اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• دابلیو کلمنت استون

هرچیزی که ذهن انسان بتواند آن را تصورکند، می تواند آن را به دست آورد.

ایچیموکو سر مشقی است برای آنان که به فراتر از افق های خویش می اندیشند .

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_mobayyen نمایش پست ها

هرچیزی که ذهن انسان بتواند آن را تصورکند، می تواند آن را به دست آورد.
      ما یک دوستی توی بورس داریم که تقریباً 20 سال هست توی بورس فعاله و توی این دوره تونسته سرمایه 3 میلیونی اش رو به 40 میلیارد تومان برسونه.مهم ترین تجربه ای که همیشه میگه همین جمله است میگه من باید تصویر سازی ذهنی کنم که فلان سهم رو به فلان قیمتی بفروشم وقتی من این تصویر رو می سازم اون سهم مجبور سهت به اون قیمت برای فروش من برسه اما اگر بترسم که مبادا نرسه هیچ وقت نخواهد رسید!
      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
      https://telegram.me/Cyclicalwaves
      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
        ما یک دوستی توی بورس داریم که تقریباً 20 سال هست توی بورس فعاله و توی این دوره تونسته سرمایه 3 میلیونی اش رو به 40 میلیارد تومان برسونه.مهم ترین تجربه ای که همیشه میگه همین جمله است میگه من باید تصویر سازی ذهنی کنم که فلان سهم رو به فلان قیمتی بفروشم وقتی من این تصویر رو می سازم اون سهم مجبور سهت به اون قیمت برای فروش من برسه اما اگر بترسم که مبادا نرسه هیچ وقت نخواهد رسید!
        سلام
        یعنی این دوست شما به اخبار فاندامنتال و اخبار خاص هیچ دسترسی ندارند و فقط با قدرت ذهن خودشون تونستند به این مقدار سود برسند ؟
        خیلی عجیبه

نظر

منم امروز گفتم باید تولید ناخالص داخلی آمریکا نسخه اولیه مثبت بیاد و من بتونم حجم پوزیشن ها تا دو الی سه برابر کنم و این هفته رو با کوله باری از سود خداحافظی کنم و در تاریخ معاملاتم ثبت کنم !

ذهن عمل هست و محیط بیرون عکس العمل ! ترس به خودت راه بدی وقت خرابکاری میکنه در بازار بورس ! ربات باید باشی اینجا و طبق قوانین بازی کنی !

ارادتمند

نظر

سلام
            آقا نیما ببخشید این دوستت عجب تریدری است ، شاگرد نمی گیره ؟
            کمی تحقیق کنید ببنید واقعا" صحت داره.چون بی دلیل هر حرفی رو قبول نمیکنم برام شک بوجود امده که .... .
            چه حال میده که مدریت سرمایه رو رعایت نشه کمی برام باورکردنی نیست که کسی تو 20 سال فقط با 3 میلیون مارجین کار کنه و تازه با این مارجین کم در یک دروه بازده ای 1333برابر سود کنه؟ برام تحقیق میکنی؟
            عجبا؟؟؟؟؟
            WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
            account demo

نظر

• دوستان گرامی محبت کرده دقت بفرمایید.
              اصل قضیه اینه:

وقتی شما تمام اجزای وجودتون، سلول به سلول ذهن و افکارتون در راستای اهدافتون باشه، موفقیت در نزدیکترین فاصله شماست.
              با تمام وجود بخواهید بدست خواهید آورد، شک کردن سم موفقیت و چاشنی شکست است.

