اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام خلیل جان

از لطف و مرحمت شما تشکر میکنم .قابل بدانی من هم هستم.

موفق باشید

نظر

• آریا گل، طه نازنین ، زوزه گل مرد و استاد معلمان تشکر فراوان دارم و باعث افتخار من هست در خدمت شما بزرگان هستم.

طبق روال همیشه دقیقا افرادی اعلام آمادگی میکنن که واقعا ترید در بازار و سود کردن الویت آنهاست .

طبق تجربه میگم : افرادی که همیشه در اولین زمان حاضر جواب هستند و اعلام آمادگی میکنند صدرصد موفق هستند.شاید الان به این مرحله نرسیده باشند اما شک ندارم پله های ترقی مثل آب خوردن میپیمایند

در خیلی کلاس ها "هم تریدرط هم غیر تریدری" دقیقا افرادی که پیشرفت دارند و موفق ترن فعالیت جنب و جوش بیشتری دارند

خاطره ای بگم از روز اول که به تهرآن رفتم و صفر کیلومتر بودم تا این حد که متاتریدر هم نمیدانستم چیست فقط به چارت میگفتم نوار قلب...

سنی نداشتم که به تهرآن رفتم و از قبل در سایت های مختلف در مورد شرکت های مختلف تحقیق کرده بودم و از قضا در یکی از شرکت ها با شخصی به نام الیاس.ج آشنا شدم. این شخص مسلط به تحلیل تکنیکال بود و علاوه بر کار اصلی خود در ایران خودرو به عنوان مهندس مکانیک در شرکت مذکور خدمات مشاوره ای ارایه میکرد این شخص بزرگوار من دهاتی را دعوت کرده بود به شرکتشان بروم. در مسیر سوار بر مترو و پرسان پرسان حرکت کردیم تا در یک مکان که بالای شهر وحسوب میشد ایشان را دردفتر کارشان ملاقات کردیم. اون زمان صفر صفر بودم با ایشان حرف زدیم تا به یک جمله رسیدیم که گفتند: خلیل من روانشناسی و آینده بینی خوبی دارم و در شما میبینم که به زودی به درجات بالای خواهید رسید. این حرف اینقدر بر من اثر گذاشت که چند روز پیش بعد از چهارسال به ایشان زنگ زدم، امید نداشتم که ایرانسلش تغییر نداده باشد اما دیدم گوشی برداشت و طی صحبت ها بهش گفتم مهندس بزرگوار طبق سخنان شما در اون زمان که صفر بودم برروی دو متد بازار تقریبا میشه گفت تخصص پیدا کردم. خیلی خوشحال شد. پرسیدم از کجا حدس زدی که من در کاری که صفرم پیشرفت حاصل میکنم ، گفت به دلیل اینکه وقتی چارت نشانت دادم با ریز جزیات سوال پرس میکردی و حرفها را با دقت میگرفتی و دوباره سوال پرس میکردی ، و حدس میزدم به دنبال این شاخه بروی خیلی سریع ترقی خواهی کرد.
      ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 07-09-2013, 08:18 PM
      آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• سلام
        درحد توانم هستم (البته با اجازه)

نظر

• sanaye عزیز شما لطف دارید

تنها کسی که همیشه پای ثابت تاپیک پوزیشن های بلومبرگی سابق و سه بخش اقتصادی جدید بوده اند و هستند

من لذت میبرم از افرادی که کنجکاو هستند و ثانیه ای مطالب را از دست نمیدهند.

سن و نام ... شما نمیدانم اما میدانم که پشتکار قوی دارید

مرسی بابت اعلام آمادگی و از سایر دوستان خواهشمندم که اگر تمایلی به مباحث اقتصادی دارند اعلام کنند چرا که بعد از این اکسس به افراد ، قصد کنم کسی را وارد بخش بالایی کنم زیر 500$ هزینه نخواهم گرفت

منتظریم همچنان...

