اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• اسکار جان پوینت از پیپ کوچیکتره دیگه
    برای خنده گفتید؟ یعنی واقعا دوستمون میگن پوینت بزرگتره!؟

با سپاس فراوان
    ویرایش توسط line_trend : https://www.traderha.com/member/15883-line_trend در ساعت 08-23-2014, 11:47 AM
    برای پیروزی در بورس باید باهم باشیم...
    بهم دیگر خیر و نیکی برسانید...
    برای ترید اول یاد بگیرید چگونه بر احساسات خود غلبه کنید!!

نظر

• درود
      چند وقتی هست می بینم در فروم درگیری بین اعضا پیش امده است و هم دیگر را متهم می کنند یکی می گه اقا بیا از من سیگنال بخر و یکی دیگه میگه من سیستم دارم نمی دونه چه قدر درامد داره و یکه می گه..... کاری ندارم کدام راست و یا کدام دروغ می گوییند من از تمام کسانی که در این بازار فعال هستن یک سوال دارم قسط شما واقعا از اینکه در این بازار فعالیت کنید چی است1- کسب درامدتنها ویا2- موفقیت در تحلیل و ترید کردن که البته از این روش درامد هم خود به خود به وجود می ایید اگر نیت شما در این بازار فقط درامد تنها باشد که بخواهید یکی بیاید به شما ماهی بدهد (سیگنال و سیستم و ....) خواهشا از همین جا استپ کنید دیگه ادامه ندهید چون برایند این کار یک ضرر سنگین به خود شما چه از لحاظ روحی چه از لحاظ درامدی است واگر بهترین اساتید که هر که را شما قبول دارید بخواهند کمک کنند نمی توانند و اگر هم در کوتاه مدت موفق شوید در بلند مدت نابودی است بهترین کار این است دنبال یک حرفه دیگر برای خود باشید که بعد از چندین سال افسوس نخورید ولی اگر راه دوم را در نظر دارید هیچ کس بهتر از خود شما نمی تواند به شما کمک کند یعنی اینکه برادر من حتی بهترین اساتید تکنیکال بخواهند به شما کمک در این راه کنند نمی توانند البته اساتید می توانند راه را به شما نشان بدهند ولی در اخر خود شما هستید که می توانید به خود کمک کنید چون در این بازار ببینید یکی با الیوت راحت است یکی با هارمونیک و... خود شما باید راهی راه پیداکنید که با ان راحتر و قابل فهم تر برایتان باشد و از ان تست بگیرید در ان صورت می توانید دربازار شروع به فعالیت کنید و موفق شوید در اخر به دلیل اینکه اصلا نویسنده خوبی نیستم از همگی معذرت می خوام امیدوارم توانسته باشم مطلب را درست بیان کنم
      موفق باشید

نظر

• واقعا نمیدانم چه بگویم...
        امروز در موقعیتی هستم که هیچ وقت فکر نمیکردم در این موقعیت قرار بگیرم...
        بحث هایی پیش اومد که واقعا برایم ناراحت کننده بود...
        بنده حدود یک سال پیش بیش از 10000دلار در این بازار ضرر کردم!اما دلیل چه بود!؟باید بگویم که به خودم مغرور شدم به سیستمم مغرور شدم فکر کردم دیگر شده ام خدای فارکس!اما چه شد!؟ضرر زیادی دادم...در حدی که باید بگم زندگیم نابود شد...تنها در عرض چند روز!در این میان دو سه تا از حساب دوستان هم بود در حد 50دلار که امروز بعد از یکسال یکی از اینها اومد و من رو حرام خور و دزد خطاب کرد!کسیکه همان روزها همش پیغام میداد که اسکار جان چه کنیم سیگنال نمیدی؟کی میدی؟ووو... حالا اینها ندیدن که من ضرر کردم و داغون شدم و فقط ضرر خودشان را دیدند!عزیزان هر کسی اشتباهی میکنه و من هم اشتباه کردم و تاوانش را هم دادم و حتی الانم دارم میدم... از دوستان خواهشمندم فارکس رو بی علم دنبال نکنن!و مدیریت سرمایه رو حتما رعایت کنن و به هیچ عنوان اقدام به فروش سیگنال نکنن حتی اگر از سیستمشون بک تست چند ساله گرفته باشن!در این بازار هیچ چیز مطلقا قابل پیش بینی نیست!
        طی این پست از همگی دوستان عذر خواهی میکنم و تاپیک هایی که داشتم بستم امیدوارم اگر ضرری از جانب من بهشون رسیده من رو حلال کنن!!
        دوست من سینای عزیز مارو حلال کن و بقیه دوستان
        ارزوی سلامتی برایتان دارم
        بدرود
        تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
        تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
        http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