وقتی هدفی را با تمام قدرت ذهنتان دنبال کنید بطور خودکار قدم هایی برخواهید داشت که در راستای رسیدن به اهدافتون خواهد بود - این اصل داستان است و دیگر هیچ
              Think / Act / Enjoy

نظر

سلام و عرض ادب و تبریک عید قربان به عزیزان پرسپولیس

پست جناب آزادی رو این طور من تعریف تعریف و برداشت میکنم که فکر میکنم منظورشون همین باشه

نوشته اصلی توسط SM_HOSSEINI
                سلام و روز بخیر خدمت دوستان گرامی

یکی از مزایای دو بروکر بودن اینه که اگر اونی که کمتری کار میکنی یه اردر داشته باشی زیاد به نوسان قیمت کاری نداری ؛ حالا ما از یورو 70 پیپ تو اون داریم که میزارم بره ببینم چه میکنه.
                ولی ولی اگر جلوی چشت باشه که همونو با 10 پیپ سریع میبندیم ؛ یعنی دامنه سودها رو کوچک و ضرر ها رو بزرگ کردن ؛ با اینکه میدونی تحلیلت چی میگه و تا کجا میخواد بره
                اینم برای اینکه یه تحلیل میکنی مثلا" هارمونیک و میدونی باید برسه اونجا و قدرتش رو داره

نظر

• گرانی ........ تورم.....

فایل های پیوست شده
                  در این بازار اگر سودی است ،با درویش خرسند است ...

نظر

• سلام من فکر میکنم منظور اقا نیما اینه که باید به کاری که میکنی کاملا معتقد باشی ودر جهت اون اعتقادت تلاش کنی انوقت موفق میشی و این جملات رو من از اکثر کسایی که پیشرفت کردن شنیدم من 2 سال پیش به کیش رفته بودم یه جمله از اقای حسین ثابت (مالک هتل داریوش) خوندم که میگفت اگه تصمیم به انجام کاری بگیری و به اون کار ایمان و اعتقاد داشته باشی محال در مقابلت سر تعظیم فرود میاره

نظر

• نوشته اصلی توسط ashkan58 نمایش پست ها
                      سلام
                      یعنی این دوست شما به اخبار فاندامنتال و اخبار خاص هیچ دسترسی ندارند و فقط با قدرت ذهن خودشون تونستند به این مقدار سود برسند ؟
                      خیلی عجیبه
                      سلام
                      توی بورس تهران کسی بخواد صرفاً با تحلیل سود کنه چنین سودی بدست نخواهد آورد یقیناً مسائل دیگه ای هم تاثیر گذار بوده.

من 6 سالی هست مشاور ایشون هستم.
                      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                      https://telegram.me/Cyclicalwaves
                      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• فکر نکنم جای تعجب داشته باشه که کسی در عرض 20 سال در سیستم اقتصادی ما که توش تورم هست و ضعفهای برنامه ریزی هم هست بتونه چنین پیشرفتی داشته باشه شما فکرش رو بکنید مثلا دلار از 100 تومان یهو در عرض 1 سال بشه 700 تومان یا مثلا از 1200 تومان بشه 3500 تومان . خود به خود سود میاره برای کسایی که تو کارو بازار هستن اگر این سود در بازار امریکا می بود تعجب انگیز بود فکرش رو بکنید مثلا کسی 3 میلیون دلارش رو در عرض 20 سال کرده باشه 40 میلیارد دلار . الان اکثر بنکدارای طلا در بازار تهران رو بری ببینی بیست سال پیش توی شهرهای خودشون بودن و هیچی نداشتن ولی الان کلی ثروت دارن بری باهاشون حرف بزنی اصلا نمی دونن اقتصاد چیه

نظر

• استاد این همون آرایش مهیب ریزشی در macd نیست؟

نظر

• نمی دونم چه حسیه که وقتی توی این فروم هستم روی حسابم احساس امنیت بیشتری می کنم.

نظر

• بدون شرح 31 اکتبر

نظر

• بدون شرح 31 اکتبر ندارد

عکس بالا متعلق به لپ تاپ و عکس دوم سیستم خانگی Pc
                                تراکم پیوت ها در عکس بالا و اینجا رو ببینید
                                و 31 اکتبر وجود ندارد

ویرایش توسط ali_mobayyen : https://www.traderha.com/member/4389-ali_mobayyen در ساعت 11-01-2012, 12:40 PM

نظر

پردازش ...
                                X