اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• چی بگم آخه!!! خیلی ما حال و حوصله داریم حالا متاتریدرمون هم بازی درمیاره، از دیروز وقتی واردش میشم فقط فکر میکنه، هر چی بهش میگم بسه گوش نمیده، منم عصبانی شدم پاکش کردم دوباره نصب کردم اما دیدم پررو تر از این حرفهاست بازم فکر میکنه...

به نظر شما با ایشون چیکار باید کرد!!!؟؟؟
    نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• یکی از بی نظم ترین دوره هایی که روی این چارت دیدم!! این چارت بیشتر شبیه چارت شیر یا خطه!! خیلی تخفیف بدیم چارت یک دقیقه!

الان که نگاه میکنم در چه وضعیتی معامله میکردم مو به تنم سیخ میشه!!

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
      2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
      3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
      4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
      5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
      6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
      7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• به این میگن ضرر !! یک میلیارد دلار ناقابل !

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
        2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
        3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
        4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
        5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
        6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
        7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• این John Paulson مانی منیجمنت حساب منو داشته بهش گفته بودم بیشتر از 20% ریسک نکنه
          ممنون پیام جان یادآوری کردی به حسابش می رسم !!!
          ویرایش توسط tracer_qm : https://www.traderha.com/member/2931-tracer_qm در ساعت 04-18-2013, 02:20 AM
          تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• عرض سلام و وقت بخیر خدمت همه دوستان

گاهی وقتا که دلم میگیره شروع میکنم به نوشتن جملاتی شبیه شعر یکی دوتا سه تا (تا الان 300 صفحه ای شده !!! (دوستان امتحان کنند خیلی ارامش بخشه ) . نمی دونم چرا دوست دارم جملاتی که امشب به ذهنم رسید رو در یک پست قرار بدم (امیدوارم باعث رنجش دوستان نشوم )

ارمیده بودم سبک , جدا از هر خیال
            می شمردم از یاد , ستاره های دلتنگی
            در ان لحظه شاید , از تن جدا بودم
            شکوه عقلم را هیچ, شاید فنا دادم
            در اعماق ذهنم , صدایی پدیدار شد
            کای شاها, تقدیر چه راه و رسمی است
            گر عشق به ما داری, اینگونه چرا هستی
            با قلب شکسته زارم ,اینگونه چرا هستی
            گر مستی گناه باشد , زین فرض جدا باشد
            گر مستی صواب باشد , زین عقل برون ریزد
            ناگه زنجیری امد , روحم تسخیر شد
            علمم به تباهی , روحم بر زین شد
            گوش دار و خموش , ای بنده چموش
            زین علم رهی نبود , به ملک و ره ذهنت
            گر رسم بندگی دانی , باش و طاعت کن
            ورنه دان جز مست , نداند اسرار این مستی
            با هر نفس شاید , اهی برون اید
            با هر دم ولی جانت , نیاز است و پستی
            عشق گر نرنجاند, کو عشق نیست او کین است
            دل اگر نسوزاند , می پرد روزی این مستی
            زنجیر ها راشکستم من , پرواز دادم روحم را
            عاشق شدم و سرمست ز اسرار این هستی
            گر روزی نباشد گل , دان باغبان شاه هستی
            شاید چنین باشد , راه ورسم بدمستی
            گر رسم بندگی دانی , باش و طاعت کن
            ورنه جز مست نمیداند, اسرار این هستی

باز هم عذر میخوام

پاینده باشید .
            ویرایش توسط ALFRED : https://www.traderha.com/member/6538-alfred در ساعت 04-18-2013, 03:02 AM
            خواهشا این دو سایت را مشاهده فرمایید دیدنشان رایگان است !!!!

