اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط nikin نمایش پست ها
    من هم همین سوال رو داشتم!
    سلام
    شواهد و قرائن بیانگر آن هست دولت بعدی ایالات متحده جمهوری خواه هست.
    و خیلی اتفاقات عجیب غریب باید بیفتد که دموکرات ها شانس داشته باشند.

این موضوع مربوط به قبل از انتخابات میان دوره ای مجلس بود که حتی مجلس را هم نتوانستند بگیرند!
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• سلام دوستان شبتون بخیر
      اینطور که من متوجه شدم انگار کندل یکشنبه تو متا تریدر pcm برگشته سر جاش!!!!
      نمودار یورو به دلار روزانه و حساب دمو...

اینم تو حساب ریل..

و این امر باعث شده شکل پیوتهای روزانه به شکل زیر در بیاد...
      نمودار دمو و ریل مثل هم است..

به قول دوستی انگار ماکارانی ریختی رو چارت...!!!
      لطفا دوستان چک کنند اگه من اشتباه میکنم بیان کنند و الا از مسئولین مربوطه خواهش دارم به این مهم رسیدگی فرمایند
      با تشکر..

نظر

• آیا رسوایی مالی بانکهای اروپایی و آمریکایی به سود بازارهای خاورمیانه خواهد بود؟

18/11 09:01 CET

شش بانک بزرگ بین المللی بعلت دستکاری بازارهای ارزی مجبور به پرداخت جریمه ای سنگین شدند.
        بانکهای اچ اس بی سی، یو بی سی، سیتی گروپ، جی پی مورگان، بانک آف امریکا و رویال بانک اسکاتلند، توسط مقامات آمریکایی، بریتانیایی و سویسی ناظر بر امور مالی در مجموع به پرداخت جریمه ای معادل ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار محکوم شده اند.
        اداره مقررات بازارهای مالی آمریکا موسوم به “سی اف تی سی“، اداره تنظیم مقررات بانکی سوییس موسوم به “فینما” و اداره تنظیم مقررات بانکی بریتانیا پس از انجام یکسال و نیم تحقیقات دریافتند که کارگزاران این شش بانک با تبادل اطلاعات محرمانه مربوط به حساب مشتریان، نرخ مبادله ارز در بازار را دستکاری کرده و معاملات را به سود خود تنظیم می کردند.
        بدنبال این رسوایی بیش از۳۰ تن کارگزاران این بانکها یا اخراج شده اند یا قراردادشان به حالت تعلیق در آمده است. برخی از آنها نیز با اتهامات کیفری روبرو هستند. البته بعید به نظر می رسد این اتهامات متوجه مدیران ارشد این بانکها شود.
        ناکارآمدی عملکرد این بانکهای بین المللی در کنترل فعالیتهای کارگزاران خود سبب از بین رفتن اعتماد عمومی به این نهادها می شود. برخی از سرمایه گذاران گفته اند این رسوایی سبب خواهد شد که در کار کردن با این بانکها محتاطتر باشند.
        از سوی دیگر این امر ممکن است منجر به این شود که بانکهای حوزه خلیج فارس و خاورمیانه که مقرارت سختیگیرانه تری دارند، بیشتر مورد توجه سرمایه گزاران و مردم قرار بگیرند.
        یورونیوز در مورد این رسواییها، نظارت ضعیف و آسان گیری در اجرای مقررات، کاهش اعتماد به این بانکها با نورالدین الحموری، کارشناس امور مالی در ابوظبی گفتگو کرده است.
        یورونیوز: یک رسوایی مالی دیگر. این رسوایی ها چه تاثیری بر میزان اعتماد مردم دارد و چه نگرانی هایی بوجود می آورد؟
        نورالدین الحموری: «این رسوایی، اولین رسوایی نیست و آخرین هم نخواهد بود. اما میزان پول از همه دفعات پیشین، بیشتر است. زیرا ناظران جریمه های سنگینی برای بانک ها تعیین کرده اند و البته این موضوع باعث می شود اعتماد به بخش بانکی کمتر شود. بخصوص به این دلیل که بانکهایی که نام شان به میان آمده است، سابقه بدی در زمینه این گونه دستکاریها و دخالتها در بازار دارند. ناظران نیاز دارند برای جلوگیری از تکرار اقداماتی مشابه، سیاستهای سختگیرانه ای در پیش بگیرند.»
        یورونیوز: به نظر می رسد که ناظران به زمان زیادی نیاز داشتند تا به وجود این مشکلات پی ببرند. این نگرانی وجود دارد که نظارتی موثر بر کار بانک ها وجود ندارد. اینطور نیست؟
        نورالدین الحموری: «نظارت وجود دارد. اما نمی توان بر همه چیز نظارت کرد. در رسوایی اخیر زمان درازی گذشت تا پس از بررسیِ شمار زیادی پست الکترونیک و گفتگوهای مجازی، ناظران متوجه موضوع شوند. در هر صورت ناظران نمی توانند در هر لحظه، همه را کنترل کنند. اما من فکر می کنم باید نسبت به دخالت و دستکاری در بازار اقدامات سختگیرانه ای اتخاذ شود.»
        یورونیوز: این رسوایی ها در خاورمیانه چه انعکاسی پیدا می کنند؟ هم از نظر رفتار بازرگانان و هم از نظر مقررات بانکی؟
        نورالدین الحموری: «خوب این رسوایی شاید برای خاورمیانه و کل این منطقه خبر خوبی باشد، چون هیچگاه نشنیده ایم که برای هیچ کدام از بانکها و نهادهای مالی منطقه چنین رسواییها یا دستکاری های پیش آمده باشد و نظارت بانک های مرکزی بر کار بانکها خیلی خوب بوده است. در نتیجه اعتماد به بخش بانکداری در اینجا بیشتر خواهد شد و تا موقعی که بانکهای مرکزی کار نظارت شان را ادامه دهند، معامله با این بانکها و نهادهای مالی بخصوص در خاورمیانه در آینده، برای سرمایه گذارها و بازرگانان خارجی جذابتر خواهد شد.»

