اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بهینه کردن سیستم pipo

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام خدمت آقای ..... عزیز
    بنده مدتیست که از سیستم pipo استفاده میکنم اما درصد موفقیت من کم هست،درواقع میشه گفت منفی. البته بنده تمام قواعد سیستم رو رعایت میکنم.در نهایت با بررسی که کردم یک اشکال عمده در کار خودم دیدم و اون تردید در مورد پیوتهاست.طبق پیشنهاد شما از پیوت کاستوم استفاده میکنم اما زمانی که پیوت شکسته میشه خیلی نمیتونم به اون اعتماد کنم،چون در بسیاری از سیگنالهایی که صادر میشه بازار به پشت پیوت برمیگرده و مجبور میشم پوزیشن رو ببندم ودر بسیاری از موارد بعد از بستن پوزیشن قیمت در جهت سیگنال داده شده به حرکت خودش ادامه میده.
    با مراجعه به تاپیک موقعیتهای مناسب سیستم پایپو و بررسی عکسهایی که دوستان از موقعیتهای ایجاد شده میگذارند متوجه شدم که محل قرار گرفتن پیوتها با اون چیزی که من روی چارت خودم میبینم تفاوت داره.
    برای رفع این مشکل به این تاپیک مراجعه کردم و دیدم که دغدغه خیلی از دوستان همین مسئله پیوت هست.البته بعضی از همکاران باتجربه تر پیشنهاداتی ارائه کردند و بنظر مفید میاد،که همینجا از همه این عزیزان تشکر میکنم.اما بنده قبل از هر چیزی ترجیح دادم که موضوع رو با شما که پایه گذار این سیستم هستید و قطعا در استفاده از اون موفق بودید درمیون بذارم.
    من فکر میکنم که اگه شما زحمت بکشید برای من و البته شاید بعضی از علاقمندان به این سیستم موارد زیر رو تشریح کنید،حق استادی رو بر ما تمام کردید.
    موارد مورد سؤال:
    1- شما پایپو رو روی چه پلتفرمی پیاده میکنید؟ از اون جهت که پلتفرمهای مختلف تفاوتهایی از لحاظ ساعت شروع به کار و تعطیلی بازار،کندل روز یکشنبه و از همه مهمتر واقعی بودن قیمتها دارند. که همه این موارد در قابل اعتماد بودن پیوتها مؤثر هستند.
    2- از چه نوع اندیکاتوری جهت نشان دادن پیوتها استفاده میکنید؟
    3- پیوتهای شما بر اساس چه سیشنی تنظیم میشه؟

خلاصه کلام اینکه اگه همه ما از همون ابزار و همون تنظیماتی که شما بکار میبرید استفاده کنیم،شاید درصدی از اون نتیجه ای که شما میگیرید رو بتونیم بگیریم.

دو نکته:
    - این تصور پیش نیاد که بنده دنبال لقمه آماده هستم
    - اگه پاسخگویی به درخواست من به هر دلیلی در این تاپیک امکانپذیر نیست،لطفآ در پیغام خصوصی این زحمت رو قبول بفرمایید

تشکر ویژه دارم بخاطر بذلهای بی دریغ شما
    برای موفق شدن سه راه وجود داره

نفر اول باشی
    باهوش باشی
    تقلب کنی

نظر

• سلام احمد جان

چند تا تاپیک داریم که در مورد تنظیمات Pipo توضیحاتی داده اند.

عرض کنم بخاطر همین مشکلات از یک سو و همچنین کاستن از پوزیشن ها در طول هفته من چند وقت پیش اعلام کردم که شیفت پیدا کردم تایم فریم یک ساعته و پیوت های روزانه را حذف کردم.

تمپلیت خودم را هم در تاپیک "خبرتی" قرار دادئم میتونید دانلود بکنید.

اگر میخواید از پیوت های روزانه استفاده کنید پلتفرم شما باید پیوت ها را بر اساس سشن لندن تنظیم کند یا اندیکاتور را شیفت به صفر لندنی بدید.
      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
      https://telegram.me/Cyclicalwaves
      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• یک نکته مهم بحث high و low روز قبل هست. در فرصت مناسب ایده هایم را مطرح می کنم.