موسسه خیریه محک ( کمک به کودکان سرطانی نیازمند )

موسسه خیریه همت ( کمک به نیازمندترین افراد جامعه )

نظر

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
              یکی از بی نظم ترین دوره هایی که روی این چارت دیدم!! این چارت بیشتر شبیه چارت شیر یا خطه!! خیلی تخفیف بدیم چارت یک دقیقه!

الان که نگاه میکنم در چه وضعیتی معامله میکردم مو به تنم سیخ میشه!!

پیام جان میشه توضیح بدید از چه تظر بی نظم هست ؟

از دیدگاه شخصی من نظم قشنگی داشته و سوداوری خیلی مرتب و تمیز.
              آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• دوستان عزیز برای ثبت نام در بخش ویژه الیوت کاران سریعا اقدام کنید !
                م

مزایا:
                دسترسی به تحلیل سایت های معتبر و پولی

دسترسی به منابع اموزشی پولی و معتبر

دسترسی به تحلیل های شخصی منجر به ترید

دسترسی به تجربیات بنده بر روی سبک الیوت

دسترسی به ابزار و اموزش های پولی از بخش های دیگر

شرکت در کارگاه های عملی ترید و پرسش و پاسخ

...

دوستان عزیز هر چارت که دوست دارند تحلیل الیوتی ان را داشته باشند میتوانند به بتده پیام خصوصی دهند تا بنده برای ایشان درج کنم.از امروز تا اخر هفته دیگر به مناسبت پنج هزار کاربر شدن فروم این امر صورت خواهد گرفت.

ارادت

نظر

• دوستان عزیزی که قبلا پیام دادند برای بخش ویژه الیوت کاران اگر دسترسی ندارند دوباره پیام بدند ممنونم

لینک بخش ویژه

لطفا چک کنید !

نظر

• بدون شرح!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!مذاکره وزیر انرژی کره شمالی با مقامات نفتی ایران

نظر

• یک مدیر شرکت سرمایگذاری چگونه تحلیل میکند ! برای من خیلی جالب بود ! چون خیلی دوست داشتم ببینم که شرکتها و سرمایگذاران بزرگ ایرانی چطور به نمودار نگاه میکنند !

در کل من روش های خیلی خیلی ساده برای ترید و تحلیل ترجیح میدهم !

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری پارند پیرامون حرکت اونس جهانی طلا در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز اظهار داشت: همانطور که در نمودار تکنیکالی بهای اونس طلا مشخص است، الگوی مثلث متساوی الساقین در این نمودار شکل گرفته که به نظر می رسد قیمت به اندازه طول قاعده مثلث A افت خواهد کرد. از آنجا که اندازه طول قاعده مثلث بزرگ بوده و ممکن است ماه ها به طول بیانجامد تا قیمت بتواند هدف قیمتی 1180 دلار را تحقق بخشد، لذا از طریق خطوط فیبوناچی اهداف قیمتی کوتاه مدت تر را بدست می آوریم.
                      علی دهدشتی افزود: بنابراین اولین هدف 1380 دلار یا خط 138.2 فیبو بوده که طی معاملات هفته اخیر از آن عبور کرده است. بطوریکه هدف قیمتی بعدی خط 161.8 می باشد که معادل قیمت 1280 دلار بوده و بعد از آن نیز قیمت 1180 دلار که معادل طول قاعده است، هدف بعدی آن برآورد می شود.
                      این کارشناس بازار سرمایه افزود: البته ممکن است که قیمت پس از ریزش شدید موج اصلاحی رو به بالایی را تا جایی که در شکل با رنگ زرد نمایش داده شده است، یعنی تا زیر خط حمایت قبلی بسازد و سپس ریزش دیگری را تجربه کند.

وی در ارزیابی خود از روند قیمتی سکه طلا با توجه به حرکت نزولی بهای اونس گفت: چنانچه در تحلیل های قبلی گفته شد، اگر در روند حرکتی بهای سکه طلا الگوی پرچم همانند شکل بالا نتواند کامل شود و خط حمایت مشکی رنگ در نمودار رو به پایین شکسته شود، الگوی برگشتی سر و شانه، مطابق شکل زیر اتفاق خواهد افتاد.