Copyright © 2014 euronews
        Occupy Wall Street

نظر

• آقای Bill Gross یکی از حرفه ای ترین تریدرهای دنیا که سابقه سودآوری 270 میلیارد دلاری در شرکت سرمایه گذاری (هدج فاند ) Pimco را دارد ، حدود دو ماه پیش به شرکت Janus یکی دیگر از موسسات معاملاتی پیوست. آقای گراس بعد از اختلاف بر سر پاداش 290 میلیون دلاری خود این شرکت را ترک کرد. شرکت پیمکو بعد از رفتن آقای گراس از پیمکو سرمایه گزاران خود را تا حدود 23 میلیارد دلار از دست داد چون سرمایه گزاران معتقد بودند علت سوددهی پیمکو مهارتهای تریدری آقای گراس بود. جالبتر اینکه بعد از پیوستن آقای گراس به Janus آقای سوروس که خودش یکی از بزرگترین و موفقترین معامله گران و صاحبان هج فاند ها هست، سرمایه ای به مبلغ 500 میلیون دلار برای معامله گری در اختیار آقای گراس قرار داد.
          http://www.businessinsider.com/soros...-gross-2014-11
          رضا گلشاهیان
          ویرایش توسط raz : https://www.traderha.com/member/7556-raz در ساعت 11-21-2014, 01:41 PM
          before you start anything..learn how to finish it

نظر

• سلام و درود.صبح که کامپیوتر را روشن کردم و چارت رو دیدم فکر کردم از اون استاپهای شیک و مجلسی نوش جان کردم ولی با بررسی قیمت در چند سایت و بروکر معتبر فهمیدم که فقط چارت طلای pcm اون شادو زده شده و در بقیه بروکرها و سایتها قیمت به 1202 هم نرسیده در حالی که در pcm قیمت طلا به 1204 برخورد کرده بود از طریق کابین پیگیرم ولی فعلا جوابی دریافت نکردم

نظر

• امیدوارم مدیران فروم خرده نگیرند ولی متاسفانه استاپم به علت واید شدن بیش از اندازه زده شد در این جفت ارز یعنی واید شدن حدودا به اندازه 100 پیپ در صورتی که در ساعات نرمال این اسپرد برای کارگزاری pcm حدودا 30 پیپ و ساعات پایانی نهایت 80 پیپ بوده تو این چند روزه که بررسی کردم و جواب قابل قبولی از طرف کابین دریافت نکردم جز اینکه وعده دادن در اینده کمتر شه این واید شدن ها خوشبختانه دقیقا مشابه همین پوریشن در حساب اصلیم با سرمایه اصلی نزد کارگزاری دیگری به سود نشست و ضرر این پوزیشن رو در این حسابم نزد کارگزاری pcm قابل تحمل نمود ولی هدف از زدن این پست این بود که از مدیران کارگزاری خوب pcm خواهش کنم در مورد اسپرد و واید شدن اون در ساعات پایانی فکری بکنند و این نقیصه رو برطرف نمایند

با سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط zoroaster نمایش پست ها
                سلام و درود.صبح که کامپیوتر را روشن کردم و چارت رو دیدم فکر کردم از اون استاپهای شیک و مجلسی نوش جان کردم ولی با بررسی قیمت در چند سایت و بروکر معتبر فهمیدم که فقط چارت طلای pcm اون شادو زده شده و در بقیه بروکرها و سایتها قیمت به 1202 هم نرسیده در حالی که در pcm قیمت طلا به 1204 برخورد کرده بود از طریق کابین پیگیرم ولی فعلا جوابی دریافت نکردم
                سلام و درود از دوستانی که معاملات طلا میکنن میخواستم بپرسم که ایا چارتشون در تاریخ 25 نوامبر شبیهه این چارت هست چون من توی اکثر بروکرها و سایتهای معتبر چک کردم چنین کندلی که باعث شد معامله من استاپ بخوره ندیدم . ممنون

نظر

سلام و درود از دوستانی که معاملات طلا میکنن میخواستم بپرسم که ایا چارتشون در تاریخ 25 نوامبر شبیهه این چارت هست چون من توی اکثر بروکرها و سایتهای معتبر چک کردم چنین کندلی که باعث شد معامله من استاپ بخوره ندیدم . ممنون
                  باسلام

جناب zorostar در بروکری دیگر هم که من چارتش رو دارم دقیقا همین کندلها دیده میشه وقیمت درآنروز بین1190و1202 نوسان داشته .
                  ویرایش توسط kavian77 : https://www.traderha.com/member/5952-kavian77 در ساعت 11-29-2014, 09:49 PM

نظر

توی بروکر من هم همچنین کندلی وجود نداره
                    " ذهن همه چیز است، به هر آنچه بیندیشی همان میشوی "
                    بودا

" WAIT PATIENTLY TRADE EFFICIENTLY "

نظر

کارگزاری pcm اگر لیکوییدی پرو وایدر هاشو تو سایتش معرفی کنه رهگیریش ساده تره من تو یک بانک که از لیکوییدی پروایدرهای معتبر هست حساب دارم و نه قیمتی که شما بهش اشاره کردین هست نه واید شدن هایی که خودم متاسفانه مواحه شدم از مدیران فروم خواهش میکنم از مدیران بروکر بخوان که لیکوییدی پروایدر هاشو تو سایت شرکت قرار بدن

نظر

• نوشته اصلی توسط YEZ نمایش پست ها
                        کارگزاری pcm اگر لیکوییدی پرو وایدر هاشو تو سایتش معرفی کنه رهگیریش ساده تره من تو یک بانک که از لیکوییدی پروایدرهای معتبر هست حساب دارم و نه قیمتی که شما بهش اشاره کردین هست نه واید شدن هایی که خودم متاسفانه مواحه شدم از مدیران فروم خواهش میکنم از مدیران بروکر بخوان که لیکوییدی پروایدر هاشو تو سایت شرکت قرار بدن
                        شما حسابتو متصل كن به متاكوست بعد تو قسمت slippage بگرد دنبال بروكري كه قيمتاش با شما يكي است و لغزش نداره

my mql5 account 69255

نظر

• نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
                          شما حسابتو متصل كن به متاكوست بعد تو قسمت slippage بگرد دنبال بروكري كه قيمتاش با شما يكي است و لغزش نداره

my mql5 account 69255
                          دوست من گفته شما جه ریطی به عرایض بنده داشت

