اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
    سلام ودرود

وقتی راز خلقت به این خوبی عیان است چرا فکر را مشغول کنیم
    نَحنُ خَلَقنَاکُم فَلَولَا تُصَدِّقُونَ (57) أفَرَءَيتُم مَّا تُمنُونَ (58) ءَأنتُم تَخلُقُونَهُو أم نَحنُ الخَالِقُونَ (59) نَحنُ قَدَّرنَا بَينَکُمُ المَوتَ وَ مَا نَحنُ بِمَسبُوقِينَ (60) عَلَي أن نُّبَدِّلَ أمثَالَکُم وَ نُنشِئَکُم فِي مَا لَا تَعلَمونَ (61) وَ لَقَد عَلِمتُمُ النَّشأهَ الأولَي فَلَولَا تَذَکَّرونَ (62) ←
    ترجمه : ما شما را بيافريديم پس چرا آفريننده را تصديق نمي کنيد (57)آيا نديديد که نخست شما نطفه اي بوديد (58)آيا شما خود آن نطفه به صورت فرزند انسان آفريديد ما آفريديم (59)ما مرگ را بر همه خلق (باختلاف سن) مقدر ساختيم و هيچکس بر قدرت ما سبق نتواند برد (60)اگر مي خواهيم هم شما را فاني کرده و خلقي ديگر مثل شما بيافرينيم و شما را بصورتي که اکنون از آن بيخبريد بر مي انگيزيم (61)و شما از نشأۀ اول خود آگاه شديد پس چرا متذکر عالم آخرت نمي شويد. (62)
    سلام

ماشاءالله آقای یزدی عالی بود. حقا که زیباترین بیان از قرآن است. از شما و امضای زیباتون که هر دفعه می خونمش سیر نمی شم جز این انتظار نمی رفت.

ارادتمند ---------- امیر
    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• جناب یزدی سلام

طبق این نظریه ،، کتب اسمانی و پیامبران و کلیه مواردی که در زمان انها و یا بدست انها اتفاق افتاده کلا مورد تائید هست و هیج کدام نفی نشده و حتی مقام و جایگاه پیامبزان را بالاتر و والاتر از انچه ما می اندیشیم میدانند منتهی در ایه ای که مرقوم فزمودید که ما شما را آفریدیم مگویند منظور از ما همین موجوداتی هستند که از نظر غلمی یکصد هزار سال پیشرفته تر هستند

مجددا عرض میکنم موضوع نقل قول از یک باور نسبتا حدید است و الزاما باوز بنده نیست

مهدی
      تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
      قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• نوشته اصلی توسط soficoo نمایش پست ها
        جناب یزدی سلام

طبق این نظریه ،، کتب اسمانی و پیامبران و کلیه مواردی که در زمان انها و یا بدست انها اتفاق افتاده کلا مورد تائید هست و هیج کدام نفی نشده و حتی مقام و جایگاه پیامبزان را بالاتر و والاتر از انچه ما می اندیشیم میدانند منتهی در ایه ای که مرقوم فزمودید که ما شما را آفریدیم مگویند منظور از ما همین موجوداتی هستند که از نظر غلمی یکصد هزار سال پیشرفته تر هستند

مهدی
        سلام دکتر عزیز

خوب پیامبران که فرستاده ی اینها بودند پس چرا از همون اول نگفتند بیایید موجودات فرازمینی رو بپرستید که حالا بخواهند به زور بگویند اون ما، ما بوده ایم نه خدایی که توی ذهن ما جای گرفته. خوب از همون اول می گفتند اگه براشون مهم بود. اگرم مهم نیست پس چرا الان یهو سر و کلشون پیدا شده؟؟؟ چند سال یکبار یک دین و مکتب جدید میاد که هممون قصدشون رو می دونیم. انسان وقتی باید بین دو چیز انتخاب کنه ارزش اون چیز رو توی ذهنش مشخص میکنه. من میگم تخم مرغ دوست دارم حالا اگه یه جا کباب برگ هم بود و تخم مرغ رو انتخاب کردم معلومه واقعا دوست دارم نه جایی که مجبورم تخم مرغ بخورم.
        الان که هر روز یه انتخاب جدید جلومونه باید نشون بدیم مسلمونیم. تازه من دیدم بعضی از این مکتب ها آفر هم میدن مثلا مکتب ... توی شمال کشور هفته ای یک مهمونی مختلط هم دارند :دی
        این رو جدی گفتم اگرم اسم نبردم شاید یکی مکتبش باشه و ناراحت شه

