اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام و درود به همه دوستان
    با اجازه استاد ، به یه سایت خیلی خوب برخوردم که ظاهراً جدید هم هست ولی خیلی طرفدار پیدا کرده .
    مباحث خیلی جالبی داره مخصوصا مطالب آموزشی و همچنین قسمتی که اگه به سایت اعتماد کنید ، می تونید مشخصات حسابی که کار میکنید رو برای آنالیز کامل بهش بدید . ( البته من خودم هنوز تست نکردم )
    امیدوارم برای همه مفید باشه : ForexRazor | Forex Trading Systems | Forex Training
    ویرایش توسط hrtt : https://www.traderha.com/member/4853-hrtt در ساعت 03-15-2013, 05:28 PM

نظر

• به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» اعضای کانون صرافان ایرانیان در جلسه.ای با حضور اعضای شورای عالی و کارشناسان کانون با زئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، امکان معافیت شرکت.های صرافی از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده را مورد بررسی قرار دادند.
      در ابتدا اعضای شورای عالی ضمن ارائه مستندات، عنوان کردند: در صورت عدم وجود شرکت.های صرافی در بازار ارز، تقاضا برای انجام عملیات خرید و فروش ارز اعم از نقدی و حواله از طریق بانک.ها انجام خواهد شد و بانک.ها بر اساس بند 11 ماده 12 قانون مالیات بر ارزش افزوده، مشمول معافیت مالیاتی این قانون می.شوند.
      با توجه به اینکه نحوه عملکرد شرکت.های صرافی دارای مجوز فعالیت، در ارائه خدمات ارزی و صرافی، عملیاتی مشابه با عملیات بانک.ها در این زمینه است، از شمول این قانون معاف می.شوند. ضمن اینکه در سایر کشورهای حوزه خلیج فارس، کشورهای اروپایی و آسیایی نیز صرافی.ها با توجه به ماهیت کاری خود مشمول این قانون نمی.شوند.
      ارسلان فتحی.پور در این جلسه ضمن پذیرش مستندات ارائه شده با اشاره به مصوبه مورخ 9 بهمن 86 مجلس شورای اسلامی که با اجرای آزمایشی قانون مالیات بر ارزش افزوده به مدت 5 سال موافقت شده، تصریح کرد: در تیر ماه سال آینده این قانون توسط مجلس شورای اسلامی مجدداً مورد بازنگری و اصلاح قرار خواهد گرفت.
      رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس افزود: در زمان بازنگری قانون مالیات بر ارزش افزوده، نسبت به لحاظ نمودن نظر کارشناسان کانون صرافان و گنجاندن نام شرکت.های صرافی در ردیف معافیت.های بند 11 ماده 12 قانون مالیات بر ارزش افزوده اقدام خواهد شد.
      ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• امشب داشتم کتاب high probability میخوندم... به خودم گفتم کی میشه کلا دست از مطالعه و پژوهش بردارم ...

واقعا این شغل هزینه اش لحظات خوش زندگی هست ...

من یا رو مطالعه هستم یا رو فروم و حسابم ...

کی تموم میشه مطالعات خدا میداند... تقصیر خودمونم نیست.. بازار اقتضا میکنه که ما اینکار کنیم...

بدبختی هم اینه هرچی بیشتر پیش میری احساس تو خالی بودن بیشتری بهت دست میده !

ارادت
        آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• سلام
          خلیل جان شاید اگه من به جای شما بودم مدتی پیش غیبم میزد میرفتم دنبال زندگیم, تا خودم رو پیدا کنم...
          هیچ پایانی برای چیزهایی که میتونیم تجربه کنیم وجود نداره...
          باورهای محکم و قاطع حقیقت را بیش از دروغ تهدید میکنند
          .

نظر

• نوشته اصلی توسط sadegh نمایش پست ها
            سلام
            خلیل جان شاید اگه من به جای شما بودم مدتی پیش غیبم میزد میرفتم دنبال زندگیم, تا خودم رو پیدا کنم...
            میبینی کمتر پست میزنم دنبال زندگی و عشق و حال خودمم !

من پست هم میزنم از ترجمه اخباری هست که واسه خودم انجام دادم یا تحلیلی که واسه خودم کردم !

پست آموزشی هم میبینی واسه اینه که تاپیک نیمه کار رها نکرده باشیم و اسممون به عنوان استاد تاپیک نیمه کاره سر زبون بیافته ! من کاری شروع نمیکنم مگر اینکه به پایانش بیاندیشم !

بچسبید به عشق و حالتون ... بازار همیشه هست ! چیزی که همیشه نیست لحظات شیرین زندگی !

