اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بهینه کردن سیستم pipo

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

اینم توی اکسل ، دو سشن لندن و نیویورک برای هر نماد تعریف شد که در پایان هر روز هم برایند کلی برای هر نماد در هر سشن مشخص میشه

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/.../pcmjadval.rar

لطفا نظر بدید
    ورود به معامله با منطق انسانی
    خروج
    از معامله با احساس ماشینی
    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

امروز واکنش یورودلار به پیوت کاستوم که +3 میباشد واکنشی به مراتب بهتر و تاثیر گذار تر شاهد بودیم

پیوت کاستوم

tz سشن لندن

tz سشن نیویورک

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-24-2013, 03:01 PM

نظر

نتایج EUR / JPY & AUD / USD تاریخ 18 JUL

برایند EUR / JPY بین سشن لندن و نیویورک برابر بود و برایند AUD / USD در سشن نیویورک بهتر بود .

AUD / USD LONDON

AUD / USD NEW YORK

EUR / JPY LONDON

EUR / JPY NEW YORK

پیروز و سر بلند باشید
        خروج
        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
          من فقط جسارتاً یک بار دیگر ببینم که آیا درسها رو خوب یاد گرفتم یا نه :

هر وقت که میانگین 12، میانگین 32 رو به بالا(پایین) قطع کرد و سپس در ادامه حرکت صعودی(نزولی) پیوت بالایی(پایینی) را شکست وارد پوزیشن خرید(فروش) می شویم و حد سود را پیوت بالایی(پایینی) و حد ضرر را پیوت پایینی (بالایی) قرار می دهیم.

درست است؟

ببخشید مسعود جان شرمنده.
          علی جان درسته . اما در مورد استاپ گذاشتن بسته به شرایط بازار باید عمل بشه . به قول نیما سطح دورتر را انتخاب میکنیم. یعنی مثلا اگه بای کردی و 10 پیپ پایینتر کف مینوری بود و 15 پیپ پایینتر پیوت داشتیم ، استاپ میره زیر پیوت که دورتره . خیلی حالتهای مختلفی داره .
          در ضمن کیفیت شکست هم مهمه .
          مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

ماندگار جان ممنون از پستت .

به نظرم توی تنظیمات اندیکاتورت باکس امروز و دیروز را خاموش کن . نیازی بهش نداریم . نمودارت هم خلوت تر و قابل فهم تر میشه واسه ماها .
            عکس هات را هم زوم تر بذار . فقط همون روز را ببینیم کافیه .
            یه چیز دیگه . خداییش با پست زمینه زرد حال میکنی ؟!؟!؟! (شوخی کردم)

حمید جان تو قرار بود سه تا جفت را بررسی کنی . نمیدونم اون 2 تای دیگه تفاوتی نداشته که نگذاشتی یا یادت رفت حاجی

نظر

سپاس مسعودجان،

در این پست آقای آزادی توضیح داده اند برای این سیستم که سیگنالهاش چطوره:

http://forum.broker-fa.com/showthrea...ull=1#post4218

1) در حالتی که مووینگ 12(قرمز) بالای مووینگ 32(ابی) قرار گرفت آلارم buy ارسال میشود و پس از آنکه اولین کندل در بالای یکی از خطوط پیوت بسته شد میتوان اقدام به خرید کرد در این حالت حد ضرر زیر مینور آخر قرار میگیرد و حد سود پیوت بعدی که به نظر من 5 پیپ زیر پیوت باشد اطمینان بیشتری دارد.

2)در حالتی که مووینگ 12(قرمز) زیر مووینگ 32(ابی) قرار گرفت آلارم sell ارسال میشود و پس از آنکه اولین کندل در زیر یکی از خطوط پیوت بسته شد میتوان اقدام به فروش کرد در این حالت حد ضرر بالای مینور آخر قرار میگیرد .و حد سود پیوت بعدی که به نظر من 5 پیپ زیر پیوت باشد اطمینان بیشتری دارد.

فقط فکر می کنم در حالت 2 که فروش باشد، منظورشان این بوده که حدسود 5 پیپ بالای پیوت باشه نه پایینش برای اطمینان بیشتر.

نظر

درود مسعود جان

چشم باکس ها را خاموش میکنم .
                مسعود جان چون معمولا روزانه مدت زیادی روی چارت هستم و به تاثیر روانی رنگها اعتقاد دارم ، رفتم توی مباحث روانشناسی رنگها ، این رنگ برای تفکر بهتر و ..... کردن احساسات مفید معرفی شده بود .
                خروج
                لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

علی جان شما فرمودید طلا و نقره را بررسی میکنید. ما دیشب تا الان چشممون سیاه شد به این تاپیک .