ارادتمند --------- امیر
        ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 02-23-2013, 12:43 AM
        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• سلام و درود

کسی موجودات فرا زمینی را نقض نمیکند . چرا که روایات بسیار در باب آن داریم که به چند نمونه اشاره میکنم . موجوداتی که خود توسط دیگری خلق شدن چگونه میتوانند خالق بشری
          به این پیچیدگی باشند .

گویا تو گمان می كنی كه خداوند فقط این عالم را آفرید و بس و همچنین گمان می كنی كه خداوند بشری غیر از شما نیافریده است؛ آری به خدا قسم!خداوند هزار هزار عالم و هزار هزار آدم آفرید و تو در آخر این عالم ها و آدم ها هستی› ...(صدوق،خصال،ج2،ص450؛بحارالانوار،ج63،ص82-83)
          از حضرت علی ( علیه السلام ) پرسیدند :
          پیش از آدم ابوالبشر چه کسی بود ؟ حضرت علی فرمودند : " آدمی دیگر ! خداوند 1000 عالم و 1000000 آدم آفریده است و تو در آخرین عالم و سلسه ی آخرین آدمیان هستی ! " ( کتاب روح و ریحان ، ص 133 ) .
          مانند آن روایت از امام باقر _ علیه السلام _ در الخصال ، ج2 ، ص 652 نیز نقل شده است .
          از امام صادق(ع) روایت شده که به راوی فرمود:
          «شاید شما گمان می*کنید که خدا غیر از شما هیچ بشری دیگری نیافریده است! نه، چنین نیست، بلکه هزار آدم آفرید که شما از نسل آخرین آنها هستید».(صدوق، توحید، ج 1، ص 277.)
          نیز از امام باقر(ع) روایت شده:
          «خدا از روزی که زمین را آفرید، هفت عالم را در آن خلق کرد (و سپس منقرض کرد) که هیچ یک از آن عوالم از نسل آدم ابوالبشر نبودند. خداوند همه آن¬ها را از پوسته روی زمین آفرید و نسل بعد از نسل دیگر ایجاد کرد و برای هر یک عالمی بعد از عالم دیگر پدید آورد تا در آخر، آدم ابوالبشر را بیافرید و ذریه*اش از او جدا ساخت».(صدوق، خصال، ج 2، ص 652، ح 54)
          بر طبق رو ایات چندفر ضیه می تو ان بیان کرد اول اینکه: قبل از ادم نبی الله (ع) انسانهای هو شمند زیادی بر این سیاره زند گی می کرده اندو هر کدام بر ای خود حضر ت آدمی داشته اند و سیر تکامل راطی وسپس از این سیاره رفته اند
          آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
          گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
          آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
          پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
          پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
          پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• عاشق چنین بحث هایی هستم.

بحث های که پر از راز و معما هست و افسوس که سواد تفسیر کتاب اسمانیمان یعنی قران ندارم.و میدانم تمام پاسخ ها در ان نهفته است.

من در حال حاضر باز شک ندارم موجودات دیگری هم در هستی وجود دارند که حتی پیشرفته ار از ما انسان ها هستند !

خداوند کار عبث انجام نمیدهد و این همه هستی تشکیل نمیدهد بیحهت باشد.

