اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نقل است روزی پواسن(از بزرگان فیزیک کلاسیک که تاثیر به سزایی در ارتقای فرمول بندی مکانیک نیوتونی برپایه ریاضیات داشت) بر بام خانه اش فریاد میزد که ای مردم، گذشته و اکنون دنیا را به من دهید ( شرایط اولیه ) تا آینده را ارزانیتان کنم( مسیر). البته ایشان ناسازگاری فراوانی با کلیسا و کلا هر چیز ماورایی هم داشتند.دنیای فیزیک سالها بر این روند <قطعی گرایی >حرکت کرد که ناگهان در اوایل قرن بیستم این روند به زبان دوستان تکنیکال با قطعیت و بدون هیچ پول بکی شکسته شد. دانش ما از دنیا دگرگون شد و احتمالات قلب تپنده ی دنیای فیزیک شدند. البته لازم به ذکر است که امروزه بنای تکنولوژی نوین بر همین فیزیک احتمالاتیست. اما طنز روزگار اینکه یکی از راههای متداول تبدیل یک سیستم کلاسیکی به سیستم فیزیکی نوین ( به اصطلاح کوانتمی کردن سیستم) با تغییرات جزیی در یکی از کارهای همین آقای پواسن به نام کروشه ی پواسن شروع میشه.
    به دوستانی که علاقه مند به فلسفه ی حرکتی بازار و کلا فلسفه یش بینی آینده هستند اکیدا پیشنهاد میکنم پارادوکس <گربه شرودینگر >را در گوگل سرچ کنند و نگاهی بهش بندازند.
    ما در حال تحلیل و تخمین چیزی هستیم که احدی نمی تونه دقیقا پیش بینیش کنه
    دوستان تکنیکال یک هنره و تفاوت بین دنیای هنر و دنیای ساینس (علم) تفاوت از زمین تا آسمان است
    دوستان این مطلب درد دلی بیش نبود و هیچ مخاطب خاصی نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط zoroaster نمایش پست ها
      نیما جان میشه اون نقاشیه رو به ما هم نشون بدی
      سلام به قول این شبکه ها که میگن بخاطر فلش زیاد در تصویر عذر خواهی میکنیم، بخاطر کیفیت پایین تصویر عذرخواهی میکنم......

.::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
      https://telegram.me/Cyclicalwaves
      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• درود

نیما جان اگر اشتبه نکم این همون رازیه که آقای گن هیچ وقت بیانش نکرد!
        اینکه چطور با این دقت فورکست کرده!
        درسته؟
        یا عواملش مشخصه؟

همیشه سبز باشی
        Think / Act / Enjoy

نظر

• با سلام دوباره خدمت دوستان و استادان عزیز این محفل دوست داشتنی؛

سفر 18 روزه من دیروز به پایان رسید و الان دوباره در تهران هستم. در این مدت چند کتاب خواندم که مهمترین و بهترینشان کتاب قدرت اراده اثر پل ژاگو از انتشارات ققنوس بود که خواندنش را به همه دوستان توصیه می کنم. دیگر کتاب ارزشمند، رکن سوم بازار اثر استاد عزیز آزادی بود که حقیقتاً دید جدیدی به من درباره بازار داد و دریچه جدیدی برایم گشود. چند کتاب دیگر هم شروع کرده ام که جالبترینشان درمان با عرفان است و بسیار خواندنی.

مقداری هم کار و تحقیق درباره طب سنتی ایرانی در این مدت انجام دادم و نهایتاً پریروز برای نخستین بار حجامت را هم تجربه کردم. در کل سفر خوبی بود اما باور بفرمایید با توجه به اینکه کمتر می توانستم دسترسی به این تالار داشته باشم، فقدان جو دوست داشتنی این تالار را همیشه حس می کردم و دلم برای نوشته های اساتیدی همچون نیما، پیام، خلیل، بهزاد، مصطفی، مسلم، طاها و ... تنگ شده بود.

از امروز خوشحالم که دوباره در خدمت دوستان هستم.

شاد باشید

نظر

• بصد درود

علی جان خوشحالم که سفر اینهمه برات خیر و خوشی داشته

تو این چند وقت جای خالیت حس میشد

پر قدرت تر از قبل ادامه میدیم

همیشه سبز باشی
            Think / Act / Enjoy

نظر

• یک پبشنهاد
              دوستان آموزه های ویلیام گن مو جوده ( بیش از ده ها کتاب) پیشنهاد دارم اگه کسی حال داره تحقیق کنیم که آیا این چارت چند پست قبلی را می توان با آموزه های ایشان باز تولید کنیم یا نه. اینجوری شاید بشه پیش تر بریم و شاید اصول ............

