اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها

بیخود نبوده تعداد پوزیشن های باز خرید به باز فروش فقط 20% هست!!

یک چیز میدونند دیگه!!

.::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• یه مدتی بحث سیستم و سیگنال داخل فروم خیلی داغ شده
      شاید تاپیک خصوصی بخوام واسه ارایه یک سیستم حرفه ای
      (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• جامعه ی ما ، جامعه عجیبی هست.
        در کل ما مردمان منحصر به فردی هستیم.
        گاهی لازم هست مروری بر رفتارهای خودمون داشته باشیم.
        کتاب "جامعه شناسی نخبه کشی" رو معرفی میکنم.
        البته برای کسانی که اهل مطالعه هستند.
        اون دسته از دوستانمون هم که اهل پیام خصوصی دادن و بد و بیراه گفتن به نخبه ها هستند هم اگه وقت داشتند بخونن شاید فرجی شد ...

لینک دانلود

نظر

• نوشته اصلی توسط arash rajabzadeh نمایش پست ها
          جامعه ی ما ، جامعه عجیبی هست.
          در کل ما مردمان منحصر به فردی هستیم.
          گاهی لازم هست مروری بر رفتارهای خودمون داشته باشیم.
          کتاب "جامعه شناسی نخبه کشی" رو معرفی میکنم.
          البته برای کسانی که اهل مطالعه هستند.
          اون دسته از دوستانمون هم که اهل پیام خصوصی دادن و بد و بیراه گفتن به نخبه ها هستند هم اگه وقت داشتند بخونن شاید فرجی شد ...

لینک دانلود

گاهی خدا می خواهد با دست تو دست دیگر بندگانش را بگیرد
          وقتی دستی را به یاری می گیری
          بدان که دست دیگرت در دست خداست

نظر

• درخواست از استاد

با سلام من تازه در کلاس های مقدماتی استاد شرکت کردم و تحلیل های ایشون رو در تاپیک درددل های بورسی و تحلیل ارزها و ... میخوندم و واقعا لذت می بردم و سعی می کردم تحلیل های ایشون رو الگو قرار بدم ای کاش خیلی زودتر با ایشون آشنا می شدم در هر صورت من از شما به خاطر بی احترامی که بهتون شده عذرخواهی می کنم امیدوارم شاگردانتون رو از تحلیل های خوبتون در این سایت محروم نکنید آقا ما یه سفره ابوالفضل نذر کردیم تا دوباره تاپیک درددل های بورسی فعال بشه .

نظر

• بنظر میرسه امروز بازار پر حرارتی هست برای جفت ارز یورو دلار و پوند دلار ....... منتظریم ببینیم خبرها چی اعلام میشه.....

نظر

• تشکر میکنم از جناب pcm و خسته نباشد میگم. دوستان هیچ یک از اساتید تکنیکال و بنیادی چنین افتی رو پیش بینی نکردند.یعنی این افت تحلیل و آنالیز حالیش نبود.باید میومد پایین.این افت فقط تجربه ایه که یادمون نره کجا زندگی میکنیم.

نظر

• با سلام خدمت استاد و سایر دوستان .
                  یک مطلبی رو چند روز بود می خواستم عرض کنم ولی دسترسی نوشتاری در تاپیک درددل های بورسی نداشتم و البته لازم هم نداشتم که چیزی بنویسم و بیشتر از نظرات دوستان استفاده می کردم. اما الان اون مطلب رو که خیلی هم بدیهیه این جا عرض می کنم.
                  تو این چند روزه دوستان با عصبانیت و طعنه و ... نسبت به خودشون و دیگران توی تاپیک و مسولین و .... صحبت کردند و البتع این جو در سایر فروم ها هم به چشم می خورد. برای من عجیبه که دوستان همه دعوی دانش تکنیکال هم دارند. در حالی که اولین مطلبی که در هر دوره ای به دانشجوها یاد می دهند،. موضوع حرکت و اصلاح یا حرکت و استراحته. هر خیزی افتی در دنبال داره و هر افتی خیز مجددی. شاخص چهل، پنجاه هزار واحد میاد بالا مهم نیست اما قریب به ده هزار واحد که اصلاح میکنه همه رو مقصر می دونیم . در بازار صعودی که سود می سازیم به خاطر دانش تکنیکال و هوشمونه ولی چند روز که بازار منفی میشه عالم و ادم و دوست و غریبه رو بی بهره نمیگذاریم.
                  به نظرم عموم ما در اخلاق شکست واقعا مشکل داریم. همه رو و به خصوص خودم رو دعوت می کنم به خودسازی و افزایش ظرفیت و پرورش اخلاق پیروزی و به خصوص شکست.
                  برای جناب نیما هم ارزوی سلامتی می کنیم و امیدوارم تاپیک رو برای استفاده همه دوستان دوباره راه اندازی بفرمایند یا در تاپیک جدیدی مسایل بازار رو دنبال کنند.

