اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط a.saberi نمایش پست ها
    با سلام خدمت آقای آزادی
    من درخواست کردم در تاپیک ترید های لایو شکارچیان امواج آقای خلیل رحمانی پوزیشن لایو تحلیل های خودشون رو بذارند.
    گفتم اسم تاپیک ترید های لایو هست پس لایو کار کن و فردا نگو میتونستین اردر بذارین و بگیرین و از این حرف ها.
    منم بلدم وقتی چارت حرکت کرد بگم میتونستین اردر بکارین.
    من این حرف رو زدم و ایشون جواب دادند: به شما ربطی نداره.
    به جای اینکه خودش بیاد جواب بده دو نفر رو فرستاد جلو.
    شما که آدم منطقی هستین آقا نیما.شما رسیدگی کنین.
    ما تعریف اخلاق شما رو زیاد شنیدیم.

سلام دوست من؛
    فروم یک فضای عمومی برای تحلیل و ترید هست و هیچ کس برای نوشتن یا ننوشتن مجبور نیست و اجباری در کار نیست. اما با خلیل عزیز صحبت میکنم موقعیت ها رو به صورت لایو بزاره اگر صلاح بدونند و وقت داشته باشند این کار رو خواهند کرد.

ممنون از شما دوست نازنین
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
      سلام دوست من؛
      فروم یک فضای عمومی برای تحلیل و ترید هست و هیچ کس برای نوشتن یا ننوشتن مجبور نیست و اجباری در کار نیست. اما با خلیل عزیز صحبت میکنم موقعیت ها رو به صورت لایو بزاره اگر صلاح بدونند و وقت داشته باشند این کار رو خواهند کرد.

ممنون از شما دوست نازنین
      ممنون آقا نیما
      فقط درخواست میکنم اگه پوزیشن لایو هم نمیخواد بذاره فقط نیاد بگه میتونستین فلان جا اردر بکارین و این حرفا
      خودتون آدم حرفه ای هستین.متوجه منظور من هستین آقا نیما.
      همین الان من هم میتونم 100 تا عکس بذارم بگم ببینین اینجا میتونستین فلان کار رو بکنین.
      معما چو حل گشت آسان شود....
      نمیخواد هم حساب ریل باز کنه.
      حساب دمو توی همین بروکر pcm باز کنه و پسورد اینوستور بده.
      ما پوزیشن ها رو ببینیم و یاد بگیریم پیپ گرفتن از بازار رو
      همین ......

نظر

• با سلام خدمت جناب صابری که اومدن برای دعوا.

لطفا فضای این فروم رو به هم نریزید.اگر مشکلی با آقا خلیل دارید با پیام خصوصی با خودشون مطرح کنید و مشکلتون رو حل کنید.

شما اگر خودت میتونی تاپیک ایجاد کن و پوزیشن لایو قرار بده و کسی هم جلوی شما رو نگرفته نه اینکه برای این و اون تعیین تکلیف کنی.

در ضمن با وجود مشغله هایی که دوستان دارن ممکنه نرسن همیشه پوزیشن لایو قرار بدن.
        A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

• بعضی اقایون که اتفاقا هویتشون هم مشخص نیست اینجا رو با گذر سر محلشون اشتباه گرفته اند و نفس کش می طلبند و تازه بقیه هم رو میترسونند و تهدید میکنن که دخالت نکنین. ادم یاد قمه کش های وسط خیابون ها میفته
          در ضمن هر کس بلده 100 تا عکس بزاره که نشون بده فلان جا میتونستین فلان کار رو بکنین اینم یه نوع همون تحلیله بسمه اله ما منتظریم.
          هر کس مختاره به هر روشی که بلده تحلیل بزاره. شاید یه نفر دلش بخواد لایو قرار بده یکی هم دلش نخواد.
          موضوع اینه که افراد کینه ها و عقده های شخصیشون رو میخوان یه جا خالی کنند ولی دوست من اینجا جاش نیست.
          در ضمن قبل از اینکه ادعای حذف شدن پست هاتون رو بکنین کمی هم با دقت موضوعات رو ببین و صرفا از روی کینه و عجولانه صحبت نکنین

http://forum.broker-fa.com/f31/ترید-...html#post51855
          ویرایش توسط hassan : https://www.traderha.com/member/2750-hassan در ساعت 02-05-2013, 11:49 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Arash72 نمایش پست ها
            با سلام خدمت جناب صابری که اومدن برای دعوا.