دهدشتی افزود: در صورت کاهش بیشتر قیمت، پیش بینی می شود هدف بعدی در محدوده یک میلیون و 240 هزار تومان معادل فاصله A تحقق یابد.
                      مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری پارند در خاتمه روند حرکتی شاخص کل بورس را نیز این چنین برآورد کرد: همانطور که در شکل زیر مشخص است، شاحص کل الگوی مثلث مبسوط را به طرف بالا شکسته که انتظار می رود هدف اولیه آن کانال 42 هزار واحدی باشد.
                      در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• سلام بر دوستان فاندامنتالیست
                        نظرتون در مورد خبر امشب نیوزلند چیه
                        با اصلاحی که داشته وبرخورد به 61%فیبو در روزانه و ایجاد واگرایی در4ساعته
                        به نظرتون با این خبر فرصت خرید نیست
                        اگر نظر بدهید ممنون میشم
                        (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• با سلام
                          روند در تایم یکساعته دارای کف ها و سقف های پائینتر است و نشان از نزول بازار در این تایم دارد اگر این تعریف در تین تایم نقض شود و تغییر روند داشته باشیم بنظر من میتواند تریگر خوبی برای بای باشد
                          پیروز باشید IMG][/IMG]
                          ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• بیانیه.های فدرال .رزرو و بازار طلا

از زمان وقوع بحران مالی در سال 2007 که بر اثر بحران دیون رهنی بدهکاران کم.اعتبار در ایالات.متحده شروع شد، طلا و نقره جذابیت فزاینده.ای برای حرفه.ای.ها، دانشگاهیان، سرمایه.گذاران خرد و رسانه.های مالی داشته است.