نظر

• تا حالا با خود فکر کردید که چرا وقتی در یک درسی نمره 20 میشیم میگیم من 20 گرفتم و وقتی در یک درسی نمره مون 10 میشه میگیم لعنتی بهم 10 داد

ناخوداگاه ما سودها رو از آن خود می دانیم و توانمندی های خود و ضررها را تقصیر بقیه!

ملت عجیبی هستیم!

نظر

تا حالا با خود فکر کردید که چرا وقتی در یک درسی نمره 20 میشیم میگیم من 20 گرفتم و وقتی در یک درسی نمره مون 10 میشه میگیم لعنتی بهم 10 داد

ناخوداگاه ما سودها رو از آن خود می دانیم و توانمندی های خود و ضررها را تقصیر بقیه!

ملت عجیبی هستیم!

این ذات ماست

ما در مقابل اساتیدمان نا سپاسیم
                      در مقابل کسی که سفره را پهن کرده و ما بی دعوت برسر سفره نشسته ایم ناسپاسیم
                      ما همه چی را در ادعا بلدیم. افتخار ما گذشته فاخرمان هست در حالی که فرهنگ امروزمان چیز دیگری نشان می دهد.
                      راست میگویند ما نخبه ... یم.

از همه زحماتی که کشیدید بینهایت سپاسگذارم واژه ها در مقام و معرفت شما کم می آورد، به هر حال تصمیمیست که گرفته اید و قابل احترام است.

به تایپیک قدردانی به صورت مهمان دسترسی وجود دارد اما وقتی وارد فروم میشم میگه دسترسی ندارید مراتب سپاس و قدردانیم را از جنابعالی همینجا اعلام داشته و برایتان بهترینها را از درگاهش آرزومندم.

نظر

• روز اولی که اومدمو این فرومو پیدا کردم و بعد یه ذره تحقیق فهمیدم pcm trader همون اقای نیما ..... هستن اصلا شکه شدم واقعا تعجب کردم که آقای ..... دارن رایگان اینجا مینویسن و حتی به سوالهای کاربرای جدید هم پاسخ میدن دوستان حتما خوب میدونید که اقای ..... توی سایت همفکران میانگین
                        شاید ماهی یه تحلیل بزارن که اشتراکه کامله اون سایت حدودا سالی یک میلیون و هشتصد هزار تومانه بعد دیدم اینجا
                        همون تحلیلها رو هم برای شما دوستان برایگان به اشتراک میذاشتن تا دوستانی که تازه دارن اموزش میبینن یا به این فروم میان هم استفاده کنن
                        بعد من نمیدونم چقدر ادم باید نمک نشناسو و بی معرفت باشه بیاد یه حرفی بزنه که تا این حد ایشونو برنجونه که بخوان تایپیکی با این بازدید رو ببندن
                        واقعا من از اقای ..... میخوام اگر ممکنه بازم هر از گاهی تحلیلی از بورس ایران داشته باشن
                        وبه شخصه اون شخصی که باعث جمع شدن تاپیک شد رو حلال نمیکنم
                        ویرایش توسط mtcom : https://www.traderha.com/member/13534-mtcom در ساعت 01-28-2014, 02:00 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط khosroshahiy نمایش پست ها

این ذات ماست

ما در مقابل اساتیدمان نا سپاسیم
                          در مقابل کسی که سفره را پهن کرده و ما بی دعوت برسر سفره نشسته ایم ناسپاسیم
                          ما همه چی را در ادعا بلدیم. افتخار ما گذشته فاخرمان هست در حالی که فرهنگ امروزمان چیز دیگری نشان می دهد.
                          راست میگویند ما نخبه ... یم.

