اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
    فقط میتونم بگم احسنت !

دوستان تصویر هم دارید...

موفق باشید
    خسته نباشید

یک سوال داشتم از خدمتتون که میخواستم بدونم چرا اکانتی که تو امضاتون قرار داده بودید رو برداشتید؟!!

نظر

• نوشته اصلی توسط vatan292 نمایش پست ها
      خسته نباشید

یک سوال داشتم از خدمتتون که میخواستم بدونم چرا اکانتی که تو امضاتون قرار داده بودید رو برداشتید؟!!
      1- دمو هست

2- از زمانی که قرار دادم وقت نکردم در اون پوزیشن ست کنم

3- امضاء شلوغ...

.
      .
      .

اما لینکش در تالار ویژه خواهم گداشت !

موفق باشید
      آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

1- دمو هست

2- از زمانی که قرار دادم وقت نکردم در اون پوزیشن ست کنم

3- امضاء شلوغ...

.
        .
        .

اما لینکش در تالار ویژه خواهم گداشت !

موفق باشید
        ای کاش برای کار بران عادی فروم هم این امکان رو فراهم می کردین تا اکانت شما رو ببینن.
        خیلی مشتاق بودم عملکرد شما رو ببینم.
        وقت ندارین پوزیشن ست کنین پس چطور در حساب ریل 700 هزار دلاریتون پوزیشن ست می کنین؟
        یک جای حرف هاتون تناقض داره.
        فکر می کنم در محاسبه درک و شعور مخاطبین فروم اشتباه کردین .

نظر

• فروم پرسپولیس یه فروم آموزشی ، پژوهشیه . اینجا هدف شیر آموخته ها و تجارب و مهارت هاست و البته در دسترس گذاشتن کتاب ها و جزوات مفید توسط دوستان . اگه مطلبی از عزیزی برامون آموزنده و مفید و کاربردی هست ،که استفاده میکنیم و ممنونشم هستیم .
          از تمام عزیزانی که بی منت آموخته ها و تجارب و منابع مفید را اینجا برای پیشرفت من نوعی شیر میکنن ممنونم . برای من مهم نیت افراده
          ورود به معامله با منطق انسانی
          خروج
          از معامله با احساس ماشینی
          لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• هوا خیلی عالیه ... امروز اومدم باغ یه جای سرسبز و لذت میبرم !

انگلستان رتبه اعتباریش مثل آمریکا و فرانسه برای اولین بار تنزل کرد... یعنی اینکه هزینه استقراض افزایش پیدا میکنه...

دوتا تارگت واسه پوند به دلار مشخص کرده بودم ! هر دو به سادگی دیده شدند !

دوستان کسی پوزیشن فروش روی پوند به دلار داشتند؟

نظر

هوا خیلی عالیه ... امروز اومدم باغ یه جای سرسبز و لذت میبرم !

انگلستان رتبه اعتباریش مثل آمریکا و فرانسه برای اولین بار تنزل کرد... یعنی اینکه هزینه استقراض افزایش پیدا میکنه...

دوتا تارگت واسه پوند به دلار مشخص کرده بودم ! هر دو به سادگی دیده شدند !

دوستان کسی پوزیشن فروش روی پوند به دلار داشتند؟
              استاد خلیل عزیز سلام و کسب اجازه از اساتید محترم

صد البته شما استادید و بنده دانش آموز ولی به نظر بنده و با روشی که تحلیل میکنم ( با الیوت تفاوت زیادی داره ) به احتمال زیاد یورو دلار در قیمت 1.3070 کورکشن داون ترندشو انجام خواهد داد و اگر چنین اتفاقی بیوفته ریزش بسیار بزرگی در حدود 2300 پیپ برای این ارز پیش بینی میشه پوند به دلار هم ریزش تا 1.4300

ممنون مهدی
              ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 02-24-2013, 04:30 PM
              تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
              قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• با سلام سوال فوری من دلار به ین را باز کردم و 100 دلار در سودم ولی پوزیشن را نبستم آیا الان ممکنه در ضرر باشه وحرکت دلار به ین در ساعات اولیه چگونه است

نظر

• با سلام سوال فوری من دلار به ین را باز کردم و 100 دلار در سودم ولی پوزیشن را نبستم آیا الان ممکنه در ضرر باشه وحرکت دلار به ین در ساعات اولیه چگونه است

نظر

نظر

• نوشته اصلی توسط nikoubin1234 نمایش پست ها
                      با سلام سوال فوری من دلار به ین را باز کردم و 100 دلار در سودم ولی پوزیشن را نبستم آیا الان ممکنه در ضرر باشه وحرکت دلار به ین در ساعات اولیه چگونه است
                      دوست عزیز دلار به ین در بلند مدت آپ ترند هست

الان به نظر من غلیرغم وحود الگوی سر و شانه نزولی ولی بنطرم تا های قبلی بره بالا بغد ریزش اصلاحی

ولی کلا در چنین مواقع که تصمیم گیری مشگله و پوزیشن در سود داری بهتره هچ بکنی یعنی الان اگه بای داری یک سل استاپ با همون لات پوزیشن قبلی ذر 93.15 بگیرید