لطفا فضای این فروم رو به هم نریزید.اگر مشکلی با آقا خلیل دارید با پیام خصوصی با خودشون مطرح کنید و مشکلتون رو حل کنید.

شما اگر خودت میتونی تاپیک ایجاد کن و پوزیشن لایو قرار بده و کسی هم جلوی شما رو نگرفته نه اینکه برای این و اون تعیین تکلیف کنی.

در ضمن با وجود مشغله هایی که دوستان دارن ممکنه نرسن همیشه پوزیشن لایو قرار بدن.

نوشته اصلی توسط hassan نمایش پست ها
            بعضی اقایون که اتفاقا هویتشون هم مشخص نیست اینجا رو با گذر سر محلشون اشتباه گرفته اند و نفس کش می طلبند و تازه بقیه هم رو میترسونند که دخالت نکنین.
            در ضمن هر کس بلده 100 تا عکس بزاره که نشون بده فلان جا میتونستین فلان کار رو بکنین اینم یه نوع همون تحلیله بسمه اله ما منتظریم.
            هر کس مختاره به هر روشی که بلده تحلیل بزاره. شاید یه نفر دلش بخواد لایو قرار بده یکی هم دلش نخواد.
            موضوع اینه که افراد کینه ها و عقده های شخصیشون رو میخوان یه جا خالی کنند ولی دوست من اینجا جاش نیست.
            در ضمن قبل از اینکه ادعای حذف شدن پست هاتون رو بکنین کمی هم با دقت موضوعات رو ببین و صرفا از روی کینه و عجولانه صحبت نکنین

http://forum.broker-fa.com/f31/ترید-...html#post51855

من نمیدونم چرا به جای اینکه خودش بیاد حرف بزنه شما رو فرستاده جلو
            ببینم برادر توی تاپیکش هی میگه بازار طبق نقشه من راه رفت.چارت حرکت میکنه میاد میگه میتونستین اردر بکارین
            داداش من مساله خیلی روشنه....
            من هم چیز خلافی ازش نخواستم
            میگم بیاد نقطه ورودشو بگه یا از پوزیشن هاش عکس بذاره منم یاد بگیرم
            اینجا هم دعوا مطرح نکردیم
            مساله شخصی نیست
            فوری اینقدر شخصی شخصی نکنین
            مساله بازاری هست
            منم در مورد بازار حرف زدم
            من نمیدونم چرا اینقدر حساسه روی این موضوع
            همونطور که شما حساس هستین به من هم حق بدین نسبت به ادعاهایی که مطرح میشه حساس باشم
            من هم حق دارم.
            من هم حق دارم از کسی که تاپیک آموزش زده و توی امضاش لینک تاپیک هاشو گذاشته حساب بخوام
            این حق من هست که بپرسم آقایی که هم فاندامنتال آموزش میدی، هم الیوت هم بین بازاری و ... خودت کارنامت چیه؟
            این حق من هست که بدونم این آقا که آموزش میده چطوری لایو با آموزه های خودش پوزیشن میگیره.
            پس حق دارم ازش کارنامه بخوام.
            الان هم مسایل دیگه رو قاطی نکردم.اگه بخوام مسایل حاشیه ای رو وارد کنم مثنوی 70 من کاغذ میشه
            فکر کنم آقا نیما منظور حرف های من رو متوجه شدند.
            الان هم مخاطب من فقط آقا نیما و خلیل هست.
            لطفا دوست دیگری دخالت نکنه.