نظر

من واقعاً شرمنده ام دوستان. دیشب قشنگ بررسی کرده بودم هر دو سشن رو که برای اینکار 2 تمپلیت اصلاً ساخته بودم که کار راحت تر بشه. منتهی به عقلم نرسید که فردا (امروز) دیگه پیوت های دیروز رو نشون نمیده و از دست خواهندرفت و باید عکس می گرفتم که نگرفتم. شرمنده همه دوستان!

فقط عجالتاً خدمت دوستان عرض کنم که تا دیشب که بررسی می کردم، در مقطع همپوشانی بازار بین لندن و نیویورک، طلا و نقره هر دو به پیوت های بازار نیویورک بهتر واکنش نشان می دادند.

انشاالله امروز این کار رو حتماً خواهم کرد تا ببینم این یه رویه ثابت داره یا نه.

بازم پوزش

نظر

سلام دوستان
                      آیا امکانش هست که یک فایل pdf ازتمامی نکات مهم سیستم تریدری استاد آزادی رو در این تاپیک ویا بصورت خصوصی در اختیار بنده ویا دوستانی که تازه با این سیستم ترید آشنا شده اند قرار بدید؟ bourse_ati@yahoo.com
                      مرسی
                      ویرایش توسط PCM bai : https://www.traderha.com/ در ساعت 07-19-2012, 11:02 AM

نظر

نوشته اصلی توسط PCM bai نمایش پست ها
                        سلام دوستان
                        آیا امکانش هست که یک فایل pdf ازتمامی نکات مهم سیستم تریدری استاد آزادی رو در این تاپیک ویا بصورت خصوصی در اختیار بنده ویا دوستانی که تازه با این سیستم ترید آشنا شده اند قرار بدید؟ bourse_ati@yahoo.com
                        مرسی
                        از لینک زیر فیلمهای آموزشی این سیستم را تهیه کنید .
                        دانولد کلاسهای ویژه تریدری

نظر

سلام و عرض ادب خدمت استاد آزادی و همه دوستان

بنا به درخواست بعضی دوستان و همچنین احساس دین خودم به استاد آزادی و سیستم pipo ، بر آن شدم تا فایلی آموزشی طبق محتویات آموزشهای تصویری استاد فراهم کنم باشد که با این کار تشکری بابت زحمات استاد برای آموزش این سیستم کرده باشم .
                          این فایل یصورت پاور پوینت شو با فرمت 2003 میباشد در 13 صفحه ، که در آن نحوه تنظیمات 3 مووینگ اوریج و نهوه بکارگیری آنها و همچنین تعیین نقاط ورود وخروج وحد سود وحد ضرر بیان شده ، همچنین توضیحاتی مختصر در مورد موقعیت های ایده آل .و بهترین ساعات معامله در روز و ارزهای مناسب .
                          این فایل به صورت فشرده شده با rar و رمزدار میباشد و ابتدا رمز آن را برای استاد در پیام خصوصی ارسال میکنم تا بعد از مرور و رفع اشکالات در صورت صلاح دید خودشان رمز را ارائه ویا بصورت باز شده روی فروم قرار دهند یا اجازه بفرمایند من خودم آن را شیر کنم ،
                          به هر حال اول کسب اجازه از استاد باید بشه .
                          در ضمن ازخانم پور نعیمی خواهشمندم اگر استاد برای شیر فایل اجازه فرمودند سپس آن را هرجا صلاح میدونن برای دسترسی دوستان راحتتره قرار بدن .

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...system-pcm.rar

ارادتمند
                          ویرایش توسط Jabalameli : https://www.traderha.com/member/5764-jabalameli در ساعت 07-19-2012, 06:45 PM
                          خروج
                          لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

سلام، بسیار عالی است

فقط مووینگ 200 هم وزنی مییباشد یعنی wc

در ضمن اگر در جایی به تاپیک جدول ها و معامله در جهت جدول ها اشاره کنید هم خوب هست. در ضمن فونت رو تغییر بده

مرسی از لطفت و ممنون از این همه انرژی
                            .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                            https://telegram.me/Cyclicalwaves
                            https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

ویرایش جدید خدمت استاد

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...stem-pcm-1.rar
                              خروج
                              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

با سلام
                                من فایل رو دانلود کردم ولی رمز رو از کجا پیدا کنم.
                                مرسی

نظر

پردازش ...
                                X