اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تفاوت رویا تا واقعیت
    تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• سلام خانوم متولی شما نجف اباد اصفهان درس خوندین فکر کنم همکلاسی بودیم نگار خانوم

نظر

• هشدار رئیس مجلس شورای اسلامی به آژانس انرژی اتمی و گروه1+5

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره برخی اظهار نظرها بعد از مذاکرات اخیر در قزاقستان از سوی آژانس بین المللی اتمی، خطاب به آنها گفت: کاری نکنید که ایران به تجدید نظر در این مسیر وادار شود؛ مجلس شورای اسلامی رفتار آمریکا و 1+5 و آژانس را به دقت زیر نظر دارد و مذاکرات آتی هسته ای را آزمونی برای بررسی انتخابی دیگرمی داند.
        رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه به موضوع هسته ای کشور اشاره کرد و گفت: بعد از مذاکرات اخیر در قزاقستان برخی اقدامات و اظهارات آژانس بین المللی اتمی و سایرین نه تنها در جهت کمک به مذاکرات نبود که باید آنرا نوعی سنگ اندازی در مسیر مذاکرات تلقی کرد.
        وی تصریح کرد: ایران اعلام نموده است که فناوری صلح آمیز هسته ای را در برنامه خود دارد و در چارچوب ام پی تی همکاری لازم را با آژانس خواهد نمود اما ظاهرا غربی ها با بهانه گیری در صدد سوء استفاده از این موضوع هستند.
        لاریجانی در ادامه تاکید کرد: کاری نکنید که ایران به تجدید نظر در این مسیر وادار شود؛

لاریجانی در ادامه نطق خود به تذکر رهبر معظم انقلاب به مسئولین اجرایی کشور در زمینه کنترل تورم و رسیدگی به وضعیت معیشت مردم در سخنانشان در جمع اعضای مجلس خبرگان اشاره کرد و گفت: این سخنان ایجاب می کند که مسئولان در این راستا برنامه کار روشنی را ارائه نمایند چراکه این امر خواست اصلی ملت است و با همین استراتژی باید بودجه سال 92 مورد رسیدگی قرار گیرد.
        خبرگزاری مهر :: Mehr News Agency - هشدار رئیس مجلس شورای اسلامی به آژانس انرژی اتمی و گروه1+5
        ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• کم.درآمدترین و پردرآمدترین استان.ها/ مخارج کدام استان.ها بیشتر از درآمد بود؟

خبرگزاری مهر-گروه اقتصادی: خانوارهای ساکن در 16 استان کشور در بخش شهری و 12 استان در بخش روستایی طی سال گذشته دارای هزینه بیشتری از درآمد سالیانه بوده.اند؛ با این حال پایتخت.نشینان در هر دو بخش دارای بیشترین درآمد و بیشترین هزینه نسبت به همه استان.های کشور بودند

کسری 400 هزارتومانی درآمد هر خانوار روستایی
          تهران با 16 میلیون و 537 هزار و 143 تومان درآمد سالیانه بیشترین میزان را در بین استان های کشور دارا است و البته به همان نسبت نیز زندگی در پایتخت دارای بیشترین هزینه سالیانه نسبت به سایر نقاط کشور به میزان 16 میلیون و 950 هزار و 985 تومان بود.
          پس از تهران استان بوشهر با درآمد سالیانه 13 میلیون و 416 هزار و 712 تومان برای هر خانوار شهرنشین، خوزستان با 13 میلیون و 391 هزار و 729 تومان، فارس با 14 میلیون و 791 هزار و 696 تومان، قزوین با 13 میلیون و 325 هزار و 925 تومان، کهکیلویه و بویراحمد با 14 میلیون و 27 هزار و 422 تومان و هرمزگان نیز با 13 میلیون و 762 هزار و 324 تومان؛ پردرآمدترین استان های کشور بوده اند.
          کم درآمدترین استان ها نیز آذربایجان شرقی با 9 میلیون و 705 هزار و 683 تومان برای هر خانوار شهری، اصفهان با 10 میلیون و 921 هزار و 718 تومان، خراسان جنوبی با 9 میلیون و 753 هزار و 550 تومان، زنجان 10 میلیون و 179 هزار و 318 تومان، سیستان و بلوچستان با 10 میلیون و 39 هزار و 166 تومان، کردستان 10 میلیون و 798 هزار و 310 تومان و کرمان با 10 میلیون و 231 هزار و 588 تومان بوده است.