طلا و نقره بازار پر.رونقی طی بخش عمده.ای از قرن کنونی تجربه کرده و افزایش نگرانی.ها در خصوص سلامت بخش بانکی از یکسو و افزایش بدهی.های دولت.ها از سوی دیگر، این فلزات را به دارایی.هایی جذاب برای سرمایه.گذاران مبدل کرده است. افزایش قیمت.هایی که سالیان اخیر در بازار به وقوع پیوست با بزرگ.ترین بحران مالی و اقتصادی پس از رکود بزرگ در سال 1929 همزمان بوده است.
                            تصمیمات سیاست.گذاری فدرال.رزرو حاوی اطلاعات مهمی برای بازارهای مالی است و تاثیرات آن بر بازارها نیز مورد بررسی و مطالعات بسیاری قرار گرفته است. فدرال.رزرو طی یک دهه گذشته و با تغییر در نگرش خود مبنی بر افزایش شفافیت، نحوه ارتباط خود با بازارها و تحلیلگران را بهبود بخشیده است.
                            کمیته فدرال بازار باز (FOMC) نخستین.بار در مه 1999 همراه با تصمیمات مربوط به نرخ بهره هدف.گذاری.شده وام.های فدرال، اقدام به انتشار بیانیه.های سیاست.گذاری کرد که تغییرات در سیاست.های آتی پولی را برآورد می.کند. علاوه بر این تعداد سخنرانی.های روسای کل و اعضای هیات.مدیره فدرال.رزرو نیز طی دهه گذشته افزایش یافته و دسترسی به آنها نیز از طریق وب.سایت فدرال.رزرو سهل شده است.
                            از سوی دیگر با رسیدن نرخ بهره هدف.گذاری.شده توسط فدرال.رزرو به عدد صفر اهمیت ایجاد ارتباط توسط بانک .مرکزی افزایش یافته است. از این رو ایجاد ارتباط درباره سیاست.های هدف.گذاری.شده آتی و وضعیت اقتصاد از طریق سخنرانی.ها و بیانیه.ها به ابزار سیاست.گذاری بسیار مهمی برای فدرال.رزرو مبدل شده است که در اجرای تصمیمات و اثر.گذاری بر بازارها اهمیت بسیاری دارد.
                            با افزایش اهمیت طلا و نقره در بازارهای مالی و همچنین سود جذاب و بالقوه.ای که این دارایی.ها در سال.های اخیر داشته.اند، علاقه به پژوهش در این حوزه نیز افزایش یافته است؛ به نحوی که دانشگاهیان و حرفه.ای.ها نیز به دنبال پیدا کردن توضیح رابطه طلا و نقره و ارتباط آنها با بازارهای مالی بوده.اند.
                            هر.چند هنوز تقریبا هیچ مطالعه.ای در خصوص ارتباط طلا و نقره و سیاست.های پولی و ارتباطاتی فدرال.رزرو انجام نگرفته است. با افزایش اهمیت طلا و نقره برای سرمایه.گذاران و بانک.های مرکزی اهمیت بررسی تاثیرات سیاست.های فدرال.رزرو بر بازارهای طلا و نقره نیز افزایش یافته است.
                            تورارینسون و اشراقی در سال 2011 طی پژوهشی سبک.های مختلف سخنرانی.های روسای مختلف فدرال.رزرو را مورد بررسی قرار داده.اند تا دریابند چگونه احساسات و عواطف، بازارهای مالی را تحت.تاثیر قرار می.دهند.
                            مطالعات این دو پژوهشگر:
                            1- نشان می.دهد سیاست.های پولی غیر.منتظره و عناصر شگفتی.برانگیز موجود در بیانیه.های کمیته فدرال بازار آزاد که همراه با نرخ بهره فدرال.رزرو اعلام می.شوند چه تاثیری بر بازارهای طلا و نقره بر جای گذاشته است.
                            2- در.برگیرنده تحلیل بیانیه.هایی است (اعم از سخنرانی.ها و شهادت.نامه.ها) که توسط آلن گرینسپن و بن برنانکی ارائه شده و با استفاده از نرم.افزار تحلیل محتوای رایانه.ای پردازش شده است.
                            این تحلیل سپس به منظور بررسی نحوه تاثیر ارتباطی و لحن به کار رفته توسط روسای فدرال.رزرو بر بازار طلا و نقره مورد استفاده قرار گرفته است.
                            نتایج تحقیق این دو پژوهشگر نشان می.دهد، سیاست.های غیر.منتظره پولی اثرات آماری قابل توجه و همچنین اثرات اقتصادی مهمی بر بازارهای شمش طلا و نقره بر جای می.گذارد. افزون بر این تحقیق یاد.شده نشان می.دهد ارتباط یاد.شده مثبت بوده و بر خلاف بیشتر نتایج تحقیقات صورت.گرفته روی بازارهای سهام از جمله پژوهش انجام.شده توسط برنانکی و کوتنر در سال 2005 و رزا در سال 2011 است.
                            نتایج این پژوهش بسیار جالب توجه است و شواهدی به دست می.دهد که ثابت می.کند طلا و نقره می.توانند بهشت امنی برای سرمایه.گذاران باشند. این یافته البته با نتایج پژوهشی که باور و لوسی در سال 2010 به آن دست یافته.اند، هم.سویی دارد.

