اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• درود

با کسب اجازه از مدیر جدید و عرض تبریک به ایشان. تا راه اندازی تاپیک مورد نظر من لینک های مفید رو موقتا اینجا قرار میدم.

http://www.fxtimes.com/technical-upd...rted-from-2010
    ویرایش توسط payam154 : https://www.traderha.com/member/3016-payam154 در ساعت 10-18-2012, 08:33 PM
    هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

• درود

eurusd

http://www.fxtimes.com/technical-upd...stalling-today
      ویرایش توسط payam154 : https://www.traderha.com/member/3016-payam154 در ساعت 10-18-2012, 11:05 PM
      هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

• طاها جان منم بهت تبریک میگم امیدوارم موفق باشی

نظر

• من هم به نوبه خودم به شما تبریک میگم به امید موفقیت های بی پایان برای شما

نظر

• این موفقیت بزرگ را به شما تبریک عرض نموده و از خداوند متعال آرزوی سربلندی و موفقیت بیشتر برای شما خواستاریم.

ایچیموکو سر مشقی است برای آنان که به فراتر از افق های خویش می اندیشند .

نظر

• سلام
              من هم به طاها جان مدیرتش را تبریک میگم امیدوارم موفق باشی

نظر

• از تمامی دوستان خوبم بابت اظهار لطف و محبتتون سپاسگذارم

دوستانی که تمایل به شرکت در این کار تیمی دارند و هنوز منابع خودشون رو اعلام نکردند،
                لطفا حداکثر تا پایان روز فردا منابع را اعلام کنند تا بتونیم روی اونها حساب کرده و برنامه ریزی کنیم.

به امید موفقیت و همکاری صمیمانه همه شما دوستان باصفا تا انتهای مسیر

سپاس بیکران
                Think / Act / Enjoy

نظر

• سلام و عرض تبریک خدمت طاهای عزیز امیدوارم و از صمیم قلب برات ارزوی موفقیت دارم دوروزی شهرستان بودم و دلم حسابی برای همه ی دوستای عزیزم تنگ شده بود بچه ها عاشقتونم و این دوروز فهمیدم چقدر دلبستتون شدم حالا فهمیدم با توجه به تموم درگیریایی که دارم به هیچ وجه نمیتونم ازتون دور باشم دوستای عزیز از همگی التماس دعای حسابی دارم برای رفع مشکلات تموم جوونای این سرزمین ما رو هم فراموش نکنین تا انشالا قسمتم بشه بیشتر در کنار دوستان کسب تجربه کنم اینم یه درددل اما نه از جنس بازار از جنس دوست داشتن اهل بازار پیروز باشین دوستای عزیزم
                  ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• طاها جان دوست دارم میدونم موفقی شک ندارم ...پیروز باشی .

نظر

• طه جان تبريك صميمانه بنده را هم بپذير . اگر ميدونيد ميتونم خدمتي انجام بدم ، در خدمت تمام دوستان هستم . البته همونجور كه ميدوني با وقت محدود .
                      ورود به معامله با منطق انسانی
                      خروج
                      از معامله با احساس ماشینی
                      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• با سلام و درود

عرض ادب خدمت همه دوستان با وفای فروم پرسپولیس و خسته نباشید به همه عزیزان به خاطر تلاش بی دریغشان . چند روزی فرصت سرزدن به فروم را زیاد نداشتم و از این فیض اندکی محروم بودن امروز مشاهده کردم که اتفاقات خوبی در حال شرف هست . آرزوی موفقیت برای همه عزیزان دارم .

واما طاهای دوست داشتنی قبل از هر چیز مدیریت جدیدت را تبریک گفته و آرزوی موفقیت روزافزون برات دارم و با جدیت و پشت کاری که در شما سراغ دارم مطمئن هستم با شایستگی و لیاقت کامل این پست را مدیریت خواهید کرد . در این راستا اگر خدمتی از حقیر ساخته بود که بتونه کمکی در جهت هدف باشه خوشحال میشم در خدمت باشم .

درود بیکران برشما
                        ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 10-20-2012, 10:49 AM
                        آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                        گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                        آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                        پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                        پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                        پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• من هم خوشحال ميشم بتونم گوشه كاري رو بدست بگيرم با عث افتخاره بنده است با تيمي كه شما مديريتش ميكنيد كار كنم

نظر

• طاها جان ممنون از قبول زحمت و این کار بزرگی که به عهده گرفتی . امیدوارم بتوانم در کنار زحمات شما و بقیه بزرگان این جمع ، مفید واقع بشم و کمکی کنم.
                            همینطور از نیما عزیر هم تشکر میکنم که همیشه تمامی پیشنهادهایش سازنده و مفید بوده و در انتقال تجربه و علمش هیچ دریغ نمی کنه .
                            واقعا این مجموعه حکم یک گنج گرانبها رو داره.
                            .2 To place an order, press 1. To inquire about a previous order,press
                            !To request a refund , press 782656825562608724752156346913789

نظر

• آقای طه منم تبریک میگم ان شالله بخش مفیدی بشه که همه بتونیم استفاده کنیم.

نظر

• طه داره پر قدرت یک پلن تهیه میک نه و ما هم در جریان هستیم ایشالله یک بخش بسیار قوی راه بندازه که همه معتاد اساسی بشند به اون بخش!
                                .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                                https://telegram.me/Cyclicalwaves
                                https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

پردازش ...
                                X