ممنون

نظر

• ممنون از شما

نظر

• من روزی می خواستم با شما حساب باز کنم به من گفتن سیگنال می دهند الان حساب باز کردم وخبری از سیگنال نیست البته این را هم بگم سرعت اجرای اردر در حساب واقعی شما بی نظیر و عالیه و من حدود 900 دلار سود کردم ولی اگه سیگنال می دادین شاید استرس کمتری می داشتم ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط soficoo نمایش پست ها
                            دوست عزیز دلار به ین در بلند مدت آپ ترند هست

الان به نظر من غلیرغم وحود الگوی سر و شانه نزولی ولی بنطرم تا های قبلی بره بالا بغد ریزش اصلاحی

ولی کلا در چنین مواقع که تصمیم گیری مشگله و پوزیشن در سود داری بهتره هچ بکنی یعنی الان اگه بای داری یک سل استاپ با همون لات پوزیشن قبلی ذر 93.15 بگیرید

ممنون

حالبه همانگونه که عرض کردم علیرغم وجود الگوی سر و شانه نزولی،،.ولی استراتژی صوفی دستور بای میداد و الان چند دقیقه بغد از شروع بازار قیمت با 90 پیپ افزایش به های قبلی زسید

امیدوارم سود خوبی کرده باشی

نظر

• نیکوبین عزیز نقطه خروج و تارگت قیمتی باید بر اساس سیستم معانلاتی شما باشه !

حالا خوبه من قیمت بدم که اولین تارگت اینجاست ببندید اما با قدرت از این تارگت بگذره و شما بیاین واویلا کنید با وجود اینکه پوزیشن دوم واسه تارگت دوم من هست و شما یک اردره بودید....

پس سوال شما رو نمیشه جواب داد جز استراتژی و دیسیپلین شما.

موفق باشید

نظر

• واکنش بازار به اعلام قیمت سکه پیش*فروشی/ نرخ انواع سکه افزایش یافت

در پی اعلام قیمت پیش فروش سکه از سوی رئیس کل بانک مرکزی، قیمت انواع سکه در بازار با افزایش روبرو شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در پی اعلام قیمت سکه پیش فروشی (بیش از 1 میلیون و 250 هزار تومان برای سکه تمام و 632 هزار تومان برای نیم سکه) توسط محمود بهمنی رئیس کل بانک مرکزی، قیمت انواع سکه در بازار امروز افزایش یافت.
                                قیمت سکه تمام طرح جدید که صبح امروز یک میلیون و 408 هزار تومان بود، پس از اعلام قیمت سکه پیش فروشی در حال حاضر به یک میلیون و 443 هزار تومان افزایش یافته است. قیمت سکه تمام طرح جدید از یک میلیون و 370 هزار تومان به یک میلیون و 410 هزار تومان، نیم سکه از 704 هزار تومان به 720 هزار تومان، نیم سکه از 437 به 445 هزار تومان و سکه گرمی از 307 به 320 هزار تومان رسیده است.
                                در همین حال، قیمت هر گرم طلای 18 عیار نیز در بازار تهران از 138 هزار تومان به بیش از 143 هزار تومان افزایش یافته است، ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی یکهزار و 594 دلار گزارش شده است.
                                البته محمود بهمنی رئیس کل بانک مرکزی امروز در پاسخ به مهر گفت: مدت زمان اجرای دور جدید پیش فروش سکه و ادامه این برنامه در سال آینده بستگی به تقاضای مردم خواهد داشت.
                                وی در پاسخ به این پرسش که آیا بانک مرکزی نرخ سکه ها در طرح پیش فروش را بالا در نظر نگرفته و این نرخها باعث افزایش قیمت سکه در بازار نخواهد شد؟ اظهارداشت: خیر، این نرخها قیمت سکه در بازار را بالا نمی برد و چنانچه قیمت سکه ها در بازار افزایش یابد، بانک مرکزی برای کاهش آن اقدام خواهد کرد.
                                بهمنی ادامه داد: اگر افرادی از خرید سکه منصرف شدند می توانند پول خود را دریافت کنند، البته فعلا سودی به این افراد تعلق نمی گیرد. رئیس کل بانک مرکزی پیش از این با اعلام اینکه هر فرد تنها می*تواند 5 سکه تمام بهار آزادی یا 10 نیم سکه بهار آزادی پیش خرید کند، به مهر گفته بود: اشخاص حقیقی می*توانند سکه پیش خرید کنند، ضمن اینکه اشخاص حقوقی به هیچ عنوان نمی*توانند سکه پیش خرید کنند.
                                بهمنی وعده داده بود: سکه*های پیش فروشی را سر موقع سررسید به متقاضیان تحویل خواهیم داد.
                                در همین حال، 6 درصد مالیات بر ارزش افزوده از قیمت قطعی سکه در زمان تحویل از متقاضیان دریافت خواهد خواهد شد، ضمن اینکه سکه*های پیش فروشی با زمان تحویل 6 ماهه خواهد بود.

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

پردازش ...
                                X