ذخایر طلا نیز به اندازه بازارهای سهام تاثیر.پذیرند، به نحوی که یک درصد افزایش غیر.منتظره در نرخ بهره فدرال.رزرو 88/9 درصد کاهش در شاخص سهام طلای فوتسی FTSE به همراه داشته است.
                            این تحقیق همچنین حاکی از این واقعیت است که واکنش سهام شرکت.های تولید.کننده طلا به این تغییرات با واکنش بازارهای آتی شمش طلا متفاوت است.
                            عناصر شگفتی.برانگیز بیانیه.های کمیته فدرال بازار آزاد FOMC : بیشتر موارد از نظر آماری معنادار نبوده.اند و این یافته با توجه به افزایش اهمیت بیانیه.های کمیته فدرال بازار آزاد، پس از هدف.گذاری نرخ بهره صفر در سال 2008 خود نتیجه.ای شگفت.انگیز است.
                            پژوهش.های تجربی انجام.شده درباره تاثیر بیانیه.های مکتوب و ارتباطات شفاهی فدرال.رزرو بر بازارهای مالی به.رغم رشد قابل توجه در سال.های اخیر، همچنان محدود است.
                            اهرمان و فرتسشر در سال 2007 میلادی طی پژوهشی و با استفاده از اطلاعات روزانه و تحلیل محتوا، تمامی سخنرانی.ها و مصاحبه.ها و شهادت.های 19 عضو از اعضای کمیته فدرال بازار آزاد و همچنین اعضای بانک مرکزی اروپا ECB و بانک مرکزی انگلستان را تحلیل کردند.
                            سخنرانی.ها و مصاحبه.های کمیته فدرال بازار آزاد مربوط به دوره زمانی 1999 تا 2004 میلادی بوده و دو بخش عمده را در.بر می.گیرد. یک بخش از این اطلاعات به سیاست.های پولی و بخش دیگر نیز به چشم.انداز اقتصادی مربوط است و نشان می.دهد ارتباطات بانک.های مرکزی هم به لحاظ آماری و هم به لحاظ اقتصادی نتایج معناداری به همراه داشته و اثرات بسیار مهمی بر نوسانات بازارهای مالی دارد.
                            افزون بر این، پژوهش یاد.شده حاکی از این واقعیت است که ارزش دارایی.ها بیشترین تاثیر را از سخنرانی.ها و بیانیه.های اعضای کمیته فدرال بازار آزاد پذیرفته.اند، در حالی که بازارهای آمریکا به بیانیه.های آلن گرینسپن ريیس وقت فدرال.رزرو بیش از سایر اعضای کمیته فدرال بازار آزاد واکنش نشان می.داده.اند.
                            نتایج این تحقیق نشان می.دهد بازارهای اروپایی نیز واکنش.های مشابهی به سخنان ريیس بانک .مرکزی و ريیس بانک. مرکزی انگلستان نشان می.دهند، در حالی که تاثیر.گذاری ريیس فدرال.رزرو بر بازارهای مالی از طریق ارتباطات است.
                            پژوهش رزا در سال 2011 میلادی که با استفاده از روش مطالعه رخدادها با تواتر بالا صورت گرفته نیز نشان می.دهد تصمیم.های مربوط به سیاست.های پولی و بیانیه.هایی که همراه با این تصمیم.ها منتشر می.شوند بر بازارهای سهام آمریکا و بی.ثباتی شاخص.ها اثر.گذار است. رزا نیز از همان روشی که کوتنر در سال 2001 برای ارزیابی سیاست.های شوک استفاده کرده بهره می.برد و در ادامه و با استفاده از تحلیل محتوا و سیستم رتبه.بندی عددی، بیانیه.های کمیته فدرال بازار آزاد را به سه گروه مثبت (تهاجمی-Hawkish)، منفی (تدافعیDovish-) و خنثی تقسیم.بندی کرده است.
                            جالب اینکه بیانیه.هایی که با تصمیم.های سیاستی همراه هستند در مقایسه با سیاست تغییر نرخ هدف.گذاری شده، تاثیر به مراتب معنادار.تری بر قیمت سهام دارند. نتایج نشان می.دهد که واژگان و عبارات مکتوب فدرال.رزرو اهمیت و تاثیر به مراتب بیشتری بر بازارهای مالی دارد.
                            رزا همچنین در پژوهش پیش گفته، استدلال می.کند که ارتباط communication بانک.های مرکزی با مخاطبان درباره اهداف و سیاست.های آینده.اش یکی از محرک.های اصلی و تاثیر.گذار بر بازده سهام شرکت.ها است.
                            لوکا و تربی نیز در سال 2009 میلادی به جای بهره.گیری از روش طبقه.بندی تحلیل محتوا که ارمن و فراتچر در سال 2007 و رزا در سال 2011 به کار برده.اند، روش جدیدی که از تکنیک امتیازبندی خودکار بهره می.برد، به کار گرفته.اند و با استفاده از آن بیانیه.های سیاستی کمیته فدرال بازار آزاد طی سال.های 2008-1999 و تاثیر آن بر بازده اوراق خزانه.داری را مورد بررسی قرار داده.اند. این دو با استفاده از اطلاعات انترادی Intraday، فاکتیوا Factiva داو جونز و نرم.افزارهای کاربردی گوگل بیانیه.های یاد.شده را به متغیر.های عددی تبدیل کرده و شواهدی یافته.اند که نشان می.دهد بازده.های کوتاه.مدت بیشتر به تصمیمات سیاستگذاری واکنش نشان می.دهند، در حالی که بازده.های بلند.مدت اوراق. قرضه خزانه.داری بیشتر به نحوه تعامل بیانیه.های کمیته فدرال بازار آزاد واکنش نشان می.دهند.