بی شک موجودات دیگری هم وجود دارند و حتی پیشرفته تر از ما ، اما این دلیل بر عدم وجود خالق هستی نمیدهد و یا اینکه ما دست بشران یا موجودات دیگری ساخته شده باشیم و منطقا غیرباور هست که انسان به این پیشرفتگی دست خالقی جز خداوند منان صورت گرفته باشد.

اما همچنان منتظر ادامه بحث دوستان در مورد اون نظریه دارم و میخوام که بیشتر اطلالات کسب کنم.و بهتر تجزیه و تحلیل کنم.

مرسی از جناب یزدی که با ایات کلام الله مجید چشمانمان را منور تر کردند.

ارادت
            آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• دو ارز که میگم زیر نظر داشته باشید

یورو به ین احتمالا انتهای موج چهار هست و اماده تریگر بای

دلار استرالیا به فرانک هم ساختر اصلاحی خوبی در پیش داره.

چون سرعت اینترنتم ضعیف هست نمیتونم عکس آپلود کنم.

بر اساس روش خودتون ببینید و تریگر بزنید.خودم به شخصه اماده تریگر زدن هستم.

فردا در نیاید بگید نقطه ورود چرا اعلام نکردی ، حد ضرر چرا نگفتی... حد ضرر معمولا پنج پیپ پایین کف موج e میزارم ...

حتما استاب لاس رعایت کنید چون همه چیز بر حسب احتمالات هست ! مدیریت ریسک هم دو درصد بیشتر خرج نکنید ! ریسک به ریوارد خوبی داره ..

موفق باشید

نظر

سلام

صحبت از حضرت نوح و عمر طولانی ایشان را نموده اید با کشتی حامل جفت هائی از انواع جانداران که به دریا زد و پس از رفع خشم الهی پا به خشکی گذاشت؛ همین یک موضوع, کلی موارد ضد و نقیض داره که پاسخ دادن به انها تا بحال امکانپذیر نبوده از جمله بزرگی و گنجایش چنین کشتی که بتونه همه موجودات زنده زا دز خود جا بده که با تکنولوزی امروز نیز عملی نیست و یا شکافتن دریا توسط حضزت موسی و عبور بنی اسراعیل و یا دمیدن در شاخ بز و ویران شدن دیوارهای قلعه دشمنان در زمان حضزت موسی و یا زنده نمودن مزدگان توسط حضزت عیسی و نیز موازد دیگز که خودتان بهتر مطلغید

اخیرا یک
                دکترین و یک نظریه جالبی مطرح شده که تا کنون حدود 80 میلیون پیزو پیدا کزده و افکار بنده را هم در مسیر متعاقد شدن پیش بزده بر اینکه انسانها حاصل تولید موجودات فزازمینی بوده اند که عمز متوسط خودشان 700 سال هست و ما انسانهای روی زمین نیز برای داشتن چنین عمری تولید شده بودیم منتهی ترس انها از اینکه انسان با داشتن عمز طولانی خواهد توانست در علم چنان پیشرفتی بکنه که زندگی انها را هم تحت الشعاع قزار بده لدا با یک تغیر ژنتیکی عمز انسان را به یک دهم تقلیل ذادند

توضیحا اگر صد سال پیش کسی در مورد تولید یک موجود زنده دیگر صحبت میکرد او را دیوانه تصور میکردند ولی در چنین مدت کوتاه علم زمینی جنین پیشرفتی نموده

این موجودات
                به شخصی که با وی تماس گرقته اند در مورد کلیه مطالب سوال انگیز و مبهم فوق الذکر و صدها مورد دیگر پاسخ علمی و قابل قبول داده و به وی اکیدا تاکید نموده اند که بشز با پیشرفت علم به جائی رسیده که در سر دو راهی است یک راه ان پرهیز از شرارت با توقف ساخت تسلیحات ویرانگر که منجر به تخریب زمین و دیگری زندگی در صلح و ارامش هست

در مورد کشتی نوخ گفته اند که نوخ با کمک همین فرازمینی ها ژن ( منظور ژنهای تولید مثل ) انواع موجودات را نمونه برداری نموده و با سفینه ای به فضا رفتند و پس از 150 روز که ان مشگل و خطر که زمین را تهدید میکرد ( که توضیخ در مورد ان مجال دیگری میطلبد ) به زمین برگشتند

