اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط داود$
    نه که شما استاد مسلمه بنیادی هستی!
    هفتصد سال پیش مولانا جواب شما رو داده احتیاج به توضیح بیشتر از سوی ما نیست....

.::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• یک موردی که همیشه در بورس ایران دنبالش بودم پیش بینی افزایش سرمایه شرکتها بود ! یعنی امکان پیش بینی افزایش سرمایه شرکتها از طریق تحلیل و تجزیه صورتهای مالی شرکت برای یک سال اینده داشته باشیم ؟

یک مثال موردی شرکت سرمایگذاری غدیر هست افزایش سرایه میده میاد روی 200 تا 300 تومن بعد یکدفعه میگن قرار افزایش سرمایه بده میره روی 600 تا 700تومن
      در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط مسلم آل شبر نمایش پست ها
        یک موردی که همیشه در بورس ایران دنبالش بودم پیش بینی افزایش سرمایه شرکتها بود ! یعنی امکان پیش بینی افزایش سرمایه شرکتها از طریق تحلیل و تجزیه صورتهای مالی شرکت برای یک سال اینده داشته باشیم ؟

یک مثال موردی شرکت سرمایگذاری غدیر هست افزایش سرایه میده میاد روی 200 تا 300 تومن بعد یکدفعه میگن قرار افزایش سرمایه بده میره روی 600 تا 700تومن
        سلام مسلم جان؛

افزایش سرمایه ها برنامه مدیریت شرکت هست و قابل پیش بینی کردن نیست. باید ببینیم برنامه مدیریت در این زمینه چی هست.

نظر

• سلام بر یکایک دوستان عزیز

نمیدونم چی شده یهوو اینقدر نقطه جوش افراد پایین اومده منتهی این مهم هست که احترام متقابل رعایت شود و اینکه فرط فرط پست های که در شان یک فرد نیست زده نشود

حال هر مسیله شخصی هست میبایست در خارج از فروم و مکان عمومی پرداخته شود و اگر دلخوری از مطلبی که بار علمی کافی ندارد یا باعث گمراهی شخصی شده است میبایست با ذکر پست به ناظرسایت گزارش داده شود نه اینکه حرمت شکنی صورت بگیرد

اینجا یک مکان نوشتاری است و نحوه بیان افراد اصلاً به دیگران منتقل نمیشود پس تا جای که فرد میتواند میبایست موارد احترام را رعایت کند

این پست بنده مخاطب ام شخص خاصی نیست بلکه شامل همه میشود از جمله خودم و همینجا از افراد عذرخواهی میکنم بابت جسارتی که به خود داده ام و پست اینچنینی درج نمودم

با آرزوی موفقیت روزافزون برای یکایک شما عزیزان
          آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• نوشته اصلی توسط داود$
            نه بابا سواد هم داری تو خودت رو ختم همه چی می دونی و همه چی دان ما که چیزی بلد نیستیم میام میشینیم ور دل شما کسب فیض میکنیم یه سهم رو همه میخرن بعد یواشکی میام بیرون !!!!دوتا تحلیل با نتیجه بزار بعد واسم شعر سرایی کن
            زندگی به کام شما باشه ایشالله....

زندگی خیلی سخت شده......

جیب ها داره خالی میشه .....

فشار زندگی طاقت فرسا شده......

طبیعی است اینها

خوب میشی......

نظر

• سلام جناب ازادی لطف میکنین برای پونددلار تحلیل بزارین ممنون

نظر

• درددل های بازاری

دوستان بشهاب و لسرما و خمحور و كخاك و توريل و حسينا و بيمه و صدراو و امثالهم
                همه سهمهايي هستند به لحاظ بنيادي چيزي ندارند ولي اگر بخايين ازشون تعريف كنيد از هپكو هم ميشه تعريف و تمجيد كرد و با داستان سرايي آينده روشن براش تصور كرد
                اينگونه سهمها قابليت باد كردن بالايي دارند فقط كافيه يك مقدار پول پشتش بيفته
                باور كنيد هيچ سهمي در بازار بورس ايران آنقدر ارزش نداره كه شما ده برابر سود عملياتي سهم اونو بخرين
                نمونه اش توريل با سود عملياتي ٦٥ تومني خونه آخرش ٦٥٠ نه اينكه شما بري تو ٨٠٠ تومن واسش صف نشيني كنيد
                اينو بعنوان يك هشدار در نظر بگيريد و خاطره صدرا هميشه مد نظر قرار دهيد

Sent from Trader@Meta

نظر

• نوشته اصلی توسط داود$
                  من خوبم تو چطوری؟ خیلی خوبه همه چی تحلیل میکنی از جیب من هم خبر داری درسته خالی خالیه!!!البته خالی از حروم .خالی از اطلاعات غلط دادن به دیگران .خالی از رانت و... فکر کنم بسه. البته یه اسم گذاشتی برا خودت به اسم کیمیاگر درسته کیمیاگری. بچه ها بیاین توی معامله گر منظم تا بگم بشهاب بخرید و سود کنید بعد وقتی سود خوبی کردیم به بقیه میگم بخرن البته سهم شما که خوب سود کردید رو بخرن!!!!!.میخای بهت بگم یا بسه؟ حال من خوبم تو چطوری ؟

مشکل از بنده هست که با شما دارم بحث میکنم.

