اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• دلار 3410 شد

فردا نشست خبری ریس جمهور
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• سوال امتحانی:
      در این شکل مردم را پیدا کنید. ( 20 نمره)

نظر

• بچه ها یه هم فکری کنیم ، به یک نتیجه ای برسیم . فکر نکنم اصلاحی در کار باشه . فقط فقط با تزیق مستقیم ارز تو بازار، کمی از التهابش کم میشه . اینجور که معلوم جنگ سیاسی داخلی بین مسئولان عامل این نوساناته . بگذریم . اگه تزریق بشه به نظرتون تا کجا میاد پایین و اگه تزریق نشه تا کجا میره بالا ؟؟؟! و اینکه در نهایت تماشا کنیم بهتره یا نه ، تبدیل کنیم همین الان ؟
        ویرایش توسط amir : https://www.traderha.com/member/2573-amir در ساعت 10-01-2012, 04:42 PM
        .2 To place an order, press 1. To inquire about a previous order,press
        !To request a refund , press 782656825562608724752156346913789

نظر

• من دوستم توی پاساژ افشار هست سعی می کنم قیمت های لحظه ای دلار رو زودتر از هر سایتی توی بخش چت ان لاین سایت قرار بدم.

با تشکر

نظر

• اگه جای من باشید چه کار میکنید من 3 هفته پیش 1 کیلو طلا با قیمت 86000000 فروختم الان 126800000 یعنی 41000000 ضرر

نظر

• نوشته اصلی توسط zoroaster نمایش پست ها
              اگه جای من باشید چه کار میکنید من 3 هفته پیش 1 کیلو طلا با قیمت 86000000 فروختم الان 126800000 یعنی 41000000 ضرر
              معمولاً طلا فروش ها وقتی فروش می کنند احساس خطر کنند نرخ بالاتر مجدد وارد میشند!

* خبر غیر موثق: شایع شده از فردا خرید و فروش دلار قاچاق محسوب میشه.

نظر

• درس بزرگی میشه که در یک رالی فوق قدرتمند صعودی که تکنیکال و فاندیمانتال و همه چی تاییدش میکنه فقط به فکر بای باشم.

یک کیلو طلا گرمی 51 هزار تومان خریدم و گرم 48 هزار تومن فروختم.

درس شد که دفعه بعدی که سکه رو 600 تومن خریدم تا زمانیکه روند برقرار است از بازار خارج نشم!!

معامله قبلی به تاریخ پیوست متمرکز آینده باش.

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• الف - کاهش ۱۰۰۰ دلاری درآمد سرانه ایرانی ها

الف - چرا بازار ارز به حرف بانک مرکزی اعتنا نمی کند؟
                  در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

نظر

• گفته شده ، بعد از اینکه بهمنی متوجه قیمت دلار2880 تومان شد، گفته

است: «جدی میگی؟!آخ!آخ!» و وزیر اقتصاد هم بعد از اطلاع از قیمت طلا گفته

است: «جدی می گی؟! اوه! اوه!»

نظر

• خدا را شکر من با حدس افزایش قیمت دلار در سال گذشته 14 هزار و 437 میلیون و 798 میلیارد ریال دلار خرد ( یک دلاری خریدم ) و الان خیلی پولدارم

خدایا ممنونم

نظر

• Least valued currency unit - Wikipedia, the free encyclopedia

نظر

• دوستان روند افزایش قیمت دلار با روند افزایش نرخ تورم امری طبیعی است. منتها این روند باید در طول چند سال به اینجا می رسید ولی در عرض چند هفته این اتفاق افتاد. تنها دلیلش هم اینه که در چند سال گذشته درآمد نفتی سرپوشی برای پایین نگه داشتن نرخ دلار بود الان دیگر به دلیل تحریم ها چنین دارآمدی وجود ندارد و افزایش نرخ دلار کاملا طبیعی است. اگر در این شرایط و با این نرخ تورم فعلی نرخ دلار کم باشد صادر کنندگان ما دچار ضرر می شوند. تنها راه کاهش دلار ان هم در دراز مدت برنامه ریزی و بودجه بندی اقتصاد دانان برای پایین آوردن نرخ تورم است و گرنه این روند صعودی همچنان ادامه دارد ولی ممکن است به صورت زیگزاگ باشد ولی در نهایت روند صعودی است مگر اینکه در سیاست خارجی ما یک تجدید نظر بسیار بزرگی رخ دهد و هزینه مصرفی این پافشاری ها بر برخی چیزها سنجیده شده و راه کار درست علمی اقتصادی برای کشور در نظر گرفته شود.

