اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نیما جان شرایط حضور در کلاس ها چی هست ؟
    هنوز امکان ثبت نام هست ؟
    ورود به معامله با منطق انسانی
    خروج
    از معامله با احساس ماشینی
    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
      از جمعه همین هفته ایشالله جمعه ها شیرازیم خوشحال میشم دوستان شیرازی رو از نزدیک زیارت کنم.
      با سلام.استاد کی بشه مشهد میزبان شما باشیم.

مشتاقانه منتظر شما استاد بزرگوار هستیم.............

نظر

• سلام خوش به حال شیرازیا
        ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
          نیما جان شرایط حضور در کلاس ها چی هست ؟
          هنوز امکان ثبت نام هست ؟
          82154432 خانم سلیمانی
          .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
          https://telegram.me/Cyclicalwaves
          https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• مدتی هست که خسته شدیم از چارت و تحلیل های چارتی دیدن.

تحولی در قسمت پوزیشن های بلومبرگی ایجاد نمودم که خوشبختانه استقبال خوبی هم از نظر بازدید کننده داره منتهی مشارکت تقریبا به صفر میل داره.

آقا میخوام کلاس تحلیل بنیادی برگزار کنم ، ببینم چند نفر تمایل دارند که شرکت کنند بعد در مورد بقیه موارد تصمیم گیری میکنیم.

هر کس تمایل داره که کلاس برگزار بشه در این زمینه همینجا اعلام آمادگی کنه .

مرسی
            آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• مثل اینکه کسی تمایل هم نداره شرکت کنه ، باید امتیازات بیشتری بزاریم ، پول هم میدیم هرکس بخواد

تحلیل تایم یکساعته مثفال به درخواست آقا مهدی عزیز:

مهدی جان این یک سناریو محتمل هست و بهتر میدونید بورس و بازار داخلی از نظر ریسک زیادی مطلبه ( از نظر وارد کردن سرمایه) به همین دلیل هم شاهد بازدهی های آنچنانی در اینجا هستیم.

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
                مدتی هست که خسته شدیم از چارت و تحلیل های چارتی دیدن.

تحولی در قسمت پوزیشن های بلومبرگی ایجاد نمودم که خوشبختانه استقبال خوبی هم از نظر بازدید کننده داره منتهی مشارکت تقریبا به صفر میل داره.

آقا میخوام کلاس تحلیل بنیادی برگزار کنم ، ببینم چند نفر تمایل دارند که شرکت کنند بعد در مورد بقیه موارد تصمیم گیری میکنیم.

هر کس تمایل داره که کلاس برگزار بشه در این زمینه همینجا اعلام آمادگی کنه .

مرسی
                سلام خلیل جان
                من در طول روز سر کار هستم و وقتم هم تقریباً پر هستش برای همین زیاد نمیتونم پست بزنم و بیشتر خواننده هستم ، ولی از کلاس بنیادی حمایت میکنم هر چند وقت آزاد خیلی کمی دارم، ولی علاقه مند هستم به صورت متمرکز اطلاعاتم را به روز و از نظر شما هم استفاده کنم.

نظر

• سلام خیلی ممنون اقای رحمانی کار بسیار عالی هست منم هستم.

نظر

• سلام من هم هستم .فقط یک سوال ساعتش حتی الامکان مناسب باشه که من هم بتونم از این کلاسها استفاده کنم.

نظر

• اقا صابر و یوزر گل okay یاوران همیشه در صحنه بودند . و تشکر بابت توجه به این مسله

جناب داوود عزیز حتما ساعات... با هماهنگی خواهد بود منتهی باید دید چند نفر مشتاقن که شرکت کنند.

هرچندتا یوزر شد همینا به تاپیک بالایی دسترسی پیدا خواهند کرد و سعی میشه فعالیت های بنیادی در مجموع به بخش پریوایت منتقل پیدا کنه و افراد صلاحیت دار دسترسی به مطالب داشته باشند

هرچه محدودتر بشه تقاضا بیشتر میشه ...

منتظریم

نظر

• جناب رحمانی من مطالب ارزشمند شما رو در تاپیک دانسته های یک تریدر فاندامنتالیست دنبال میکردم که بسیار عالی بود و جاداره که همین جا تشکر ویژه ای بابت اشتراک اطلاعاتتون داشته باشم . آیا این دوره جدید ادامه همون مباحث هست یا نکات جدیدی رو شامل میشه؟

باتشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط Okay نمایش پست ها
                          جناب رحمانی من مطالب ارزشمند شما رو در تاپیک دانسته های یک تریدر فاندامنتالیست دنبال میکردم که بسیار عالی بود و جاداره که همین جا تشکر ویژه ای بابت اشتراک اطلاعاتتون داشته باشم . آیا این دوره جدید ادامه همون مباحث هست یا نکات جدیدی رو شامل میشه؟

باتشکر

شما لطف دارید برادر

صد البته در هر دوره که زمان به جلو میرود، تکمیل تر و مطالب بیشتر افزوده میشه.

در واقع پایه مطالب ، همین تاپیک دانسته های یه فاندمنتالیست می باشد اما این دوره کامل تر با جزیات بیشتر و مطالب اضافی تر نسبت به نوشتار حال حاضر در فروم هست.

در ضمن به صورت مالتی مدیا ارایه خواهد شد . که گیرایی مطالب را چندین برابر از نوشتار میکند

خوبی بعدی این هست که ریل تایم مولتی مدیاها ضبط و منتشر خواهد شد. یعنی هر شب یادو شب در میان قسمتی ضبط و آپلود میشود و دوستان میتوانند سوالات خود را مطرح کنند.

متاسفانه در مورد شرایط انتشار آن در حال حاضر تصمیم گیری نشده است، اما تلاش خواهم کرد شرایط همه پسندی ایجاد کنم.

در ادامه منتظر نظر دوستان هستیم...

نظر

• من هم تشکیل این جلسلت رو بسیار مفید میدونم
                            حتی اگه گاو هم باشی ، در صورتی که در جای مناسب قرار بگیری ، کسانی پیدا می شوند که تو را بپرستند!!

لطفا کروکدیل باشید!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

• خلیل جان برات آرزوی موفقیت می کنم اخوی.

افتخار بدی منم در صورتی که وقتم اجازه بده شرکت میکنم.

شاد و موفق باشی
                              Think / Act / Enjoy

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
                                اقا صابر و یوزر گل okay یاوران همیشه در صحنه بودند . و تشکر بابت توجه به این مسله

جناب داوود عزیز حتما ساعات... با هماهنگی خواهد بود منتهی باید دید چند نفر مشتاقن که شرکت کنند.

هرچندتا یوزر شد همینا به تاپیک بالایی دسترسی پیدا خواهند کرد و سعی میشه فعالیت های بنیادی در مجموع به بخش پریوایت منتقل پیدا کنه و افراد صلاحیت دار دسترسی به مطالب داشته باشند

هرچه محدودتر بشه تقاضا بیشتر میشه ...

منتظریم
                                جناب خلیل عزیز.
                                اگر امکانش باشه و من رو پذیرا باشید خیلی باعث خوشحالیه. من هم اعلام آمادگی میکنم

نظر

پردازش ...
                                X