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
          سلام احمد جان

چند تا تاپیک داریم که در مورد تنظیمات Pipo توضیحاتی داده اند.

عرض کنم بخاطر همین مشکلات از یک سو و همچنین کاستن از پوزیشن ها در طول هفته من چند وقت پیش اعلام کردم که شیفت پیدا کردم تایم فریم یک ساعته و پیوت های روزانه را حذف کردم.

تمپلیت خودم را هم در تاپیک "خبرتی" قرار دادئم میتونید دانلود بکنید.

اگر میخواید از پیوت های روزانه استفاده کنید پلتفرم شما باید پیوت ها را بر اساس سشن لندن تنظیم کند یا اندیکاتور را شیفت به صفر لندنی بدید.
          درود بر استاد

ممنون از راهنمایی شما.

با این وجود،pipo به قدرت خودش باقی هست یا نه؟
          برای موفق شدن سه راه وجود داره

نفر اول باشی
          باهوش باشی
          تقلب کنی

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmad5772 نمایش پست ها
            درود بر استاد

ممنون از راهنمایی شما.

با این وجود،pipo به قدرت خودش باقی هست یا نه؟
            بله به قوت خویش باقی است

نظر

بله به قوت خویش باقی است
              سلام و تشکر استاد عزیز
              اینطوری که من متوجه شدم شما الان به جای تایم فریم 15 دقیقه روی یک ساعته کار میکنید با رعایت تمامی قوانین قبلی. درسته؟
              و اینکه میشه لینک تمپلیت خودتونو بزارید، من بشخصه نتونستم از تاپیک خبرتی پیداش کنم.
              با تشکر خیلی زیاد
              شاد باشید
              ﻳﺎﺩﺗﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﺗﺎ ﺯﻣﺎﻧﻴﻜﻪ ﻧﻔﺲ ﻣﻲ ﻛﺸﻴﺪ ﺑﺮاﻱ ﺁﻏﺎﺯﻱ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻫﺮﮔﺰ ﺩﻳﺮ ﻧﻴﺴﺖ.

نظر

• نوشته اصلی توسط babaka نمایش پست ها
                سلام و تشکر استاد عزیز
                اینطوری که من متوجه شدم شما الان به جای تایم فریم 15 دقیقه روی یک ساعته کار میکنید با رعایت تمامی قوانین قبلی. درسته؟
                و اینکه میشه لینک تمپلیت خودتونو بزارید، من بشخصه نتونستم از تاپیک خبرتی پیداش کنم.
                با تشکر خیلی زیاد
                شاد باشید

سلام

کار ما رقصاندن بازار حول پیوت هاست.....

تمپلیت

نظر

سلام

کار ما رقصاندن بازار حول پیوت هاست.....

تمپلیت
                  مجددا تشکر استاد

و یک خواهش دیگه . کجا میتونم توضیحات این تمپلیت رو پیدا کنم چون ظاهرش کاملا با توضیحات کلاسهاتون تفاوت داره. البته ببخشید من کمی ممکنه تاخیر فاز داشته باشم اما چه کنم که تازه کارم.

شاد زی

نظر

مجددا تشکر استاد

و یک خواهش دیگه . کجا میتونم توضیحات این تمپلیت رو پیدا کنم چون ظاهرش کاملا با توضیحات کلاسهاتون تفاوت داره. البته ببخشید من کمی ممکنه تاخیر فاز داشته باشم اما چه کنم که تازه کارم.

شاد زی
                    تاپیک Pipo رو دنبال کنید دوستان فعال شما رو راهنمایی می کنند.

نظر

• سلام بر همه دوستان عزیز
                      تقاضای راهنمایی من بی جواب مونده!!!
                      یاری رسانی نیست برای روش پیپو در تایم 1 ساعته؟؟؟
                      خداوند خیرتان دهد

نظر

• درود،

همان تمپلیتی که دیشب برایتان بارگذاری کردم را بیاورید. به تایم 1 ساعته بروید. پیوت های روزانه - بجز پیوت مرکزی Daily Pivot - را نادیده بگیرید. قوانین عیناً همان قوانین سیستم کلاسیک هستند.