فرصتی باشه و دوستان هم طالب دانستن ؛؛ بقیه موارد از جمله قوم لوط و سرنوشت خضزت عیسی و ....................... در اینده بعرض خواهد رسید

توضیحا موارد فوق نقل قول بوده و الزاما نظر شخصی بنده نیست

ممنون مهدی

سلام اقا مهدی عزیز

نظریه جالبی مطرح کردید ! لطفا کامل مطرح کنید ! و سایر نظریاتی که هم در مورد خلقت انسان و عصر کهن هم دارید هم اگر اطلاعی دارید مطرح کنید !

اقا مهدی من اولین کتاب که خوندم قصص انبیا بود انهم وقتی دبستان میرفتم ! فکر کنم 500 صفحه داشت ! واقعا لذت بخش و امید بخش هستند !
                برای شروع توصیه میکنم وبلاگ بی جواب حتما مطالعه کنید !

دنیای بی جواب

کسی که مدعی هست موجودات فرازمینی بکمک پیامبران و ادمیان می امدند شخصی بنام اریک فن دانیک هست !

اما قران چه میگوید ؟

أَفَلَمْ يَسِيرُوا فِي الْأَرْضِ فَيَنْظُرُوا كَيْفَ كَانَ عَاقِبَةُ الَّذِينَ مِنْ قَبْلِهِمْ ۚ كَانُوا أَكْثَرَ مِنْهُمْ وَأَشَدَّ قُوَّةً وَآثَارًا فِي الْأَرْضِ فَمَا أَغْنَىٰ عَنْهُمْ مَا كَانُوا يَكْسِبُونَ

خدا میگوید کسانی که قبل از شما بودند از شما قدرتمندتر ! و بیشتر بودند!

پس اگر بگویم تمدنهای گذشته از لحاظ علمی از ما جلوتر بودند سخن گذافی نگفته ایم !

در خصوص سفینه حضرت نوح اطلاعات دقیقی وجود ندارد که بتوانیم از لحاظ علمی تایید یا رد کنیم ! فقط همین که نوح با امر خدا انرا ساخت و از هر موجود زنده ای انزمان نر و ماده سوار کرد !

اما اینکه طوفان همه زمین دربر گرفته یا فقط جایی که حضرت نوح زندگی میکرد ؟ و اینکه فقط موجوداتی که نیاز داشتند از انها سوار کردند ! چون کسی که قبلا این موجودات خلق کرده توانایی خلق دوباره انها را هم دارد ! بسادگی !

در مورد افرینش ما بدست موجودات فرازمینی ! کاملا مخالف نص صریح قران هست ! همچنین منطقی و عقلانی و نیست ! البته کامل باید مطرح بشه ! تا بهتر انرا بفهمیم !

حالا اگر بشر را اینها خلق کردند ! سایر موجودات چی ؟ جن؟ فرشته ها؟ خود موجودات فرا زمینی ؟

الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی مِنْ خَشْیَتِهِ تَرْعَدُ السَّمَاءُ وَ سُکَّانُهَا وَ تَرْجُفُ الْأَرْضُ وَ عُمَّارُهَا وَ تَمُوجُ الْبِحَارُ وَ مَنْ یَسْبَحُ فِی غَمَرَاتِهَا.

اتفاقا خدا در سوره حج ! تحدی کرده گفته کسانی که مدعی هستند نمیتوانند حتی یک مگس خلق کنند چه برسد به انسان ؟

ا أَيُّهَا النَّاسُ ضُرِبَ مَثَلٌ فَاسْتَمِعُوا لَهُ إِنَّ الَّذِينَ تَدْعُونَ مِن دُونِ اللَّهِ لَن يَخْلُقُوا ذُبَاباً وَلَوِ اجْتَمَعُوا لَهُ!