از همه زحماتی که کشیدید بینهایت سپاسگذارم واژه ها در مقام و معرفت شما کم می آورد، به هر حال تصمیمیست که گرفته اید و قابل احترام است.

به تایپیک قدردانی به صورت مهمان دسترسی وجود دارد اما وقتی وارد فروم میشم میگه دسترسی ندارید مراتب سپاس و قدردانیم را از جنابعالی همینجا اعلام داشته و برایتان بهترینها را از درگاهش آرزومندم.

با سلام
                          جسارتا عرض می کنم که این موضوع در روانشناسی مسبوق به سابقه است و خاص ما نیست ( این رو عرض کردم چون دوست ندارم وقتی بحث میشه همه میگن ذات ما و فرهنگ ما ایرانی ها این جوریه ). یک مکانیزم دفاعی ناخوداگاه در انسان هاست که موفقیت رو بهخودش و شکست رو به عواملی غیر از خودش ربط میده و موضوع " تئوری اسناد" در روانشناسی هم همینه. فقط ما یه کم به دلیل اموزه های تاریخی و سابقه جنگ ها و اشغال ها و اقتصاد نفتی و عوامل فرهنگی از این دست در این زمینه پیشرو هستیم . که البته این مشکل با خودشناسی و مطالعه قابل حله.
                          همه جاو در کنار هر آموزشی و هر بحثی باید روی فرهنگ اون کار هم کار بشه تا بورسمون هم مثل فوتبالمون نشه. جالبه با دوستان در صندوق ها که صحبت می کردن اون ها هم تواین روزا زیر فشار قرار دارند و بعضا برخوردهای بدی رو شاهد بودن در حالی که وقتی تو یک سال گذشته بعضیاشون تا صد در صد بازدهی داشتن کسی وقعی نمی گذاشت به زحمت هاشون.
                          شاید خوب باشه یه تاپیک با موضوع اخلاق و فرهنگ سهامداری یا به طور کلی تجارت هم راه اندازی بشه.

نظر

تا حالا با خود فکر کردید که چرا وقتی در یک درسی نمره 20 میشیم میگیم من 20 گرفتم و وقتی در یک درسی نمره مون 10 میشه میگیم لعنتی بهم 10 داد