جدول درآمد - هزینه خانوار شهری سال 90 (ارقام به ریال)
          استان درآمد هزینه.
          آذربایجان شرقی 97056828 111862167
          آذربایجان غربی 110507744 132708215
          اردبیل 129892752 132725893
          اصفهان 109217181 137279314
          البرز 129278795 109048756
          ایلام 114833586 164247865
          بوشهر 134167122 118829719
          تهران 165371436 169509848
          چهارمحال و بختیاری 120257252 154944179
          خراسان جنوبی 97535502 102904181
          خراسان رضوی 120944012 103679205
          خراسان شمالی 115221638 106316831
          خوزستان 133917290 131193591
          زنجان 101793180 121086115
          سمنان 112224606 105141081
          سیستان.وبلوچستان 100391666 86020222
          فارس 147916963 150789955
          قزوین 133259257 124060077
          قم 118180673 112425502
          کردستان 107983104 109372111
          کرمان 102315879 96179718
          کرمانشاه 124327257 134317503
          کهکیلویه و بویراحمد 140274225 138441138
          گلستان 121716648 110711148
          گیلان 119963122 117196810
          لرستان 116146766 144696066
          مازندران 134067048 120831133
          مرکزی 113340167 141028538
          هرمزگان 137623243 143807282
          همدان 121756408 104947756
          یزد 116376238 95337334
          خبرگزاری مهر :: Mehr News Agency - کم.درآمدترین و پردرآمدترین استان.ها/ مخارج کدام استان.ها بیشتر از درآمد بود؟
          ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• پیش بینی کارشناسان از افزایش فروش طلا در هفته جاری

کارشناسان اقتصادی معتقدند در صورتی که اوباما و قانونگذاران آمریکا در هفته جاری در خصوص جلوگیری از اجرای طرح کاهش بودجه به توافق برسند میزان فروش اونس جهانی طلا با افزایش مواجه خواهد شد.

به گزارشی به نقل از اف ایکس استریت، روز پنج شنبه هفته گذشته اوباما و قانونگذاران آمریکا درباره جلوگیری از کسری بودجه این کشور بحث و مذاکره نمودند. این مذاکرات در هفته جاری نیز ادامه خواهد یافت.

بر اساس اين گزارش، جمعه هفته گذشته نیز اوباما قانونی را به نام مصادره تصویب کرد که طی آن بخشی از بدهی های ماه آگوست سال 2011میلادی این کشور پرداخت می شود.

این گزارش می افزاید، بحران کسری بودجه آمریکا به نفع اونس جهانی طلا عمل می کرد اما با توافق مقامات آمریکایی در خصوص جلوگیری از اجرای طرح کاهش بودجه به احتمال زیاد میزان فروش اونس طلا با افزایش مواجه خواهد شد.

بر اين اساس، نظرسنجی بانک مرکزی انگلیس نشان می دهد نرخ تورم انگلیس در 12 ماه آینده 3.6 درصد خواهد بود. نظرسنجی قبلی که در سه ماه گذشته انجام شده بود نشانگر نرخ تورم 3.5 درصدی می باشد.

از سال 2009میلادی که بانک مرکزی انگلیس طرح محرکه اقتصادی را آغاز کرده نرخ تورم این کشور بالای 2 درصد باقی مانده است. در همین حال بانک مرکزی اروپا نرخ بهره بانکی را در 0.75درصد ثابت نگه داشته است.

بحران بدهی منطقه یورو هنوز حل نشده و نیاز به اجرای سیاستهای انبساطی پولی دارد اما نه از طریق کاهش نرخ بهره بانکی بلکه از راههای دیگر.

به گفته مقامات چینی میزان واردات طلای هنگ کنگ در ماه ژانویه تا 51.3تن کاهش یافته است.

پیش بینی کارشناسان از افزایش فروش طلا در هفته جاری - ( Tala.ir ) سایت طلا

persian gulf traders

نظر

• اصفهان 109217181 137279314
              هی میگن اصفهانیا خسیسن

اینم یه مدرک رسمی که نشون یده از این پس به جای واژه ی خسیس از حسابگر استفاده بشه
              ویرایش توسط sajjadfox : https://www.traderha.com/member/5621-sajjadfox در ساعت 03-10-2013, 05:04 PM

persian gulf traders

نظر

• امروز حال خوشی دارم

هر روزم بهتر از دیروزم میشه !