نظر

• طرح دو فوريتي براي ممنوعيت فروش ارز آزاد

عضو هيئت رئيسه كميسيون اقتصادي مجلس از تدوين طرح دو فوريتي براي ممنوعيت فروش ارز آزاد در بازار خبر داد.
                            به گزارش جهان، ابراهيم نکو در گفتگو با باشگاه خبرنگاران با بيان اينکه طرح دو فوريتي ممنوعيت فروش ارز آزاد در بازار در جلسه روز يکشنبه هفته آينده بهارستان به رأي گذاشته مي*شود، گفت: تدوين طرح دو فوريتي ممنوعيت فروش ارز آزاد در بازار، به*منظور سامان*دهي وضعيت آشفته بازار صورت مي*پذيرد.
                            وي در ادامه تصريح کرد: متاسفانه در حال حاضر شبهات فراواني درباره حذف ارز آزاد وجود دارد چرا که اين امر مشکلاتي را در بازار به*وجود مي*آورد و طرح دو فوريتي پارلمان در جهت رفع مشلات اين حوزه صورت گرفته است.
                            عضو کميسيون اقتصادي مجلس در پايان خاطرنشان کرد: حذف ارز آزاد از بازار بسيار دشوار است چرا که هنوز مشخص نشده نرخ آتي ارز به چه شکل محاسبه مي*شود لذا اين امر اهتمام جدي نمايندگان در اين مسير را مي*طلبد.

خب به نظر من اگه این طرح تصویب بشه و ارز کالای قاچاق بشه،اونوقت اکثریت آحاد ملت به فیض قاچاقچی شدن میرسن و دلار هم بیشتر از این پرواز میکنه.

نظر

• نوشته اصلی توسط arash rajabzadeh نمایش پست ها
                              طرح دو فوريتي براي ممنوعيت فروش ارز آزاد

عضو هيئت رئيسه كميسيون اقتصادي مجلس از تدوين طرح دو فوريتي براي ممنوعيت فروش ارز آزاد در بازار خبر داد.
                              به گزارش جهان، ابراهيم نکو در گفتگو با باشگاه خبرنگاران با بيان اينکه طرح دو فوريتي ممنوعيت فروش ارز آزاد در بازار در جلسه روز يکشنبه هفته آينده بهارستان به رأي گذاشته مي*شود، گفت: تدوين طرح دو فوريتي ممنوعيت فروش ارز آزاد در بازار، به*منظور سامان*دهي وضعيت آشفته بازار صورت مي*پذيرد.
                              وي در ادامه تصريح کرد: متاسفانه در حال حاضر شبهات فراواني درباره حذف ارز آزاد وجود دارد چرا که اين امر مشکلاتي را در بازار به*وجود مي*آورد و طرح دو فوريتي پارلمان در جهت رفع مشلات اين حوزه صورت گرفته است.
                              عضو کميسيون اقتصادي مجلس در پايان خاطرنشان کرد: حذف ارز آزاد از بازار بسيار دشوار است چرا که هنوز مشخص نشده نرخ آتي ارز به چه شکل محاسبه مي*شود لذا اين امر اهتمام جدي نمايندگان در اين مسير را مي*طلبد.

خب به نظر من اگه این طرح تصویب بشه و ارز کالای قاچاق بشه،اونوقت اکثریت آحاد ملت به فیض قاچاقچی شدن میرسن و دلار هم بیشتر از این پرواز میکنه.
                              فکر کن آرش جان فردا گشت بگیردت تو جیبت یک 20$دلاری پیدا کنه بعد به جرم داشتن دلار اون 20$ برات حبس ببرند. زیره 20$ زندان. 50$ زندان شلاق. 100$ هم اون بالا هوا خوری .

نظر

• بچه ها یعنی تا کی ؟
                                بابا بریدیم دیگه ؟ راست میگفت قیلا یه گوشی عوض می کردیم یه مسافرتی میرفتیم یه عشق و حالی می کردیم یه ....
                                ...
                                ...

بابا قبلا نا با بچه ها یه باربیکیو (کباب جوجه) میرفتیم دیگه تو خواب.....................................
                                ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 10-02-2012, 03:03 AM دلیل: پست خلاف قوانین
                                (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

پردازش ...
                                X