نظر

• اگر مخاطبتون خاصه پس لطفا توی یک فروم عمومی جو دعوا راه نندازین و برای بقیه تعیین تکلیف نکنین
              در ضمن پیشنهاد شما هم سر جاش مونده و کسی پاکش نکرده اگر اینقدر عجولانه دنبال حاشیه درست کردن نبودید میدیدنش. مخاطبش هم مختاره که که عمل کنه یا نکنه که در هر 2 صورت به خودش مربوطه. حالا اینکه چرا دوست دارین اینقدر کشش بدین برای همه مشخصه که کینه شخصی دارین.
              کی گفته کسی حق داره از کسی که اموزش میده حساب کتاب شخصی بخواد. اگر اینجور باشه الان همه افراد این فروم باید حساب کتاباشون رو پس بدند چون همه در حال آموزش دادن هستند. هر کس به سهم خودش و به اندازه ای که بلده

نظر

• نوشته اصلی توسط hassan نمایش پست ها
                اگر مخاطبتون خاصه پس لطفا توی یک فروم عمومی جو دعوا راه نندازین و برای بقیه تعیین تکلیف نکنین
                در ضمن پیشنهاد شما هم سر جاش مونده و کسی پاکش نکرده اگر اینقدر عجولانه دنبال حاشیه درست کردن نبودید میدیدنش. مخاطبش هم مختاره که که عمل کنه یا نکنه که در هر 2 صورت به خودش مربوطه. حالا اینکه چرا دوست دارین اینقدر کشش بدین برای همه مشخصه که کینه شخصی دارین.
                کی گفته کسی حق داره از کسی که اموزش میده حساب کتاب شخصی بخواد. اگر اینجور باشه الان همه افراد این فروم باید حساب کتاباشون رو پس بدند چون همه در حال آموزش دادن هستند. هر کس به سهم خودش و به اندازه ای که بلده
                دوست عزیز محترمانه ازت خواستم دخالت نکنی
                بعد از این مسول کج فهمی شما نیستم

نظر

• اگر واقعا فکر میکنید حرف حق میزنید مشکلتون رو با خود آقا خلیل و با پیام خصوصی حل کنید و این موضوع رو دیگه ادامه ندید.
                  A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

• سلام به دوستان.....

آقا من آمدم دیدم چند تا از دوستان سریع برای من لینک گذاشتن....سریع آمدم دیدم بله.....

فقط اول بکم که بنده موافق صحبت های آقای صابری هستم(به جون بچم نمیشناسم ایشون)..

ولی لازم به ذکر هست که به خدا قسم...به جون یک بچم....برای من اون قضیه تمام شده هست.....و اونقدر وجود دارم که خیلی خیلی راحت بیام با آیدی خودم پست بدم و به کسی حرف خودم بزنم....

فردا یکی نیاد بگه فلانی ...فلان کسک کوک کرده و این حرفها....خلاصه آقا من تو این قضیه خداوکیلی نقشی ندارم...به خدا وقتش الان ندارم.....

در مورد خلیل من گفتم بهش....دیگه برام تمام شده هست...حالا اینجا ادعای پیغمبری بکنه....یا بیاد معذرت خواهی کنه....در هر دو صورت...دیگه به من هیچ ربطی نداره که ایشون چیکار کرده....تا زمانی که به من کاری نداشته باشه....

اینو گفتم....احساس کردم لازم بگم چون ناخداگاه ذهن ها سمت من میره....

موفق باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط a.saberi نمایش پست ها
                      دوست عزیز محترمانه ازت خواستم دخالت نکنی
                      بعد از این مسول کج فهمی شما نیستم
                      دوست عزیز محترمانه ازتون خواهش کردم برای بقیه تعیین تکلیف نکنید و کینه های شخصیتون رو به بازار ربطش ندید.
                      بعد از این مسئول کینه جویی های شما من نیستم.

نظر

• نوشته اصلی توسط FrankenStein نمایش پست ها
                        سلام به دوستان.....

آقا من آمدم دیدم چند تا از دوستان سریع برای من لینک گذاشتن....سریع آمدم دیدم بله.....

فقط اول بکم که بنده موافق صحبت های آقای صابری هستم(به جون بچم نمیشناسم ایشون)..

ولی لازم به ذکر هست که به خدا قسم...به جون یک بچم....برای من اون قضیه تمام شده هست.....و اونقدر وجود دارم که خیلی خیلی راحت بیام با آیدی خودم پست بدم و به کسی حرف خودم بزنم....

فردا یکی نیاد بگه فلانی ...فلان کسک کوک کرده و این حرفها....خلاصه آقا من تو این قضیه خداوکیلی نقشی ندارم...به خدا وقتش الان ندارم.....