ملت عجیبی هستیم!
                            با سلام و احترام
                            وظیفه خودم دونستم که بابت زحماتی که این چند وقته کشیدید ازتون تشکر کنم. و بگم من دعا گوتون هستم.
                            ظرف بیست روز اخیر 15 سهم به سبدم اضافه کردم .
                            3 تاش رو هم به لطف شما خریدم. الان اون 12 تایی که با تحلیل خودم خریدم هم افت داشته. حالا شعور من باید برسه که این اشکال از مساله دیگری سرچشمه می گیره.
                            ضمناً منی که از شما طلب کار می شم و بد و بیراه می گم مگه به فرض سودی می کردم شما رو سهیم می کردم که حالا بازار آشفته است یقه شما رو بچسبم.؟؟؟؟
                            افرادی که به شما بی احترامی کردند از دو دسته خارج نیستند:
                            یا بدنیتان کینه توزی هستند که منتظر فرصت بودند
                            و یا تازه کاران ساده ای که فکر کردن بازار همیشه صعودی است... که البته وضع امروز ما با این نوسانات به خاطر این افراد هست... همون بهتر که بذارن و برن (مرگ یکبار شیون یکبار)
                            نیما جان من فقط این پست را زدم نه به این جهت که دوباره خواهش کنم کار رو ادامه بدی فقط به این جهت که بگم همونطوری که قدر ناشناس وجود داره ما هم قدردانت هستیم.
                            با سپاس فراوان... یا حق
                            ویرایش توسط hesam.124 : https://www.traderha.com/member/10605-hesam-124 در ساعت 01-28-2014, 03:50 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط amirleo نمایش پست ها
                              تشکر میکنم از جناب pcm و خسته نباشد میگم. دوستان هیچ یک از اساتید تکنیکال و بنیادی چنین افتی رو پیش بینی نکردند.یعنی این افت تحلیل و آنالیز حالیش نبود.باید میومد پایین.این افت فقط تجربه ایه که یادمون نره کجا زندگی میکنیم.
                              با سلام خدمت همه اساتید و بزرگواران
                              ضمن تشکر فراوان از آقای ..... برای تحلیل های عالیشون و حمایت روانی که در این دوره رکود بازار برای ما دانش آموختگانشان داشتند باید عرض کنم من که در کلاس های آذر ماه امسال ایشون شرکت داشتم جنباب استاد .... چنین روزهایی و پیش بینی کرده بودند و به ما هشدار می دادند که شاخص کل بورس به استراحت نیاز داره و داریم وارد دوران رکود بازار می شویم و از سال 93 بازاری منطقی تر را دنبال خواهیم کرد.
                              چه معترضین از شاگردان کلاس بودند یا از کاربران این سایت به هرحال برای هر دو دسته متاسفم که گوش دل به حرف استاد نسپردند و یا اظهار تاسف دارم برای کسانی که هنوز کلاس ایشون و تجربه نکردند.
                              دوستان با بسته شدن تاپیک درد دل های بورسی همه ضرر کردیم.من به شخصه انگار پشتم خالی شد. همه دلگرممیم در این روزهای خراب بازار به اخبار و تحلیلهای خوب اساتید و دوستان بافرهنگ در دردل های بورسی بود که از آن محروم شدیم. لطفا دوستانی که موافق باز شدن تاپیک هستند با حمایت و قدردانیشون از استاد قول باز شدن این تاپیک مفید و از ایشون بگیریم.با احترامی که به نظر استاد دارم ایشون اگر صلاح می دانند سیستم نظرسنجی برای بازشدن دوباره تاپیک درد های بورسی بگذارند.
                              "استاد ..شاید ما در بعضی سهامها در حال حاضر در ضرر باشیم ولی ما با آگاهی خودمان و هشدار شما این بازار رو بدینگونه پذیرفته بودیم حالا اتفاقات پیش بینی نشده ای هم به این روند نزولی دامن زد .بنابراین معترضین حق بی فرهنگی نسبت به شما رو نداشتند.استاد همانطور که ما رو در این روزهای سخت با نوشته هاتون حمایت کردید ما هم از علم و تجربه و شخصیت شما دفاع می کنیم و در نهایت هر تصمیمی بگیرید برای ما محترم هست."

همفكري و مشورت در غالب يك تيم خوب = انتخاب بهترين سهم

نظر

• بنده نمیدونم چه اتفاقی افتاده ولی کاملا برایم روشن و واضح و ضمن قابل پیش بینی بود

چند روز پیش در یک پست نوشتم که در محیطی با این تفاوت بالای در سطح علمی ، سنی ، سلامتی عقل ، و توقعات ، ارائه هر نوع خدمت اخر و عاقبتش یه هتک حرمت ختم خواهد شد و دیروز در پستی به مدیران محترم فوروم پیشنهاد نمودم که حال که قصد ارائه رایگان این خدمت بزرگ را دارید اقلا ثبت نام افراد را با اخذ مدارک شناسائی و حتما با اسم واقعی بجای اسم مستعار و انهم با دریافت معرفی نامه انجام دهید

پست 1112 در لینک زیر

http://forum.broker-fa.com/f103/%D8%.../index112.html

این که نشد کار که همه روزه شاهد هتک حرمت و رنجش خاطر اساتیدی باشیم که بنده به بوسیدن دستشان افتخار میکنم

موسوی
                                تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                                قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

پردازش ...
                                X