بعدش هم یک سوال
              توی سایت نه چندان معتبر ویکیپدیا درباره گن نوشته
              Gann market forecasting methods are based on geometry, astronomy and astrology, and ancient mathematics

کسی به نظرش این گفته معتبر میرسه یا نه؟ به خصوص دو مورد وسطی مشکوک میزنه

نظر

• نوشته اصلی توسط amirde نمایش پست ها
                یک پبشنهاد
                دوستان آموزه های ویلیام گن مو جوده ( بیش از ده ها کتاب) پیشنهاد دارم اگه کسی حال داره تحقیق کنیم که آیا این چارت چند پست قبلی را می توان با آموزه های ایشان باز تولید کنیم یا نه. اینجوری شاید بشه پیش تر بریم و شاید اصول ............

بعدش هم یک سوال
                توی سایت نه چندان معتبر ویکیپدیا درباره گن نوشته
                Gann market forecasting methods are based on geometry, astronomy and astrology, and ancient mathematics

کسی به نظرش این گفته معتبر میرسه یا نه؟ به خصوص دو مورد وسطی مشکوک میزنه

سلام به شما و دوستان

اگر همتی کنید این بحث گن رو با قدرت جلو ببرید. یک بخش ویژه هم داره:

پیرامون گن

نظر

• دوستان درود

بدلیل اینکه تا اطلاع ثانوی آیدی SAMADALDIN نمیتوتن بیان برای ادامه تاپیک

از دوستانی که در زمینه گن تخصص دارن درخواست میکنیم اعلام آمادگی کنن تا بحث روش معاملاتی موجود در کتاب جنکینز ادامه داده بشه

ترجمه کتاب Michael Jenkins - Secret Angle Method 2009

حیفه که نیمه کاره رها بشه و تاپیک خاک بخوره

همیه شاد و سالم باشید

نظر

• دوستان گرامی:

Saeed_Yousefi

shm

aligh

و بقیه دوستانی که تخصص دارن در این موضوع و ما اسمشون رو نمیدونیم

امیدواریم حضورتون رو در ادامه دادن تاپیک حس کنیم

حضور پرقدرت شما رو آرزمندیم

نظر

• بدون شرح

تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• با سلام به جناب pcmnewsdesk و سایر دوستان
                        طی چند روز گذشته با اقای یوسفی صحبتی داشتیم که مبحث مربوط به گن را کمی جدی تر و عملی تر در یک تاپیک جدید شروع کنیم .
                        که قرار شد با شروع سال میلادی جدید (دو سه روز آینده شروع کنیم) .
                        به هر حال فکر میکنم که یکی از اصلی ترین مشکلات در استفاده از روش های آقای گن گستردگی موضوعات می باشد (مربعات گن - زوایای گن - گن فن - استرولوژی و ......) و نیاز به جمع بندی و استفاده از یک بسته کامل می باشد تا به
                        نتایج مورد انتظار رسید (معمولا هر فردی یکی از مقولات مربوط به آقای گن را بطور مجزا کار میکند و انتظار دارد که به نتیجه برسد که احتمالا بعید است)
                        نکته بعدی اینست که با توجه به شرایط موجود کسی را پیدا نمیکنیم که این بسته آموزشی کامل را به ما یاد بدهد پس اگر میخواهیم انرا بدانیم باید خودمان آستین ها بالا زده و شروع کنیم .
                        در این تاپیک جدید هم هدف اینست که با کمک همدیگر (افراد علاقه مند) این روش را یاد بگیریم نه اینکه چیزی را به کسی یاد بدهیم .
                        که توضیح بیشتر را سعی میکنم در شروع تاپیک بدهم .
                        هر که فیل خواهد جور هندوستان کشد
                        و اما در باره کتاب و روش معاملاتی آقای میشل جنکینز هم فکر کنم کتاب را در اختیار دوستان جهت مطالعه قرار بگیرد بعد از یک زمان مطالعه چند روزه بحث و تمرین بر اساس آن
                        انجام شود .
                        زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

• اینجا یک نکته مهم هست اگر واقعا گن از astronomy and astrology در
                          تحلیلاش استفاده کرده باشه, به شخصه بعید میدونم با خوندن این کتابا به جواب برسید.
                          اگر در باب ستاره شناسی تحقیق کنید متوجه میشید خود این علم(البته علم قدیمش) در باب پیش بینی حوادث اینده بکار میرفته در گذشته ها.
                          مثلا قبل از تولد مسیح ستاره شناسها از تولد مسیح اطلاع داشتند و ....