نظر

• منم هستم
            مش خلیل همه نوشته های اقتصادی شما رو خوندم من انصافا تو کار اموزش با حوصله ای

نظر

• آقا ما هم بازي ؟ با وجود اينكه وقتم زياد آزاد نيست ونميتو نم زياد ويا به موقع پست بزنم ولي همچنان مشتاق يادگيري هستمدي)

نظر

• علی جان مرسی آقا ، وظیفه است

در ضمن تحلیلی که ایده ال ترین هست و بین ایندکس ها منتخب شده قرار بر این است به صورت مالتی مدیا ارایه کنم. "دیگه قید لهجه زدم ، تحمل کنید کدی "

داریوش جان حتما در بازی هستی . وگفتم این دک ، دک آخر هست و از این به شرایط به گونه ای دیگر خواهد بود و چیزی راحت و مفت ارایه نخواهد شد.یا فشار میارید مثل من موهاتون میریزه یاجیب شل میشه...

موفق باشید

نظر

• حاج خلیل خوب میشد فیلم اموزشی الیوت هم ردیف می کردی بخصوص قسمت فیبوناچی کشی با روش نیلی ، تو کتاب خارجی یه توضیحاتی خوندم ولی عملی فرق می کنه

کتاب آموزشی الیوت زیاد هست ها ولی کاربردی نیست به درد نمی خوره اصلا. برای همین به نظرم نیاز
                  یه فیلم خارجی داده بودی دانلود کردم از تورنت ان خوب توضیح داده بود انصافا مال جانسون بود یکی هم یه خانم بود ان هم خوب بود
                  ولی روش نیلی فیلمش نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط ali2000 نمایش پست ها
                    حاج خلیل خوب میشد فیلم اموزشی الیوت هم ردیف می کردی بخصوص قسمت فیبوناچی کشی با روش نیلی ، تو کتاب خارجی یه توضیحاتی خوندم ولی عملی فرق می کنه

کتاب آموزشی الیوت زیاد هست ها ولی کاربردی نیست به درد نمی خوره اصلا. برای همین به نظرم نیاز
                    یه فیلم خارجی داده بودی دانلود کردم از تورنت ان خوب توضیح داده بود انصافا مال جانسون بود یکی هم یه خانم بود ان هم خوب بود
                    ولی روش نیلی فیلمش نیست
                    اینها پروژه های بعدی و در دست احداث هست.حتما روی بخش الیوت کار خواهیم کرد.

نظر

• حالا چطوری وارد بخش الیوت شویم

نظر

• نوشته اصلی توسط ali2000 نمایش پست ها
                        حالا چطوری وارد بخش الیوت شویم
                        به زودی صبور باشید

نظر

• خور سر ساعت دوازده لیست را میبندیم .

اکسس ورود بعد از صحبت با عزیزانی که قبلا در بخش ویژه الیوت کاران نبودند انجام خواهد شد و داده خواهد شد

تمام مباحث تحلیل بنیادی , گفتگوهای بنیای ، تحقیق ها و آموزش ها از جمله مولتی مدیاها جز گزارش های اقتصادی که از سایت های مختلف الاخصوص فارکس فکتوری گرفته میشه و فارسی گذاشته میشود به تاپیک بالایی منتقل خواهد شد.

برای اکسس افراد غیر از این عزیزان که اعلام آمادگی کردن مبلغی در نظر خواهم گرفت تا قدر فرصت و مطلب به خوبی دریابند

این بخش شامل موارد زیر خواهد بود که فعلا در نظر دارم:

1- آموزش های بنیادی به صورت مولتی مدیا جامع و کاربردی

2-دانسته های عمومی اقتصاد و تحقیقات در این بخش

3- اموزش تحلیل بین بازاری به صورت نوشتار و مولتی مدیا

4- ئحلیل های بنیادی همراه با تحلیل تکنیکی برای انجام معامله
                          .
                          .
                          .

فعلا همین چهار بخش باشه تا بعد بگم.

نظر

• لیست افراد همیشه در صحنه برای بخش ویژه بنیادی که اعلام آمادگی کردند:

صابر

Okay

داود$

aryaqwa

Barcelona

zooze

amoaleman

sanaye85

ali2000

daruosh

ده نفر بالا به و کسانی که پیام خصوصی دادند دسترسیشون باز خواهد شد.