نظر

• نوشته اصلی توسط دلال

بله حق با شماست !
          آدمهایی مثل شما در فرومهای فــــارکسی خوب بلدن شعار بدن ... البته برای بدست آوردن لایک بیشتر
          فقط نمیدونم چرا با اینکه بعد از سالها متوجه شدی فـــارکس یه دستگاه شرط بندی بزرگ در شهر بازیه ولی هنوز دست از سرش بر نداشتی و خودتو اینجا الاف کردی

از من میشنوی بهتره وقتتو اینجا تلف نکنی باور کن 2 تا لایک ارزش وقت گزاشتن نداره .
          واقعا چرا بعضی ها ادعای بلدم بلدم فروم چیه دنیاشون رو برداشته ولی هر لحظه پالس منفی میدند.
          قصد توهین به جناب متا رو ندارم ولی ادعاهاشون و نظریاتشون دو قطب مخالف هم هستند.
          حتما ایشون از تفریح خوششون میاد جناب دلال که وقتشون رو بگذرونند که کارشون قابل توجیه هست.
          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• درددل های بازاری

دليل من براي حضور در فرومهاي فاركسي مطالعه روي واكنشهاي قيمتي و ياد گيري استراتژي ها است
            براي بكار بردن در معاملات سهام بين الملل و شاخص هاست نگران وقت من نباش
            همچين فاركس براي تست نظريه خيلي كارا است چون سرعت زيادي داره
            از تمام اينها بگذريم ميشه از فاركس پول در آورد ولي با راندمانهاي ١٠ يا ٢٠ درصدي در سال
            كه براي ايراني جذابيت نداره
            مايا جان خودتون رو كه نميتونيد گول بزنيد
            شما اگر از اين بازار با يك حساب يكساله بيشتر از ٢٠ درصد گرفتي پسورد ويزيتور بزار
            من در ابتدا خيلي برام پيش مي آمد كه در يكي يا دو ماه اكانت رو دو برابر ميكردم ولي بعد از چند ماه مارجين كال ميشدم بنده قويا معتقدم اگر مديريت سرمايه درستي داشته باشيد اين نهايت راندمان شماست كه در حد تريدرهاي بين المللي است
            چند بار هم گفتم شما اكانت يكساله با ٢٠ درصد راندمان و پس رفت نهايت ده درصد بيارين من قول ميدم مشتريت بشم اصلا پست نزنم كلا معذرت خاهي كنم و ،،،،،

Sent from Trader@Meta
            ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 08-28-2014, 09:04 AM

نظر

• با سلام
              داشتیم با چند تا از دوستان بررسی میکردیم
              به یه مطلب گنگی رسیدیم
              لطفا اقا مصطفی و سایر دوستان راهنمائی کنن
              در نمودارهای مینی و میکرئ پیووت ها متاوت از نمودارهای که پسوند ندارن در پلت فرم بروکر هستش
              در طلا
              چون ما بر اساس پیووت های پی سی ام داریم روی طلا پوزیشن میگیریم گیج شدیم و مهمه برامون

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
              ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• سينا خان من متوجه نميشم
                اينهايي كه سيگنال ميدن مگه استاپ و پروفيت رو تعريف نميكنند
                اگر براي هر استاپ هم سه درصد خرج كنه
                بازهم براي كال كردن حساب نياز داره تا ٣٣ تا پوزيشنش استاپ بخوره
                وقتي ده تا پوز استاپ بخوره و يك سوم سرمايه شما بپره شما ميفهمي اينكاره نيست
                حالا چطور سيگنال فروشا ملت رو كال ميكنند نميفهمم !!!!