نظر

• صرفاً جهت یادآوری، گاهی یادمان می رود!

.::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                              https://telegram.me/Cyclicalwaves
                              https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• پیش بینی بانکهای بزرگ جهان از قیمت طلا در سال 2013

افت شدید قیمت طلا در دو هفته اخیر موجب شده است تا بانک های بزرگ جهان نیز پیش بینی خود نسبت به قیمت جهانی طلا را کاهش دهند.

به گزارش سایت طلا به نقل از مارکت واچ، موسسه مالی و بانکی گلدمن ساش آمریکا 10 آوریل به سرمایه گذاران بین المللی توصیه کرد تا دارایی های طلای خود را هر چه سریعتر بفروشند. این مساله تاثیر زیادی بر افت شدید قیمت طلا به کمتر از 1321 دلار در هر اونس داشته است.

بر اساس این گزارش قیمت طلا پس از اعلام تصمیم قبرس برای فروش 400 میلیون یورو از ذخایر طلای خود و همچنین این توصیه موسسع گلد من ساش بدترین عملکرد خود را از سال 1980 میلادی به ثبت رساند.

بر اساس تحقیق مارکت واچ 10 پیش بینی ارائه شده از قیمت طلا در سال 2013 میلادی همچنان بالاتر از میانگین قیمت طلا از ابتدای امسال تاکنون بوده است و نیمی از پیش بینی های ارائه شده در خصوص قیمت طلا در سال 2014 نیز بالاتر از قیمت های کنونی است.

موسسه مالی اچ اس بی سی پیش بینی کرده است قیمت طلا به 1700 دلار در هر اونس خواهد رسید. بانک آمریکایی مریل لینچ نیز پیش بینی قیمت 1670 دلاری برای هر اونس طلا در سال 2013 را دارد.

تنها موسسه کردیت آگریکول است که پیش بینی کرده است قیمت هر اونس طلا امسال به طور میانگین به 1480 دلار و سال آینده نیز به 1318 دلار خواهد رسید.

به اعتقاد کارشناسان این موسسه مالی افزایش ارزش دلار و بالا رفتن نرخ بهره اوراق قرضه آمریکا بر کاهش قیمت طلا موثر خواهد بود.

موسسه گلدمن ساش نیز پیش بینی کرده است که قیمت هر اونس طلا امسال به کمتر از 1545 دلار و سال آینده نیز به 1350 دلار خواهد رسید.
                                پیش بینی بانکهای بزرگ جهان از قیمت طلا در سال 2013 - ( Tala.ir ) سایت طلا

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

پردازش ...
                                X