15 مارس ساعت 15 به وقت پلتفروم خودم ... که تحلیل یورو به ین انجام داده بودم ( در فروم هست) بازار خیلی جالب شد ! بعد از برخورد به این سطوح زمانی همراه با سطوح قیمتی دیوانه وار ریخته !
            ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 03-18-2013, 10:32 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
              تحلیل تایم یکساعته یورو به ین ژاپن

تاریخ آپدیت:12 مارس 2013

تحلیل که در روز 5 مارس صورت گرفت ما سناریو دوم در نظر گرفته بودیم که فیل شد و به احتمال بالا سناریو اول درست از آب در بیاد ( هنوز تثبیت نشده است و کف موج B را کاملا در هم نکوبیده است)

با توجه به ساختار حال حاضر :

1- به احتمال بالا در یک موج سه قرار داریم که رو به اتمام هست و بازار وارد فاز اصلاح (موج 4 ) خواهد شد

2- بازار در یک اصلاح قرار دارد و دو بازوری A و B از اصلاح ساخته شده است و در حال تکمیل کردن بازوی سوم خود ( C ) میباشد

با توجه به حرکت بعدی بازار و نوع ساختار تا باکس قرمز رنگ از گرفتن پوزیشن خوددداری میکنیم ! در صورت عدله های تکنیکی مناسب میتوانیم در ناحیه مشخص شده اردرهای خود از جنس بای استاب بکاریم

نکته کلیدی: اجرای سیاست تسهیلی پولی شدیدتر چیزی است که توسط آقای کارودا، نامزد ریاست بانک مرکزی ژاپن، وعده داده شده است

نکته کلیدی: مومنتوم در تایم روزانه در منطقه اشباع از خرید در حال Bearish Reversal میباشد پس این هم یک عدله برای کاهش سرعت روند محسوب میشود ( احتمالا موج 4 تحقق پیدا کند )

اینقدر که الان بعد زمان واسم اهمیت داره که بعد قیمت نداره ... قبلا دقیقا برعکس بود چرا که دانسته های من محص دانسته های اساتیدم بود ( سال 88 ... )

نظر

• هر وقت میشینم به مطالعه ... به نقطه هنگ میرسم که دیگه ذهن اصلا دل نمیده به مطالب :دی

به همین خاطر گفتیم یک فروم گردی کنیم... رسیدیم به پست زیر:

http://forum.broker-fa.com/f85/%D8%B...html#post30927

دیدم جواب ندادم ... در جواب دوست خوبم علی آقا عرص کنم:

1- من هر شاخص هر جفت ارزی هر نموداری ... بخوام تحلیل کنم از بزرگترین تایم فریم که وجود داره شروع میکنم به تحلیل تا یکساعته (اگر تا این تایم وجود داشته باشه) چرا که موقعیت خودم رو در چارت مشخص میکنم ... تایم اصلی تحلیل و ترید من چهارساعته هست ! دلیلش هم اینه که وقت کافی دارم برای اتواع تحلیل ها روی چارت و فرصت های بلقوه ای هم در این نمودار مشاهده میشه که دور از نوسان .. هست !

2- واسه یک تریدر نوپا سال اول بتونه فقط سرمایه رو حفظ کنه به نظرم به نقطه ای رسیده که شروع کنه به بدست آوردن بازدهی مثبت در سال آتی ... حالا فرقی نداره چقدر باشه مهم اینه مثبت رقم بخوره !

نظر

• جان ماکسول میگه: همیشه باید چیزی را از دست داد تا پیشرفت کرد !

نیکل هم باحال بود !

http://forum.broker-fa.com/f82/%D8%A...729/#post58077

میبینید چقدر ساده به چارت نگاه کردیم ! بازار همینه هرچی سفت تر بگیری واست سخت میشه ...

ما دنبال فرصت های بلقوه معاملاتی هستیم نه حدس و گمان در چارت !

بازار هر اطلاعاتی داد بر اساس دانسته هامون تفسیر میکنیم !

یا ترید یا کنار می ایستیم ... !

ترید هم کردیم یا سود هست یا ضرر دیگه ، ننه من غریبم و فلانم هم نداره ... (بازدهی بدون ریسک معنا نداره) !

نظر

• غرق تمنای تو ام

در پیش بیدردان چرا فریاد بی حاصل کنم

گر شکوه ای دارم ز دل با یار صاحبدل کنم

در پرده سوزم همچو گل در سینه جوشم همچو مل

من شمع رسوا نیستم تا گریه در محفل کنم

اول کنم اندیشه ای تا برگزینم پیشه ای

آخر به یک پیمانه می اندیشه را باطل کنم

زآن رو ستانم جام را آن مایه آرام را

تا خویشتن را لحظه ای از خویشتن غافل کنم

از گل شنیدم بوی او مستانه رفتم سوی او

تا چون غبار کوی او در کوی جان منزل کنم

روشنگری افلاکیم چون آفتاب از پاکیم

خاکی نیم تا خویش را سرگرم آب و گل کنم

غرق تمنای توام موجی ز دریای تو ام

من نخل سرکش نیستم تا خانه در ساحل کنم

دانم که آن سرو سهی از دل ندارد آگهی

چند از غم دل چون رهی فریاد بی حاصل کنم
                    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• عصر همه عزیزان بخیر

دیگه ساعاتی بیشتر تا تحویل سال نو باقی نمونده.

