اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
    تکنیکال و جمله اولت با هم تناقض داره!درخصوص اون جمله قرز هم بگم که افزایش دلار همون کاهش ارزش ریال هست بنابراین کاهش ارزش ریال باعث میشه دلار زیر 2000 نیاد یک جمله بی معنی هست.............نظر شخصی من: به اندازه کافی دلار داریم هر چقدر هم بخوان میتونند دلار بریزند تو بازار و اشباع کنند بازار رو اما جریانات اخیر بیشتر شبیه جنگ و دعوا در حاکمیت هست و ارتباطی به تحریم های خارجی و .... نداره.بنظرم بزودی طرح پیش فروش سکه رو مطرح می کنند و از اون طرف بورس ارز رو راه میندازند!
    من هم با صحبتهای شما موافق نیما جان مطمئن این 2-3 روز کمتر کسی بخصوص امروز فکر نکنم که اصلا کسی دلار خریده باشه فقط جنگ حاکمیتی هستش و جنگ روانی

نظر

• ببینید دیگر کار به کجا رسیده که در بخش ارزهای سایت CNBC هم سخن از سقوط آزاد ریال است.

Euro Slips, Japan Slows, Iranian Rial Slides — US Business News - CNBC

The cumulative impact of Western sanctions on Iran sent the Iranian rial to a record low against the dollar.

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaforex نمایش پست ها
        من هم با صحبتهای شما موافق نیما جان مطمئن این 2-3 روز کمتر کسی بخصوص امروز فکر نکنم که اصلا کسی دلار خریده باشه فقط جنگ حاکمیتی هستش و جنگ روانی
        درست که همه این اتفاقات مهندسی شده است و بازی دادن مردم هستش ولی اتفاقا معامله میشه ، خوبم هم معامله میشه 100 تا 100 کم کمشه . شاید نقدی معامله کمتر انجام بشه ولی شناور خیلی تعدادش زیاده . اگه معامله نمی شد که دلیلی نداشت قیمت بره بالا ، چون حجم نقدینگی وحشتناک بالاست و سرمایه بدون پشتوانه و سرگردان دست مردم زیاده و همچنین یک عالمه ادم هستند (خودی ها) که از زمان تزریق دلار به بازار خبر دارند
        .2 To place an order, press 1. To inquire about a previous order,press
        !To request a refund , press 782656825562608724752156346913789

نظر

• نوشته اصلی توسط جبل عاملي نمایش پست ها
          كي باورش ميشه اين پوزيشن را يه كارگر ساده بيسواد كه اصلا اسم فاركس را نشنيده گرفته؟؟؟؟؟؟؟

درود،

این بر اساس کدام سیستم انجام شده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
            درود،

این بر اساس کدام سیستم انجام شده؟
            هیچ سیستمی . محل کارم بودم داشتم چارتو مانیتور میکردم ، یکی از کارگرها اومد و وقتی کنارم نشست چرات را دید و یه توضیحی براش دادم ( فقط در مورد بیس کار ) بعد همین جور چشمی نگاه کردو گفت میریزه ، بفروش
            وقتی رفت تو سود گفتم نیگا این بنده خدارا ، خدا روزیشو تو فارکس گذاشته ، خودش خبر نداره
            ورود به معامله با منطق انسانی
            خروج
            از معامله با احساس ماشینی
            لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

هیچ سیستمی . محل کارم بودم داشتم چارتو مانیتور میکردم ، یکی از کارگرها اومد و وقتی کنارم نشست چرات را دید و یه توضیحی براش دادم ( فقط در مورد بیس کار ) بعد همین جور چشمی نگاه کردو گفت میریزه ، بفروش
              وقتی رفت تو سود گفتم نیگا این بنده خدارا ، خدا روزیشو تو فارکس گذاشته ، خودش خبر نداره
              خب این که احتمالش برای اینکه درست از آب در بیاد برای هر کسی 50 درصده. خیلی اتفاق مهمی نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط mina نمایش پست ها
                خب این که احتمالش برای اینکه درست از آب در بیاد برای هر کسی 50 درصده. خیلی اتفاق مهمی نیست
                اگه براي هر كس در هر تريد احتمال 50% سود با ريسك به ريوارد 1به 2 هست ، پس ديگه آموزشو تحليلو سيستم معاملاتي براي چيه ؟؟

خروج
                لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

اگه براي هر كس در هر تريد احتمال 50% سود با ريسك به ريوارد 1به 2 هست ، پس ديگه آموزشو تحليلو سيستم معاملاتي براي چيه ؟؟

سلام

من روز اولي كه وارد فاركس شدم و فكر ميكردم بالا بره بايد بفروشم و پايين مياد بايد بخرم يه حساب 100 دلاري رو با معامله روي طلا در عرض 3 ساعت كردم 320 دلار...

كه اين داستان احتمالا براي خيلي از دوستان پيش آمده باشه، اما روزهاي بعد اتفاقات ناگواري براي حسابم افتاد...
                  نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• سلام من فکر میکنم منظور ماندگار عزیز این بود که یه کارگر ساده بدون اینکه بنده و برده ی ابزار باشه و اصلا بدون ابزار چیه با توجه به یه دید بازاریه ساده ولی در عین حال مهم تونست گام حرکتیه بازار رو تشخیص بده
                    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• شنیدید گاهی سگ پاچه صاحبش رو می گیره؟ واقعاً چرا اینطوریه؟ چرا بعضی ها اینقدر نمک نشناسند؟
                      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                      https://telegram.me/Cyclicalwaves
                      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نیما جان چی شده رفیق؟
                        کسی حرفی زده؟
                        عکس بده برات پاره کنیم.
                        اسم بده فامیل تحویل بگیر.
                        جون داداش نبینم غصه بخوریا........
                        باز کی عرض اندام کرده تو این پاتوق.......نبین.........................م
                        Think / Act / Enjoy

نظر

• سلام ، نیما جان چی شده ؟ کمی توضیح بده ، در جریان قرار بگیریم.
                          .2 To place an order, press 1. To inquire about a previous order,press
                          !To request a refund , press 782656825562608724752156346913789

نظر

شنیدید گاهی سگ پاچه صاحبش رو می گیره؟ واقعاً چرا اینطوریه؟ چرا بعضی ها اینقدر نمک نشناسند؟
                            سلام نیما جان
                            با شناختی که ازت دارم خیلی کم عصبانی میشی.
                            ایندفعه احتمالا خیلی ناراحتی که اینطوری شده.
                            نیما جان جسارت نشه ها.
                            ولی دور از جون،به این نتیجه رسیدم دستم برای بعضی ها نمک نداره.
                            احتمالا اون طرف تو هم از اون دسته آدما بوده که دستت واسش نمک نداشته.
                            نمک خورده و نمکدون شکسته

نظر

شنیدید گاهی سگ پاچه صاحبش رو می گیره؟ واقعاً چرا اینطوریه؟ چرا بعضی ها اینقدر نمک نشناسند؟
                              در اين باره يه شعر هست كه ميگه :

يكي خواجه را گرگ پروريد ------------------ چو پرورده شد خواجه را بر دريد
                              خروج
                              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

نیما جان شنیدیم

از قدیم میگن: خوبی که از حد بگذرد... نادان خیال بد کند...
                                نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

پردازش ...
                                X