چرا که کارهای که واسه روزانه مینویسم به نحوه احسنت صورت میگیره !

همش به بخش تریدری ربط نداره منتهی بی ربط هم نیست !

به امید اینکه همه در کاراشون موفق باشند.
                آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• از رهیری معیری داشتم میخوندم بنظرم زیبا اومد

باران صبحگاهی

اشک سحر زداید از لوح دل سیاهی

خرم کند چمن را باران صبحگاهی

عمری ز مهرت ای مه شب تا سحر نخفتم

دعوی ز دیده من و ز اختران گواهی

چون زلف و عارض او چشمی ندیده هرگز

صبحی بدین سپیدی شامی بدان سیاهی

داغم چو لاله ای گل از درد من چه پرسی؟

مردم ز محنت ای غم از جان من چه خواهی؟

ای گریه در هلاکم هم عهد رنج و دردی

وی ناله در عذابم همراز اشک و آهی

چندین رهی چه نالی از داغ بی نصیبی؟

در پای لاله رویان این بس که خاک راهی
                  ویرایش توسط sajjadfox : https://www.traderha.com/member/5621-sajjadfox در ساعت 03-13-2013, 11:48 AM

persian gulf traders

نظر

• سلام به همگی . یک دردو دل . من نمی دونم چرا بعضی ها دایم میخوان به هر کی که اومده یه چیزی یاد بده گیر بدن . یکی اومده به هر دلیلی داره یه چیزی یاد میده حالا هی بهش گیر میدن که اگه تو راست میگی حسابت رو به ما نشون بده . بچه ها اصلا مهم نیست که اون سود کرده یا نه ما باید از هر گفته ای استقبال کنیم و خودمون در رابطه با اون گفته فکر و اندیشه کنیم چون در لابلای هر گفته و نظر ی گنجها نهفته . ما باید اصل مطلب رو بگیریم و از حاشیه فراری باشیم

نظر

• عکس صفحه اصلی یاهو......

.::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                      https://telegram.me/Cyclicalwaves
                      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• وای وای چه کار حرامی :دی
                        آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                          عکس صفحه اصلی یاهو......

جالب محمود رفته تو سایتش گفته این فتوشاپ بوده؟؟!!!!!
                          " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

• یه چیز بگم بچه ها ؟ ناراحت نشیدا البته منظورم شما دوستان نیستید
                            همه میخواند یه جوری این احمدی نژاد را خرابش کنن
                            و متاسفانه فنر اقتصادی فشرده شده در 6ماه یا 9ماه اخر ریاست جمهوری ایشان باز شده
                            این بنده خدا چند بار رفت امریکا شخصا برا مذاکره؟ والا دو با نمیدونم یا سه بارشا که خودم یادم هست نمیذارند پشت پرده خیلی افراد هستند
                            چند وقت پیشم که با کشتی گیران امریکایی عکس انداخت و ابراز خشنودی و خوشحالی کرد
                            دیگه این چیز ها را خودتون شاهدید
                            درسته این مبلغ یارانه به جایی نمیخوره ولی به جون خودم برای این افراد مستعضف کمی خوب شد
                            همونطور که گفتم کشور افتاده دست یه مشت افراد سرمایه دار
                            چند بار خودش شخصا گفت ما اماده مذاکره با امریکا هستیم که بعد هر صحبتش هرکسی یه شعاری داد
                            ارادت و.......................
                            (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• روزهای پایانی سال:
                              روزهــــــا ...
                              روزهــای پایانـــــی ِ ســـــال اسـت
                              زمستـــــان ...

چمـــــــــــــــــــدان هایش را بستـــه , و ســـ ــــردی هایش را زیـر بغــل گرفتـه اسـت
                              پرستــــــــو های مهاجـــر ...
                              در حـال ِ بازگشــــــت به آشیـــانه شـان انـد
                              هـــــــوا ...
                              بــــوی ِ شکــــوفه می دهــد