Sent from Trader@Meta

نظر

• نوشته اصلی توسط اسکار نمایش پست ها
                  با سلام خدمت همگی دوستان
                  امروز به موردی برخوردم که در نهایت طرف مقابل بمن گفت متاسفم براتون!البته من خیلی خندیدم بخاطر این موضوع!
                  دوستمون به 5000پوینت میگن 5000پیپ!!
                  فاصله ی 1400تا 1300{انس}چقدر میباشد؟کدام گزینه درست است؟
                  1-
                  10000پوینت=1000پیپ=100دلار
                  2-
                  10000پیپ=1000پوینت=100دلار
                  ایشون میفرمایند که گزینه دوم درست است!
                  در واقع میفرمایند که 1پوینت از 1پیپ بزرگتر است!!
                  لطفا دوستان راهنمایی کنن ایشون رو!!
                  با تشکر
                  Point ، Tick ، Pip

http://daytrading.about.com/od/ptor/...sTicksPips.htm

در investopedia تعریف کاملترش هست
                  پیامبر اسلام فرمودند: آنکه بدون علم به عمل برخیزد، پیش از آنکه اصلاح کند باعث تباهی می شود.

نظر

• نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
                    سينا خان من متوجه نميشم
                    اينهايي كه سيگنال ميدن مگه استاپ و پروفيت رو تعريف نميكنند
                    اگر براي هر استاپ هم سه درصد خرج كنه
                    بازهم براي كال كردن حساب نياز داره تا ٣٣ تا پوزيشنش استاپ بخوره
                    وقتي ده تا پوز استاپ بخوره و يك سوم سرمايه شما بپره شما ميفهمي اينكاره نيست
                    حالا چطور سيگنال فروشا ملت رو كال ميكنند نميفهمم !!!!

Sent from Trader@Meta
                    متا جان موضوع اینه که اصلا به 10 تا پوز نرسید . با مدیریت سرمایه عالی ایشون وگرفتن پوزهای 0.05 روی فقط انس حساب کال شد به همین راحتی . حساب دست خودشون بود و من دخالتی نداشتم.

نظر

• نوشته اصلی توسط sajjadfox نمایش پست ها
                      با سلام
                      داشتیم با چند تا از دوستان بررسی میکردیم
                      به یه مطلب گنگی رسیدیم
                      لطفا اقا مصطفی و سایر دوستان راهنمائی کنن
                      در نمودارهای مینی و میکرئ پیووت ها متاوت از نمودارهای که پسوند ندارن در پلت فرم بروکر هستش
                      در طلا
                      چون ما بر اساس پیووت های پی سی ام داریم روی طلا پوزیشن میگیریم گیج شدیم و مهمه برامون

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

سلام

از طریق خود کابین و از منوی تیکت مسئله رو پی گیری کنید . این عکسها رو همونجا آپلود کنید تا بررسی بشه .
                      با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• امروز یکی از قویترین سیستم ها که سیگنال درست و حسابی داد سیستم پیوت + مووینگ بود
                        در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• سیف گفت: طی همکاری با. وزارت راه و شهر.سازی. صندوق.هایی تشکیل شده و بر اساس سرمایه.گذاری که انجام می.شود و طبق منابع مالی موجود، تسهیلات. مسکن 80 میلیونی. بر اساس 50 در.صد متوسط مسکن و نرخ سود و قدرت پرداخت قسط، کارشناسی شده و وام پرداخت خواهد شد..

خبرگزاری فارس: رئیس کل بانک مرکزی با تأکید بر اینکه زمان انتظار دریافت وام ازدواج به ۵ ماه کاهش می.یابد، از توقف ارائه تسهیلات ۵ میلیونی ازدواج گفت و اعلام کرد: مدت زمان انتظار وام ازدواج 1.5 سال است که قرار است این زمان به ۵ ماه کاهش یابد.

ولی.الله سیف امروز .در برنامه صبح با خبر اظهار داشت: ..بانکداری بدون ربا از برکات انقلاب اسلامی است .که در شهریور سال 62 این قانون تصویب و لازم الأجرا شد.

وی با بیان اینکه نتیجه این قانون تحول بزرگی در سیستم نظام بانکی کشور به وجود آورد، افزود: .یکی از نگرانی.های آن زمان به علت عدم شناخت مردم از این قانون کاهش منابع مالی بانک بود که وقتی این به اجرا رسید با استقبال خوب مردم مواجه شدیم که این نشان از اعتماد مردم به انقلاب و نظام بانکداری اسلامی داشت..

