و آیا همچنان با این سیستم ترید می کنند؟ در تایم 15 دقیقه یا به صورت جدید و در تایم 1 ساعته؟

با احترام

نظر

• نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
                      دوستان اگه قیمت یورو/دلار بالای این سطح بسته بشه واسه خرید چطوره ؟ استاپ را هم بذاریم زیر پیوت قبلی .

باسلام من فکر میکنم چون قیمت یکبار پیوت رو شکسته و بعد ریزش کرده و دوبار هم در صعود نتونسته به سقف قبلی برسه نمیشه به این شکست اعتمادکرد.بنظرتون تحلیلم درسته؟

نظر

• با سلام و عرض ادب goldanalyst عزیز

معرفی تایم یک ساعته به منزله ی رد تایم 15 مین نبود بلکه شیفت داده شد به تایم 1 ساعته به خاطر ..... شدن بسیاری از اشتباهاته ناشی از هیجان

اما همونطور که قبلا هم من اگر اشتباه نکنم توی همین تاپیک عرض کردم من تایم 15 مین رو بخاطری که سازگار با روحیاتم بود بفضل خدا و عنایت اساتید گران ، با کار کردنش حال میکنم به عنوان پلن کوتاه مدت و روزانم

پیروز باشید

persian gulf traders

نظر

• با سلام و عرض ادب goldanalyst عزیز

معرفی تایم یک ساعته به منزله ی رد تایم 15 مین نبود بلکه شیفت داده شد به تایم 1 ساعته به خاطر ..... شدن بسیاری از اشتباهاته ناشی از هیجان

اما همونطور که قبلا هم من اگر اشتباه نکنم توی همین تاپیک عرض کردم من تایم 15 مین رو بخاطری که سازگار با روحیاتم بود بفضل خدا و عنایت اساتید گران و با کار کردنش حال میکنم به عنوان پلن کوتاه مدت و روزانم انتخاب کردم اما برای شروع استفاده از تایم یک ساعته خیلی بهتره
                          پوزش میخوام انگار تگراری ثبت شد

پیروز باشید

persian gulf traders

نظر

• [با سلام با توجه به تحلیل پوند استاد در بولتون هفتگی و عدم توانایی پوند در به ثبت رساندن سقف ماژور بالاتر و ارایش پیووت ها میتوان انتظار داشت در صورت شکست و بعد از شکست در بدبینانه ترین حالت قیمت بتواند تا 78% اصلاح گام حرکت قبلی برود که این سطح مقارن با پیووت حمایت اول هفتگی نیز میباشد
                            نیم نگاهی هم به 100 اکسپنشن بد نیست
                            پیروز باشید

IMG][/IMG]

persian gulf traders

نظر

• با سلام چه خودنمایی میکنه این پیووت ها و چه احساس تسلطی

پیروز باشید

IMG][/IMG]

persian gulf traders

نظر

پردازش ...
                              X