و اینهم مراحل ساخت بشر ! دوپا ؟

يَا أَيُّهَا النَّاسُ إِن كُنتُمْ فِي رَيْبٍ مِّنَ الْبَعْثِ فَإِنَّا خَلَقْنَاكُم مِّن تُرَابٍ ثُمَّ مِن نُّطْفَةٍ ثُمَّ مِنْ عَلَقَةٍ ثُمَّ مِن مُّضْغَةٍ مُّخَلَّقَةٍ وَغَيْرِ مُخَلَّقَةٍ لِّنُبَيِّنَ لَكُمْ وَنُقِرُّ فِي الْأَرْحَامِ مَا نَشَاء إِلَى أَجَلٍ مُّسَمًّى ثُمَّ نُخْرِجُكُمْ طِفْلاً ثُمَّ لِتَبْلُغُوا أَشُدَّكُمْ وَمِنكُم مَّن يُتَوَفَّى وَمِنكُم مَّن يُرَدُّ إِلَى أَرْذَلِ الْعُمُرِ لِكَيْلَا يَعْلَمَ مِن بَعْدِ عِلْمٍ شَيْئاً وَتَرَى الْأَرْضَ هَامِدَةً فَإِذَا أَنزَلْنَا عَلَيْهَا الْمَاء اهْتَزَّتْ وَرَبَتْ وَأَنبَتَتْ مِن كُلِّ زَوْجٍ بَهِيجٍ!

اقا مهدی لطفا منابعی در زمینه نظریه ای که مطرح کردید بما معرفی کنید ! بخصوص شخصی که با ان ارتباط گرفتند ! تا بیشتر در موردش تحقیق کنیم !
                در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

جناب یزدی سلام

مهدی
                  اقا مهدی در زبان عربی کلمه جمع "نحن " برای عظمت و بزرگی بکار میرود ! نه فقط برای نشان دادن کثرت !

نحن اقرب الیه من حبل الورید ! ما از رگ گردن به ان نزدیکتریم !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• سایت اریک فن دانیک

نظر

• حضرت ایوب

خدا همه چیزش ازش گرفت !

فرزندانش ! همه انها رو گرفت !

ثروتش !

و بیمارش کرد !

ملت از ترس بیماریش ! ایوب از شهر بیرون انداختند !

انگار فقط خانمش پیشش ماند و برایش غذا می برد !

طبق گفته ها 18 سال بیمار بود !

خدا میگه همه فرزندانش و مثل انها به او برگرداندیم !

ملت تریدر یک دلار از دست بده ! از دینش خارج میشه ! به همه چیز بدبین میشه !

وَاذْكُرْ عَبْدَنَا أَيُّوبَ إِذْ نَادَى رَبَّهُ أَنِّي مَسَّنِيَ الشَّيْطَانُ بِنُصْبٍ وَعَذَابٍ * ارْكُضْ بِرِجْلِكَ هَذَا مُغْتَسَلٌ بَارِدٌ وَشَرَابٌ * وَوَهَبْنَا لَهُ أَهْلَهُ وَمِثْلَهُم مَّعَهُمْ رَحْمَةً مِّنَّا وَذِكْرَى لِأُوْلِي الْأَلْبَابِ * وَخُذْ بِيَدِكَ ضِغْثًا فَاضْرِب بِّهِ وَلَا تَحْنَثْ إِنَّا وَجَدْنَاهُ صَابِرًا نِعْمَ الْعَبْدُ إِنَّهُ أَوَّابٌ

نظر

• ویژیگهای حضرت عیسی

بدون پدر بدنیا امد !

بارداری و بدنیا امدنش ! کمتر از یکروز بود !

یکروزه حرف زد !

روح الله !

کلمه الله !

مردگان زنده میکرد !

بیماران شفا میداد !

کوران بینا میکرد !

از مجسمه های گلی را تبدیل بموجود زنده میکرد !

تا الان زنده هست !

من همیشه وقتی اسم خضرت عیسی میبرم ! بدنم میلرزه !