نظر

• با سلام
                            دوست عزیز mohammad110 مسلما مبحث استرولوزی و استرونومی بسیار گسترده و پیجیده است ولی ما نیاز به کل ان نداریم
                            آن قسمت هایی که نیاز است را باید یاد بگیریم (شاید در حد الفبای آن کمی بیشتر) بالاخره اگر شخصی بخواهد این سیستم را یاد بگیرد در حد نیاز هم باید
                            مباحث مربوط به استرولوزی را هم بیاموزد . (مسلما کار چندان ساده ای نخواهد بود)

نظر

• نوشته اصلی توسط aligh نمایش پست ها
                              با سلام
                              دوست عزیز mohammad110 مسلما مبحث استرولوزی و استرونومی بسیار گسترده و پیجیده است ولی ما نیاز به کل ان نداریم
                              آن قسمت هایی که نیاز است را باید یاد بگیریم (شاید در حد الفبای آن کمی بیشتر) بالاخره اگر شخصی بخواهد این سیستم را یاد بگیرد در حد نیاز هم باید
                              مباحث مربوط به استرولوزی را هم بیاموزد . (مسلما کار چندان ساده ای نخواهد بود)
                              سلام aligh
                              دوست عزيز ما نياز به اموزش همش داريم
                              دليل
                              1. ما چون نميدونم گن از کدوم راه رفته از کدوم استراتژي استفاده کرده پس لازم همشياد بگيريم تا بفهميم کدومش استفاده کرده
                              2 علم در راه پيشرفت ، ستاره شناسي پيشرفت کرده. شما اگر همان علم را داشته باشي قديمي هست در نتيجه بري پيرفت بايد بيشتر گن ياد بگيري

اين منطق نميدونم قبول داري يا نه ولي مهم اينه که طبيعت قبول داره و من تابع قوانين طبيعتم
                              اب راکت گند ميزند و اگر کمي دقت کنيد تمام چيزهاي راکت گند ميزنند (فردي تنها باشه بيتشر افسرده ميشود. فرد بيماري روي تخت همش دراز بکشه زخم بستر ميگيره . وسيله اي که از آن استفاده نکنيم زودتر وسيله استفاده ميکنيم نابود ميشود.)
                              دنيا و طبيعت با راکت بودن مخالف است
                              پس نبايد راکت فکر کني ، عمل کني و ...

بازم بگم؟

موفق باشيد
                              لينک موضوعات نوشته شده توسط اينجانب

نظر

• با سلام
                                به navid عزیز
                                منظورام به یاد گرفتن مباحث استرولوژی ایست که در مباحث اقتصادی مصرف ندارد را لازم نیست یاد بگیریم .
                                و فکر میکنم که منظور شما اینست که از کجا بدانیم که کدام مباحث در تریدری و اقتصاد آن هم با روش گن مصرف دارد و درست هم می گویید الان نمی دانیم ولی خوب بعدا می فهمیم . اما چطور ؟
                                خوب همانطور که میدانید کتاب های کاربردی چندان زیادی از آقای گن در دست نیست (البته تا جایی که من میدانم)

ولی افراد زیادی چه در زمان ایشان و چه بعد از ایشان بر روی روش های ایشان و ترید با استرولوژی کار کرده اند که فکر میکنم میشود از آنها هم استفاده کرد که تا حد زیادی از مطالعه مطالب اضافه کم کرد .
                                فعلا میخواهیم از کلاس اول شروع کنیم تا ببینیم تا کلاس چندم میتونیم بریم بالا و .......
                                از قدیم گفتن جوینده یابنده است .
                                به قول آقای شاعر:
                                تو پای در راه نه و هیچ مپرس خود راه بگوییدت که چون باید رفت
                                با تشکر
                                ویرایش توسط aligh : https://www.traderha.com/member/2820-aligh در ساعت 12-30-2012, 01:55 PM

نظر

پردازش ...
                                X