بـــاد ...
                              در گــوش ِ پنجـــــــره ها نــوای ِ بهــــار را زمزمــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــه می کنـد
                              قطــــــــار ِ یک سالــــه ی ِ دل ...
                              با یک بغـــل خاطــرات ِ راه
                              در حــال رسیـــدن به ایستگـــــــاه ِ پـایــانــــ ـــــــی ست
                              در مسیـــر پـُر تلاطــم خاطـــره ها
                              جــــایـی فراســـــــوی ِ
                              رویــــا و خیــــ ــــال
                              واقعیــــــت و ســـ ـــراب
                              چه زیبـــــــا گذشـــت
                              مــــرور ِ لحظـــــــات دلدادگـــــــی
                              لحظـــات ِ عاشقــــانـه زیستـــن
                              تکـــــــرار خاطـــره های خــــــــــ ــــوب
                              و چه سخـــت گذشـــت
                              عبـــــــور از مسلــخ ِ تنهــــایـی
                              تسکیـــن قلـــب های زخـــــم خـــورده
                              تمکیـــن عشــــــــــق های تــرک خـــورده
                              و ...
                              چه آرام است ایـن لحظــــه های پـایـانـــی ِ ســـال

persian gulf traders

نظر

• همین طوری اومدم یه چیزی بگم..... (نخونیش چیزی از دست نمیدی...یه خورده اعصابم خورده...گفتم خالی شم)
                                یه چیزی که نه...چیزیکه داره اذیتم می کنه....(البته فکر کنم همه رو اذیت میکنه...)
                                آقا مثلا با 5000 تا میتونی 5لات بری...ولی 1لات میری..چرا؟...چون مدیریت سرمایه داری....گند بزنه به این مدیریت سرمایه....
                                هروقت رعایتش کردم...از سود ضرر کردم...و هر وقت رعایت نکرم...ضرر کردم
                                آدم نمی دونه با این موجود چی کار کنه....
                                خودم خدای روانشناسی ام ( البته نظری)...همینکه میخوام به صورت عملی انجامش بدم...دست وپام می لرزه...
                                فکر نکنید تازه کار هستم ...نه....حساب ها کال کردم...سال ها وقت...چه مو هایی که سفید نشد.....چه چیزهایی که هنوز بلد نیستم و باید یاد بگیرم...
                                یا مثلا "روز سیاه"...هرچی پوزیشن میگیری میره توی ضرر....یعنی اگه خبر سقوط بازار سهام آمریکا بیاد بیرون...من سل بزنم...از حرص من هم که شده...بازار میره بالا....والله به خدا...وضعیتی برای خودش...
                                نشد یه بار من یه پوزیشن مستقیم باز کنم (شایان ذکر است که 90درصد پوزیشن هام ، اردر هستن)...حسابم بره توی سود...اول میره تا استاپ لاس... من رو که دق آورد...بر میگرده میره سمت تی پی....تی پی هم میخوره...ولی حتما باید منو دق بده....
                                یا مثلا این استرالیا...میدونی میخواد یه حرکت کنه...منتظری که حرکت کنه...ولی همین که میری یه جایی...یه 2 ساعتی نیستی...بازار حرکت خودشو کرده...وقتی برمی گردی...میبینی بازار ساید وی هستش...( استرالیا رو گفتم...چون معمولا نصفه شب ها خوب حرکت می کنه...اونم 4 ، 5 صبح)
                                یا مثلا لیمیت اردر میذاری..می بینی که بازار اومده تا1 پیپی اردرت...پوزیشن به علت اسپرد فعال نمیشه...بعد عین آبشار بازار میریزه.....
                                (حالا فکر نکنید همه پوزیشن های من باضرر بسته میشه ها...نه.....خداروشکر پوزیشن های مثبت هم داشتم...بازهم خداروشکر...یه نونی در میاریم...)
                                یا مثلا یه روز پوزیشن هات سبز میشه...میری یه شلوار میخری...100000 تومن...کل سود روزتو باید بدی به آقای فروشنده...انگار من برای اون از صبح داشت پوزیشن می گرفتم....پسته و تخمه رو که دیگه نگو......(حالا خداروشکر نه زن دارم...نه دوست دختر....)
                                یا مثلا داری بعد چهار سال کار کردن توی این بازار....صبح ساعت6 پامیشی ...می شینی پای کامپیوتر...بابات میاد میگه:بچه بپر 4 تانون بخر...تصور کن..پوزیشن بازه...نزدیک تی پی خوردن....دل تودلت نیست....حالا جرات داری برو نون بخر

آخیش ...یه ذره خالی شدم.....(چقدر حرف زدم)
                                آقا ممنون که پست رو تحمل کردید...
                                یاعلی شبتون خوش
                                راستی پیشاپیش عیدتون مبارک
                                ویرایش توسط sanaye85 : https://www.traderha.com/member/4512-sanaye85 در ساعت 03-14-2013, 07:24 PM دلیل: برای خنده

نظر

پردازش ...
                                X