نظر

• اقا مسلم ممنون از توجه تان و مطمنا مستمع صاحب سخن را بر سر ذوق آورد
                          اولا من برای اینکه مورد اتهام به الحاد نشوم عرض میکنم سید اولاد پیغمبری هستم که در یک خانواده به شدت مذهبی رشد کرده ام و به این سادگی افکاری که با شیر مادر و رفتار پدر در افکارم شکل گرفته قابل تغیر نیست اینها را نوشتم چون کسالت جسمی دارم و تحمل بازداشت و یا حتی بازجوئی را هم ندارم
                          و اما علم و دانشگاه بزرگترین حسنی که دارد فکر انسان را پویا میکنه و درب مغز را روی پدیده های جدید نمیبنده مطمنا همه شما از سرنوشت گالیله و نیوتن و .... طرد شدن و حتی قتل برخی از انها توسط کلیسا مطلعید ،، دیروز یک سوالی از من شده بود مبنی بر اینکه چرا پیامبران به امتشان نگفتند کسانی که پروردکار انها هستند ( عرض کردم پروردگار که با خدا فرق داره ) همین فرازمینیان هستند من پاسخ را به صورت ساده بیان میکنم
                          فرض بفرمائید صد سال دیگه رسیده و دانشمندان تونستند موجودات زنده هم تولید کنند قطعا برای مرور رفتار و تکامل انها را به یک جزیره دور افتاده میبرند و انجا رهایشان میکنند این موجودات زاد و ولد میکنند ولی با ذهن خالی از هر علم و دانش و تکنولوژی ،، و هر از گاهی که دانشمندان سوار بر جت به انها سر میزنند ان مردم چه فکر میکنند فکر میکنند خدایان با پرنده ای که از دهانش اتش بیرون میزده ( اژدهای پرنده که در اسطوره های اقوام مخصوصا هندی ها وجود داره که با کریشنا به جنگ پرداختند ) از اسمان فرو امده اند ،، به انها در سه هزار سال پیش کسی میگفت فرا زمینی ،، ایا متوجه میشدند مسلما نمیشدند

اقا مسلم شما فرمودید کلمه » نحن » به معنی کثرت نیست یعنی منظور از ما نه به معنی تعدد افرینندگان بلکه بزرگی ان هست ولی شما را رجوع میدهم به کلمه الوهیم که در دین عیسی و موسی به اشتباه به ترجمه خدا معنی شده در صورتیکه در کلیه لغت معنی ها این کلمه به خدایان به معنی خدا ها معنی شده و اطلاق ان در این کتب به خدا اشتباهی است که قرنها داره تکرار میشه

مجددا شما را به پیدا کردن معنی واقعی الوهیم که به کرات در انجیل و تورات امده دعوت میکنم

بهر حال این دستور خداوند در قران هم هست که هموراه با تحقیق موردی را بپذیریم نه چشم بسته و چون پدران ما پدیرفتند ما هم بپذیریم

به خدا من مسلمونم ولی ذهن جستجوگرم لحظه ای ارامم نمیگذارد و چه کنم که یک هزارم از بررسی ها یم را در این محیط عمومی نمیتونم به زبان و بیان بیارم

شاد باشید مهدی

بعد از زدن پست ؛؛ پست اخر شما اقا مسلم در مورد نحوه تولد عیسی علیه السلام را دیدم ،، بعرض میرسانم توجیه این اتفاق که قرنها باعث کلنجار بین ادیان شده به راحتی فهم یک کودک دبستانی و در 5 دقیقه قابل انجام هست بشرطی که ذهنمون را از هر تعصب خالی کنیم بعد
                          ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 02-23-2013, 01:14 PM
                          تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                          قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
                            دو ارز که میگم زیر نظر داشته باشید

یورو به ین احتمالا انتهای موج چهار هست و اماده تریگر بای

دلار استرالیا به فرانک هم ساختر اصلاحی خوبی در پیش داره.