الباقی افراد که میخوان اکسس بگیرن برای بخش ویژه به من پیام خصوصی در فروم یا به شناسه یاهو یا شماره زیر که آزاد گذاشتم ارتباط برقرار کنید.

تلفن : 09174147239 - 09362602036

در این بخش "ویژه" به زودی دوره ای درخصوص اموزش تحلیل بنیادی "فاندامنتال" برگزار خواهد شد.

پ.ن
                            : تاپیک آموزش نوشتاری تحلیل بنیادی

نظر

• وای خدای من ، جناب رحمانی من الان این تایپیک رو مشاهده کردم
                              اگه لطف کنید و منو هم در لیست قرار بدید ممنونتون میشم
                              راستی تمام اون مطالبی که در بخش الیوت قرار دادید رو مطالعه کردم و در حال مطالعه الیوت سبک نیلی هستم .
                              بابت تمام لطف هایی که در حق من داشتید ازتون سپاسگزارم .
                              ویرایش توسط م.شکیبا : https://www.traderha.com/member/5534-م-شکیبا در ساعت 07-10-2013, 01:39 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
                                آریا گل، طه نازنین ، زوزه گل مرد و استاد معلمان تشکر فراوان دارم و باعث افتخار من هست در خدمت شما بزرگان هستم.

طبق روال همیشه دقیقا افرادی اعلام آمادگی میکنن که واقعا ترید در بازار و سود کردن الویت آنهاست .

طبق تجربه میگم : افرادی که همیشه در اولین زمان حاضر جواب هستند و اعلام آمادگی میکنند صدرصد موفق هستند.شاید الان به این مرحله نرسیده باشند اما شک ندارم پله های ترقی مثل آب خوردن میپیمایند

در خیلی کلاس ها "هم تریدرط هم غیر تریدری" دقیقا افرادی که پیشرفت دارند و موفق ترن فعالیت جنب و جوش بیشتری دارند

خاطره ای بگم از روز اول که به تهرآن رفتم و صفر کیلومتر بودم تا این حد که متاتریدر هم نمیدانستم چیست فقط به چارت میگفتم نوار قلب...
                                اول از همه اساتید و دوستان بابت اینکه اگه پست غیر مرتبط با موضوع تایپیک زدم عذر خواهی میکنم .

خاطره زیبایی بود، اتفاقا من حدود یکسال پیش که شروع به یادگیری تکنیکال کردم برای یادگیری تکنیکال مجبور شدم به تهران برم اون زمان من و سه نفر دیگه در اون دوره کلاس تکنیکال شرکت کرده بودیم جلسه اولی که در کلاس حضور پیدا کردیم استادمون سوال کرد که آشنایی ما با علم تکنیکال و نرم افزارهای اون به چه نحویه ،دیدم کسانی که با من در اون کلاس ها شرکت کرده بودن همشون به علم تکنیکال تا حدودی آشنایی دارن و فقط من هستم که در حد صفر شروع کردم . حس خیلی بدی پیدا کردم .حس میکردم اونا از من برترن و من نمی تونم به این زودی ها به سطحشون برسم .خلاصه سرتون رو درد نیارم عزم رو جزم کردم که از اون آقایون پیشی بگیرم در زمانی که دوره ما تموم شد من از دو نفر اون آقایون پیشی گرفته بودم و با یکیشون هم سطح شده بودم . یادمه استادم بهم می گفت تو چقدر کنجکاوی . احتیاج نیست همه مطالب رو یاد بگیری با همه نرم افزارها آشنایی پیدا کنی . همین قدر که بتونی از این طریق کسب سود کنی کافیه . اما من قانع نبودم از اینکه مطالب رو به صورت ریز و دقیق یاد بگیرم لذت می بردم .

با خوندن خاطره شما یک بارقه امیدی در من ایجاد شد ، شاید تونستم یه زمانی حداقل نصف علم شما رو داشته باشم
                                حالا چرا نصف ؟؟ چون من در اولین زمان اعلام آمادگی نکردم و متوجه نشدم .برای همین احتمال 50% رو فرض میگیریم .

نظر

پردازش ...
                                X