روز خوش.

نظر

• مشکلی که وجود داره اینه که همه ی ما دنبالِ اینیم که یکی یه ماهی بهمون بده تا یه چند روزی بگذره و بریم سراغ ماهی بعدی ولی کدوممون دنبال این بودیم که ماهیگیری رو یاد بگیریم؟!
                    اصن هدفمون چی بود از اینکه تکنیکال یاد بگیریم؟!
                    اصلا گیرم که ضرر کردیم، که مطمئنا همه اینجا یه روزی ضرر کردن ولی کی بود به خودش بگه اگه افتادم حالا دستمو میزن به زانوی خودمو بلند میشم؟ چرا باید یکی دیگه رو مقصر بدونیم؟
                    اگه واقعا به خودمون حق میدیم که این چیزی نبوده که سزاوارش باشیم پس بلند بشیم و خودمون راه رو پیدا کنیم...
                    اینجا دوستانی رو میدیدم که آقای آز.ادی رو تا حد خدا بالا میبردن... تجربه ام بهم میگفت همینا ممکنه بشن سخت ترین منتقد های ایشون...این درست نیست، آدم ها رو باید با معیارهای
                    انسانی سنجید...
                    به شخصه واقعا این رو ظلم میبینم که چنین چیزایی به یکی مثل نیما آزاد.ی گفته بشه، اصلا مگه آزادی تعهدی به کسی داره؟! مگه به کسی جواب باید بده واسه کاراش؟!
                    اینا رو گفتم بدونین یه مقدار بیشتر به خودتون باید رجوع کنین تا دیگرون، به خودتون بیشتر نگاه کنین که چرا اصلا الان اینجایی که هستین وایستادین... کسِ دیگه ای مسئول شما نیست
                    تو زندگیتون و تنها شما خودتونین که مسئول کارهای خودتونین.
                    شخصا واسه نیما آزاد.ی احترام قائلم و معتقدم چیزهایی بهم یاد داده که ازش لذت میبرم.... نیما آزادی واسه من یه استاد و مرد محترم هست و هیچوقت نخواستم اونقد بزرگش کنم
                    که یه روزی مجبور بشم علیه اش چیزی بگم و برای دوستانی که اینجوری به قضیه نگاه میکنن واقعا متاسفم.
                    با احترام
                    " ذهن همه چیز است، به هر آنچه بیندیشی همان میشوی "
                    بودا

" WAIT PATIENTLY TRADE EFFICIENTLY "

نظر

• آقایون خواهشا بس کنید.

من بنده به عنوان یکی از شاگردهای حق و حقیقت- میخواد هر کی باشه- از همه من جمله استاد بزرگوار جناب آزادی عذر میخوام.
                      و خدمت جناب داوود عرض میکنم برادر من نه ضرر ما به کسی ربطی داره و نه سود ما وهر چی هست از تصمیمات ما سرچشمه میگیره.
                      شمام دوست عزیز بی احترامی نکنید و سعه ی صدر داشته باشید.

جناب داوود من هیچ شناختی از شما ندارم و شاید شمام برای خودتون استادی باشید ولی خواهشا به کسی که به گردن خیلیا حق داره بی احترامی نکنید و بخودتون بیاید.
                      جناب آزادی داشته هاشون رو به همه میگند شنونده باید عاقل باشه اگر میبینید بدردتون نمیخوره چرا به شعور دیگران بی احترامی و توهین میکنید.

من البته در جبهه ایی علیه شما نیستم فقط دوست من یک کم خویشتن دار باشید و نتیجه هر چی باشه رو در خودتون جستجو کنید.
                      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط Azadi نمایش پست ها
                        مشکل از بنده هست که با شما دارم بحث میکنم.

روز خوش.