رئیس کل بانک مرکزی بیان کرد : بانک موظف است که منابع سپرده.گذاران را در جای امنی سرمایه.گذاری کند .و سپرده گذاران مایل هستند قدرت خرید خود را در عین سرمایه گذاری حفظ کرده و در کنار این سرمایه.گذاری کسانی که تمایل به گرفتن تسهیلات هستند به بانک مراجعه کرده و بانک با در نظر گرفتن شرایط به آنها تسهیلات خاصی داده که براساس بندهای قرارداد در سود و زیان پروژه بانک سهیم است.

سیف افزود.: قانون بانکداری اسلامی را در زمانی اجرا کردیم که کشور از نظر اقتصادی و تورم تعادل نداشته و این را با زمان فعلی که قیمت تورم و ارز با ثبات است نباید یکی کرد؛ در حال حاضر با همفکری مجلس .قانون تکوینی بانکداری اسلامی را در جهت خدمت بهتر به مردم بررسی می.کنیم.

http://khabarfarsi.com/ext/10406800

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• اقساط اول و دوم از ۲.۸ میلیارد دلار به حساب بانک مرکزی واریز شد.
                            به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، در چارچوب مرحله دوم توافقات ژنو مبنی بر انتقال 2.8 میلیارد دلار از منابع مسدود شده بانک مرکزی، اقساط اول و دوم معادل یک میلیارد دلار از حساب بانک مرکزی در کشور ژاپن به حساب بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در کشور عمان واریز شد .
                            همچنین مقرر شده است. علاوه بر تامین نیازهای واردات کالاهای بشردوستانه شامل کالاهای اساسی،نهاده های کشاورزی، دارو و تجهیزات پزشکی به صورت نامحدود که در جریان اقدام است، بخشی از منابع ارزی ایران نیز طبق جدول زمان.بندی از دهم مرداد ماه سال جاری در 6 قسط (هر بیست روز یک قسط) به حساب بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران واریز شود که قسط اول و دوم آن روز گذشته به حساب این بانک منتقل گردید.

persian gulf traders

نظر

• ويجب على العاقل الذى يزن الامور ان يتيقن هو الاخر من ان المتاجره وحدها ولو كنت متفرغا وناجحا فيها لا يمكن ان تكون هى فقط اسلوب او بطاقة تعريف الحياه فالحياه ومعناها ومرادك فيها اكبر بكثير جدا من ان تشمله شاشه لاب توب او موبيل

انسان عاقل باید امور بسنجد و بداند حتی اگر تریدر موفقی باشد و فول تایم معامله گری کند نمیتوان زندگی را فقط در ان خلاصه و تعریف کرد! زندگی بسیار فراتر از نشستن پشت کامپیوتر یا لپ تاپ هست !
                              در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• حلقه مفقوده

همیشه برای مقایسه دو سیستم معاملاتی به ما گفته شده که با مقایسه دو نسبت "درصد پوزیشنهای برنده " و " ریسک به ریوارد" دو سیستم میتوان تشخیص داد کدام سیستم بهتر است اما یک سوال...

دو سیستم معاملاتی داریم که در هر دو نسبت ریسک به ریوارد "یک" میباشد و در هر دو نسبت پوزیشنهای برنده 70 % میباشد ... اما اگر با هر کدام از این سیستمها مشغول ترید شویم ، و در هر پوزیشن یک درصد ریسک کنیم ، و در نهایت بعد از یک بازه زمانی مشخص نتایج حاصله از هر سیستم را بررسی کنیم ،علیرغم اینکه تمام پارامترها ظاهرا مثل هم بوده اند ،اما میبینم که سیستم اول چندین برابر سیستم دوم بازدهی داشته ، علت چیست؟ چه پارامتری رو از قلم انداخته ایم؟ علاوه بر ریسک به ریوارد و درصد پوزیشنهای برنده چه پارامتر دیگری را برای قیاس دو سیستم معاملاتی باید لحاظ کنیم؟

نظر

پردازش ...
                                X