اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بهینه کردن سیستم pipo

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

قبل از شروع کار تحقیقاتیمون بیاید جفت ارزهایی که قراره روش کار بشه را نیز تعیین کنیم که یهو یکی نره جفت ارز افغانی/اشرفی را بررسی کنه .
    به نظرم اینها خوبه .
    1. USD/CHF
    2. EUR/USD
    3. GBP/USD
    4. USD/CAD
    5. USD/JPY
    6. AUD/USD
    7. NZD/USD
    8. EUR/JPY
    9. EUR/GBP
    10 . EUR/AUD
    11 GOLD
    مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

درود بر مسعد گل

من aud / usd & eur / jpy را بررسی و هر شب ساعت 3 بامداد نتایج را قرار میدم ( بررسی میان لندن و نیویورک ) .

به این دلیل دو تا ارز ، که سرعتم کمه و خیلی سخت میتونم عکس آپلود کنم مثلا الان روی eur / jpy طبق pipo معامله گرفتم و 15 دقیقه هست که دارم عکسشو آپلود میکنم و هنوز نشده .

و به این دلیل هر شب ساعت 3 بامداد چون شیفت کاریم هر روز از ساعت 5 عصر هست تا 2 بامداد و در این مدت دسترسی به نت ندارم .

ارادت

پیروز و سر بلند باشید
      ورود به معامله با منطق انسانی
      خروج
      از معامله با احساس ماشینی
      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

id بنده هم hamid_esfz
        من و مسعود در خدمت دوستان هستیم

نظر

پس برنامه این میشه .

سه دوست عزیزمون حمید ، علی و ماندگار جفت ارزهای خودشون را هر شب روی سشنهای مختلف بررسی میکنند و روی تاپیک میذارند تا بشه روش بحث کرد .
          حمیدرضا : eur/usd - gbp/usd - eur/gbp
          ماندگار : aud/usd - eur/jpy
          علی : طلا و نقره
          ویرایش توسط bulkowski : https://www.traderha.com/member/4195-bulkowski در ساعت 07-18-2012, 11:30 AM

نظر

با سپاس فراوان از همه بچه های باصفای این تالار،

من اگه دوستان اجازه بدن طلا و نقره رو بررسی خواهم کرد.

نظر

قسمت سوم پست بالا را کی عهده دار میشه ؟؟؟؟

نظر

برای dst به نظرم باید 2 را برای لندن و اروپا و 1 را برای نیویورک وارد کنیم.

نظر

نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
                  برای dst به نظرم باید 2 را برای لندن و اروپا و 1 را برای نیویورک وارد کنیم.
                  چی شد . سوال چیه ؟؟

نظر

هیچی میگم برای DST به نظرم اگه لندن رو میخوایم انتخاب کنیم 2 بزنیم و برای نیویورک 1.

راستی کسی میدونه که اندیکاتور PivotCustoms بر اساس کدوم سشن محاسبه می کنه؟! من رفتم این سایت رو چک کردم:

http://www.forexticket.com/en/tools/03-01-pivot-point

این سایت محاسباتش واسه سشن لندن تقریباً خیلی نزدیک تر هست به محاسبات اندیکاتور Pivotcustoms تا اون یکی دیگه.

نظر

پیوت کاستوم بر اساس هیچ سشنی حساب نمیکنه . بر اساس ساعت بروکر شماست . اگه بروکرت اوآندا باشه پیوت کاستوم شما میشه بر اساس سشن نیویورک .
                      بسته به بروکر شما داره .

فکر کنم این باز پنجاهمه من و نیماو پیام به این سوال تو این 3 تا تاپیک جواب دادیم .

نظر

من فقط جسارتاً یک بار دیگر ببینم که آیا درسها رو خوب یاد گرفتم یا نه :

هر وقت که میانگین 12، میانگین 32 رو به بالا(پایین) قطع کرد و سپس در ادامه حرکت صعودی(نزولی) پیوت بالایی(پایینی) را شکست وارد پوزیشن خرید(فروش) می شویم و حد سود را پیوت بالایی(پایینی) و حد ضرر را پیوت پایینی (بالایی) قرار می دهیم.

درست است؟

ببخشید مسعود جان شرمنده.

نظر

اگه یکی از دوستان یه جدولی طرح کنن که هر شب که میخواهیم نتیجه را اعلام کنیم توی اونم امتیاز بزاریم ، اونوقت آخر سر یه معیار واحد و قابل تعریف داریم .

مثلا اگه یرو دلار تو اون روز 4 بار به سشن لندن واکنش مناسب نشون داد و در سشن نیویورک 3 بار ، اونوقت تفاوت تعداد دفعات واکنش مناسب میشه امتیاز ، یعنی او روز یرو دلار با سشن لندن یه امتیاز مثبت داره تو بخش واکنش های مناسب .

و اون دفعاتی را هم که واکنش مناسبی ندارن میشه امتیاز منفی یرو دلار تو اون سشن ( در بخش دیگه ای تو همون جدول ) .
                          ویرایش توسط Jabalameli : https://www.traderha.com/member/5764-jabalameli در ساعت 07-18-2012, 01:08 PM
                          خروج
                          لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

خیلی قشنگه . درود بر خلاقیت .

خودت این جدول زیبا را طراحی کن . توی اکسل . اگه خواستی میتونی از حمید کمک بگیری.

نظر

این طرح اولیه ، با همفکری کاملتر میشه .

راستش من زیاد به اکسل وارد نیستم ، از حمید جان درخواست میکنم بعد از نظرات دوستان و کامل شدن زحمتشو بکشن ، ( البته باز نگین گفت حالشو نداشت ( خودمو میگم که تو اوایل تاپیک در موردم برداشت شده بود)
                              )

اینم فایل اولیش خدمت دوستان

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/uploads/pcmجدول.rar
                              ویرایش توسط Jabalameli : https://www.traderha.com/member/5764-jabalameli در ساعت 07-18-2012, 02:32 PM
                              خروج
                              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

ببخشید اصلا یادم رفته سشن را توش تعریف کنم .

عذر میخوام ، الان اصلاحش میکنم . میگه که چرا کسی نظری ندادا !!!!
                                خروج
                                لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

پردازش ...
                                X