چون سرعت اینترنتم ضعیف هست نمیتونم عکس آپلود کنم.

بر اساس روش خودتون ببینید و تریگر بزنید.خودم به شخصه اماده تریگر زدن هستم.

فردا در نیاید بگید نقطه ورود چرا اعلام نکردی ، حد ضرر چرا نگفتی... حد ضرر معمولا پنج پیپ پایین کف موج e میزارم ...

حتما استاب لاس رعایت کنید چون همه چیز بر حسب احتمالات هست ! مدیریت ریسک هم دو درصد بیشتر خرج نکنید ! ریسک به ریوارد خوبی داره ..

موفق باشید
                            با سلام و درود

با اجازه آقا خلیل , پیرو فرمایش 2 تحلیل مربوط به دو ارز فوق را در اینجا قرار میدهم امید است مقبول افتد در صورت ایراد گوشتزد نمایید ممنون .

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
                            آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                            گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                            آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                            پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                            پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                            پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• با سلام خدمت همه ی دوستان مخصوصا دکتر عزیز و مسلم جان که خیلی دلم براش تنگ شده بود

توی کتاب کینت گریک به نام چگونه قرآن را شناختم ( که توصیه می کنم حتما مطالعه بشه چون قرآن رو از زبان یک مسیحی گفته این نویسنده هنوز هم مسیحی است ولی به اعجاز قرآن اعتراف می کنه) جملات قشتگی از سختی های پیغمبر داره. دوران جاهلیت رو هممون به اسم شنیدیم ولی توی این کتاب چیزهایی تعریف کرده که حاضرم قسم بخورم هیچ کدوممون تحمل مردم اون دوره رو حتی برای یک ساعت هم نداشتیم. مثلا یکی از مسائلی که این نویسنده مطرح می کند اینه که مردم اون زمان به جز تعداد خیلی خیلی معدودی تا آخر عمر حتی یکبار هم خودشون رو نمی شستند حتی بعضی ها بعد از مستراح هم خودشون رو نمی شستند. یا بزرگترین افتخارشون که جنگ بود حتی نکته ای جالب اشاره کرده که خیلی ها به خاطر جنگ های فراوان به فقر عجیبی دچار بودند ولی ترجیه می دادند که شکمشون گرسنه باشه ولی بجنگند اونم سر کل کل و بت هاشون.

به نظر من حقیر به همون اندازه که قبول خدای نا دیدنی برای اونها سخت بود قبول موجودات فرازمینی هم سخت بود. تازه به نظرم اونها که همه چیز رو می خواستند لمس کنند موجودات فرازمینی رو راحت تر از خداوند عالم می توانستند درک کنند و مسئله ی دیگر که من به اون ایمان دارم ( چون با علم کمم به هیچ چیز ایمان کامل ندارم به جز همین یکی ) قرآن و اعجاز آن است. قرآن خیلی از مسائل رو به صورت رمز و دو یا چند برداشتی بیان کرده که بعدا مشخص شده مثل گرد بودن زمین که با آیه ی خدای دو مغرب و دو مشرق (ترسیدم عربیش رو اشتباه بنویسم ببخشید) به ان اشاره کرده ولی در مورد خود خداوند عالم خیلی صریح صحبت کرده و جای هیچ ابهامی نذاشته. البته با شناختی که من از دکتر دارم واقعا هیچ چیز رو بدون منطق قبول نمی کنند و صد در صد دلایل قانع کننده ی زیادی دارند که ازشون خواهش می کنم اگر امکانش هست تا حدودی اش رو بیان بفرمایید.

ارادتمند -------- امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                                با سلام و درود

با اجازه آقا خلیل , پیرو فرمایش 2 تحلیل مربوط به دو ارز فوق را در اینجا قرار میدهم امید است مقبول افتد در صورت ایراد گوشتزد نمایید ممنون .

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
                                فقط میتونم بگم احسنت !

دوستان تصویر هم دارید...

موفق باشید

نظر

پردازش ...
                                X