اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• یک روز مانده به کریسمس پوزیشن بای پوند ین باز کردم و حواسم نبود که مارکت بسته میشه! با بازگشایی بازار که بالاتر از حد سود بود، پوزیشن روی حد سود بسته شد!!

در این 7-8 سال عمر تریدری اینطوری حد سود ما فعال نشده بود.....

.::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
      یک روز مانده به کریسمس پوزیشن بای پوند ین باز کردم و حواسم نبود که مارکت بسته میشه! با بازگشایی بازار که بالاتر از حد سود بود، پوزیشن روی حد سود بسته شد!!

میدونستی نیما اگر این پست نمیزدی...من نمیدونستم بازار باز شده.....و بسته بودم همه چیز به امید خدا....بدونه هیچ استاپ و تی پی ست کردن!!!!

خدا رحم کرد من اینجا رو خودندم..

حالم بد شد الان .......دارم فکر میکنم....که من گذاشته بودم 2 شنبه دیگه چارت ها رو باز کنم!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط FrankenStein نمایش پست ها
        میدونستی نیما اگر این پست نمیزدی...من نمیدونستم بازار باز شده.....و بسته بودم همه چیز به امید خدا....بدونه هیچ استاپ و تی پی ست کردن!!!!

خدا رحم کرد من اینجا رو خودندم..

حالم بد شد الان .......دارم فکر میکنم....که من گذاشته بودم 2 شنبه دیگه چارت ها رو باز کنم!!!!!
        ایضا...!

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
        2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
        3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
        4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
        5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
        6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
        7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• جالب میدونید چیه؟

دیروز که متا تریدرها همه غیر فعال بودند داشتم قیمت ها رو توی سایت cnbc می دیدم ، جالب بود!! پوند دلار نرخش 1.6135 بود توی دو ساعت شد 1.5904 !! گفتم پس حتما استاپ پوند نی ماه م خورد، گفتم نکنه این اشتباه داره میزنه رفتم شبکه بلومبرگ رو باز کردم دیدم قیمت پوند رو اینطوری زده 0.8657 !!! واقعاً پوند دلار قیمتش این بود جوالب بود اختلاف 1.61 از این عدد رو هم کم کرده بود!! گفتم نکنه جهان با دو سه روز تاخیر تموم شده.

در هر حال امروز دیدم قیمت پوند اصلاح شد و پوند ین هم کشید بالا !!

نظر

جالب میدونید چیه؟

دیروز که متا تریدرها همه غیر فعال بودند داشتم قیمت ها رو توی سایت cnbc می دیدم ، جالب بود!! پوند دلار نرخش 1.6135 بود توی دو ساعت شد 1.5904 !! گفتم پس حتما استاپ پوند نی ماه م خورد، گفتم نکنه این اشتباه داره میزنه رفتم شبکه بلومبرگ رو باز کردم دیدم قیمت پوند رو اینطوری زده 0.8657 !!! واقعاً پوند دلار قیمتش این بود جوالب بود اختلاف 1.61 از این عدد رو هم کم کرده بود!! گفتم نکنه جهان با دو سه روز تاخیر تموم شده.

در هر حال امروز دیدم قیمت پوند اصلاح شد و پوند ین هم کشید بالا !!
            نیما جان اینجا برو.....

ابنجا به خود رویترز وصل هست....و تمام دادها تائید داره...

XE - The World's Favorite Currency and Foreign Exchange Site

روی هر ارز (نرخ برابریشون کلیک کنی) و فلش داشته باشی روی دستگاهت...برات یه صفحه باز میشه که تمام نوسانات نشون میده......دونه دونه....

موفق باشی.

نظر

• نیما

حسین هم یک نیم سکته زده سر استرالیا
              خودش تعریف میکنه.

7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

یک روز مانده به کریسمس پوزیشن بای پوند ین باز کردم و حواسم نبود که مارکت بسته میشه! با بازگشایی بازار که بالاتر از حد سود بود، پوزیشن روی حد سود بسته شد!!

ای بابا
                حالا بروکر کی هست
                حد ضرر بود اون بالاتر برات میزد حد سود رو فیک وسط گپ بسته
                من نمیدونم اینها فقط برای حد ضرر گپ حالیشونه واسه حد سود گپ معنی نداره؟

نظر

• نوع حساب فرق میکنه علی جان...احتمالا فیکس بوده برای نیما....و ndd نبوده....روی ndd و بعضی دیگه از حساب ها....استاپ + کپ هست...یا تی پی + کپ....

نظر

• طبیعتا طبق قانون خودشون ملاک باز شدن بازار است حالا استاپ هست یا تی پی....مثلا اگر 100 پیپ بعد از تی پی شما بازار باز میشد ملاک همون 100پیپ بالاتر و نرخ جاری هست و بر عکس

نظر

• یادم نمیاد تی پی خورده زده باشه اینجوری ولی اس ال خوردم. اس ال به اندازه گپ بوده. از شانس من از اون گپهای معروف یورو بود!!

از اون به بعد تارگت و اس ال را آخر هفته بر میدارم اگر موقعیتی باز بمونه.

حساب ecn

نظر

• توی این تعطیلات بازارهای مالی دارم از فرصت استفاده می کنم و کتاب « تحلیل رفتار متقابل» اریک برن رو می خونم. بسیار بسیار کتاب مفیدی است.

نظر

• نیما جان رو بخیر

به اندازه ای خوندیش که بگی چه مواردی رو داره دربارشون بحث میکنه؟
                          بین بازاری؟ یین افراد؟ رفتار متقابل نیروهای بازار؟
                          چون مطالعات بین بازاری رو دارم شروع میکنم، میخوام ببینم اگر در این مورد کتاب مفیدیه بزارم دم دستم واسه مطالعه.

سپاس
                          Think / Act / Enjoy

نظر

• نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
                            نیما جان رو بخیر

به اندازه ای خوندیش که بگی چه مواردی رو داره دربارشون بحث میکنه؟
                            بین بازاری؟ یین افراد؟ رفتار متقابل نیروهای بازار؟
                            چون مطالعات بین بازاری رو دارم شروع میکنم، میخوام ببینم اگر در این مورد کتاب مفیدیه بزارم دم دستم واسه مطالعه.

سپاس
                            سلام ربطی به بازار در ظاهر نداره اما در باطن......

نظر

توی این تعطیلات بازارهای مالی دارم از فرصت استفاده می کنم و کتاب « تحلیل رفتار متقابل» اریک برن رو می خونم. بسیار بسیار کتاب مفیدی است.
                              لا اِله اِلا اللّهُ المَلِکُ الحقُ المُبینُ
                              نیما جان سلام دست بوسم
                              در مورد این کتاب یه مقدار شرح می دی که محتواش چیه؟
                              تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
                                لا اِله اِلا اللّهُ المَلِکُ الحقُ المُبینُ
                                نیما جان سلام دست بوسم
                                در مورد این کتاب یه مقدار شرح می دی که محتواش چیه؟
                                سلام

میاد درون آدم رو سه بخش می کنه « کودک، والد، بالغ» بعد میگه آدم ها در هر دوره سنی خود یکی از این سه تا رو انتخاب می کنند برای رفتار خودشون.
                                مثلاً یک وقت می بینی بالغ درون شما داره با کودک درون نفر مقابل بحث میک نه خب معلومه این نوع رفتار به نتیجه نمیرسه!

در این کتاب روش های شناسایی انواع مختلف رفتارها رو تشریح می کنه و یک نگرش بسیار عمیقی در رابطه به دیگران میده.

نظر

پردازش ...
                                X