توصیه می کنم برای چند روز هم که شده دست از فروم بازی بردارید و به زندگی خودتون برسید. باور کنید لحظات خوب زندگی همین لحظه هایی هستند که در اون هستید! پس با دانستن قدر آنچه اکنون دارید می تونید اونها رو به بهترین لحظات عمرتان تبدیل کنید. عمر شما مانند برق و باد می گذرد و بعد از چند سال می بینید همین جایی هستید که الان ایستاده اید بدون اینکه چیزی بدست آورید. برای اینکه در این بازار به تریدری موفق تبدیل بشوید علاوه بر علم و تجربه باید خصوصیات یک تریدر هم داشته باشید. چیزی که در خیلی از با تجربه های این انجمن هم دیده نمیشه. اگر بعد از دو سال بودن در این بازار هنوز نمی تونید سودی هرچند جزیی اما به صورت مداوم از بازار بگیرید بهترین نسخه برای شما ترک همیشگی این بازار هست حتی اگر تحلیلگری قابل باشید. با لحظات زندگیتون شوخی نکنید!

امیدوارم سال بعد سالی خوب برای همه ایرانیان باشه و برای تک تک بچه های این فروم آرزوی سلامتی و شادابی در سال جدید رو دارم.

پیشاپیش نوروز بر شما مبارک باد

ارادتمند- بهزاد
                      ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 03-18-2013, 07:51 PM

نظر

• الان یه چیزای جدید اومده به نام تبلت و گوشی های هوشمند که نیاز نیست پشت لب تاب باشید ...

هرجا تشریف بردید بدون دغدغه قابل حمل هست (باغ ، صحرا ، کوه ، دریا ، خونه مادر زن ... )

نتیجه : زمان زندگی هدر نخواهد رفت حتی اگر سود نکنید.

سال خوبی برای تک تک افراد ایران زمین آرزومندم

نظر

• تا حالا روی حساب میکروتون اونم کاملا اشتباهی یک پوزیشن 1 لات گرفتین؟؟؟

بعدش مثل مرغ سر کنده اینور اونور بدوی، بالا پایین بپری، که " تورو خدا برگرد رو صفر من ببندمت"
                          بابا غلط کردم، اشتباهی زدم فقط بیا روصفر من ببندم
                          هیچی فقط خواستم بگم همین الان این بلا سر من اومد

نظر

• سلام
                            اون اوایل که یه حساب ریل و یه حساب دمو داشتم و بینشون چنج می کردم 1-2 بار این اتفال افتاد ولی به خیر گذشت که چه عرض کنم با سودی معادل 2هفته ام بسته شدند.(آی حال کردم آی احساس غرور کاذب کردم!!!!!)
                            فارکسیعنی :مدیریت سرمایه (Money management)مدیریتخود(Self management)مدیریتمارکت(Market management)
                            ----------------------------------------
                            forexdive@yahoo.com

نظر

• بازار امروزم تا الآن که همش داره خمیازه می کشه و توی تختش غلت می زنه تا ساعت 13 بشه و شروع به ورجه وورجه کنه!!، چنین روزایی کسالت آورن
                              فارکسیعنی :مدیریت سرمایه (Money management)مدیریتخود(Self management)مدیریتمارکت(Market management)
                              ----------------------------------------
                              forexdive@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط mbctrader نمایش پست ها
                                الان یه چیزای جدید اومده به نام تبلت و گوشی های هوشمند که نیاز نیست پشت لب تاب باشید ...

هرجا تشریف بردید بدون دغدغه قابل حمل هست (باغ ، صحرا ، کوه ، دریا ، خونه مادر زن ... )

نتیجه : زمان زندگی هدر نخواهد رفت حتی اگر سود نکنید.

سال خوبی برای تک تک افراد ایران زمین آرزومندم
                                این که مدام پای کامپیوتر نشینیم خیلی خوبه من چارت ها رو به صورت آنلاین روی گوشیم دارم و این باعث شده گاه و بی گاه به خاطر چک کردن بازار لازم نباشه پای PC بشینم ...
                                متاسفانه از گزینه تبلت برای این امر تا به حال استفاده نکردم نمیدونم شما تجربه معامله با تلفن همراه را دارید یا نه خواستم بدونم نرم افزار متاتریدر توی تبلت هم مثل نسخه تلفن همراه هست یا نه (!؟)
                                متاتریدر نسخه تلفن همراه اندیکاتور های کاربردی رو توی تمام تایم فریم ها داره ولی متاسفانه قابلیت tool box مناسبی نداره مثلا نمیتونی از خطوط روند ، فیبوناچی ، اندروز و غیره استفاده کنی...
                                میخوام بدونم نسخه تبلت هم این نقص را داره ؟ زحمت میکشید چند تا عکس از متاتریدر نسخه تبلتتون بذارید ببینیم چطوریه ؟
                                شما برای این کار چه تبلتی را مناسب میدونید ؟ سیستم عاملش چی باشه و ... ؟

سپاسگذارم
                                .اول ای جان ، دفع شر موش کن . . . وانگهی در جمع گندم کوش کن .

نظر

پردازش ...
                                X