در مورد خلیل من گفتم بهش....دیگه برام تمام شده هست...حالا اینجا ادعای پیغمبری بکنه....یا بیاد معذرت خواهی کنه....در هر دو صورت...دیگه به من هیچ ربطی نداره که ایشون چیکار کرده....تا زمانی که به من کاری نداشته باشه....

اینو گفتم....احساس کردم لازم بگم چون ناخداگاه ذهن ها سمت من میره....

موفق باشید.
                        ولی من با ادعای پیغمبری ایشون مشکل دارم دوست عزیز
                        تاپیک آموزش زده، در مورد بازار هم همیشه اظهار نظر میکنه.
                        خب من حق دارم ازش کارنامه بخوام
                        حق دارم بخوام ببینم که کسی که آموزش میده چطوری پیپ جمع میکنه از بازار
                        حساب پم نمیخوام ازش
                        پوزیشن لایو هم نمیخوام ازش
                        بعضی دوستان میگن شاید وقت نکنه پوزیشن لایو بذاره
                        باشه
                        لایو نمیخوام
                        فقط هر زمانی که میاد توی فروم پست میذاره پوریشن هاشو دراگ کنه و عکسشو بذاره
                        این خواسته ی من کجاش غیر منطقی هست که یه عده الان کفن پوش شدن واسه خلیل؟

نظر

• خواستتون مطرح شده و مخاطبش هم فهمید. اگر عمل نکرد شما کاملا در این مورد مختارید که دیگه آموزش های این شخص رو دنبال نکنید چون معیارهای لازم شما رو برآورده نکرده و آموزش های شخصی را دنبال کنید که با معیارهای شما هماهنگی داشته باشه.
                          اگر هم خودتون حرفی برای گفتن دارید تحلیل های خودتون رو بزارید نه اینکه به کار بقیه گیر بدید و هی بگید این حق منه این حق منه.
                          ویرایش توسط hassan : https://www.traderha.com/member/2750-hassan در ساعت 02-05-2013, 12:21 PM

نظر

• مثل اینکه اینجا حرف حق نمیشه زد
                            همین جا به مدیرای فروم اعلام میکنم اگر آیدی من وسط این بحث مسدود بشه عواقب بدی خواهد داشت.
                            کاربر محترم hassan برای من اخطار فرستاده
                            من خواهش کردم مخاطب من آقا نیما و خلیل هست
                            حالا یه عده کفن پوش شدن
                            آقاجان دخالت نکن شما

نظر

• ببخشید شما فقط حق دارین حرف بزنین؟ بقیه کاربرها باید ساکت بشوند چون شما قمه دستتون گرفتین و همه رو تهدید میکنین؟ واقعا که

در ضمن من اگر کفن داشتم برای خودم نگه میدارم نه برای بقیه بپوشم. لطفا کمی از رفتارهای لومپونی و لات بازی دهه شصتی دست بکشید.

پیشنهادتون رو دادین همه هم شنیدند. هر چه بیشتر ادامه بدید برای بقیه واضح تره که کینه جویی میکنید. مگر کسی شما را مجبور به آموزش گرفتن از خلیل کرده است؟ چیزی که زیاده آموزش دهنده
                              ویرایش توسط hassan : https://www.traderha.com/member/2750-hassan در ساعت 02-05-2013, 12:36 PM

نظر

• بزرگواران عزیز؛

لطفاً بحث نکنید، وارد حاشیه نشید.

یک بار دیگه عرض می کنم، هر کس هر رفتاری داشته باشه مسئولش خودش هست. تحلیل بزاره یا نزاره، درست باشه یا غلط باشه، منم منم راه بندازه!

لطفاً مراعات بفرمایید. هیچ کس حق مدعی شدن ندارد که تو فلان کار را بکن تو فلان کار را نکن.

من می توانم بطور کل تحلیل گذاشتن در سایت را متوقف کنم و هیچ کس حق اعتراض هم ندارد چون من در خصوص گذاشتن را نگذاشتن اختیار دارم.

لطفاً مراعات بفرمایید.

بعد از این پست اگر قضیه باز ادامه پیدا کند برخورد خواهد شد.
                                .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                                https://telegram.me/Cyclicalwaves
                                https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

پردازش ...
                                X