با سلام
                        متاسفیم که هر کسو ناکسی که میرسه شروع میکنه به متشنج کردن جو

بزارید کنار این واژه ی دوست عزیزو این حرفا .اینا لیاقت خودشون رو با سبک حرف زدنشون دارن نشون میدن

بنظرم خوبی که از حد بگذره ابله خیال بدشو اینطور نشون میده

ناظرین سایتو عزیزانی که اینجا مسئولن باید اصلا اجازه ی درج پست ندن به همین اشخاصی

ازادی بیانو اندیشه درست ..حق درج پست درست اما یه کمم با قاطعیت با اینا برخورد شه دیگه هر کسی از راه برسه نمیتونه اراجیف بار کس دیگه ای بکنه

بخدا اگه سود میگرفتی اینقدر مرد بودی که بیای بزبون بیاری و تشکر کنی

این پستو برای خود شیرینی و این حرفا نزدم خدای بالا سرم گواهه

همچین کسی پیدا میشه وظیفه هر کسی که نیما و امثال اون حق گردنشون دارن هست که بیان و به همچین افرادی حمله کنن تا بفهمنن کجا چه خبره

صد در صد اصلا نباید نیما و امثالهم جواب اینا رو بدن
                        وظیفه ی شاگردا و اعضاس تا هر کی که از راه میرسه نیاد چرند بگه و بره

تو اگه راست میگی هیستوری همون وقت هات که ماها مهد بودیمو پول در اوردیو بیار بزار اینجا نامردم معادلش نیام پول بدم به شرافتم قسم توان مالی منم بعضی از دوستان میدونن..نامردم ندم.بسم الله بزار هیستوریتو بالا....
                        ناظرین عزیز شرایطو یه طوری کنین تا پست امثال این اقا اول بررسی بشه بعد درج .....
                        ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• من در جند پست قبل استدعا کردم که این بحث خاتمه یابد و اگر موردی هست یا خارج از این فروم حل گردد یا اینکه به ناظر سایت گزارش داده شود اما انگاری واسه دیوار صحبت کردم

دوست عزیز جناب آزادی ، سودش به دیگران از طریق آموزش ها و تحلیل هایش رسیده و نوشته ها و مطالب زیادی دارند ، شما اگر منتقد مطلبی از ایشون در زمینه علمی هستید بیان بفرمائید.

اگر معامله گر ریل هستید که باید بر این امر واقف باشید هیچ احدی ، هیچ شخصی نمیتونه به صورت مطلق سود کند و تحلیل بی نظیری در یک دوره از خود به جا بگذارد و بی شک در برخی تحلیل ها اشتباه میشود و گاهاً باعث ضرر در پوزیشنی خواهد شد

لطفاً این بحث های غیر فنی و حرفه ای بزارید کنار و سعی کنید از طریق علم و دانش به ایشان یا شخص دیگری بر اشتباه بودن کارشان اثبات کنید

موفق و پیروز باشید
                          آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• [IMG][/IMG]

فروشندگان یورو کشف سود کردند ان هم از جنس بلند مدت .

بنظر اقای دراگی دیده که قیمت به ساپورت اول سالانه رسیده و برای احترام به سطوح پیووت مجبور شده اخر وقت امروز سخنرانی خود را برنامه ریزی کند

غریب به یقین میان مدتی خریدارها به میدان بیایند و برنامه ی ما هم به خرید یورو تبدیل شود .امیدواریم
                            ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• با سلام خدمت کاربران عزیز

به استحضار می رسانیم سیاست بر پا شدن این فروم بر پایه تبادل دانش و اطلاعات بین کاربران در سایه احترام به یکدیگر می باشد .و احترام گذاشتن به کسانی که به گردن همه ما حقی دارند ، همچون اساتید بزرگواری مثل آقای azadi بر همه ما واجب است .و بعضی بد اخلاقیها در شآن این فروم و کاربران آن نیست .
                              در این فروم هر کاربری نظر و تحلیل خود را ارائه میدهد و هیچ مسئولیتی به گردن ارائه کننده تحلیل نیست . لذا همه باید به نظرات یکدیگر احترام گذاشته و چنانچه انتقادی هم هست در یک فضای دوستانه و احترام متقابل اینکار صورت بگیرید نه با لحن زشت و ناپسند .
                              در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی و استفاده از الفاظ رکیک و............ با کاربر خاطی برخورد لازم صورت خواهد گرفت .

با احترام

نظر

• با سلام خدمت همگی دوستان
                                امروز به موردی برخوردم که در نهایت طرف مقابل بمن گفت متاسفم براتون!البته من خیلی خندیدم بخاطر این موضوع!
                                دوستمون به 5000پوینت میگن 5000پیپ!!
                                فاصله ی 1400تا 1300{انس}چقدر میباشد؟کدام گزینه درست است؟
                                1-
                                10000پوینت=1000پیپ=100دلار
                                2-
                                10000پیپ=1000پوینت=100دلار
                                ایشون میفرمایند که گزینه دوم درست است!
                                در واقع میفرمایند که 1پوینت از 1پیپ بزرگتر است!!
                                لطفا دوستان راهنمایی کنن ایشون رو!!
                                با تشکر
                                تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
                                تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
                                http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

نظر

پردازش ...
                                X