باز هم پیشنهاد می کنم که ابتدا با سیستم کلاسیک مدتی کار کنید و بعد شیفت بدهید.

موفق باشید

نظر

سلام بر همه دوستان عزیز
                          تقاضای راهنمایی من بی جواب مونده!!!
                          یاری رسانی نیست برای روش پیپو در تایم 1 ساعته؟؟؟
                          خداوند خیرتان دهد

بابک جان سلام
                          لطفا در تاپیکی که نیما جان معرفی کردن جست و جو کن
                          لینک پست زیر رو به عنوان مثال برات گذاشتم
                          استراتژی PIPO
                          تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• درود دوستان عزیز عصر روز شنبه همگی شما بخیر

عزیزان بنده حقیر چند صفحه ای از این تاپیک رو مطالعه کردم و به نظر بد ندیدم اندیکاتور پیووتی که چند وقت پیش برای خودم نوشتم رو تقدیم حضورتون کنم ...

این اندیکاتور دقیقا همان اندیکاتور پیووت است تنها فرق ان فرمول پیووت اصلی است که تغییر کرده ولی باقی محاسبات همان محاسبات است :

امیدوارم مفید واقع شود ....

تشکر از توجهتون ...
                            ویرایش توسط ALFRED : https://www.traderha.com/member/6538-alfred در ساعت 05-04-2013, 06:27 PM
                            خواهشا این دو سایت را مشاهده فرمایید دیدنشان رایگان است !!!!

موسسه خیریه محک ( کمک به کودکان سرطانی نیازمند )

موسسه خیریه همت ( کمک به نیازمندترین افراد جامعه )

نظر

• نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
                              درود،

همان تمپلیتی که دیشب برایتان بارگذاری کردم را بیاورید. به تایم 1 ساعته بروید. پیوت های روزانه - بجز پیوت مرکزی Daily Pivot - را نادیده بگیرید. قوانین عیناً همان قوانین سیستم کلاسیک هستند.

باز هم پیشنهاد می کنم که ابتدا با سیستم کلاسیک مدتی کار کنید و بعد شیفت بدهید.

موفق باشید
                              سلام، ممنونم از لطفتون.
                              راستش دلیل اینکه به دنبال روش ترید تو تایم بالاتر از 15 دقیقه هستم، کمبود وقته و اینه که نمیتونم تو اون ساعتها کار کنم.

نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها

بابک جان سلام
                              لطفا در تاپیکی که نیما جان معرفی کردن جست و جو کن
                              لینک پست زیر رو به عنوان مثال برات گذاشتم
                              استراتژی PIPO
                              سلام دوست عزیز
                              از شما ممنون، آره دیدم این پستها رو و تاپیک های دیگه پیپو رو هم دارم میخونم اما متاسفانه هنوز نتونستم روش 1 ساعته رو پیدا کنم. استاد لطف کردند و تمپلیتشونو گذاشتند اما لااقل ظاهرش که کاملا با ظاهر تمپلیت 15 دقیقه متفاوته!
                              باز هم از همه ممنونم که وقت میزارید برای راهنمایی من.

شاد زی همگی

نظر

• با سلام به همه دوستان.من هم مثل دوست عزیز babaka در حال دنبال کردن این موضوع هستم.چند تا سوال برام مطرح شده که اگر اساتید لطف کنن یک جواب روشن بدن خیلی خیلی ممنون میشم.
                                1.ایا برای کار در h1 با سیستم استاد.......خطوط میانگین مورد استفاده نسبت به m15 تغییر کردهاند؟
                                2.ایا برای این که تثبیت شود که کندل زیر یا بالای خطوط pivot تثبیت شود باید به یک تایم بالاتر توجه شود یا خیر؟
                                با تشکر از راهنمایی دوستان.

نظر

پردازش ...
                                X