نظر

• نوشته اصلی توسط YEZ نمایش پست ها
                            دوست من گفته شما جه ریطی به عرایض بنده داشت
                            شما فرمودين اين وايد شدن براي شما اتفاق افتاده بنده هم عرض كردم متاكوست در اون قسمت ميزان لغزش قيمت شما رو در انس يا هر ارز ديگري نسبت به كل بروكرهايي كه از متاتريدر استفاده ميكنند نشان ميدهد بنابراين اگر در فرضا شش تا بروكر ديگر هم همين اتفاق افتاده باشد اين شش بروكر يك مرجع قيمت دارند و فقط اين حركت مختص حساب شما نبوده ولي اگر تنها در بروكر شما اين اتفاق افتاده هيچ شباهتي با ساير بروكرهاي دنيا پيدا نميشود

my mql5 account 69255

نظر

• کمپين تقاضاي حذف سهميه ي کارگزار ها در عرضه اوليه
                              این تاپیک را در فورم همسایه دیدم:

چند نمونه از کامنت.ها:
                              این عين بي عدالتيه. بايد 85 % سهميه رو به آنلاين ها بدهند و 15 % به کارگزاران بدهند. الان 90% مشتريان کارگزاري ها آنلاين دارند، خود کارگزارها کد شخصيهاشون همگي آنلاين دارن. موقع عرضه اوليه هم از سهميه استيشن کارگزاري بر ميدارند و همه سهميه آنلاين مي.خرند...

-----------
                              همين عدم توجه و بي تفاوتي سهامداران است كه باعث شده مسولان بورس هر طوري كه دلشان ميخواهد سهميه ها را تنظيم كرده و به نفع و منفعت خودشان گام بر ميدارند . به قولي از ماست كه بر ماست

------------
                              عرض ادب
                              حق نيست که سهميه ي آنلاين ها که طيف آن همه ي افراد هستند برابر سهميه ي کاگزاران رانتخوار(البته اكثر آنها نه همه) باشد
                              مبلغي نيست شايد به اندازه ي يک نهار اما بحث استيفاي حقوق است
                              آيا مسئولان بازار ميتوانند به اين سوال پاسخ دهند که کارگزاران چه حقي براي گرفتن 50 درصد سهميه و پخش آن در ميان عزيزان و اقوام دارند؟؟
                              حداكثر سهميه ي کارگزار بايد 10 درصد کل باشد که آنهم زياد است
                              --------
                              با عرض ادب
                              در مورد سيدكو فاجعه اي رخ داد
                              80 ميليون سهم آنلاين
                              320 سهم کارگزاري ها

حقيقتا اين چه عدالتي است؟
                              آيا درصد و رانت کارگزاري ها نظير ديدن کامل اردر هاي موجود در سيستم کم بوده که چنين بي عدالتي ميشود؟

اساسا کارگزار را چه به گرفتن سهام عرضه اوليه؟؟
                              مگر نه اين است که کار کارگزار درصد گرفتن مفت است
                              چرا نبايد عرضه اوليه ها بين آنلاين ها که همه ي سهامداران موجود در بازار هستند تقسيم شود

بايد تجمعي صورت گيرد
                              ما نميدانيم يک تجمع که وقت ما را شايد 2 ساعت بگيرد باعث ميشود خود ما در آينده سود آوري بيشتري داشته باشيم

البته
                              اصلا بحث مبالغ يک قران دوزار عرضه اوليه نيست
                              بل بحث استيفاي حق است که آقايان سهام را بين خود تقسيم نكنند

در اين بين معروف ترين کارگزاري يک عمل افتضاح بي سابقه انجام داد
                              تقاضاي وجه هاي سه شنبه ي مشتريان را ترتيب اثر نداد و از آن وجوه براي سيدكو بهره برد

حق گرفتني است
                              ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 11-30-2014, 11:19 AM دلیل: قرار دادن ایمیل و لینک متفرقه
                              Occupy Wall Street

نظر

• دعا کنید قیمت نفت زیر 10 دلار برسه ! هرچی قیمت نفت کم بشه ارزش ما شروندان ایرانی میره بالا ! ملت تمام انرژیش صرف چطور غاپیدن ثروتهای نفتی هست بزار یکم بخودمون بیایم که ما شدیم یک ملت مصرف گرای تو خالی !

باور کنید ده تا از نخبه های ایرانی به اندازه تمام نفتی که از ابتدا کشف شده تا الان میتونه برای ایران ثروت افرینی کنه ولی تا وقتی نفت هست کسی ارزش ایرانی جماعت نمیدونه ! تا وقتی نفت بها داره مطمئن باشید ایرانی بها نداره !
                                در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

پردازش ...
                                X